Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Joe S. píše:tak sa teste na nasich fanusikov, z nasej centraly bol vypraveny specialny vlak, samozrejme sv*ne zeleznice nam dali to najhorsie, co mali, asi si mysleli, ze nasi milacikovia im rozbiju vagony, hovada modre :roll: vsak my mame slusnych fans. Asi stovka ma topanky so zeleznou spickou, okrem toho islo 50 zeleznych palic, par plynovych pistoli a ine malickosti.
PS: ten vlak ma 7 voznov, cize pride takmer 600 :oslava: fans :clap:
Oficiana kapacita nasho stadiona je 24 000 miest a je mozne, ze par nasich fanusikov preda listky na čiernom trhu :lol2: nejakej tej stovke Vasich fanusikov, kedze som dostal informacie, ze az 600 Vasich fanusikov sa prave nachadza v meste Drakov.
Fanuskovia Vasho tabora sa zatial spravaju slusne, vypili par piv, zatial je teda vsetko v najlepsom poriadku, nasi fanuskovia sa este nezisli, kedze do zapasu ostava priblizne 11 hodin.
na upresnenie este neviem, kolko ludi vyuzije individualnu formu dopravy, ale zo 10 malo v plane ist bicyklom, mnohi autami, dakto isto vyuzije linkovy autobus :D derby ako hrom. Neboj, oni budu slusni, maju pokyny, ze az v hale maju robit vytrznosti :box: :bitka3:
Uz coskoro to vypukne, derby vychodnej konferencie
Drexel Dragons vs Best Bibbers

O rozhovory sme poziadali par hracov. Tu su ich nazory:

Chesterkonecne to bude mat grády a aj pravu atmosferu, kedze pride aj ako som sa dopocul 600 fanusikov hosti.
Mi vsak ideme do suboja naplno a za vitazstvom.

Fear dopocul som sa ze Sorcerer nieje vo svojej kozi, ani vcerajsi den sa mu nevydaril, musime vyuzit aj tuto absenciu.

Joe ideme do mesta Drakov zo zdravym rešpektom ale nie v porazeneckej nalade, spokojny budem aj zo ziskom bodu!
tesi ma, ze aj nasi fanuskovia nas pridu povzbudit.


Medzitym sa do ostrej potycky pred branami stadiona pustilo par ultras fanusikov, medzi nimi aj dobre znamy Rocky Balboa a Barbar Conan z tymu domacich a Johny Britva a Pedro Nedonoseny v tyme hosti.
Prisli vsak kuklaci a oddelili tychto :box: :bitka3: nespratnikov.
derryl, to mas zle informacie, Balboa je nas :oslava:


Ale vraj neslo o potycku, len o priatelske zvitanie, ale pocul som, ze Drexel village caka kataklizma, vraj oba tabory sa maju spojit v boji proti A.C.A.B. :bitka3: :box:
Dnesna noc bola skvela :twisted:
Fear znicil konkurentov a aj Milos mu paradne sekundoval, Chester a Derryl to znova istili a majitel Krupp vyslovil spokojnost z timoveho hladiska.
Potvrdili sa fearove slova o zraneni ich klucoveho hraca sorcerera, ktori vobec nebodoval.
Sklamal Derryl , ktori den pred tym silno :oslava: v hoteli Carlton spolocne zo Slovenskou smotankou, zazreli sme tam aj Chestera z neznamou blondinkou.
Best Bibbers sme porazili o 6 golov 14:8.
Nezniesli to fanuskovia hostujuceho timu, ktori napadli cast slusnych fanusikov Drakov a hrozia im pokuty od federacie KTLky.
Ako povedal jeden z veduceho ultras Drakov Barbar Conan: tešte sa na odvetu, z Vašim stadionom spravime šrotovisko :box: ako pomstu za napadnutie nasich slusnych fanusikov!
Este k fanusikom domaceho timu: obrovsky potlesk na otvorenej scene samozrejme zožal Fear, vypiskali Derryla :bitka3: ktori si to právom zasluzil.
Aaaa Derylko vitaj spat? Ja som si myslel ze sa tu uz neukazes. :)
chlapci naozaj som nadseny s nasimi doterjsimi vykonmi naozaj konecne obsadzujeme opacnu cast tabulky ako minulu sezonu co boli moje vysnene tuzby tak nech nam to vydrzi tak ako to je GO DRAGONS GO :clap:
Dragons Revue : 26.11.2007 :
Hlavnou uputavkou vcerajsej noci bolo velky derby vychodnej konferencie medzi Drakmi a Pivkarmi.Samozrejme som tam ako spravny redaktor nemohol chybat preto par informacii a pikosiek a tomto zapase : Na zapas dorazilo cca 1000 fans Bibbers aj ked povodne sa hovorilo len o 600 fanusikoch :!: Kazdpodpadne v drvivej vacsine boli domaci,este pred zaciatkom zapasu sa stretli jadra oboch fanklubou nakoniec to museli riesit kuklaci :?
Co sa tyka zapasu na zaciatku si symbolicky podali ruky,vymenili klubove suveniry a pofotili sa kapitani oboch celkov t.j. Chester a Joe.S.V samotnom zapase boli jasne lepsi domaci ked goly strielali hlavne utocne kridla fear a milos.Na mieste centra hral Chester ktory si pripisal 4 asistencie.V obrane to vsetko istil derryl,casto palil od modrej no vacsina striel bola zblokovana superom.Za hosti prekvapujucu nastupil s A-ckom na drese Purda,ocakavalo sa ze to bude kelemantia...na strane domacych ziadne zmeny zastupca kapitana tradicne Derryl.Celkove score zapasu 14:8 pre Drexel Dragons.Toto vitazstvo nas katapultovalo aj na prve miesto v konferencii,takze max. spokojnost ked na veduci tim KTL Ice Cats stracame len 1 bod.Uvidime ake budu dalsie vykony drakov,co nevidiet nas caka dalsie derby tentokrat s timom zapadnej konferencie Blue Angels ktory nas privitaju vo svojej vynovenej hale....
Na zaver objasnenie informacii o vecierku v hoteli Carlton :D ktoreho sa zucastnil Chester a Derryl.Nalada bola skutocne dobra vital sa hlavne staronovy clen KTL Derryl o ktoreho mali enormny zaujem novinari.Takisto nechybal ani majitel Kruup.. Co sa tyka Chestera overoval som si priamo u neho informaciu ze bol videny s nejakou blondinou,udajne to nieje pravda aj ked priznal ze mozno sa to v najblizsej dobre moze zmenit ale urcite nie so spominanou blondinkou ..... :)
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Dragons Revue : 27.11.2007 :
Vcera boli na programe len 4 zapasy a zrodili sa dost prekvapive vysledky.Az take prekvapive ze to nepredpokladali ani samotni draci a ziskali timovo len 5 bodov :? Prejavila sa najma unava zo zapasu s Best Bibbers,dufajme ze dnes to bude lepsie :thumbsup: Takisto stoji za zmienku ze clen timu Fear dostal od majitela Kruupa uplne novu a vytuningovanu Toyotu Supru dovezenu priamo z Japonska z Tokia...O timove auto poziadal aj milos,majitel Kruup mu zamozrejme vyhovel a milos uz prezera doma auto katalogy :cool:
Kapitan celku Chester v poslednom obdovi podava len priemerne vykony je skor psychickou oporou spolocne s derrylom ktory sa ale naposledy zabudol v hoteli carlton a skoro sa nedosvail na samotny zapas :oslava:
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Tak co sa tyka 26.11 kedy sme sa katapultovali na zaslužene :cool: 1 miesto v konferenecii bola absolutna spokojnost.
27.11. sme mali slabsi den, kedy ani jeden z ans nezažiaril a ani moje 3 body nie su nejaka velka utecha.

No a neda mi nespomenut tie prenadherne :clap: a unikatne revue od nasho cteneho redaktora Feriho Struhanka :good: v jednej osobe :cool: ktori preklada nas kapitan timu Chester.
Proste parada mat takeho novinky, pikosky z na sho zakulisia, je vidiet ze Chesty sa odo mna uci dobre :D :lol2:
Nech zije nas kapitan Chester :clap:
Chesty na hrad! :yahoo:
Dragons Revue : 28.11.2007 :
Takze minulu noc sme mali na programe len 3 zapasy,timovo sme z nich vysli celkom obstojne ked sme ziskali 9 bodov.Blysol sa najma Derryl ktory vsietil 5 golov a takisto Chester a Milos po 4 presne zasahy.Fear si dnes vybral slabsiu chvilku a pridal len 2 asistencie.Majitel Kruup bol z vykonu celkovo spokojny.V tabulke sme poskocili na 2 miesto v nasej konferencii ked su pred nami uz len diabli. 8) Hlavne potesil vykon Pivkarov ktory dnes doslova vybuchli ked ich jediny bodujuci hrac bolo kele.Dnes nas caka takisto suboj proti timu zapadnej konferencie,preview pred zapasom prinesime neskor v priebehu vecera.
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Ako som uz spominal dnes v noci nas caka KTL dalsi velky zapas.Svoje sily tentokrat zmeraju timy vychodu aj zapadu, v priamej konfrontacii sa stretne :

Blue Angels : Drexel Dragons

Ako vidite skutocne zaujimavy zapas,obidva timy su v KTL uplne od zaciatku,kapitani oboch celkov Arek ako aj Chester su v tychto timoch od zaciatku,takze vazne pre niekoho mozno srdcova zalezitost :D :D Co sa tyka zostavy v drese domacich klasicke kvarteto tiperov : arek,norvic,joman a doktor.Ocakava sa formacia 2-2,o utok by sa mal starat arek a norvic,obranne povinnosti su na jomanovi s doktorom.Hosti povedie na lad klasicky Chester,takisto sa dost ocakava of feara ktory je individualne na tom dost vysoko,derryla milos by som povedal primerne vykony.Draci by mali hrat v zostave 3:1,na poste centra Chester s kridlami milosom a fearom.Co sa tyka atmosfery pred zapasom,fanusikov drakov dorazilo cca 5 tisic takze skutocne hojna ucast,domacich fans bude cca 20 tisic,takze nova HEAVEN ARENA bude skutocne zaplnena.Jednotky SWAT by mali byt takisto nasadene aj ked sa neocakava ziadny vyraznejsi konflikt ako v zapase s The Best Bibbers.
Takze uvidime tolko spred zapasu,vysledok a komentare zajtra ....
Vyzera to tak ze mate vacsiu arenu :) ako my.. HHm kebyze nehrame aj my dnes zapas , tak by som sa prisiel tiez do Heaven areny pozriet :good: .
Takze uz spomenul nas kapitan timu Chester dneska v noci sa stretneme v zaujmavom stretnuti timov, ktore patria stale k špicke a su zname vo svete aj preto, lebo posobia v KTLke od jej zaciatku.
Blue Angels vs.Drexel Dragons

Ako uz spominal nas kapitan do mesta Anjelov pricestovala pocetna fanusikovska zakladna hosti cirka 4 az 5000 nasich fanusikov.
Kapacita Heaven Areny je 19 000 miest, samozrejme je uz davno vypredane.
Od dobre informovaneho zdroja sme sa dozvedeli, ze hostujucich fanusikov tam moze byt az 4000 pretoze od domacich zakupili tie to listky, lepsie povedane ich preplatili :lol2:
Atmosfera pred stadionom Heaven Areny je pokojna, tak ako vzdy ked sa stretavaju tito superi, ktori nikdy nemali medzi sebou nejaje potycky ak nepocitame Andorvica kelemarka a jeho kumpánov :bitka3: spolocne s ultras Drakov.

O vyjadrenie pred zapasom sme poziadali par hracov z domaceho aj hostujuceho timu.

Arek citim velku zodpovednost a tesim sa na tento suboj.
Pravidelne ked hrame proti Drakom je vypredane a aj hostujuci fanuskovia vedia spravit skvelu atmosferu.
prezivame hernu krizu, nedari sa hlavne jomanovi a doktorovi a doplaca na to cely nas tim.

Norvic tesim sa hlavne na mojmu kamosa Derryla, ktoreho timto po zapase pozvem na jeden drink do nemenovaneho hotela, je to pre nas tazky zapas a chytit sa prave proti Drakom by bolo o to krajsie.

Chester Anjeli su v krize, ale tu nesmieme podcenit a nechat sa tím učičíkat, kazde muzstvo totizto ked hra proti nam sa chce vytiahnut ako na jedneho z aspiranta na titul.
Prichadzame si ale pre 3 body, ale uvedomujem si, ze v meste Anjelov sa vyhrava tazko.

Milos ja suboje proti Anjelom nemam v zivej pamati ako moji dvaja spoluhraci Derryl a Chester, ale aj od nich dvoch mam info ako na nch hrat, vieme kde maju svoje slabiny a tie chceme vyuzit.
Ocakavam vyrovnany suboj zo stastnejsim koncom pre nas, hoc tim Anjelov je zohratejsi.

Tolko k dnesnemu duelu , pripravil redaktor Feri Struhanka
Dragons Revue : 29.11.2007 :
Uplnynula noc bola pomerne bohata na zapasy.Hned v nasej KTL sa konali 2 velke suboje a to Mighty Bulls Vs. Red Devils a Blue Angels Vs. Drexel Dragons.Prvy spominany zapas skoncil lepsie pre domacich ktory zasluzene vyhrali.Tento zapas nas ale az tak nezaujima :roll: ,pre nas je dolezity zapas drakov.Na nasu spokojnost draci potvrdili vitazstvo s pivkarmi ked zdolali anjelov 15:12 na ich lade ! :clap: :clap: Hlavne zaziaril milos ktoreho doplnali fear a derryl.Chesterovi sa vobec nedarilo k vyhre prispel len minimalne. :( Pre zmenu kapitan domacych arek na zapas ani nenastupil. :lol: Tazko povedat ci je to koli respektu voci drakom,alebo nejake sukromne ci alkoholicke problemy :D S kapitanskym ceckom teda nastupil norvic,ktory tuto ulohu perfektne zvladol ked bol hlavnym tahunom svojho timu. :thumbsup: Avsak ani skvely norvic na nas nestacil.Vitazstvo podla mna zasluzene .....
Cez vikend nas caka min. jeden az dva zapasy KTL,preview prinesieme neskor...ked to bude aktualne :)
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Oficialne zapasy aj zo score

Ako je vidiet zacina to mat uspech a tak pisem oficialne vysledky v ktorych islo o dost, aby sme mali statistiky :cinka:

Drexel Dragons vs. Best Bibbers 14:8 26.11.2007
Blue Angels vs. Drexel Dragons 12:15 28.11.2007


Dalsie oficialne suboje budu v dohladnom case po zverejneni nasho kapitana popripade inymi GM timu ako sa dohodnu.
:lol: :lol: :lol: super sa citaju tieto vase "struhankoviny" :D

este taka zakulisna informacia...
arek nestihol zaciatok zapasu z dosial neznamych pricin.....volali sme k nemu domov, ale tam to zdvihla len jeho matka, ktora tiez netusi kde je, ale odkazuje mu, ze doma bude vyprask ked sa vrati :D .....podla poslednych informacii ho vcera vecer videli vchadzat do hotela carlton s dvoma blondinami, a tvarili sa velmi bujaro :lol: ....a odvtedy sa akoby zem po nom zlahla
No konečne, sa trochu darilo aj mne.Okrem zápasu Minnesoty(tiež mohol Gáborík, ten víťazný gól, streliť v riadnom čase :lol: ) mi vyšli všetky ostatné zápasy tak, ako som natipoval. :good:Už bolo tých zlých výsledkov z posledných dní dosť, konečne sa šťastie ,usmialo aj na mňa. :wink:
Dragons Revue : 30.11.2007-1.12.2007 :
Dnes vychadza dokonca vobec prve dvojcislo nasho revue,nakolko vcera som sa musel zucastnit novinarskeho seminaru v juhoafrickej republike :lol2: Co sa tyka vcerajsieho vykonu drakov zisk primernych 14 bodov stacil na udrzanie v cele vychodnej konferencie.Blysol sa najma fear a takisto milos prispel k zisku bodov.Chester a Derryl si opat vybrali slabsie chvilky :? Dnes v noci to uz bolo o nieco lepsie ked sme ziskali krasnych 20 bodov,najvacsi podiel mal na tom milos ktory sa opat dostava do formy.Sekundovali mu Fear,Chester a takistoaj derryl :thumbsup:
Celkovo sme v nasej konferencii 3. na diablov stracame 4 bodiky,takze Dragons do boja s Devils :D Individualne mame vsetkych 4 tiperov v prvej 30 takze spokojnost.Dnes sa hra skutocne slusna porcia zapasov uvidime ako to dopadne pre nas :)
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
gratulujem vam k vyhre nad nami :thumbsup:

tie vase spravy sa vazne dobre citaju, pekne spestrenie :thumbsup:

no jasne norvic, jedna z tych blondinok bola tato...
:arrow: http://www.hollywood-celebrity-pictures ... ova-60.JPG
:D
Gratulujem Fearovi, k dnešnému výkonu.16 bodov je fakt skvelý výsledok, ktorý nám pomohol, dostať sa na dostrel, do boja, o 2 miesto v našej konferencii. :good: Samozrejme pochváliť chcem aj Derryla a Chestera, že pomáhajú získavať dôležité body, pre tento tým. :good:
a ja chcem pokarhat feriho struhanku :D
za to, ze nie su uz dlho reporty :thumbsdown:
Dragons Revue : 2.12.2007-8.12.2007 :
Takze dnes som sa koonecne vratil z dovolenky na kanarskych ostrovoch.Priroda je tam skutocne nadherna dovolenka ako sa patri :D Avsak nemal som pristum na net tak som nemohol reportovat ucinkovanie drakov v sutazi.Ale uz som doma takze kazdy den new info :) Aspon ked to mam strucne zhrnut draci cez tyzden podavali primierne vykony vynimkou je vcerajsok kedsa katapultovali na 2.miesto v nasej konferencii. :clap: Co sa tyka par info zo zakulisia,Chester a Fear boli videny na lyzovacke v Alpach takze vyzera ze aj draci si uzivaju chladny sneh :thumbsup: Niekedy nabuduci tyzden by mali ist na podobny pobyt aj Derryl a Milos takze vsetci maju rovanke podmienky rovnaky odych :) Tolko na dnes je cas ist pomaly vybalit kufre z dovolenky,zajtra zase online ..... :cool:
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Chester- gratulujem k dnešnému, supr výsledku.Tvojich dnešných 20 bodov, je skvelý výsledok. :clap: Rovnako gratulujem aj Fearovi ,ktorý sa k Chesterovi, pridal svojimi 15 bodmi. :good:

Ja s Derrylom a našimi priateľkami ,sme sa včera v noci vrátili z dovolenky na kanároch(majiteľ nám pobyt v Alpách, po našich prosbách, že je tam veľká zima a tu máme aj doma a lyžovať môžme aj v Tatrách :D ) a radšej chceme k moru, vymenil za pobyt na kanároch a sme pekne opálený a oddýchnutý.Je tam fakt supr, príroda nádherná, voda čistá a vtáci veselo vyspevujú.Fakt vrelo odporúčam a zároveň ďakujem nášmu majiteľovi, ako sa o nás vzorne stará.Pokúsime sa mu to vrátiť, zlepšenými výsledkami. :frajer2:
Kurnik, tu je ale ticho :( ako pred burkou, tak poviem len tolko, ze konecne som trochu zamakal a som na mieste, ktore mi svedci :box: je tak Chester :D ty o tom vies svoje a nielen on ale uz aj Fear :wink:
Zatial sme druhy, Chesty preziva mensiu krizu, to je tak, ked niekto po vecierkoch a po plesoch chodi :D
Dufam, ze aj Milosove hviezdne chvile pridu a Fear bude podavat opät nie priemerne ale super vykony :clap: pretoze chceme znova titul :twisted:
Ked hodnoti moje vykony 1 kolo prepad, 2 kolo spokojnost a skvely den, 3 den doslova famozny vykon na hranici zivotnych moznosti :D uhadnutie vsetkych styroch zapasov , den ako mal Gaborik proti Rangers :D
To ale bolo šiltoviek na lade :D a na zaver som si vypocul ovácie, ako za mojej najvacsej slávy :oslava:
4 den dopadol pre mna pomerne slusne 7 bodov, ale mohlo to byt aj lepsie pretoze ja nie som nikdy spokojny, iba ked uhadnem všetko :cinka:
5 den opät famozny vykon 12 bodov, za co ma pochvalil aj velky :D GM timu BB Joe :oslava:
A opat to iste ako v 3 den, ovácie, nadsenie, podpisy, ledva som sa dostal zo stadiona :D 2 hodiny som podaval autogramy :lol2:
Ale aj tak to pre mna nic neznamena, pretoze superi nespia a uvedomujem si neskutocne silnu konkurenciu, ktora je kazdy rokom vacsia co je na prospech celej ligy!
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS