Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

norvic: diky za uvítaci navrat.
Teba si pamatam hlavne v zaciatkoch, kedy si bol suverenne najlepsi a triafal si X ky jak star7 mazák a pritom sme vtedy vsetci zacinali, ja som mal vtedy viac stastia a nakoniec ta predbehol :D
Ale ako vidim, nezabudol si to ani teraz a mas obrovsku sancu vyhrat individualku.
Na druhej strane kazdy mava vypadky, mal ich aj kajo, janik, eman, doktor, chester a este vela dalsich skusenych tiperov.

Joe S:ze by sme hned na zaciatku vzbudzovali medzi konkurenciou strach :D
Tak ako Feri Struhanka slubil podaril sa muhusarsky kusok :D
Hned ako vyšiel z tlačovky Derrylpodarilo sa mu s nim spravit rozhovor. :cool:

Ake su Vaše prve pocity s prichodu do tymu Drakov
Pocity su zmiešane, mam radost, ze sa vraciam do znameno prostredia ale na druhej strane citim velku zodpovednost voci majitelom a fanusikom.

Ako sa zrodila Vaša myslienka na opätovny navrat
Zavolal mi GM tymu Chester ci by som nemam zaujem sa vratit, pretoze tym sa nachadza v krize.
Bol som prekvapeny, pretoze ked som odchadzal tym patril k špicke a fungovalo tam vsetko.
Ja som sa prave nachadzal na dovolenke na Maledivach :D
Dal som si par hodin na rozmyslenie a nakoniec som povedal ano

Mali ste aj nejake ine ponuky
Ano mal som.

Mozete prezradit?
Ano, bolo to z tymu Fire Birds, druheho timu kde som doteraz posobil, ale moja srdcovka je Drexel Dragons.

Vie sa, ze Vas prichod sposobil v meste neuveritelne šialenstvo tzv Derrylomaniu.
Kazdy sme si rovny, takto by som otazku nepolozil, ale je pravda, ze viacero fanusikov je nadsenych mojim prichodom.

Podpisali ste velmi zaujmavy kontrakt ktori znie na 3 tiperske obdobia z klauzulou, prečo?
Je to moje osobne rozhodnutie a nemienim sa k tomu vyjadrovat, je to vnutorna zalezitost klubu!

Nie su to prilis odvazne slová, ja si vyberam tým a nie tým mna.
Nie som ziadny nováčik v tiperskej oblasti a poznam svoju cenu a viem, ze nie kazdy tym mi je schopny splnit moje požiadavky.

Co ste žiadali od tymu Drexel Dragons okrem Vasho podla mna prilis prehnane vysokeho platu 11,5 mil. Euro
Praveze ja som suhlasil s platom 8 mil Euro ale rozhodol sa tak GM timu Chester.
Okrem platu mam este firemne auto BMW.

Co hovorite na Vasich novych spoluhracov
Chestera nemusim nejak predstavovat, je to skuseny tiper, ktori sa vypracoval na rešpektovanu osobnost a patri k jednym z najlepsich tiperov ligy.
Nazval by som to takto: Chester je duša aj srdce Drakov.
Fear prichadzal ked ja som odchadzal a ako vidiet zabudoval sa skvelo, je mlady a ambiciozny, moze v buducnosti patrit k najlepsim, len nesmie zaspat na vavrinoch.
A Milos tak to je skuseny tiper, ktori posobil v time EI, naposledy v Spiders, dokonca posobil isty cas aj u nas, len sa nejak vyraznejsie nepresadil, ale v time Spiders patril k oporam naco nase vedenie muselo reagovat a Milos neodololal lakavej ponuke.
Som rad, ze sa vracia pretoze ho poznam a je to velky bojovnik na lade!

Blizi sa dalsie kolo a tak mi neda sa Vas neopytat, koho favorizujete na zisk titulu
Fúúúú :sad2: zamyslenie sa :| to je tazke, ale ked mam byt uprimny cakam ze okrem nasho timu mozu poradim na honych prieckach este zamiesat timy Blue Angels, Fire Birds, dalej sa mi pozdava praca v Mighty Bulls, maju ambiciozneho GM, a tiez to moz daleko dotiahnut a nesmieme zabudnut ani na Pivkarov z Best Bibbers tiez zo skvelym GMom JoeS.

Dakujem za rozhovor a prajem vela uspechov nielen Vam ale aj Vasemu timu
Dakujem Feri :D , bolo mi potesenim sa s Vami podelit o moje prve dojmy .



Rozhovor pripravil nas vyslany redaktor Feri Struhanka
Ps:Tento rozhovor mozte vytlacit aj na oficialnu klubovu stranku KTLky.
Autor članku vyslovuje jeho širenie na dalsie účely!
moje srdce ma radost pri citani tych novych prispevkov aj co sa tyka inych tem ako DD, proste je to znovuzrodenie celej KTL a verim teda nie, ja viem ze dalsie kolo bude jedno z najlepsich ak nie najlepsie od celeho vzniku KTL.

jedine co ma trapi je ze sa tomu teraz nemozem venovat na 100% a to je pre mna velke sklamanie :(
Derryyyyyyyyyyl vitaj kamos spat :clap: . Uz som aj zabudol ako vyzeras :biglol:
Dufam ze sa ti ako nasmu konkurentovi uz bude darit pomenej, uz ani Xky tak nepadaju :wink:
Takze predstavenie nasho noveho sponzora : :D :D

BENQ - SIEMENS - Celosvetovo znamy pojem,gigant co sa tyka komunikacie,mobilnych telefonov a podobne.Po dlhych rokovaniach nakoniec majitel Drakov Pan Kruup :D predlozil tejto spolocnosti zaujimavy navrh ktory bol okamzite schvaleny.Takze toto kolo KTL budeme hrdo na dresoch nosit a propagovat logo tohto nasho noveho sponozora po klziskach KTL :lol: :lol: Na oplatku pribudne do timovej pokladnice nemala suma takze financie na platy hracov mame postarane 8)
Ak mam byt konkretny :
Platy hracov dosahuju vysku 37 mil eur za jedno kolo :oops:
Nas partner nam prinesie do pokladnice 50 mil eur za jedno kolo :wink:
Zvysne finanice t.j. 13 mil eur sa pouziju na premie,platene dovolenky,timove auta,takisto sprava stadiona a pod. :D
Na zaver spomeniem ze s Beng - Siemens sme podpisali kontrakt na 1 kolo KTL.

Obrázek
dajte si to pekne rychlo prec kedze eman takto reklamy zakazal a myslim ze je to fakt zbytocne.
janik píše:dajte si to pekne rychlo prec kedze eman takto reklamy zakazal a myslim ze je to fakt zbytocne.
1.neviem kedy to priamo zakazal,viem ze sa o tom pisalo ale zeby to vyhradne zamietol neviem ...
2.ten avatar mam len ja ako GM
3.ale ak je to az taky velky problem v poho to dam prec,ale aj tak najlepsie nech sa vyjadri eman...
arek: diky za uvitanie :cool: X ky uz tak veru nepadaju, co bude nevyhodou skor pre Vasho experta norvica :cinka:

Skvela praca Chesty :cool: Benq Siemens, idem ihned poobjednavat tricka, mikiny, teplaky, trenirky :D s ich logom :D
Janik: pokial vyska podpisu splna prislusne kriteria nevidim dovod aby ani konkurencia nepropagovala ich znacku.
Navyse Draci ako jeden z najbohatsich timov KTLky :cool: bez sponzora nemozu existovat, kedze prislusne platy hracov su nadpriemerne :oslava:

Benq Siemens :cool: :cool: :cool: :cool:
Dragons Revue : 23.11.2007 :
Tak dnes sme mali prvy hraci den 3.kola tohtorocnej KTL.Na programe boli 4 zapasy a kazdy clen drakov ziskal zhodne po 2 body,zaujimavostou je hlavne ze Chester,Derryl a milos mali uplne rovnake tipy :? Tim ma teda po prvom kole na konte 4 body,uvidime ako to pojde dalej :) Kedze dnes sa hra vela zapasov uvidime hlavne ako sa chytia novy staronovy clenovia Derryl a milos :D
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
kde to eman zakazal, nebudeme teraz hladat, ale ak si aj ja dobre pamatam, tak je to zakazane.

Derryl: ale norvic je skvely tiper aj bez X :)
arek píše:kde to eman zakazal, nebudeme teraz hladat, ale ak si aj ja dobre pamatam, tak je to zakazane.

Derryl: ale norvic je skvely tiper aj bez X :)
Dobre ked inak nedate ..... banner odstraneny
Chester píše:Dragons Revue : 23.11.2007 :
Tak dnes sme mali prvy hraci den 3.kola tohtorocnej KTL.Na programe boli 4 zapasy a kazdy clen drakov ziskal zhodne po 2 body,zaujimavostou je hlavne ze Chester,Derryl a milos mali uplne rovnake tipy :? Tim ma teda po prvom kole na konte 4 body,uvidime ako to pojde dalej :) Kedze dnes sa hra vela zapasov uvidime hlavne ako sa chytia novy staronovy clenovia Derryl a milos :D
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Ja k prispevku od nasho Feriho, ktori prekladal cteny :D GM pretoze Feri sa este doteraz nenaucil spisovne slovenčinu :cool: len tolko: pre mna po 1 kole sklamanie hoc som z dovodu prace musel tipovat skor!
Hlavne Ottawa a Calgary ma sklamali! Nashville sa vie vzdy vytiahnut doma na Detroit pretoze kto hra proti Detroitu hra nie na 100% ale 120!
Chesty a Milos mi totalne doverovali :lol2: kedze som tipoval ako prvy zo vsetkych tiperov profiligy!
arek píše:kde to eman zakazal, nebudeme teraz hladat, ale ak si aj ja dobre pamatam, tak je to zakazane.

Derryl: ale norvic je skvely tiper aj bez X :)
Ale to Norvicovi nikto neberie, mohol som to napisat trochu vystižnejsie :D
Takze X ky uz tolko nepadaju, vid stavkove kancelarie po minulych rokoch aj dali dole kurzy, teraz sa pohybju od 3,7 az 3,9
A samozrejme Norvica uznavam ako skveleho tipera, na ktoreho nezabudnem nikdy, ved ked sme zacali s touto užasnou hrou, prave on ma dlho nahánal a teraz opat ukazal ze je pár excelent :frajer2:
A k titulu mu samozrejme blahozelam hoc som to mohol napisat aj v topicu BA :bitka3:
Chester píše: Tak dnes sme mali prvy hraci den 3.kola tohtorocnej KTL.Na programe boli 4 zapasy a kazdy clen drakov ziskal zhodne po 2 body,zaujimavostou je hlavne ze Chester,Derryl a milos mali uplne rovnake tipy :?
Redaktor Drexel Dragons
To je iba náhoda.Proste to boli favorizované tímy a podľa predpokladov, mal Detroit, Ottawa i Calgary, svoje zápasy zvládnúť.No nevyšlo to. :cry:
Dragons Revue : 24.11.2007 :
Mame tu krasne sobotne rano a este krajsie vysledky NHL :D Ked pozreme na vyhodnotenie vidime ze kolo vyhrali Blue Flyers ktorym sa osvedcuje nova posila Excelent :wink: Draci skoncili hned druhy zo stratou jedneho bodika :oops: Timovo sa vytiahol najma GM ktory ziskal 13 bodov,k triumfu prispel aj milos ktory mal 10 bodov.Derryl a Fear to istili s 8 bodmi.Co sa tyka celkoveho hodnotenia sme 2 v nasej konferencii prave za Blue Flyers a v celej KTL takisto druhy :) Individualne su vsetci 4 tiperi v prvej dvadsiatke takze max.spokojnost majitela timu Mr.Kruupa :D Tolko dnesne vydanie uvidime jak sa nam zadari dnes nakolko sa opat hra velka porcia zapasov...
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Ja chcem vyslovit podakovanie jak Chestymu tak aj Milosovi za perfektny vykon :cool:
Obom patrila po tyme Blue Flyers dnesna nabita noc.
Majitel Krupp to napisal velmi pekne , dvaja zahviezdili a mi z Fearom sme to istili, tak to ma byt, skratka je dolezite aby dvaja z tymu vzdy predviedli super vykon a ti dvaja aspon priemer!
Este raz pripijam na skvely vykon Chestyho a Milosa :oslava:
Díky Chester a Derryl, za pochvalu. :cool: No dnes mi to ako tak vyšlo, aj keď pred poslednými 2 zápasmi Dallasu a St Louis, to vyzeralo ,so mnou bledo.Výhry spomínaných klubov, mi bodovú bilanci dnešného dňa, zachránili. :wink:
Gratulujem Chesterovi, k výborným 13 bodom. :good: :oslava: Tiež Derryl a Fear to ako už bolo napísané, pekne istili, svojimi 8 bodmi.Dnes bude tiež veľký počet zápasov, takže treba zabojovať, aby sme si tie predné priečky tabuľky, udržali čo najdlhšie. :clap:

Všimol som si, že kolega Derryl, vsádza na svoju obľúbenú taktiku, tipovania X výsledkov, čím skvelo vyváži to, že ja X výsledky,prakticky vôbec netipujem.A týmu tá kombinácia, bude len na osoh. :fan: :thumbsup2:
Nasmu tímu sa podarilo dolova nemožne, urobit interview s najmocnejsim mužom v tyme Drakov, samotnym majitelom timu p.Uwe Kruppom.
Samozrejme pri tom nemohol chybat nas vyslany redaktor Feri Struhanka, ktori nám ho vyspovedal

Co momentalne robite v tychto dnoch
Venujem sa rodine, mojmu synovi, pretoze v poslednych mesiacoch mam velmi nahusteny program.
Za par dni vsak odchadzam na kratku dovolenku na Mauricius!

Chcete si oddychnut od poslednych dni, kedy vas tým prepadol na plnej ciare v 2 kole?
Presne tak, ale beriem si svoj notebook, aby som bol informovany o nasom time.

Podme teda k 3 kolu pan majitel. Este nikdy sa nestalo aby nas opustili naraz obaja hraci.
Mate pravdu, ale okolnosti a hlavne posledne miesto mna a aj celu nasu dozornu radu nemohli nechat pokojnymi.

Nemyslite si, ze mali dostat dalsiu sancu? Ved su to mladi a ambiciozni borci
Museli sme skratka spravit rez kadra, hladali sme nejakeho vodcu do timu, pretoze po odchode Derryla takyto vodca v time chybal.
Yogy sa nam zo zaciatku osvedcil ale postupne na nho boli vacsie a vacsie naroky, s ktorymi sa nevedel vysporiadat, takisto aj Durza, ktori doslova ziaril v time Eagles ale u nas aboslutne pohorel!

Nakoniec ste teda ziskali Derryla a milosa. Zvlast Derryl mal dlhodovy vypadok v tipovani..
Mate pravdu, ale ako som uz spomenul potrebovali sme vodcu do kabiny, ktori vyburcuje aj ostatnych!

Ozyvali sa kuvicie hlasy, ze Excelent by bol vhodnym tipom, navyse po 2 kolach je prave on tou pravou posilou v time Blue Flyers narozdiel od Derryla, ktori zatial podava len priemerne vykony.
Z Excelentom sme vobec nerokovali, mal navyse ponuku aj od Fire Birds, ktoru na poslednu chvilu odmietol.
Na Derrylovi si cenim to, ze nikdy nieje spokojny, vzdy chce iba titul.
Navyse, liga sa este len zacala a ja si cenim v prvom rade kolektivny vykon, ktori sme dneska aj potvrdili.

Podme k druhemu tiperovi, Milosovi, ako sa zrodila myslienka posilnit tym prave ním?
Milos tipoval skvele v time Spiders, a uznajte, ci sa na mna budu hnevat alebo nie, on chce bojovat o titul, a skor ma sancu ho ziskat s nami ako u spominanich Spiderov.

Podme na platy jednotlivych hracov. Zda sa Vam to fer, aby Chester GM timu mal menej ako Derryl
Derryl je hviezda celej KTLky, Chester je ovela mladsi, a ked bude pokracovat v takych vykonoch neminie taky plat ani jeho!

Nerozmyslal ste nad myslienkou, aby po navrate Derryla sa stal prave on GM timu?
Nie, jednoznacne si ju zasluzi Chester, navyse ani samotny Derryl nemal zaujem byt GM alebo inak povedane kapitanom muzstva.

Podme si zobrat na mušku Feara, ako ste spokojny s tymto borcom?
Ako jeden z mála sa presadil v silnej konkurencii, ale je iba na nom samotnom aby vo vykonoch pokracoval.
Pomaly si ziskava aj srdcia fanusikov, hoc je jasne, ze nema taku poziciu ako maju Chester a Derryl, ktori su milacikmi tribun.

Co ocakavate v novej sezone? Tzv. 3 kole po prichodoch zvucnych mien.
Je to jednoznacne, titul a obsadenie aspon prvych dvoch borcov v individualke na 1 az 5 mieste a u ostatnych dvoch na 6 az 20 mieste!

Velmi smele plany. A co ked sa to jednemu z nich nepodari a bude pod 20 miestom.
To zalezi ci dany ciel splnime, teda titul.

A ked nebude titul, znova bude rez kadra?
To je v tejto chvilu predcasne sa o tom bavit.

V kuloaroch sa povrava, ze mate zaujem zalozit farmarsky celok, co je na tom pravdy?
Nie ste daleko od pravdy.

Budte konkretnejsi?
To znamena, ze v blizkej buducnosti sa tento ciel moze stat skutocnostou a ano, vazne nad tym rozmyslame, a myslime si, ze mame potrebne financie na zabezpecenie aj farmarskeho timu.

A ako by to tam bezalo? Keby niekot z Acka doslova prepadol, bude sa porucat na farmu? Lebo ja si nemyslim, ze by sa tam napr. takemu Chesterovi alebo Derrylovi chcelo ist
Chester ma podpisanu jednocestnu zmluvu, farmarsky tim nepripada do uvahy.

Podpisali ste novu zmluvu zo sponzorom Benq Siemens, co od neho ocakavate
Dodrzanie financnych podmienok tak ako je v zmluve.
Zmluva je podpisana na 1 tiperske obdobie, potom sa uvidi co dalej.
Mi si vsak vyberame sponzorov a nie sponzori nás!
Mame vyhodu v tom, ze uz sme si nejake to meno vo svete spravili.

Dakujem za rozhovor pan majitel a prajem vela uspechov.
Bolo mi potesenim Feri :D robime to predsa pre nasich fanusikov a faninky!

Rozhovor pripravil nas vyslany redaktor Feri Struhanka
Autor clanku vyslovuje suhlas na jeho dalsie širenie!
No dnes, to bol riadny debakel.Musím sa vám ospravedlňiť ,za svoj dnešný tragický výkon.Z toľkých zápasov, získať 4 body. :bitka3: :hanba: :dole:

Gratulujem naopak Fearovi, k dnešným 10 bodom a aj Derrylovi, k jeho 8 bodom.Skvelý výkon chlapi ,dobre ste podržali, náš tým. :oslava: :good:
milos: bohuzial nema 10 bodov ale iba 8 :?
Znova sa potvrdilo pravidlo, ze NHLka je vynimocna ale na druhej strane aj velmi tazko tipovatelna, kedze moze kazdy porazit kazdeho :bitka3:
Podal som podla mna iba priemerny vykon spolu z Fearom a Chesty spolu s tebou si vybrali slabsiu chvilku :sad2:
Znova mam ten komplex :lol: ze nikdy nie som spokojny :lol2:
Derryl, ja naopak s dnesnym vykonom DD spokojny som :thumbsup: :D
Dragons Revue : 25.11.2007 :
Takze vcera sa hrala poriadna porcia zapasov,no nas tim vysiel z toho len priemerne :( Podrzali nas derryl a fear,obaja ziskali zhodne po 8 body.Chester a milos nemali svoj den a pripisali so na konto len po 4 body.Aj napriek tomuto vsak po zapase fanusikovia Dragons vitali nove posily Derryla a Milosa mohutnym potleskom nakolko to bol prvy dnesny domaci zapas drakov :D
Zvlast Derryl ako velky milacik tribun zozal velke ovacie :lol: Nezabudlo sa ale ani na kapitana celku Chestera,ktory avsak nebol az v takej dobre nalade po svojom vykone :? Fear sa zapas co zapas pomaly ale isto dostava do srdc divakov a co nevidiet bude rovnakym milacikom publika ako spominane 2 zijuce legendy drakov :roll: To iste verim aj v pripade milosa :wink:
Uvidime ako sa draci predstavia v dalsom zapase opat na domacom lade,predpoklada sa ale zaciatok stihacej jazdy za vecnym rivalom The Best Bibbers :frajer2:
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Chester píše:Dragons Revue : 25.11.2007 :
Takze vcera sa hrala poriadna porcia zapasov,no nas tim vysiel z toho len priemerne :( Podrzali nas derryl a fear,obaja ziskali zhodne po 8 body.Chester a milos nemali svoj den a pripisali so na konto len po 4 body.Aj napriek tomuto vsak po zapase fanusikovia Dragons vitali nove posily Derryla a Milosa mohutnym potleskom nakolko to bol prvy dnesny domaci zapas drakov :D
Zvlast Derryl ako velky milacik tribun zozal velke ovacie :lol: Nezabudlo sa ale ani na kapitana celku Chestera,ktory avsak nebol az v takej dobre nalade po svojom vykone :? Fear sa zapas co zapas pomaly ale isto dostava do srdc divakov a co nevidiet bude rovnakym milacikom publika ako spominane 2 zijuce legendy drakov :roll: To iste verim aj v pripade milosa :wink:
Uvidime ako sa draci predstavia v dalsom zapase opat na domacom lade,predpoklada sa ale zaciatok stihacej jazdy za vecnym rivalom The Best Bibbers :frajer2:
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Co sme na vychode? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po 8 body :D
JoeS: aj nas expert Feri je iba človek :bitka3: oficialne mu vsak napisem aby zlepsil gramatiku :D
Tak sa mi vsak zda, ze kedze BA a EI su v inej konferencii, nasim uhlavnym nepriatelom :box: a teda konkurentom alebo derby matchom sa stane muzstvo Best Bibbers alias Pivkari :D chudak keke, ten si to odnesie najviac :D pred tym ho nenavideli nasi fanuskovia v BA ako nasho konkurenta v boji o titul a teraz pre zmenu v BB.

Drexel Dragons vs Best Bibbers

kedy?
Dneska o 1 rano , ocakava sa vypredane hladisko v Dragons arene, navyse sme hostujucemu timu poskytli 250 listkov :yahoo: :beee:
Na poriadok na štadione bude dozerat 200 kuklacov, kedze sa ocakava stretnutie tvrdeho jadra oboch muzstiev :box:
tak sa teste na nasich fanusikov, z nasej centraly bol vypraveny specialny vlak, samozrejme sv*ne zeleznice nam dali to najhorsie, co mali, asi si mysleli, ze nasi milacikovia im rozbiju vagony, hovada modre :roll: vsak my mame slusnych fans. Asi stovka ma topanky so zeleznou spickou, okrem toho islo 50 zeleznych palic, par plynovych pistoli a ine malickosti.
PS: ten vlak ma 7 voznov, cize pride takmer 600 :oslava: fans :clap:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES