Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Dík. :thumbsup: Tabulka je dosť vyrovnaná ,takže to budú napínavé súboje , až do posledného dna tohto kola.Ale aspon je o čo hrať a bude to o to dramatickejšie. :thumbsup:
milos76 píše:No Rozikovi sa ten taktický ťah, okopírovať tipy súperovej opory (Freddie) nevyplatil.Nepostrehol, že Freddie to urobila tak takticky, aby prechytračila súpera a Rozik jej na to skočil. A vyšlo jej to. :twisted:

Ked sa k tomu pridala absencia feara, tak sme hrali prakticky celý zápas 3:2 a to sa odzrkadlilo aj na výsledku duelu a odviezli sme si z vášho ladu, velmi cennú výhru. :smile03:
Chtel bych jen podotknout, že sem nic neokopčil byla to jen shoda nahod ja vždycky tipuji podle sebe a ne podle jinych hráčů :!: :!:
Rozik píše:
milos76 píše:No Rozikovi sa ten taktický ťah, okopírovať tipy súperovej opory (Freddie) nevyplatil.Nepostrehol, že Freddie to urobila tak takticky, aby prechytračila súpera a Rozik jej na to skočil. A vyšlo jej to. :twisted:

Ked sa k tomu pridala absencia feara, tak sme hrali prakticky celý zápas 3:2 a to sa odzrkadlilo aj na výsledku duelu a odviezli sme si z vášho ladu, velmi cennú výhru. :smile03:
Chtel bych jen podotknout, že sem nic neokopčil byla to jen shoda nahod ja vždycky tipuji podle sebe a ne podle jinych hráčů :!: :!:
ja viem, bolo to len také hecovanie súperového tímu ktoré ma napadlo,ked som si všimol,že ste mali navlas podobné tipy,ktoré skončili 0 ziskom.Žiadny zlý umysel,v tom nebol. :frajer2:
V hodnocení 5.kola si největší pochvalu zaslouží Rozik a Tybycek :taptap: Vynikající výkon hoši drželi jste se super a pro tým velká opora :yes:
Do celkového hodnocení týmů se nám podařilo získat další bodíky a vedeme konferenci což je úžasné a celému týmu patří velká gratulace :moj:
Věřím,že v 6 kole to opět roztočíme na velké obrátky a probojujeme se mezi nejlepší týmy !!! Hodně štěstí draci !!!

!!! DO BOJE DRACI !!!
:taptap: :taptap: Super Draci :taptap: :taptap:

Dnes se opět projevila ofenzivní síla našeho týmu a nabrali jsme nejvíc bodů ze všech týmů :yes: Do vyníkající formy se opět dostává Fear a za první dny 6.kola zaslouží velké uznání !!!

!!! Bojovat DRACI Bojovat !!!
Tak zatím se nám nepodařilo nabrat pořádný bodový zisk a stále balancujme okolo 5.místa.Výborně dneska natipoval Rozik :cool: ovšem přišli jsme o body u Tybycka bohužel mu nešel net :( a podle nového pravidla nelze,aby za něho tipoval někdo jiný.Fear se velmi snažil,ale pravidla platí pro všechny.Věřím,že se k nám štěstíčko tento víkend opět trochu přikloní a výrazně se zlepšíme.!!! JDEME NA TO DRACI !!!
Výborně jsi to trefil Rozik sobotní noc se ti vydařila !!! :yes:
Díky Exo :cool: Tobě to taky vyslo parádne jen tak dalej a muzem bejt aj privni v tabulce :good:
Rozik neskutečně válí :good: :good: opět musí tě velmi pochválit v tomto kole se ti opravdu daří. :yes:
Tato noc se nam moc nevydařila jenom Exo mel vinikajicí skore Gratulace :good:
Bojovat Draci
Chlapi, velmi dlho som tu uz nic nenapísal, ako som tak po dlhej dobe pozrel individual tabulku zistil som, ze Rozik sa skvele zaklimatizoval a v tomto kole je spolu z Exom ten kto tým drzi nad vodou, takze Rozik, len tak dalej chlape :good:
A ako by Jano Slota povedal pred finalovym zapasom Ziliny z Popradom spred par rokov: Mate na to chlapi
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gwc2beY2BpY&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gwc2beY2BpY&hl=cs&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
:D :D :D derylko si spravny sefino.. :good:
:good: Díky všem spoluhráčů za vynikající výkony v průběhu celé sezony :good:
Postup do Play off je nám odměnou a věřím,že si to užijete.Pravidla doufám znáte tak kdyby něco napište SS a dohodneme se.
Tímto zároveň oznamuji,že po skončení play off končím jako GM Draků.Derryl si určitě vybere včas nového GM :good: a věřím,že to bude někdo z legendárních borců historie týmu DREXEL DRAGONS.
Rád by jsem u Draků zůstal,ale už jen jako hráč. :hit:

!!! DO BOJE DRACI :arrow: :arrow: Play off !!!
no co, pripraveni na dnesnu :box: ???
Chlapi bojujte a v druhom zápase tipovat v kompletnom zlozeni, nemoze sa opakovat 1. zapas s Pivkarmi :!:
Ked budete tipovat v kompletnom zlozeni urcite mate na nich a nielen na tohto supera.
Dostali ste sa do play off KTLky, ktora kazdym rokom ma narastajucu uroven a bolo by velkou skodou zahodit tak vydarenu zakladnu cast.
Fanuskovia Drakov dakuju a klanaju sa :poklona: :poklona: :poklona: Exovi za jeho fenomenalny vykon.
Zaroven ma zaujma co je z Tybycekom :bitka2: :bitka:
Díky,díky :D Derryl za poklonu.Měl jsem štěstí a snad nám to ještě párkrát vyjde,ale oslabení týmu je citelné :doh: nevím proč Tybycek netipuje...snad o víkend už bude.
Chlapi, dneska je pred Vami davka 13 matchov, niektore sa hraju uz v prijatelnom europskom case, takze drzte sa nech je 2 bod v meste drakov. :pivo:
Mrzi ma, ze je tu nejak mrtvo a totalne slaba komunikacia :!:
Derryl píše: Mrzi ma, ze je tu nejak mrtvo a totalne slaba komunikacia :!:
No ked Tybyček má nejaké problémy netipuje a tak nemôže ani komunikovať ,tak to nič prekvapujúce není.Dúfam ,že sa mu už problémy podarilo vyriešiť a včera natipoval.Hold excelent na tú komunikaci sám na to nestači. :? To už je stará pesnička ktorá trvá celú sezonu a nič na tom nezmenilo ani play off.Hold kde tie časy sú, ked si v tíme bol ty a Chester.To bola iná pesnička .Spolu s exom by to tu inak žilo. :thumbsup: Snád sa niekedy tie časy ešte zopakujú. :smile03:
Dobre chlopi :good: aj ked opat v nekompletnom zlozeni ale o to z vacsim srdcom :yes:
Dnesna noc patrila Fearovi a Rozikovi, exo skvele nahraval a tak sme ziskali potrebny bod aj z ihriska Pivkarov.
Stav 2:1 pre nas vsak nic neriesi a ja asi toho Tybycka zabijem :lol2: celu zakladnu cast mal stabilne vykony, tipoval pravidelne a ked je play off je nezvestny, treba poslat Feara na inspekciu, ved sa dobre poznaju tak treba zistit co je vo veci, tam bude asi nejaky vazny problem.
V 4 zapase na lade pivkarov treba ziskat potrebny 3 bod pre nas, aby sme uz v 5 zapase ak sa podari oslavovali pred nasimi fanusikmi.
Fear skvěle v sobotu táhnul team :cool: :cool:
Rozík také velmi dobře :cool:
Měl jsem v sobotu technické problémy odešla my v kompu grafika :twisted: sem s toho nasra :censored: ale hoši my zvedli náladu zařídily důležitý další bod :yes:
Tybycek je náš ''Gaborik'' :D nastoupí až to bude nejvíc hořet.
Len tak dalej chlopi :good: Podaril sa dalsi skvely vysledok, ked po vcerajsej noci na lade Pivkarov, sme si odniesli aj dnes plny bodovy zápis, a tak sme odcinili aspon trochu ten prvy uplne zbabrany zapas, kde nas pravom nasi fanuskovia na vlastnom lade pravom vypiskali :!:
V 4 dueli prisli nasi fandovia v hojnom pocte aj do Bibbers areny, presny pocet je 1156 fandov, ktori prekricali aj 7828 domacich.
Zapas bol vyhlaseny ako rizikovy, co pri tychto dueloch je bezne, trochu sme zdemolovali ich sedacky, na lad sme hadzali pyrotechniku co urcite bude mat za nasledok financnu pokutu od vedenia ligy.
Po zapase to nezvladli najtvrdsie jadra domacich fandov a pustili sa do hostujucich fandov, co malo za nasledok 19 ludi bolo prevezenych do nemocnice, prevazne z domaceho jadra :!:

Najlepsi vykon podala nasa opora Excelent, ktoremu sekundovali Rozik z Fearom, ktori sa mimochodom ako velky vytrznik :lol2: pustil do bitky aj z Purdom na lade a oboch vykazali na 10 plus do konca zapasu :!:
Tybycek sa opat nedostavil a bolo po nom vyhlasene celoštatne patranie :!:
5 zápas, ktory sa hra na nasom lade, je už niekolko hodin vypredany :!:
Chcem vsak upozorniť na jedno :!: V minulej sezone sme viedli uz 3:1 nad Blue Flyers (chystali sa velke oslavy , niektore zname osobnosti boli pozvane do VIP loze :lol2: Milos dobre vies) a nakoniec nam ostali len oci pre plac, takze chlopi, plna koncentracia, stale nieje nic iste, Pivkari su velmi nebezpecny, v tejto sezone dosahuju lepsie vysledky prave na lade superov :!:
Ale máte na to chlapi :oslava:
!!! Hledá se Tybycek !!!
Oficiální zpráva týmu DREXEL DRAGONS
Vedení týmu DD vyhlásilo celosvětové pátrání po hráči teamu DD panu Tybyckovi.Za každou informaci o jeho momentálním pohybu budeme vděčni.Vedení týmu najmulo jednoho z nejznámějších detektivů na světě tak doufáme,že nám Tybycka najde :yes:

Obrázek

!!! Hledá se Tybycek !!!
Derryl píše:Len tak dalej chlopi :good: Podaril sa dalsi skvely vysledok, ked po vcerajsej noci na lade Pivkarov, sme si odniesli aj dnes plny bodovy zápis, a tak sme odcinili aspon trochu ten prvy uplne zbabrany zapas, kde nas pravom nasi fanuskovia na vlastnom lade pravom vypiskali :!:
V 4 dueli prisli nasi fandovia v hojnom pocte aj do Bibbers areny, presny pocet je 1156 fandov, ktori prekricali aj 7828 domacich.
Zapas bol vyhlaseny ako rizikovy, co pri tychto dueloch je bezne, trochu sme zdemolovali ich sedacky, na lad sme hadzali pyrotechniku co urcite bude mat za nasledok financnu pokutu od vedenia ligy.
Po zapase to nezvladli najtvrdsie jadra domacich fandov a pustili sa do hostujucich fandov, co malo za nasledok 19 ludi bolo prevezenych do nemocnice, prevazne z domaceho jadra :!:

Najlepsi vykon podala nasa opora Excelent, ktoremu sekundovali Rozik z Fearom, ktori sa mimochodom ako velky vytrznik :lol2: pustil do bitky aj z Purdom na lade a oboch vykazali na 10 plus do konca zapasu :!:
Tybycek sa opat nedostavil a bolo po nom vyhlasene celoštatne patranie :!:
no s tymi bitkami nemas az tak pravdu, HOOLS BIBBERS boli jednoznacne lepsi a to dracikovia skoncili v špitáli
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS