Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Aha dobre vediet,dik milos za upresnenie informacii :cool:
Chester píše:Derryl,majitel Krupp sa volako viac ulakomil ako po minule sezony,ked sme tam boli my dvaja nemyslis ?
tak ked kua odisli take hviezdy KTL, vsak teraz vystaci derrylov plat na celu stvorku :D
Joe S. píše:
Chester píše:Derryl,majitel Krupp sa volako viac ulakomil ako po minule sezony,ked sme tam boli my dvaja nemyslis ?
tak ked kua odisli take hviezdy KTL, vsak teraz vystaci derrylov plat na celu stvorku :D
vsak toto :D presne ako hovoris Joe vsetkym styrom je dost to co Derrylovi :D :D
Chester píše:
Joe S. píše:
Chester píše:Derryl,majitel Krupp sa volako viac ulakomil ako po minule sezony,ked sme tam boli my dvaja nemyslis ?
tak ked kua odisli take hviezdy KTL, vsak teraz vystaci derrylov plat na celu stvorku :D
vsak toto :D presne ako hovoris Joe vsetkym styrom je dost to co Derrylovi :D :D
No veď Derryl je legenda nie? :wink: Je fakt, že oficiálne platy bohvieaké nie sú, ale my si to vynahradíme inak ....Ale to prezrádzať nebudem, to by nás mohli diskvalifikovať. :D :D
Chcem vzdať hold, nášmu nováčikovi Tybyčekovi.Aj včera zaznamenal plný zásah a celkovo má už 9 bodov a je priebežne na 1 miste v individuálke. :thumbsup: :clap: To je úvod ako hrom.Klobúk dolu, dúfajme že mu tá forma vydrží čo najdlhšie a v každom kole, sa k nemu pridá niekto z nás dalších členov týmu. :good:
Joe S. píše:
Chester píše:Derryl,majitel Krupp sa volako viac ulakomil ako po minule sezony,ked sme tam boli my dvaja nemyslis ?
tak ked kua odisli take hviezdy KTL, vsak teraz vystaci derrylov plat na celu stvorku :D
:D Joe to má dobre zmapovane :lol: ako nas najvacsi rival v konferencii :oslava:
Ale aj Chester sa nám nejako rozkokošil :D za posledne sezony, pod 10 mil Euro uz ani podpisovat nechcel :lol2: a len za podpis zmluvy si pytal 2 mil. Euro :D tak a už to vyšlo na povrch :lol: :lol3:
Dufam, ze to uz napíšem správne :) Tybyček za prvé dva dni si zasluzis absolutorium :povzbudzovanie: len tak dalej, a co sa tyka individualky, nebolo by zle, keby si tam ostal co najdlhšie!
Inak celkovo za prve dva dni ako tým je to velmi slušne, trochu zacinaju odskakovat BF, ale to miesto je vyhradene pre DD :good:
[quote="Derryl"

:D Joe to má dobre zmapovane :lol: ako nas najvacsi rival v konferencii :oslava:
[/quote]
tak tak, treba vas sledovat a to nielen po vykonostnej stranke, ale aj to, co sa deje v zakulisi
vsak ide o horuceho kandidata na popredne priecky a kedze sa nepretrhla chesterovym odchodom ani RK rivalita medzi GM, budu sa mat vsetci fanusikovia vo vzajomnych zapasoch na co tesit :thumbsup:
Derryl píše:
Joe S. píše:
Chester píše:Derryl,majitel Krupp sa volako viac ulakomil ako po minule sezony,ked sme tam boli my dvaja nemyslis ?
tak ked kua odisli take hviezdy KTL, vsak teraz vystaci derrylov plat na celu stvorku :D
:D Joe to má dobre zmapovane :lol: ako nas najvacsi rival v konferencii :oslava:
Ale aj Chester sa nám nejako rozkokošil :D za posledne sezony, pod 10 mil Euro uz ani podpisovat nechcel :lol2: a len za podpis zmluvy si pytal 2 mil. Euro :D tak a už to vyšlo na povrch :lol: :lol3:
Ved ale ja som si nepytal tolko :oops: :roll: to janik mi sam tolko dal :yahoo: :clap: vsak zachvilu kolekcia zima 08 na nakupy treba :cinka:
Derryl píše:Inak celkovo za prve dva dni ako tým je to velmi slušne, trochu zacinaju odskakovat BF, ale to miesto je vyhradene pre DD :good:
A to se Derryle zatím jen rozkoukáváme,počkej od čtvrtka,to teprve bude tóóčo........ :frajer2: :cinka: :lol2: :juchu: :pleaseantry: :angel:
Myslím,že se začátkem sezony můžeme být spokojeni.Především Tybycek to trefil parádně až to v řadách soupeřů zašumělo :good: .Věřím,že náš tým se prosadí a naše sehranost bude gradovat v nejdůležitějších momentech soutěže!

!!! DO TOHO Obrázek DREXEL DRAGONS !!!
Dnešné kolo vyšlo supr nášmu GM Fearovi a skvelo mu sekundoval Tybyček. :good: :good: Supr práca chalani, len tak daľej.Od začiatku sezóny exceluje najmä Tybyček :thumbsup: a my sa mu snažíme sekundovať v každom kole, niekto iný.Zatiaľ sa nášmu týmu darí okupovať čelné pozície a verím, že to bude pokračovať aj nadaľej. :frajer2: :thumbsup:
Veľmi ma teší že Dragons sú na prvej priečke východnej konferencie.Skutočne mám z toho dobrý pocit,a vidím že Ružomberok je v tipovacom nebi perfektne zastúpený (vrátane mna aj Fear,Tybycek,inak super kamaráti :roll: a samozrejme Joe S.).
Výborně Hoši !!! :good: Velice těžký tipovací sobotní večer se podařil zvládnou velice povedeně.Velkou zásluhu má náš GM fear456 :cool: který zabodoval opravdu skvěle.Myslím,že tým se velmi dobře rozehrál a DD opět patří ke špičkovým týmům soutěže.

!!! DO TOHO Obrázek DREXEL DRAGONS !!!
Chester píše:Veľmi ma teší že Dragons sú na prvej priečke východnej konferencie.Skutočne mám z toho dobrý pocit,a vidím že Ružomberok je v tipovacom nebi perfektne zastúpený (vrátane mna aj Fear,Tybycek,inak super kamaráti :roll: a samozrejme Joe S.).
Ruuuuuuuuuuuuužombeeeeeeeeeeerok :frajer2: :clap: :oslava:
No dnes skvelo zabral, náš GM Fear.Skvelé gratulujem. :good: :clap: Dotiahli sme sa na týmy pred nami a je to riadne vyrovnaný súboj.Treba daľej šlapať a biť sa o každý bod.Verím, že potom sa výsledok dostaví.Tak chlapi bojovať. :wink: :thumbsup:
no chlapy celkom sa nam dari po mojom nestastnom vstupe do sezony sa konecne zacinam ako tak chytat, zatial ste to museli tahat za mna vy teraz som rad ze aj ja konecne riadne prispievam bodmi, slabsiu formu si teraz vybral excelent ale verim ze to je len zle odobie ktore rychlo prejde :good: zda sa ze tybycek bol velmi dobry vyber stvrteho clena a milos to isti, ostatne ako vzdy je nanho spolahnutie tak chlapy len tak dalej mame za sebou prvu polovicu kola nech ja ta druha minimalne taka ista :cool:
Souhlasím s vámi,tým šlape velmi dobře a držíme krok z nejlepšími týmy.Díky,že jste mě více nezkritizovali bohužel jsem v týmu zatím jen do počtu :ja_neviem: ale stále věřím,že tu smůlu protrhnu a teamu DD v důležitý okamžik pomůžu.Přeji všem v týmu hodně štěstí !!

!!! DO TOHO Obrázek DREXEL DRAGONS !!!
Skvele Exo :cool: toto si urcite potreboval nielen Ty sám ale aj cely tym.
Uz len treba veriť, že ťa to naštartuje k skvelym vykonom :clap:
Chlapi verím Vám, začinate sa pomaly zohrávať tak ako v najlepsich casoch v zostave Derryl, Chester, Alex a Exo.
Ale poviem Vám dostali sme sa nielen do ťahšej konferencie a som o tom presvedčeny aj do najťahšej divizie spolu z Pivkármi a Steelerskym B, ktorí maju famoznu formu ako vidím.
A čo je dalsie pozitivum vidim neustale napredovanie u niektorych tímov, co robi suťaž vyrovnanou presne tak ako je samotna NHLka.
Presne tak.Skvelo Excelent, včera si perfektne zabodoval ty.Tú smúlu z posledných zápasoch si prekonal a svojimi bodmi, pomohol týmu DD, predbehnúť Falcons i pivkárov. :cool: :good:

Rozdiely sú veľmi tesné, ale aspoň je to takto napínavejšie.Dnes je na rade veľký počet zápasov, ktorý opäť môžu veľmi zamiešať tabuľkou.Dúfam, že sa nám bude dariť a udržíme sa aj nadaľej ,medzi najlepšími týmami KTL. :thumbsup:
Díky,díky za pochvalu :wink: no konečně jsem týmu pomohl slušným výsledkem.Ovšem je to jenom kapka v moři této dlouhé soutěže,takže důležité jsou další naše výsledky jako týmu.Jsem rád,že náš výkon bedlivě sleduje šéfko Derryl a zatím se zdá je spokojen. :good: Dnes v noci bude velmi horko na všech stadionech a odehraje se jedna z nejdůležitějších bitev tohoto kola!Tak hoši držte se !!!

!!! DO TOHO Obrázek DREXEL DRAGONS !!!
No po dnešku, sme sa dostali na 1 miesto. :good: Síce rozdiely sú minimálne a v podstate sa to každým kolom mení, ale aj takýto čiastkový úspech poteší.Naznačuje to ,že sa už pomaly zohrávame a začíname tvoriť docela kvalitný tým. :cool: :clap:
milos76 píše:No po dnešku, sme sa dostali na 1 miesto. :good: Síce rozdiely sú minimálne a v podstate sa to každým kolom mení, ale aj takýto čiastkový úspech poteší.Naznačuje to ,že sa už pomaly zohrávame a začíname tvoriť docela kvalitný tým. :cool: :clap:
vynikajuca praca milos aj excelent kedze ja s tybyckom sme moc nezabodovali vsetko to ostalo na vas a vy ste to zvladli skvele a dotiahli ste tim do veducej priecky len tak dalej vyborna praca :cool:
Vynikajuco chlapi :clap: Tym Drakov vedie celu KTLKu , konecne zaznamenali mensi utlm Pivkari, treba to samozrejme vydržať.
Exoooooooooooooooo :biglol: konečne to prišlo a v spravnej chvili.
tak pani, konecne aj ja zareagujem na to co sa deje. Napriek tomu, ze nie kazdy poda vykon aky by chcel, myslim, ze nam to funguje na vybornu. Raz taha tim jeden raz zasa druhy....Momentalne prva priecka ukazuje, ze zatial je to vyborne a pokial to tak bude fungovat i dalej, bude kazdy spokojny....takze DD len tak dalej !! :good: a este jedna vec...treba tu vymysliet smajlika so sampanskym v ruke :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS