Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Mne tento deň nevyšiel, bola to slabota, získal som 12 bodov. :-( Akosi sa neviem poriadne rozbehnúť ,je to taký priemer. :-( No je pred nami ešte dosť času, verím,že naše výkony sa budú postupom času zlepšovať.Chce to zatnúť zuby a bojovať a verím,že sťastie sa usmeje aj na nás. :wink:
asi v priebehu tyzdna treba absolvovat dake sustredenie :oslava:
Ja mam nejakych 8 len..ale ma to pekne na.ralo, 3-4 minutky pred koncom zapasu mi vychadzali plichty na Detroit, Floridu a Nashville a par sekund vyhra Phily. Samozrejme, sa to muselo cele otocit, tak namiesto 19 mam 8. :bitka3:
Dnes jsem byl suverene nejlepsi, napocital jsem si uctyhodnych 6 bodu :clap: :lol: :x
Jinak jsem si v chatu pekne pokecal s kajem, meli jsme dokopy tak petku v zile :oslava: :oslava: :D
:lol2:

Ale zas az take nezmysly sme tam nepisali, ci? :oslava:
Ja myslim ze to bylo v klidu :D no trosku jsme si zaspamovali at ty nase vytvory nemuze rano nikdo cist :lol: :lol:
Ted jsem natipoval a az pak jsem si vsiml ze tam mate s Joeikem 0 na VAn tak jsem to zmenil na 2 at je vetsi sance, Milous snad vykryje 1, timto ho do toho ale nenutim. on je tu sef, chlap na svym miste :D
Selly8 píše: Ted jsem natipoval a az pak jsem si vsiml ze tam mate s Joeikem 0 na VAn tak jsem to zmenil na 2 at je vetsi sance, Milous snad vykryje 1, timto ho do toho ale nenutim. on je tu sef, chlap na svym miste :D
to je jasné Selly. :wink: Mám iný problém v 1 zápase. :wink: Dnes hrajú derby naše oblúbené tímy jazdci s kačenami z Anaheimu :D a verím,že vás vyprášime a pomstíme kolegov z Východnej konferencie, ktorým ste ukradli body, ale v tipovačke by sa hodilo tipnúť takticky niečo iné, čo nám tu chýba. :frajer2:
Joe S. píše:asi v priebehu tyzdna treba absolvovat dake sustredenie :oslava:
no asi budeme musieť Joe, :D práve dnes som to prejednával s našimi spolumajiteľmi, ktorý utvorili krízový výbor na čele ktorého stoja Avery,Shanny,Messier,Leetch :D ktorý zasadol na zistenie príčin slabšieho štartu do ligy a hľadali sme aké príčiny sú za tým a ako to otočiť a došli sme k zisteniu ,že na zlepšenie výkonov potrebujeme poriadne sústredenie :oslava: ,že za našim slabším štartom je nedostatok alkoholu v krvi. :D a preto to hapruje. :oslava: A musíme to čo najskôr napraviť,aby sme sa naštartovali k lepším výsledkom. :D
ooo kua, toto bude asi tazky utorok :oslava: :oslava: :oslava:


a to ako mojich °10 bodov ubohych sa pocitalo timu ? :D
Joe S. píše:ooo kua, toto bude asi tazky utorok :oslava: :oslava: :oslava:


a to ako mojich °10 bodov ubohych sa pocitalo timu ? :D
to asi bude,jen to ber ako tímovú poradu. :D

no počítalo,bohužel. :-( Totálne sme vybuchli a klesli pod čiaru.Ale nevadí,my to zvednem,chce to jen trpezlivost a dost alkoholu v krvi. :D
Nakoniec tá 0 ktorú nikto nemal na zápas jazdcov nebola a tak 3 máme 2 body v kapse. :good:Trocha som sa bál,že padne, lebo nikto ju natipovanú z nás nemal a doteraz sme mali pech na výsledky zápasov, ale jazdci ma nesklamali a zdolali kačerov. :thumbsup:Ted už jen jak dopadne 2 zápas,ideálne by bolo, keby Vancouver neprehral.Najviac by bodla plichta.
dnes mame plny pocet, pozeram, ze kajo tipoval takisto ako ja :D
konecne pekny timovy vysledok :-)
Dnes jsem to pouze jistil a pripsal si 1.umelecky dojem :D Hlavni je ale tym, to ze mame plny pocet je supr :good: jeste tak zabodovat az bude vic zapasu :)
No tak risk nastastie vysiel...bol by som ale zvedavy, co by som si vypocul od GM, ak by to nevyslo :|

Ale konecne som uz aj ja zabodoval, uz som sa tu citil ako podavac uterakov :lol2:
To byl vykon :D :x By jsme si meli pohovorit, popit a na konec nakopat prdele do krize bo to je hruza :lol: , dnes vskutku tymovy vykon, pekne jsme se seradili :lol:
Moje vykony jdou poradne dole, asi za sebe necham tipovat psa :cool:
Tuto noc sme ozaj " zvladli ". Vazne uz neviem, ako to mam tipovat :?
No to sústredenie :oslava: musíme urobiť čím skôr, kým nám rýchlik neujde a je šanca ešte v tomto kole niečo uhrať.Bo to jak nám to teraz ide je otras.A ten dnešný deň ,to bola sila. :D :roll: Nám snaď pomôže v tieto dni keď je na rade veľa zápasov, už len jedna známa osvedčená metóda na tieto prípady, (keď na tipéra padne depka a nič sa nedarí) ktorá znie:Na papier si napíš svoje tipy ako by si to chcel natipovať,potom ten papier pokrč a zahoď a naostro to daj presne naopak. :D
Tak dnes sme získali 6 bodov.Joe ziskal 4 body :good: a my 3 -2 body :roll: .No pozitívum je,že nikto nebol umelcom.. :D Je to stále v tých istých koľajach.No žiadna sláva to zatiaľ není. :-( Taký priemer a nie a nie sa z neho odraziť hore. :-(
No dnes to vyzerá na pekný výsledok, ked pred koncom posledného zápasu ANA-MIN zatiaľ kajo má plný zásah, čo je veľmi pekných 9 bodov :good: a ja mám 6 bodov, plus obaja si to môžme vylepšiť, ak Sellyho Anaheim vyhrá a zatiaľ to tak vyzerá. :wink: Takže istých je už teraz 15 bodov a môžme získať o 4 viac.Snád už to smolu prelomíme a skonči to tak. :)
Anaheim to uhral takze dnes panove ( kajo+Milos ) skvely vysledek :cool: Horsi je to, ze vsechny zapasy trefilo celkem dost lidi a aspon 4 snad kazdy druhy :bitka3: V tabulce asi moc bodove neposkocime, ale kdyz jsem videl jak je vyrovnana tak nahoru urcite pujdem :) aspon kousicek :D
dnes paradny vysledok, najma kajo, ale zatial je to kolo podla mna hrozne :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
taka nevyrovnanost vykonov, to sa len tak nevidi, snad oddnes budu uz len tie dobre vysledky :good:
Dneska je to jeste horsi, tusim podrzel opet jen Milos... Ja uz do riti nevim jak tipovat, kdyz jednou risknu dat proti favoritovi tak samozrejme vyhraje :bitka3: :bitka3: No nic, musime bojovat ikdyz se nedari
POME DRACI!!! :groupwave:
No dnes boli vcelku očakávané výsledky, akurát som skúsil tipnúť prekvapka v tých zápasoch Washingtonu a Phoenixu,no nevyšlo to. :thumbsdown: Mrzí ma to,mohol som získať viac bodov pre tím. :-( Veril som,že tímy Sharks i Blues potvrdia dobrú formu, i bilanci vzájomných zápasov ,no nevyšlo to.No čo už, treba bojovať daľej.Hlavne neklesajme na duchu a bojujme ako sa na drakov patrí. :box: :box: Bodované priečky nie sú ďaleko a treba sa o ne pobiť,každý 1 bod sa môže v závere zísť, pri konečnom účtovaní po základnej časti.Raz sa tá smola musí skončiť a potom sa súperi majú na čo tešiť.Sezóna je dlhá, náš čas ešte príde. :wink: :box:
fuh tak toto je zle vyladena forma, pomaly aby sme sa zacali pripravovat na druhe kolo :)

ale nie, raz to uz tam musi padnut, vsak to nie je mozne, aby zo styroch sme mali hrozne vysledky kazdu noc traja, treba zabrat a ist :oslava: (do boja)
Selly8 píše:Ja uz do riti nevim jak tipovat, kdyz jednou risknu dat proti favoritovi tak samozrejme vyhraje :bitka3: :bitka3: No nic, musime bojovat ikdyz se nedari
POME DRACI!!! :groupwave:
Selly dnes ti to vyšlo celkom pekne. :good: Získal si celkom slušných 8 bodov a som presvedčený,že ti dnešný výsledok pridá na sebavedomí do daľších dní. :) Len si to nesmieš tak brať k srdcu,že sa momentálne nedarí. :wink: Chce to len čas,verím,že už to bude len lepšie.Pozri ako sa trápia okrem nás aj exo,arek,Wild,maro,tvôj brat :wink: ... a pritom to sú tiež skvelý tipéri.Stane sa,ale treba zatať zuby,neklesať na duchu, bojovať a výsledok sa dostaví.Som presvedčený,že peklom sme si už prešli a naša výkonnosť bude mať stúpajúcu tendenciu v dalších kolách. :wink:Získal si 8 bodov,ja a Joe po 6, takže konečný súčet z dnešného dňa je 14 bodov.Nič svetoborné,ale ani prepadák.Taký slušný premier. :) Kajo sa posledným zápasom vyhol umeleckému oceneniu a to je tiež pozitívna správa z dnešného dňa. :wink:

Chalani dnes bude dôležitý deň, v hre bude veľký počet bodov ,ktoré nás môžu vyniesť do neba, ale aj pekla. :frajer2: Treba zabojovať a pokúsiť sa prelomiť smolu, ktorá sa nás zatiaľ drží.Verím,že sa už konečne šťastie usmeje aj na nás,vydolujeme z neho čo najviac bodov a bude to odrazový mostík, do dalších dní tohoto kola. :wink:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS