Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo píše:
kajo píše:Tak kajo, dobre to zatial mame rozbehnute :serus:
jj, mas pravdu...skoda, ze nie je v time viac hviezd ako si ty :-(

Dnes zaciname zapasove kola, tie nam nikdy moc nesli, tak snad budes dominovat dalej, pan GM.
Dominancia :cool: druhé miesto hviezdy je parádne :ninja:
No hlavne dnes som stihol natipovat len 4 zapasy :hroza:
ďalšia výhra, paráda :good: žeby sme konečne vedeli prelomiť zápasové prekliatie?
Ved to že, ide sobota a dnes sa to môže všetko pobabrať a potom bude úsilie celého kola v rici. A zas trochu prísnejší prístup z mojej strany nezaškodí si myslím a naopak, len nás to môže vyburcovať k lepším výkonom(udržaniu toho miesta čo máme v tomto kole). Zatiaľ aspoň vždy pomohlo napr. keď som teba Redy zdrbal za výkony :D však? :wink: A viem tiež, že moje výkony 2. kolá sú bieda, ale tak v tom predchádzajúcom príspevku odo mňa som bol tak isto nahnevaný na seba ako na vás, že si komplikujeme takto pos. dni situáciu. Viem Redy nie sme na tom zle v tabuľke ale boli sme pred 2dnami na tom lepšie a teraz sa môžme obávať tŕpnuť o výsledok...veď uvidíme no.
Joe, Redy, Lukas toto kolo zatial parada. Ja si hram svoju ligu :hiding:

Ale sme prvi, to je hlavne :thumbsup:
nj, ty to bavíš jak pán, jak kráľ ducháčkov :lol2:
http://www.hokejforum.com/topic2392-2100.html#p387334" onclick="window.open(this.href);return false; :-O

Redy, arek, Anty pochopia
:ban:
kajo píše:http://www.hokejforum.com/topic2392-2100.html#p387334 :-O

Redy, arek, Anty pochopia
Legenda sa vracia :giggle:
Raz vas pochvalim a hned taky vykon :thumbsdown:
:ciga:
ideme jak píly :good:
Toto kolo to vy traja davate..hlavne Redy je na nezastavenie.Valec :!: :poklona:
a naša tímová hviezda sucks :lol2: sophomore jinx :dudo:
:ciga: bedňa v tomto kole je istá :good:
druhé miesto je paráda po slabšom rozbehu. Len by som poprosil pozrieť na močové vzorky tímu EI, akosi sa mi to nezdá tie ich výsledky
Prvé kolo 4. , potom 3. , teraz 2. ale dalej to vo vašej konferencii už asi nepôjde :giggle:
Pekna prace chlapi. Preju vam prijemne svatky, hlavne nabrat sily do 4.kola !


Btw u EI ocekavam v nejblizsich dnech navstevu dopingovky.
Ohlund píše:Prvé kolo 4. , potom 3. , teraz 2. ale dalej to vo vašej konferencii už asi nepôjde :giggle:
ty tomu asi nerozumieš :jn:
pozeral som rozpis 4. kola a všetci si povinne zapíšte do kalendára víkend 10.-11.01.2015. Tam nás čaká dvojzápas s nenávidenými holubmi :petrik:
Joe S. píše:pozeral som rozpis 4. kola a všetci si povinne zapíšte do kalendára víkend 10.-11.01.2015. Tam nás čaká dvojzápas s nenávidenými holubmi :petrik:
To bol aj cieľ toho rozpisu (ako som už písal v téme KTL diskusia) , dať tie zaujímavejšie zápasy do stredu kola, nech je to rovno b2b, to že stred kola vyšiel presne na víkend je už vec náhody.
Wtf! Tretia prehra po sebe o jeden bod. Diky petrik :hroza:
kajo píše:Wtf! Tretia prehra po sebe o jeden bod. Diky petrik :hroza:
you are welcome :klobuk:
ale aby ti nebolo luto tak cez vikend to bude o viac ako 1 bod ;)
Ja viem. Vas rozoberieme...dedko pojde rovno na LTIR :-(
:ciga:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS