Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dalsie kolo budete obaja na dne.... na dne sklenicky :D a budete zapijat oslavu nad vitazstvom FireBirds :P
akurat tak oslavu vitazstva nad FireBirds :ejha:
ty arek neprovokuj, zase nas caka posledne kolo tak nezabudaj kde patrite , tak ako posledne kolo :D
a DD mozu byt adi ze su v druhej konferencii inak by sme do toho zatiahli aj ich :D
arek píše:myslienka farmarskych timov je podla mna uplna somarina. Ani Steelers "A" a Steelers "B" sa mi nepaci. Lepsie by bolo vytvorit dva samostane timy.

a Derryl drzim palce aby si tu individualku vyhral :thumbsup: . S tebou sa tu poznam asi najdlhsie, ale ja sa potacam uplne na dne, tak aspon ty to zachranujes :)
Zdielam podobny nazor ako ty arek, myslienka farmarskych timov je bezpredmetna, a ked uzs me pri tých tímoch, a nech sa na mna nehnevaju ale Ostravšti chachari mi tiez nejak nepasuje, ale mozno oni ten nazov povazuju za unikatny.
Bude to tazke, Baffy ma tuto sezonu super formu.
Ach to boli časy, ked sme tipovali na jednej stranke a bolo nas okolo 7 az 10, a ty arek si este cumlík držal a hral sa na piekovisku s bágrikom ci autickami :lol3:
A teraz je z teba velky admin :frajer2: na stranke kde sa pohybuju super ludia, jedna velka rodina :clap:
pan uwe krupp ma asi mylne informacie
Derryl píše: To akoze teraz, maju Pivkari vyhodit ikonu Kelemantiu.
tato spomenuta veta sa stala skutocnostou :?
Velka vdaka patri za dnesny vykon nasmu super talentu Fearovi a kazdym dnom lepsiacemu sa Milosovi :thumbsup:
Ja som to dneska poriadne pretaktizoval :bitka3: ale dolezite je, ze mame tolko bodov kolko som si predstavoval.
Musim sa znova vratit na zem po tom vcerajšku :bitka3:

Ps: co je z Chesterom?????? Dalsie nenatipovanie, toto bude nieco o com nevie ani samotny majitel Krupp.
Nazdar Derryle,díky za včerejší pochvalu,od borce takového kalibru to potěší a v Individuálce jsem s Tebou konečně srovnal krok,ale mám to s Tebou těžké,jseš fakt dobrej. :frajer2: Ještě to bude pěkné drama,pokud si nás budete takto držet na distanc a plně bodovat,tak moc šancí nemáme,snad se dočkáme Vašeho zaváhání a vrátíme se zpět tam,kam patříme. :wink: :good:
Chlapi sme celkovo prvy to je skvele ideme na titul nic nas nesmie zastavit :D :cool: ja sa konecne zdviham v tabulke takze konecne prispievam timu co ma tesi :clap: dufam ze to pojde takto dalej inac derryl vdaka za tvoju prejavenu doveru vo mna :good:
Nejako sme zacali stagnovat, pred 2 dnami kazdy z nas po 4 body a dneska ja 9, milos 6 ak sa nemylim a fear a chester po 4. :(
Navyse Pivkari ako keby lapili druhy dych, ja som prisiel o prve miesto v individualke, musime este zabojovat, pretoze ja chcem iba titul :!: a ine miesto ma ani nezaujma!
Som narocny 8) co uz so mnou :bitka3:
No dnes, to bol riadny debakl.Ja som počúval zápas Rangers u rádia do rána a po očku, som sledoval daľšie zápasy.A čumel som z tých výsledkov, ako puk.Tie výsledky boli presne opačné než aké som natipoval. :cry: No nevadí, zápasov je ešte dosť, Fleyers nám uskočili iba o 4 body, takže ak zabojujeme, šanca ešte stále žije.Dotiahli sa na nás aj Steelers,Bibbers a Red Devils, záver bude ešte riadne dramatický. :wink:
veru az necakane zamotane to je pred vstupom do absolutneho finale tohto kola
Takze v zavere kola nejak stracame dych :? A mali sme to tak pekne rozohrate,joj nevadi treba este zabrat chlapi dnes je vela zapasov a treba z toho vytazit co najviac bodov.Skusme aspon na to 3.miesto ...
Dragons Revue : 14.1.2008 :
ONLINE ! Ano ano konecne sa to podarilo a po velkych problemoch som znova pritomny.Mal som velke problemy priznavam to rovno,hned ako som sa vratil z mojej predvianocnej dovolenky som myslel ze je vsetko v pohode,ale vypadla cela internetova siet v redakcii :o Kedze doma internet vyuzivam len na sukromne ucely :oops: tak som sa nemohol venovat plnohodne mojej praci :thumbsdown: Niekedy na zaciatku vianoc sa to podarilo a opat bola nasa redakcia spat v modernom svete telekomunikacii,no potom nastali Vianoce a ja som sa venoval rodine :thumbsup: Samozrejme ked uz bolo po tom,tesil som sa do prace no zase nejak nevydalo a bol silvester :oslava: Bola vybavena chata kde sa zisla takmer cela nasa redakcia,no tak sme trosku oslavili :P No po novom roku ked sme sa uz balili sme dostali spravy ze vsetky pristupove cesty okolo nas boli zavalane lavinou.Tak na nestastie :eek2: sme museli cakat tyzden kym nas vyslobodia.Tento vikend uz konecne bolo vsetko OK ale zase prisiel prvy ples tohtorocny a ja ako VIP host som nemohol chybat a povykrucat trosku manzelku :frajer2: Ale uz som si pozistoval informacie a viem ze dnes bol prvy den 5 kola KTL,v ktorom draci podali priemerny vykon,bodovali najma opory Derryl a Fear,sekundoval im Chester a slabsi den mal Milos ktory uhadol len jeden zapas.Timovo sme ziskali peknych 12 bodov co nas vynieslo na 4 priecku Vychodnej konferencie :roll:
Dufam ze pojdeme len vyssie,ja na to mojim odbornym redaktorskym okom dohliadnem :cinka: Dnes je na programe len jeden zapas nu uz podla prognoz Chester navelil taktiku na istotu aby tim za kazdu cenu bodoval,uvidime ale kolko to bude....
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
"Chester" -) ja ako VIP host som nemohol chybat a povykrucat trosku manzelku
poprosime Chesta o blizsie informacie..pocas KTL stretka sme vo Vasom pripade riesili vsetko, len nie manzelske to zalezitosti.. :hmm:
cepi píše:
poprosime Chesta o blizsie informacie..pocas KTL stretka sme vo Vasom pripade riesili vsetko, len nie manzelske to zalezitosti.. :hmm:
cepi to bude asi daka bokovečka :hmm: :frajer2:
Joe S. píše:
cepi píše:
poprosime Chesta o blizsie informacie..pocas KTL stretka sme vo Vasom pripade riesili vsetko, len nie manzelske to zalezitosti.. :hmm:
cepi to bude asi daka bokovečka :hmm: :frajer2:
bolo by veru mudre aby tu svoju fakt zobral na to HF, priamo do topicu DD, nech sa presvedci kto je vlastne chesto zac... :D
cepi píše:
Joe S. píše:
cepi píše:
poprosime Chesta o blizsie informacie..pocas KTL stretka sme vo Vasom pripade riesili vsetko, len nie manzelske to zalezitosti.. :hmm:
cepi to bude asi daka bokovečka :hmm: :frajer2:
bolo by veru mudre aby tu svoju fakt zobral na to HF, priamo do topicu DD, nech sa presvedci kto je vlastne chesto zac... :D
Chlapci co to tu rozoberate,ved autor clanku je Feri Struhanka nem ja,vid dole :D
Dragons Revue : 15.1.2008 :
Vcera bol 2 hraci den 5.kola jedinecnej najprestiznejsej KTL.Na programe bol len jeden zapas a to Rangers - Penguins.Skoncilo to napokon vitazstvom Pens,ktore spravne uhadli Fear a Derryl.Teda povinne body su doma.Milos ako verny fanusik dal na svoje srdce a dal na Rangers.GM Chester to dokoncil po taktickej stranke ked dal remizu,ktora bola aj dost pravdepodobna :D nevydalo a tak tim ziskal pekne 4 body.Dnes mame v ponuke presny opak,pekna nadielka zapasov z ktorych najvacsiu pozornost si zasluzia hadam PHX - SJS ci ANA - DAL.Uvidime ako sa s tym draci vysporiadaju...kazdopadne chce to riadne bodovat aby sme opat bojovali o celo tabulky ....
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
ktore spravne uhadli Fear a Derryl.


Ja som nebodoval :bitka3: Feri si asi húkol fernetu.
Dragons Revue : 16.1.2008 :
No takze zo vcerajsej bohatej porcie zapasov najviac vytazil Milos za co si zasluzi pochvalu od samotneho Feriho :good: Naopak slabsiu chvilku si vybral Derryl :thumbsdown: Avsak verime ze dnes to bude z jeho strany plny bodovy zasah :clap: Ako vyndo pomaly sa nam mozno zdviha aj Chester ktory mam posledne 2-3 kola katastrofalne tak hadam to uz bude lepsie.Slabsi zaciatok si vybral Fear,ktory nam vsak urcite nieco zo svojho umenia este ukaze :roll: To be continued ... :frajer2:
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Dragons Revue : 17.1.2008 :
Dnes v noci Drakov najviac podrzali Derryl a Milos teda najvacsi tahuni timu poslednych kol.
Fear podal len priemerny 4 bodovy vykon a Chester sa pat prepadava nizsie a nizsie.Naznak zlepsenie z uvodu kola sa nenaplna... :( co mrzi vsetkych fans drakov,pretoze ked sa nedari kapitanovi nedari sa ani timu :eek2: No uvidime ako sa nas GM s tym vysporiada a ci nastane nejaka zmena formy.Vsetci by sme chceli aby tak tomu bolo.Naproti Derryl a Milos,najvacsie hviezdy mesta drakov sa maju ako v nebi,kedze su vitany v kazdom VIP klube :P Zda sa ze si zivot uzivaju naplno a pritom aj kvalitne tipuju a boduju.Nieco podobne plati aj pre Feara,ktory ma sice mensiu krizu ci stratu formy ale postupne sa z toho dostava.Nocnym zabavam a klubom sa naopak vyhyba uz spominany Chester,ktory je stale viac a viac videny s jednym dievcatom,no uvidime ci mozno pre tieto dovody sa tak Chestymu alebo Chestovi nedari v tipovani ... :?
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
Dragons Revue : 18.1.2008 :
Stvrtkova noc nebola pre Drakov az taka dobra,ziskali sme len 13 bodov :cry: Hlavny podiel na tom mal GM Chester,ktory ziskal 8 b,cim opat vyvolal rozne diskusie v meste drakov o jeho forme ktora je ako na hojdacke,jeden den totalne prepadne,druhy ziskava body pre tim.No uvidime ako to pojde dalej....Kapitanovi zdatne asistoval Fear zo ziskom 4 bodov.Slabsi den si vybral Milos,ktory uhadol len jeden zapas.Derryl ziskal 3 body.Tabulkovo sme sa prepadli na 4.miesto vo vychodnej konferencie,na zapade by sme okupovali to iste miesto pri nasich bodoch :)
Dnes je na programe 7 zapasov,takze je o co hrat,uvidime ako zaberu draci ...
Feri Struhanka
Redaktor Drexel Dragons
chesto ty si dobra truba, tak robis rozpisy na jednotlive dni a nakoniec nestihnes ani vsetky zapasy natipovat :D
janik píše:chesto ty si dobra truba, tak robis rozpisy na jednotlive dni a nakoniec nestihnes ani vsetky zapasy natipovat :D
a to pravidelne :lol: :lol: :lol: ale keby tak tipovali vsetci z DD, nebolo by od veci
janik píše:chesto ty si dobra truba, tak robis rozpisy na jednotlive dni a nakoniec nestihnes ani vsetky zapasy natipovat :D
Tak vies ako treba dat aj superom sancu,taky handicap z mojej strany :D :D
Si to vazte lebo to nebudem robit navzdy takto :lol:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES