Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Pro Fear v případě zájmu rád za DD nastoupím :good:
Horuca novinka : Fear od dnes novy GM tímu DD.
Derryl píše:Horuca novinka : Fear od dnes novy GM tímu DD.
Zaroven, by ma prichod Exa do timu velmi potesil, kedze si stale myslim, ze je to jeho srdcova zalezitosť!
A ako čítam aj Miloš, tiper podobne skuseny a taktiez uz nejednu tu sezonu posobiaci v time Drakov, taktiez si myslim, ze mu tím prirastol k srdcu, takychto tiperov DD potrebuje!
A ked sa k tomu sklbi nejaky ten mlady ambiciozny talent, je vytvoreny supertím :cool:
tak to ziram :shock: DD uz bol pochovany, ani sme ho nezaradovali do divizii a bum, zda sa, ze tim nielen bude fungovat, ale dokonca sa crta silna zostava :cool: co uz, Derryl je proste osobnost... :D
WildCelt píše:tak to ziram :shock: DD uz bol pochovany, ani sme ho nezaradovali do divizii a bum, zda sa, ze tim nielen bude fungovat, ale dokonca sa crta silna zostava :cool: co uz, Derryl je proste osobnost... :D
Od takej osobnosti :cool: v time IC si to silno :D vážim, ale ono zalezi na Fearovi, pre koho sa rozhodne, ja som len napísal moj pohlad, pretoze tych tiperov poznam hoc nie osobne ale uz sme dost debatovali o barsčom a su to spravni tiperi aj povahovo.
Ale zas nič take svetoborne ako si mysliš som nespravil, iba som napísal Fearovi ci neplanuje poskladat silny tym z pozicie GMa (a on je touto ponukou nadseny) aj preto, ze jednak sa mu zdvihne plat :lol2: a za druhe bude obletovanejsi u miestnych fanyniek :D tak ako bol Chester za ktorím fanuskovia plakali :cry:ked odchadzal.
Derryl píše:
WildCelt píše:tak to ziram :shock: DD uz bol pochovany, ani sme ho nezaradovali do divizii a bum, zda sa, ze tim nielen bude fungovat, ale dokonca sa crta silna zostava :cool: co uz, Derryl je proste osobnost... :D
Od takej osobnosti :cool: v time IC si to silno :D vážim, ale ono zalezi na Fearovi, pre koho sa rozhodne, ja som len napísal moj pohlad, pretoze tych tiperov poznam hoc nie osobne ale uz sme dost debatovali o barsčom a su to spravni tiperi aj povahovo.
Ale zas nič take svetoborne ako si mysliš som nespravil, iba som napísal Fearovi ci neplanuje poskladat silny tym z pozicie GMa (a on je touto ponukou nadseny) aj preto, ze jednak sa mu zdvihne plat :lol2: a za druhe bude obletovanejsi u miestnych fanyniek :D tak ako bol Chester za ktorím fanuskovia plakali :cry:ked odchadzal.
No hej citim sa ako Forsberg ked odchadzal so philadelphie .... :( A som len rad ak sa Fear ujme GM kresla,bol by to v poradi treti GM tohto timu za jeho 2 rocnej existencie.Ak sa vrati aj Excelent ktory v time posobil v jeho prvom zlozeni ( Derryl,Alex,Exo a ja ) tak by to bolo super.Prajem tomu timu len uspechy aj vyhru v KTL aj ked bezomna,chlapci si to urcite zasluzia.A ktovie mozno sa nas cesty niekedy opat stretnu...
tak ja osobne som rad, ze DD budu v KTL pokracovat :)
Tak oficiálně jsme jsme si s Fearem plácli Obrázek od nové sezony jsem členem týmu.
Pevně věřím,že DREXEL DRAGONS naváží na slavnou tradici a budou patřit k nejlepším.

Také by jsem tímto chtěl vyzvat majitele týmu Derryla zda nechce přehodnotit své rozhodnutí povalovat se na plážích světoznámých letovisk Obrázek a znovu se aktivně zapojit do bitvy o nejlepší tým KTL.
No tak by som sa mohol aj ja vyjadrit k tomu vsetkemu... Som rad ze som sa mohol stat GM tohto timu v ktorom som odkedy som prisiel na HF neviem ci som si to zasluzil ale budem sa snazit Derrylovi dokozat ze ano. Chcel by som medzi nami privitat Excelenta, ktory neodmietol a prijal ponuku do timu a tak DD velmi posilnil takze vitaj. Napodobne je to aj z Milosom ktory sa tiez nechal nahovorit a vratil sa spat do DD tiez ta vitam naspat v time :cool: Takze nam ostava zohnat do party este jedneho a sme kompletny, uz na tom pracujem do par dni by to mohlo byt . Zatial je to odo mna vsetko ..
Ďakujem Fear, za uvítanie v tíme.Pôvodne som premýšľaľ ,že skončím s tipovaním a s Derrylom a daľšími tipérmi, čo zavesili tipérske "korčule" na klinec, sa budem počas celého roka povaľovať u mora a tipovať budem s nimi iba to, ktorý z nás uloví krajšiu, miestnu krásavicu. :D :D Samozrejme plánoval som využiť Derrylove skúsenosti, s tamojšími barmi a kultúrnymi pamiatkami, aby som zbytočne nestrácal čas, návštevou druhotriednych tamojších putík. :oslava: :oslava:Derrylove skúsenosti a znalosti miestnych pomerov , som už použil pri zápase ALL Stars v minulej sezóne a zábava bola perfektná. :good: Najmä to prebudenie sa s miestnou kráskou (v úplne inom hoteli, než sme boli ubytovaný) po opici, netušiac kto to je a kde som sa tam vzal, nemalo chybu. :cool:

Keď som sa dozvedel, že by mali Drexel zaniknúť po odchode Derryla a Chestera, ktorý si chcel vykúsať , ako to chodí v iných tímoch,akých majú fanúšikov,zázemie, fanynky ...(verím, že raz sa do svôjho srdcového tímu vráti) , tak ma to veľmi zamrzelo a po debate s mojimi priaznivcami Drexel, ktorý mi ostali verný, aj po mojom odchode do Blue Fleyers a následnom vyradení ich obľúbeného tímu, tak som sa rozhodol, že ešte minimálne 1 sezónu, to leňošenie u mora odložím.Pokúsím sa pomôcť svojimi skúsenosťami k tomu, aby Drexel ostali aj nadalej medzi aktívnymi tímami KTL, aby sa naši priaznivci mali kam po robote ,chodiť zabaviť.Som veľmi rád, že v tíme ostal môj bývalý kolega Fear skvelý tipér a veľmi som privítal aj to, že sa mu podarilo uloviť veľkú rybu- Excelenta. :clap: :thumbsup: Týmto ho v tíme vítam a verím, že sa nám podarí spolu s Fearom a ? dotiahnuť Drexel minimálne do play off.Je veľkou osobnosťou KTL, ktorá verím tomu zacelí medzeru na poste jedného z lídrov tímu , ktorá vznikla po odchode Chestera s Derrylom. :thumbsup: :thumbsup: S Excelentom nás spája aj to, že fandíme tomu istému klubu NHL (Rangers) a aj z tohto dôvodu, ma jeho príchod potešil.Myslím, že našou prioritou v budúcej sezóne nebude ani tak celkový výsledok, ako to, aby sme sa dobre zabavili a mohli aj po rokoch na staré dobré časy a atmosféru v tíme Drexel , v dobrom spomínať. :fan: :ejha: :pivo3:
Chcem sa poďakovať aj 2 GM iných tímov KTL , za ich ponuky, na moje pôsobenie v ich tímoch. :thumbsup: Veľmi ma tým potešili, že o mňa, aj napriek tomu, že už vekom patrím medzi veteránov KTL, v dnešnej dobe, keď dostáva (celkom logicky ) mládí prednosť - prejavili záujem.Rozhodol som sa na návrat do môjho srdcového tímu, ale za ich ponuky, im touto cestou ďakujem. :frajer2: :wink:
Obrázek Díky za přivítání !! Obrázek
Jsem rád,že složení našeho týmu je opravdu špičkové a věřím,že se nám podaří suprové výsledky.
Osobně jsem zahájil přípravu kterou věnuji hlavně posílení fyzické kondice neboť sezona bude dlouhá Obrázek.
Očekávám,že se GM Fearovi podaří získat kvalitního čtvrtého borce do party a držím mu palce.
V prvom rade vítam dve staronove akvizicie :cool:
Priznam sa, som velmi potešený prichodom jak Excelenta tak aj Milosa, co dava zaruku nielen na jeden typersky cyklus, pretoze viem o ich kvalitach.
Po odchode Chestera a po tom ako som ja osobne zavesil kopacky na klinec (ale clovek nikdy nevie, tak ako v pripade Milosa, ktori myslim uz 3 krat uspesne vstupuje do sezony po tom ako zavesil kopacky na klinec (ak sa mylim, oprav ma)
Ked som bol GMom vzdy som si okruh tiperov vyberal, nechcel som nikdy novacika, ale minimalne tipera aspon z pol rocnymi skusenostami, na peniazoch mi nezalezalo :D ved DD je jeden z najbohatsich týmov v sucasnoti dotovany viacerymi ci uz slovenskymi alebo zahranicnymi sponzormi.
Boli aj urcite chyby, ktore sa neuchytili napr. Sqwerco, ale chalan aspon tipoval, nevynechal ani jeden den, ale timova spolupraca a žitie s timom boli nulove.
Nasa zostava sa po 2 rocnom posobeni ani nejak zvlast nemenila, co bol dalsi plus, teda zohratosť.
A kedze odisiel Chester, v meste zavladol obrovsky smutok, nevedelo sa, ci tym bude pokracovat,ale ujala sa toho osoba podla mna na spravnom mieste a aj jeho zasluhou pribudli dve na tiperskom poli, zname mena, posledny v stadiu riesenia a vybavovania.
Hovorca týmu Feri Strúhanka podpísal konkrakt aj na tuto sezonu a bude znova prinasat svoje pohlady do zákulisia.
Derryl píše:V prvom rade vítam dve staronove akvizicie :cool:
Priznam sa, som velmi potešený prichodom jak Excelenta tak aj Milosa, co dava zaruku nielen na jeden typersky cyklus, pretoze viem o ich kvalitach.
Po odchode Chestera a po tom ako som ja osobne zavesil kopacky na klinec (ale clovek nikdy nevie, tak ako v pripade Milosa, ktori myslim uz 3 krat uspesne vstupuje do sezony po tom ako zavesil kopacky na klinec (ak sa mylim, oprav ma)

Hovorca týmu Feri Strúhanka podpísal konkrakt aj na tuto sezonu a bude znova prinasat svoje pohlady do zákulisia.
Dakujem za privítanie.Nie nemýliš sa Derryl.Aj keď oficiálne, som kopačky na klinec, ešte nezavesil ani raz.To už by ma neprehovoril nik.V tých prípadoch ktoré spomínaš , som si povedal , že si od tipovania odpočiniem, prípadne, že zavesím kopačky na klinec definitívne, ale akosi mi do toho niečo vošlo.Najskôr ma poprosil Baffy, aby som mu vypomohol, keď mu Zetterberg prestal tipovať a potom keď som si už balil veci na pláž a išiel si objednať letenku a rezervovať hotel tak Chester oznámil ,že prestupuje do Fire Birds a Drexel končia v KTL.Okrem toho, ako som sledoval novinky okolo KTL ,tak som si všimol, že cepi,WildCelt ... na novej sezóne poriadne počas uhorkovej sezóny zamakali a ako to vyzerá , v budúcej sezóne bude tipovačka mať veľmi vysokú úroveň.Za čo patrí organizátorom, veľká vďaka. :clap: :clap: No a keď sa mi ozvali 2 GM iných tímov a Fear ozvali s ponukou, tak som sa rozhodol ten koniec odložiť na neurčito a pokračovať v tipovačke, aj v daľšej sezóne. Budem rád, ak sa aj ty raz vrátiš (až si odpočinieš ) a budeš znovu súčasťou Drexel, ktorý si bez teba a Chestera, ( ktorý aspoň dúfam, sa tiež raz vráti) vie málokto predstaviť ,kedže ste srdcom a mozgom, tohto tímu.Zatiaľ ti prajem, aby sa ti na pláži páčilo, aby si sa dobre zabavil a odreagoval a zbalil toľko miestnych krásavíc , koľko sa len bude dať . :good: :D

Som rád, že Feri Strúhanka predlžil aj naďalej zmluvu, jeho postrehy a komentáre sú veľmi dobré a chýbali by nám.Ak je triezvy, patrí k špičke ,medzi píšucimi žurnalistami KTL. :good: Verím, že jeho minulé problémy s alkoholom sú definitívne preč (po úspešnej letnej odvykacej kúre, ktorú absolvoval na utajenom mieste ,aby ho tam jeho kamoši z mokrej štvrti nenašli :D :lol2: ) a už sa nám nevyparí pred Vianocami na takú dlhú dobu, ako tomu bolo v tej minulej sezóne. :D :D .
Obrázek

9.9.2008 Po tom ako ista nemenovana stavkova kancelaria vypisala kurzy (Na Mighty Bulls stranke) po 4 dnoch vypisala kurzy aj ista slovenská stávková kancelaria Zrnkovica sidliaca vo Výčapoch Opatovce :oslava:

Názov tímu, kurz na celkove viťazstvo

Obrázek Fire Birds 4.00
Obrázek Mighty Bulls 4,50
Obrázek Ice Cats 5,50
Obrázek Drexel Dragons 9,00
Obrázek Prievidza Turtles 12,00
Obrázek Red Devils 15,00
ObrázekBlue Angels 15,00
Obrázek Steelers B 18,00
Obrázek Strong Crocodiles 19,00
Obrázek The Best Bibbers 22,00
Obrázek The Falcons 22,00
Obrázek Spiders 24,00
Obrázek Evil Insiders 25,00
Obrázek Blue Flyers 30,00
Obrázek Ostravsti Chachari
40,00
Obrázek Steelers A 100,00
Obrázek Famiglia Corleone 100,00
Obrázek Dare Wolfs 100,00
Obrázek Killer Hornets 100,00

Suma sumárum, oproti konkurencii je favorit znamy s megaposilou Chesterom, ktorí odisiel z Drexelu Dragons za odstupne 15 mil.Euro cim sa Draci nabalili a mohli si dovolit posily, ktore posobili v minulosti v ich tyme.
Zaujmave su kurzy na outsiderov, ktore Zrnkovica oproti konkurencii vyrazne navysila!
Kurzy sa samozrejme v dohladnej dobe mozu menit, to zavisi od posilnovania jednotlivych kadrov.
S pozdravom šef stavkovej kancelarie Zrnkovica Abrahám Lakatoš. :frajer2:
HA HA a HA :lol: :lol: :lol:

kolko trofeji musime vyhrat aby sa nam verilo viac? :)
petrik píše:HA HA a HA :lol: :lol: :lol:

kolko trofeji musime vyhrat aby sa nam verilo viac? :)

Jo,to je opravdu zábavné! :lol2: To se bookmakeři na konci KTL,budou pořádně divit :good: :lol3:

Ale k topicu,jsemosobně taky rád,že Dragons nekončí,jen mě znervózňuje to složení :(
Sestava,je totiž velmi nebezpečná a budeme asi svádět ostré souboje. :box: :frajer2: :wink:
Jinak Derryle,trochu jsi mě zklamal tím,že jsi to zabalil,doufám,že to není definitivní!? :roll: :(
V prvom rade som rad, že jak petrik a aj baffy reaguju na jednotlive kurzy od renomovanej :D stavkovej kancelarie sidliacej vo Vycapoch Opatovce o ktorej budete este vela pocut.
Ku kurzu na majstrov z minulej sezony Falconov, bookmakeri posudzovali podla toho co sa mi dostalo do uší :D momentalne nie prilis istu buducnost tímu, nevie sa kto bude posobiť v tomto spickovom tíme aj nadalej ale o to lepsie pre stavkujucich :D
Kto veri Falconom na ich celkove vitazstvo, tak Zrnkovica ponuka krasny kurz 22 ako by povedal moj kamos Wild Celt, toto nesmie ostat bez povsimnutia :lol2: za 20 ku :lol3: to hadam aj podá :clap:

Baffy:rovnako to iste, a o tom to je, ked sa bookmakeri pomylia, treba ich potrestat! :bitka3:
Som rád, ze niektori si pytaju moj opetovny prichod, Exo, Fear napr. nebudem dalsich spominat, ale zatial planujem iba sledovat KTLku a prinasat pohlady do zakulisia, nejake tie pikosky a sem tam aj rozhovory.
A definitivne? ja myslim, ze nie.
Ku zlozeniu: uz som to spominal, a dokonca ked som sa dneska bavil z Jancim, mi povedal, ze na nieco ten odchod Chestyho aj bol, aj ked je to obrovska strata.
Ale treba popriat Chestymu v tyme Fire Birds nech sa mu dari, a urcite a ja som o tom presvedceny, v DD urcite nebol naposledy.
4 člen je v stadiu riesenia a mam od Feara aj info, kto by to mohol byt, ale to uz neprezradim, to nechám na nom (ja to urcite nebudem nateraz)
Novinka Tím Drexel Dragons plánuje čo nevidieť s výstavbou svojej vlastnej web stránky!
Cielom je zatraktivniť dianie v klube a pribliziť fanúšikom viacej pikošiek z ich tímu.
Web stránka uzrela svetlo sveta: http://www.drexeldragons.wbl.sk/Rozhovory_.html Nech sa páči, rozhovor z našim prezidentom.
Teda šéfe to je počteníčko Obrázek
Za mnou už se na ulici otáčejí "baby" je jasné,že popularita našeho týmu strmě stoupá :yahoo:
Zítra nezapomeňte,že jdeme natáčet klip do Obrázek
vidim ze DD budu v novej sezone poriadne silni!!!!! :shock: Este ze nie ste v nasej konferencii :) . Kto sa stane stvrtym tiperom? :hmm:
Feri Strúhanka nelenil a pripravil rozhovory z našimi fanusikmi na najaktualnejsie temy
http://www.drexeldragons.wbl.sk/Rozhovory_.html nech sa páči.
Tak přátele na poslední týden tohoto měsíce odjíždím relaxovat do hor,proto nebudu přítomen.Internet tam bohužel dorazil jen omezeně a nevyplatí se tahat nějaké elektronické nádobíčko sebou.Na start NHL,ale budu v plně připraven na to se spolehněte.
...................Obrázek...............
co ides stavat snehuliakov, kedze mame novembrove pocasie :?: :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO