Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Dragons Revue : 19-20.1.2008 :
Takze od noveho roka boli v nasej redakcii zavedene vikendove vydania jedinecneho a velmi popularneho Dragons Revue.Bolo to z dovodu ze ja ako velmi vytazovana osobnost medialneho sveta a show-biznisu KTL som velmi vytazovany a aj ja si musim odychnut :) Takze v skratke dovody.Cez vikend mozem vykon drakov ohodnotit celkom slusne,opat nas podrazal najma Fear,momentalne hlavna osobnost timu,ktory je aj individualne na poprednych prieckach.Zdatne mu sekundoval najma Milos.Derryl da sa povedat priemerne vykony a Chester to je nevyspytatelne ale tak je tam iste zlepsienie oproti minulemu kolu aj ked len minimalne.
Uvidime co nam prinesie dalsi tyzden...Zo zakulia za zmienku stoji ze Derryl je stale videny po nocnych kluboch.Jedna z moznosti je ze zapija neuspech z predchadzajuceho kola ked stratil prve miesto v individualke.Chester a Fear zase boli videni v posilovni ako udrziavaju kondicku.Milos ma v poslednej dobe takisto poctivy trening a zlepsuje sa najma po taktickej stranke ....
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Dragons Revue : 21-22.1.2008 :
V pondelok t.j. 21.januar Draci ziskali 14 bodov,co bol v ten den bodovy priemer :) Fear ziskal 8b,Chester s Milosom 6 b a Derryl si vybral slabsiu chvilku a ziskal 2 body :? Celkovo ale v time panuje dobra atmosfera,v satni je pohoda,mame dobre umiestnenie v tabulke takze zatial super.9 bodovy utorok bol opat uspesny pre feara ktory ziskal 5 bodov,sekundoval mu Milos zo 4 bodmi a doplnal Chester s jednym uhadnutym zapasom.Derryl chytil shotout :shock: Derryl ma v poslednom case dost velke vypadky uvidime ako to pojde dalej,vsetci fans Dragons vsak dufaju ze len lepsie a v tabulke vyssie a vyssie.To sa neda povedat o Chestovi,ktory sa stale prepada... :thumbsdown:
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Derryl stale popija svoj žial z minulej sezony :cry: a je videny v samich luxusnych baroch a na recepciách z top modelkami, raz darmo, ma momentalne ine starosti :bitka3: a nesustredi sa plnohodnotne na svoje vykony za co by si právom zaslužil od majitela timu Kruppa mastnu pokutu :bitka3:
Dragons Revue : 23-24.1.2008 :
Dnes sme sa prebudili do krasneho piatkoveho chladneho rana :D / pripadne zasnezeneho :) / Na programe NHL bola opat nezvycajne velka porcia zapasov az 26 timov zmeralo svoje sily.Zrodili sa vysledky prekvapive ale aj ocakavane :P Max. pocet ziskanych bodov bol az 29 :o niektore timy si dost polepsili a posunuli sa v tabulke,ine sa prepadli.Do tej druhej skupiny patrime aj my :( nakolko sme ziskali 21 bodov.Prekvapujuco najviac sa na tom pricinil Chester,ktory ziskal 11 bodov z coho bolo hotove cele mesto drakov a aj zjavna cast celej KTL.Sam Chester ale po zapase okomentoval svoj vykon : "ano dnes sa mi zadarilo,ale je to len velmi velka nahoda,tipujem ze najblizsi mesiac sa to nezopakuje" :D No slova Chestera nevyznievaju velmi optimisticky ale uvidime co prinesu dalsie kola,teraz mame na programe dlhsiu prestavku suvisiacu zo zapasom All Stars.GMovi zdatne assistoval Fear zo ziskom 10 b,tim doplnili Milos a Derryl zo ziskom 8 a 9 b.Este sa vratim k tej strede,vtedy boli na programe len 3 zapasy,drakov podrzal Milos zo 4 bodmi,Chester a Derryl trafili jeden zapas.Fear si pripisal shotout.Asi tolko z tohto vydanie,dalsie analyzy opat nabuduce :)
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
EXLUZIVNY ROZHOVOR S HVIEZDOU DREXEL DRAGONS A OSOBNOSTOU CELEJ KTL ! !
Feri Struhankovi sa podaril nevydaný kusok,keď vyspovedal Milosa76.

Feri Struhanka letel priamo na Hawajske ostrovy za Milosom,ktorý tam trávil prestávku tipovačky a pripravoval sa na zápas ALL STARS.Milos si vsak našiel chvílku aj na nás a poskytol nám exluzívny rozhovor :


1.Milos takže ako priebežne hodnotíte vaše účinkovanie v tíme Drakov ?

No striedavo oblačno.Boli už aj lepšie dni, aj horšie.Taký priemer.Som rád, že sa mi darí, držat bodované pozície v každej sezóne.

2.Ste rád,že ste súčastou práve nášho tímu,alebo by ste radi obliekali dres nejakého iného celku KTL ? Ktorého ?

Som rád, členom tímu Drexel.Sú tu výborní tiperi aj kolegovia, Chester,Derryl a Fear.Momentálne, nad zmenou neuvažujem.

3.U drakov ste pôsobili aj dávnejšie,vtedy ste prišli za emana22,ako hodnotíte teraz s odstupom času vaše vtedajšie účinkovanie ?

No vtedy, mi to účinkovanie moc nevyšlo.Bolo tažké, nahradit takú legendu a skvelého tipera, ako je eman.Moc som sa snažil, ale ked veľmi chcete, vačšinou sa štastie obráti proti vám.

4.Ste spokojný zo spoluhráčmi,zo zložením tímu ?

Samozrejme.Už som v predošlej odpovedi spomenul, že sa cítim s nimi supr a dúfam, že sú spokojný, aj oni so mnou.

5.S kým najlepšie vychádzate,kto vám je prípadne vzorom a podobne v našom time ?

S Openfirom.Ale nie.Najlepšie si rozumiem s Chesterom a páči sa mi, ako sa svedomito stará, ako GM o náš tím.Podľa mna, patrí k najlepším GM, v tejto sútaži.

6.Je zaujímavé,že keď ste pôsobili u drakov prvý krát,váš spoluhráč bol aj BigPete,s ktorým ste sa potom stretli aj v tíme Spiders.Myslíte,že len náhoda alebo ?

BigPete patrí ku kvalitným tiperom a je aj dobrý kolega.Obaja fandíme Rangers, takže sme mali k sebe blízko.Ale to, že sme sa stretli u drakov i v Spiders, bola náhoda.

7.Ste spokojný s Chesterom ako kapitánom a GM tímu ? Plní si svoje povinosti alebo by ste navrhli niekeho iného na tento post napríklad Derryla,ktorý mimochodom pred svojím odchodom aj bol GM.

Som s ním veľmi spokojný a nič by som nemenil.Nemyslím, že by malo prísť k výmene.

8.Čo sa týka celej KTL,koho považujete za najvačšieho favorita na zisk titulu ?

To sa tažko predpovedá.Táto sútaž je veľmi vyrovnaná a každé kolo, je na špici niekto iný.Môžem len skúsiť, si tipnút.V jednotlivcoch k favoritom patria, Martin FC,norvic a maro.Podľa mna, o titul si to rozdajú oni.
No a v tímovej sútaži The Falcons,Ice Cats,Red Devils a dufam, že karty na špici, budeme miešat aj my.

9.V rámci našej konferencie máme takisto silné a vyrovnané tímy,koho berete ako najvačšieho rivala ?

Kazdý tím je nebezpečný, ale najvačšími rivalmi budú podľa mna, The Falcons

10.V celkovom individuálnom hodnotení ste na popredných priečkach,začo samozrejme gratulujeme,môžete nám o tom povedať pár slov ?

Ďakujem.No skvele mi vyšla 1.sezóna, keď som spolu s marekom 85, vyhral individuálne hodnotenie.Je paradoxné, že najlepšie výsledky som dosahoval, ked som tipoval sám, bez tímu.Neviem, v čom je pes zakopaný.
Táto sútaž je veľmi vyrovnaná a bojuje sa, o každé bodované umiestnenie.Každú sezónu, je na špici niekto iný.Som rád, že sa mi darí skončiť v každej sezóne, na bodovaných miestach.Dúfam, že tak tomu bude aj v tejto.

11.Koho pasujete za celkového vítaza individuálky ?

Martina FC

12.Myslíte,že sa Draci dostanú do play off ?

Samozrejme.Podla mna, si tu účast v play off vybojujeme a tam, už to bude lotéria.Pri troche štastia, možme dojst daleko.

13.Dostali ste sa aj do zostavy All Stars pre východnu konferenciu,aké máte z toho pocity ?

No veľmi ma to teší.Byť jeden z 3 zatiaľ istých účastníkov ALL Stars,v tak dobrej a vyrovnanej tipovacej sútaži, je super pocit.Štasie stálo tentoraz, na mojej strane.Budem sa usilovať nesklamat ani seba, ani tím Drexel.

14.Koho osobne pasujete za vítaza východ alebo západ ? Aj ked celkove oficiálne zostavy ešte niesu určene ale predsa len už viete,kde aký ten tiper tipuje ...

No myslim, že to bude skôr taká šou pre divákov, ako je pri skutočnej All Stars NHL a výsledok nebude zas tak moc dôležitý.Ale dúfam, že zvítazí východ.

15.Tolko o KTL,teraz ohladom fóra celkovo,ktorého užívatela,prispievatela mate najradšej,je vam najviac sympatický ?

Chester,OpenFire a kajo patria k mojím obľubeným uživatelom tohto fóra.Dá sa s nimi dobre pokecat.

16.Naopak koho moc "nemusíte" ?

Ja takého nemam.Každý máme svoje chyby a ja si nedovolím odsudzovat niekoho, za to či ono.

17.Ste spokojný s prácou administrátorov a moderátorov ?

Ano.Robia si dobre svoju prácu a ich zásluhou, je toto forum tak dobré, ako je.Za to im patrí, moja vdaka.

18.A čo komisia KTL,máte voči nej nejaké výhrady,pripomienky ?

Nie nemám.Som s nimi spokojný.

19.Dobre,na záver otázka,ako sa vám darí v súkromnom živote .... ?

Ďakujem, nemôžem sa stažovat.Som momentálne spokojný, ako v osobnom živote, tak i v pracovnom.

Ďakujem za rozhovor Milos,prajem veľa úspechov v tipovaní ...

Ďakujem.

Toľko interview s Milosom,pripominam len že autorské práva má len toto fórum a oficiálna stránka KTL,kde móže byť tento materiál použitý.Na záver,nám čitateľom Feri odkázal,že na podobné rozhovory sa môžeme tešiť aj v budúcnosti,uvidíme ktorého člena drakov si vyhliadne...
som zvedavy na rozhovor feriho struhanku s chesterom :lol: :lol: :lol: :lol:
Joe S. píše:som zvedavy na rozhovor feriho struhanku s chesterom :lol: :lol: :lol: :lol:
No uvidime,mozno aj to bude niekedy :lol: :lol:
najma na styl, akym to bude robene :D

to bude tazka schyza, vymyslat otazky a aj si sam na ne odpovedat
Dragons Revue : 29.1.2008 :
Po dlhsej prestavke sposobenou NHL ALL STARS sa opat hlasim s nasim pravidelnym vydanim Dragons Revue :good: Tieto krasne dni pokoja a odpocinku prezival,kazdy z nasich tiperov specificky my sme si vsak posvietili na kazdeho z nich :frajer2: GM celku Chester travil volno doma v meste drakov kde sa venoval priatelke :) Tak sa mi zda ze Chestera uz len tak flakat sa po nocnych baroch neuvidime .... naopak Fear si uzival volno naplno,zabaval sa s kamaratmi a plienil podniky nielen v meste drakov,udajne pocas tychto dni navstivil aj samotne LAS VEGAS,kde si bol zahrat nejaku tu particku :D ci uz poker,ruleta alebo sipky :eek2: Milos dovolenkoval na Havajskych ostrovoch,kde ho mimochom nas aktivny,okamzity,vsadepritomny,bystry a sikovny redaktor Feri Struhanka t.j. ja :lol2: prisiel pozret a vyspovedat.Interview si mozete precitat na stranke Drakov.Nakoniec Derryl sa pripravoval poctivo,ziadny odych,tvrdo makal v posilke aby nemal ziadne vypadky formy a stale sa drzal na vrchole ... Tolko k priprave,vcera sa ale uz odohralo dalsie kolo,Draci ziskali 18 bodov,ked zabodoval najma Derryl - 10 b / to ten trening / a sekundovali mu Chester a Fear (8 b).Milos ziskal 6 bodov za 3 uhadnute zapasy.V Tabulke sme sa o nieco prepadli,momentalne okupujeme 6 miesto,no verim ze nie nadlho a ze opat budeme stupat smerom nahor :P ....
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Moje preview :D na otazky nasho cteneho GM Chestera najde v SM :oslava: Tolko zatial odo mna!
No tak som späť.Zápas All Stars bol dosť vyrovnaný,atmosféra v hľadisku perfektná ,akurát škoda, že sme nakoniec tesne prehrali.Toto bol jediný kaz, na inak perfektnom večere.S Derrylom a kolegami z Východnej konferencie, sme smútok z prehry, išli zapiť do miestneho hotela a potom sme navštívili miestnu diskotéku, kde boli krásne dievčatá(s ktorými sme sa skvelo bavili a na prehru, sme rýchlo zabudli) a po polnoci ,Derryl s jednou blondínkou odišiel a asi sa dobre bavil, kedže nestihol odlet lietadla a ostal tam. :wink:
Nemusel si takto do detajlov :lol2: a nezabudaj, ze sa o nas perfektne postaral GM Joe.
Ja Vám píšem stale zo štatu Tenesi, kedze som nestihol odlet lietadla a teraz si už balím kufre a hor sa do mesta Drakov, o svoje dojmy sa podelim aj z nasim GMom Chesterom a kolegom Fearom. Milos neostane tiež ukrátený :lol3:
Mimochodom ta blondínka zde jej foto: Obrázek bola riadne nadržaná :lol3:
no to je kus, neviem neviem ci neprestupim spat na vychodu :lol:
Derryl tak mne napíšeš, že som to tak zhrnul do detailov a sám sem hodíš fotku, tej svojej známosti? :wink: To si ju už mohol rovno dať novinárom Blesku, čo nás všade špehovali, aby našim susedom v Česku, priniesli nejakú senzáciu, z tohto stretnutia, najlepších tipérov sveta. :lol3:Mimochodom neviem ako ty, ale ja som nášho GM ,nevidel od odchodu zo štadióna.Takže preto som o ňom, nenapísal nič.Dúfam, že sa mu nič nestalo ,dobre sa bavil a že o tom kde bol, sa nedozvieme z nejakých kompromitujúcich článkov či fotiek novinárov Blesku ,ale priamo od neho.:lol:

No ale musím napísať, že to bolo moje 1 stretnutie ALL Stars v živote a veľmi sa mi páčilo.Doteraz som o týchto stretnutiach a zážitkoch z nich iba čital a bolo skvelé ,osobne sa toho aj zúčastniť. :oslava:
Urcite niekde trucujú :D ze sa aj oni nemohli zucastnit KTL ALL star :D Ako poznam Feara :lol2: to je riadny kanec :D urcite zaviedol nasho GMa Chestera do nejakeho bordelu :D a kto vie, ci neboli aj u nas v Tereze :D (ružový dom)
Vobec sa mi to nelubi Miloši :D ale v poslednej dobe, sme sa dali cestou BB (pivkárov) a slopeme od nemoty do nemoty :D
Mali by sme si zobrat priklad z tiperov zo západu a ich GM Wilda, ktori namiesto oslavy z vitazstva nad vychodom zaviedol návštevu kláštora, aby našli vnutorny pokoj a vyrovanie sa z tym, ze nabuduci rok, ich rozmetieme na cimpr capmr :cool:
Derryl a vladala ta blondinka :D Pretoze pokial viem, noc pred zapasom pomahala :pleaseantry: odreagovat sa :pleaseantry: minimalne polovici muzstva ZAPADU :lol:
Derryl píše: ale v poslednej dobe, sme sa dali cestou BB (pivkárov) a slopeme od nemoty do nemoty :D
to je dobre, aspon si toho vela nepamatas
WildCelt píše:Derryl a vladala ta blondinka :D Pretoze pokial viem, noc pred zapasom pomahala :pleaseantry: odreagovat sa :pleaseantry: minimalne polovici muzstva ZAPADU :lol:


WildCelt potom už chápem, tú návštevu kostola.Žiadny pokoj ste nehľadali, ale boli ste na spovedi, očistiť vaše hriešne duše. :lol3: :D :D
to skor ta blondinka by mala ist, my sme nerobili nic zle :roll: a Derryl, lebo sa velmi pokazil, taky slusny chlapec to byval, skoro ako ja :D
Derryl píše: ale v poslednej dobe, sme sa dali cestou BB (pivkárov) a slopeme od nemoty do nemoty :D

Keď som pôsobil v Evil Insiders, Spiders, alebo Red Devils, bol som prísny abstinent.Od kedy som prestúpil k Drakom, tak som sa nejako zopsul. :D :D Od kedy som u Drakov, chodím s vami na nočné výpravy, kde sa nepije ale slope a zažívam zaujímavé rána. :wink: Skoro každé ráno sa zobudím niekde inde, s inou ženou,kocovinou a ani len netuším, ako som sa tam ocitol. :D :lol3: :oslava: No a to má logicky vplyv, aj na nie moc vyrovnané výkony, ktoré v poslednom čase podávam.Ale zase ,je to zaujímavý život. :good: Akurát je otázka, dokedy bude mať s nami náš majiteľ trpezlivosť a bude nám naše nočné výpravy financovať, pri takých výkonoch, aké v poslednej dobe podávame. :roll:
milos76: nás majitel ma hlboko do vrecka :D disponuje obrovským finančnym balíkom :D a to, ze nam zaplati luxusne dovolenky, super autá a jachty :cool: je len velka vdaka z jeho strany, ze nasiel tych spravnych tiperov :cool: pre nás tím.
No povedz, kto okrem Pivkárov vedie takyto nočny a bujarý život :D
A to je na tom, to najzaujmavejšie, ze ani nevieš kde sa po opici nachadzas :lol3:
Taky Fear by o tom vedel rozpravat :D Vlastne, ked uz sme pri nom, on ma naučil silno slopat :lol3: ,vsak aj nas GM Chester, bol abstinent a pozri sa čil co dováda, kazdy tyzden ho vídame z nejakou inou ženskou (ma slabosť na blondínky) :D podobne ako aj ja.
Derryl píše:
A to je na tom, to najzaujmavejšie, ze ani nevieš kde sa po opici nachadzas :lol3:
nielen kde, ale aj s kym v tvojom pripade :lol:
Derryl píše:vsak aj nas GM Chester, bol abstinent a pozri sa čil co dováda, kazdy tyzden ho vídame z nejakou inou ženskou (ma slabosť na blondínky) :D podobne ako aj ja.
Mas velmi zle a nepravdive informacie sefe,ja som len na brunetky :D :good:
Chester píše: Mas velmi zle a nepravdive informacie sefe,ja som len na brunetky :D :good:
takze chester nam je na brunetky :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Aha, tak uz aj viem, odkial je jeho frajerka, ked tvrdil, ze nie daleko od Ustavu, ale mlcal :arrow: Bruklin by asi nikto nepriznal priamo :eek2:
Joe S. píše:
Chester píše: Mas velmi zle a nepravdive informacie sefe,ja som len na brunetky :D :good:
takze chester nam je na brunetky :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Aha, tak uz aj viem, odkial je jeho frajerka, ked tvrdil, ze nie daleko od Ustavu, ale mlcal :arrow: Bruklin by asi nikto nepriznal priamo :eek2:
No dovol,takato hruba urazka :lol: :lol: uz len nasich romskych spolubcanov :? a mimochodom nedaleko ustavu ratam tak do 20 km :clap: :cinka:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO