Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Zas ti zasrani zraloci, kdyz dam 1 tak zplichti nebo prohrajou a kdyz zkusim 0 tak soupere rozstrili. At jdou do riti, doufam ze zas brzo vyleti v plejof, chcipliny!
Bud jsme Joe slepi oba nebo mame opravdu volno :)
No nie ste slepý :D ,dnes máme volno a tak si odpočinte,musíme začať po tom volnu šlapať naplno,tieto prehry s najbližšími konkurentami nás zrážajú k zemi a tomu sa musíme snažiť vyhnúť,ak chceme z tohto kola niečo získať.Máme to dobre rozohraté v celkovom hodnotení, tak si to snád nepokazíme v posledných 2 kolách základnej časti. :wink: .
No po 1 dni odpočinku ideme opät naosto a nastúpime proti borcom.Dúfam,že im ukážeme dračí sílu a spálime ich ohnom na popel. :D :box: Všimol som si,že kajo včera nenatipoval,ani na pm mi neodpovedal,takže zrejme tu nebol celý deň.Dúfam,že si dal len deň voľna a nemá nejaké problémy s netom,zdravotné či také niečo. :?
No chalani,dnes sme uhrali 2 prehru po sebe a čo je horšie kajo sa tu už 2 deň neukázal,čo je veľké oslabenie pre tím.Neviem si vysvetliť čo sa mu stalo,dúfam,že sú to "len problémy s netom" a nie nejaké horšie problémy.Snád sa tu už dnes objaví a spolu s ním prekonáme nelichotivú situáciu tímu, do ktorejsme sa dostali v tomto kole.
fuu dneska mame proti vam zapas to bude ale dačo... proti rivalovi z divizie heh :D
sa tešim... my mame tiež čo napravať sme teraz po troch prehrach vyhrali dneska proti falcons vy zase mate dva prehrate po sebe celkom zaujímave to bude :cool:
akurat dufam že nezlyhame na tom že niekto z našich oboch tímov nenatipuje
Hannu píše:fuu dneska mame proti vam zapas to bude ale dačo... proti rivalovi z divizie heh :D
sa tešim... my mame tiež čo napravať sme teraz po troch prehrach vyhrali dneska proti falcons vy zase mate dva prehrate po sebe celkom zaujímave to bude :cool:
akurat dufam že nezlyhame na tom že niekto z našich oboch tímov nenatipuje
nielen proti rivalovi z konferencie ale aj vášmu bývalému GM. :wink: Vy aj my potrebujeme bodovať takže budeme jazdiť po ľade na 100%.Už sa na to teším,bude to derby ako remeň. :box: Tiež dúfam,že nastúpime kompletný,i ked kajo tu už 3 dni nebol a netušíme čo je s nim.Pre každý prípad mám v zálohe jedno eso , čo nám pomôže preklenúť čas, kým sa kajo vráti,či nájdeme náhradu za neho, keby neprišiel ani do začiatku 6 kola, takže verím,že budeme v kompletnej zostave.Ale stále dúfam,že sa tu kajo objaví a v našej zohratej zostave nastúpime na zápas. :thumbsup: Rovnako ako vy a divákom predvedieme parádny duel. :twisted:
a jeje, to aby som konecne predviedol nejaky vykon :D
ked hrame proti BB :-P
Takže chalani,dnes som vypovedal zmluvu s kajom a dal ju môjmu bratovi.Ide o dočasnú náhradu, kým sa kajo nevráti.Dúfam,že sa mu nič nestalo a v zdraví sa vráti.A pochopí celú situáciu.

Bracho vitaj v mojom tíme, snad sa ti bude dariť a zabavíš sa tipovačkou.Joe i Selly sú skvelý kolegovia a verím,že sa ti tu bude páčiť. :wink:
Vitej Stefane a doufam ze nam pomuzes preklenout tohle nelehke obdobi. Takze GOOD LUCK :good:
Selly8 píše:Vitej Stefane a doufam ze nam pomuzes preklenout tohle nelehke obdobi. Takze GOOD LUCK :good:
ahoj,ďakujem za privítanie v tíme Selly.Tie výsledky boli fakt strašné,je mi ľúto ,že som vám vôbec nepomohol. :-( Dúfam,že ešte dostanem príležitosť túto hrôzu napraviť a pomôžem vám k lepším výsledkom .Spravím preto,čo bude v mojich silách. :cry:
No chlapi takto to dalej nejde.Musíme začať bojovať a skúšať aj prekvapka ,ináč sa k nám šťastie nevráti.Momentálne je to hrozné,čo predvádzame,hráme akoby sme boli úplný začiatočníci.Ked si človek pozrie napríklad tabulku jednotlivcov, tak na takmer posledných miestach sú tipéri Drexel Selly,Joe a kajo ktorý bohvie či sa ešte vráti. To není veru veselý pohľad a je to hlboko pod vaše možnosti.Mne tieto posledné dni tiež moc nevyšli a tímu som nepomohol,najmä táto noc bola katastrofa. :sad2: Chlapi,ved musíme zabrať aj bez kaja a dokázať,že sme není žiadny začiatočníci a vieme sa vyrovnať aj s takýmto veľkým oslabením tímu a potiahnuť aj za neho,kým sa vráti.Ja vám verím,že ste kvalitný skúsený tipéri,zmeny v tíme neplánujem robiť ,tak sa do toho poriadne oprite a ukážte,že už máte toho veľa v tipovaní za sebou a pomôžte spolu so mnou, sa z tohto zahanbujúceho sa postavenia dostať.Dní na nápravu je ešte dosť,tak sa pokúsme ukázať,že nás ani takáto situácia nezlomí a vieme sa s tým vyrovnať a zapnúť ,ked to tím najviac potrebuje. :box:Hlavne nech vás tie posledné výsledky nerozhodia,netrápte sa tým viac než je zdrávo,verím,že sa to otočí a vaše výkony pôjdu hore,chce to len chladnú hlavu a nešpekulovať moc nad tipmi,dávať viac na intuíciu. :smile03:
kurna ja toto vobec nechapem, toto uz je fakt taka bieda, clovek sa snazi ale proste ked to nejde, tak to nejde :x :x :x

no treba uz snad snuru pretrhnut a zacat inu, vitaznu :!:

tak pome na niiiiiiiiiiiiiiiich :oslava:
Dean, vám sa nedarí? :shock: Tak sa skús pozrieť na môj tým. Žiadne dobré výsledky a ešte k tomu aj nulová komunikácia. A nemôžem ich ani vyhodiť, lebo iní tipéri už nie sú.
Jsme na tom ted bidne a moje vykony = katastrofa :x :x A aby toho nebylo malo tak jsme dnes prohrali znovu. Ja uz fakt nevim jak tipovat, jsem z toho pekne v prdeli!
Tak chcem uviest veci na pravu mieru. V noci zo stredy na stvrtok sa mi vyskytli zdravotne komplikacie a poviem vam, uz som myslel, ze si nezatipujem.. :) Nebudem pisat o co sa konkretne jedna/lo, to je v podstate jedno. Kazdopadne som bol v takom stave, ze som na HF a ine podobne veci ani nepomyslel a doteraz som lezal v nemocnici. Predvcerom sa mi trochu ulavilo, dnes este viac, tako som bol poslany do domacej liecby.

Ospravedlnujem sa GM a celemu timu, ze som vas nechal takto v stichu. Ale Milos, ver tomu, ak by to boli len problemy s internetom, tak nejako by som uz tipol.
Uff tak to jsem rad ze jsi v poradku. Uz jsme se tu obavali coze se s tebou kajo stalo a tak jsem si rikal ze by jsi se na nas tezko bezduvodne vyprdl. Hlavni vec je ze uz je ti lip, tipovani je v takovem pripade az nekde na x-tem miste.
Welcome back, na pocest tveho navratu dnes vyhrajem :oslava: :D
Vdaka, Selly. Ono ja som asi pocas tychto dni netipoval viac-krat ako pocas celeho posobenia KTL, takze rozhodne to nie je tak, ze mi padne net a vyserem sa na to.

Budem vam dnes drzat palce chlapi :good:
kajo píše:Tak chcem uviest veci na pravu mieru. V noci zo stredy na stvrtok sa mi vyskytli zdravotne komplikacie a poviem vam, uz som myslel, ze si nezatipujem.. :) Nebudem pisat o co sa konkretne jedna/lo, to je v podstate jedno. Kazdopadne som bol v takom stave, ze som na HF a ine podobne veci ani nepomyslel a doteraz som lezal v nemocnici. Predvcerom sa mi trochu ulavilo, dnes este viac, tako som bol poslany do domacej liecby.

Ospravedlnujem sa GM a celemu timu, ze som vas nechal takto v stichu. Ale Milos, ver tomu, ak by to boli len problemy s internetom, tak nejako by som uz tipol.
Ja som si myslel kajčo,že niečo takéto sa stalo, alebo nebodaj ešte horšie,som rád,že ti je aspon teda dúfam lepšie,prajem ti nech sa úplne uzdravíš a nezanechá tá choroba nejaké komplikácie do budúcna.Tipovanie je teraz nepodstatné,hlavné je úplné vyliečenie. :frajer2:

Takže s kajčom sme sa dohodli,že mu zdravotný stav umožnuje vrátiť sa do tímu DD a už sa tak stalo. :oslava: Pred pár minútami podpísal zmluvu,a stal sa staronovou posilou DD. :thumbsup: Vitaj späť kajčo ,toto kolo je už asi stratené,ale verím,že nejaký ten duel vyhráme aj v ňom a o nejaké to miesto sa z posledného fleku vyhrabeme. A ty túto situáciu,ked nám v podstate o nič nejde a môžme tipovať v klude bez nervovozity z výsledkov, využi na úplné vyliečenie a nazbieranie síl pred posledným kolom základnej časti v ktorom verím definitívne si vybojujeme účasť v play off.Som rád,že si späť a môžme tipovať nadalej v zložení v akom nám to tak klape z kolegiálnej i tipérskej stránky. :yes:
vitaj kajo naspak :good:
Dik svolko. No comeback sa mi teda vydaril :biglol: len tak dalej...ale Dean, nemusel si hned opakovat, ja mam na to narok :-P

Ale dolezite je, ze sme vdaka skvelym vykonom sellyho a joa zvitazili (hadam druhym najhorsim vykonom dna :cool: ). Super chalani :good:
No slava, konecne jsme vyhrali, ale ztratu mame stale poradne velkou :-( Snad poprve v tomto kole jsem pomohl svemu tymu k bodum, uz bylo nacase. Ale ted to neslo jinak, prohru jsem si nemohl dovolit, pac pak bych si to pekne vyzral :D
kajo píše: Ale dolezite je, ze sme vdaka skvelym vykonom sellyho a joa zvitazili
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

k tomu niet viac co dodat
Selly8 píše:No slava, konecne jsme vyhrali, ale ztratu mame stale poradne velkou :-( Snad poprve v tomto kole jsem pomohl svemu tymu k bodum, uz bylo nacase. Ale ted to neslo jinak, prohru jsem si nemohl dovolit, pac pak bych si to pekne vyzral :D
to ti verím,bola to bratrovražedná bitva v ktorej si o 1 bod uspel ty.Obaja ste boli lídrami tímov a nazbierali najviac bodov z nás všetkých ale ten tvôj 1 bodík naviac rozhodol duel. :) Gratulujem. :smile03:Aj Joeovi,že roztrhol partu a uhral o 2 body viac než ja a kajčo. Trojka tipérov jedného tímu s výkonom SO, to už by bolo o zápis do análov.:D
kajo píše:Dik svolko. No comeback sa mi teda vydaril :biglol: len tak dalej...ale Dean, nemusel si hned opakovat, ja mam na to narok :-P

Ale dolezite je, ze sme vdaka skvelym vykonom sellyho a joa zvitazili (hadam druhym najhorsim vykonom dna :cool: ). Super chalani :good:
kajčo ja mám tiež nárok na únavu materiálu a vybral som si ho v tomto kole. :D Ja som si naordinoval pivný relax v tomto kole,budem vám zozadu fandiť nech vám to vpredu šlape a hádzať do seba popritom jeden Gambrinus za druhým. :oslava: Ako správny líder,udelím prácu a sám s vyloženými nohami budem do toho kibicovať. :D

Tak tak,konečne sme vyhrali duel a to vdaka Sellymu a Joeovi :good: .Len tak dalej chlapci a snád sa pivečko ujde aj vám zo sponzorských zásob. :D
Joe S. píše:
kajo píše: Ale dolezite je, ze sme vdaka skvelym vykonom sellyho a joa zvitazili
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

k tomu niet viac co dodat
Z toho jsem taky nemohl, pry skvele vykony :lol: Jde videt ze po tech vysledcich kajovi staci ke stesti malo :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS