Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:lol2: toto je dobré :D
Ale pred šrotoviskom treba doplniť ešte jeden medzičlánok cesty steelers :arrow: Obrázek
a to v popredi je fanusik steelers? :lol2:
jj :lol2:
:ee: to je majitel :wave: :frajer2:
kajo píše::ee: to je majitel :wave: :frajer2:
že
DYK GADŽO, JA SOM VEĽKOPODŇYKATEĽ
nejde nám, nejde a nejde :x :x :x

a pozor, dnes začína prvý zápas už o 17:30 :!:
To je v riti, skoda te tesne prohry :-( A jako bonus jsem jeste nestijl natipovat 1.zapas, omlouvam se ogari. Snad to i tak zvladnem, 0-3 uz by se tezko otacelo...
zatiaľ nám ani tie výsledky neprajú, Craps :thumbsdown:
:buch: :buch: Ešte sa to dá otočiť, ale bude to o hubu. V predminulej sezóne keď som bol v Spiders sme prehrávali 0:3 z IC a vyrovnali sme to. Síce potom rozhodujúci zápas sme prehrali. :D Tentokrát sa to musí podariť. :scare: .
Tiez verim, ze sa to da...ale ako som uz spominal v "seriovej" teme, nemozme uz proste zavahat. Ale ja nam stale verim, ved sme neboli asi nahodne prvi v konferencii :frajer2: :wave:
kajo píše:Tiez verim, ze sa to da...ale ako som uz spominal v "seriovej" teme, nemozme uz proste zavahat. Ale ja nam stale verim, ved sme neboli asi nahodne prvi v konferencii :frajer2: :wave:
ale boli :sarcasm:
ani nie, ale keď nič iné, aspoň budeme mať dlhšiu sezónu ako kent :giggle:
Joe S. píše:ani nie, ale keď nič iné, aspoň budeme mať dlhšiu sezónu ako kent :giggle:
Počtom zápasov rozhodne nie :sarcasm:

ale nás ešte čakajú minimálne 3 dni, vy už máte dovolenku :rofl: :fucker:
Tak zda sa, ze zaver sezony sa nam blizi, ale chcel by som vas upozornit, ak ste si to nevsimli, ze zapasy sa hraju o hodinu skor ako je to uvadzane v rozpise.
Takze sezona nam skoncila :-( Chcem sa vam vsetkym podakovat za vyborne vykony odvadzane pocas celeho roka a takisto za spolahlivost. Skratka toto bol pre mna ten idealny tim. Nova posila Lukas zapadla do tohto timu ako :butt: na serbel a Selly s Joeom su uz ostrielani borci, ktori uz co-to v KTL prezili. Kludne sme sa mohli aj pocas celeho roka roztrhat a jedna nepodarena seria (ani nie tak nepodarena, ale to, ze super mal skratka mega formu) nam celu tuto snahu vynegovala :thumbsdown:

KTL tymto dnom pre mna skoncila, neviem, ci by som nasiel dostatok chuti aj do buducej sezony.
Kajčo chápem,že si teraz velmi sklamaný z toho ako ste dopadli,ale verím,že si to nakoniec rozmyslíš a na novú sezónu budeš späť a pokúsite sa tu smolu zlomiť. :wink: Veľmi dobre si sa funkcie zhostil,skvelo tipoval,najmä v play off si exceloval a predsa to nezabalíš po 1 neúspechu vo funkcii GM? :wink: Už sme toho v KTL spolu preskákali dosť na to,aby nás takýto neúspech zlomil a vzdali to,ved ide o zábavu s chalanmi s ktorými si rozumieš a nie o život,týchto chalanov čo tu máš poznám dobre, teda až na Lukáša s ktorým som do styku neprišiel ale tiež vyzerá ako fajn chalan a tak môžem povedať,že sú to chalani s ktorými je velká zábava pôsobiť v jednom teame, rovnako ako s tými čo mám v teame ja a predsa ich nenecháme na holičkách čo povieš? :wink: Nestoja nám za to aby sme to zlé a menší neúspech prekusli a šli dalej aj keby sme vedeli,že až k titulu to nikdy nedotiahneme?Ja myslím,že áno a ty? :wink:
kajo píše: KTL tymto dnom pre mna skoncila, neviem, ci by som nasiel dostatok chuti aj do buducej sezony.
Ted to vidim uplne stejne, ale verim ze behem nasledujiciho pulroku najdu motivaci do dalsi sezony...
Dean píše:Kajčo chápem,že si teraz velmi sklamaný z toho ako ste dopadli,ale verím,že si to nakoniec rozmyslíš a na novú sezónu budeš späť a pokúsite sa tu smolu zlomiť. :wink: Veľmi dobre si sa funkcie zhostil,skvelo tipoval,najmä v play off si exceloval a predsa to nezabalíš po 1 neúspechu vo funkcii GM? :wink: Už sme toho v KTL spolu preskákali dosť na to,aby nás takýto neúspech zlomil a vzdali to,ved ide o zábavu s chalanmi s ktorými si rozumieš a nie o život,týchto chalanov čo tu máš poznám dobre, teda až na Lukáša s ktorým som do styku neprišiel ale tiež vyzerá ako fajn chalan a tak môžem povedať,že sú to chalani s ktorými je velká zábava pôsobiť v jednom teame, rovnako ako s tými čo mám v teame ja a predsa ich nenecháme na holičkách čo povieš? :wink: Nestoja nám za to aby sme to zlé a menší neúspech prekusli a šli dalej aj keby sme vedeli,že až k titulu to nikdy nedotiahneme?Ja myslím,že áno a ty? :wink:
Je to sice vsetko pravda, ale sam vies, ake to je, ked stratis absolutne motivaciu a chut. Mozno sa to do zaciatku novej sezony zmeni, mozno ale nie. Uvidime. Kazdopadne tipovat tuto sutaz uz tolko rokov (ked este ani toto forum neexistovalo) a nevyhrat ani raz, je na zamyslenie. Mozno na to fakt nemam a tak to kazit ostatnym nebudem. Nechcem ziadne lutovanie, len to proste tak citim.
kajo vezmi si takeho areka.. kolko casu pri tom travi, ako sa tomu venuje.. a ako dlho.. a jeho najvacsi uspech je ze len tento rok prvy raz presiel cez prve kolo PO a uz ma nasliapnute do finale konferencie.. :good:
smolko :thumbsup:

kajo nevymyslaj :hroza: aka strata motivacie? Som myslel, ze ta sa straca po triumfe. Praveze treba driet, az pokym nevyhras :twisted: A tych 5 rokov zas nie je az tak vela na to, aby bolo na zamyslenie, ze si pocas nich ani raz nevyhral. Si vezmi, kolko timov v KTL posobi. Sanca vyhrat KTL nie je vysoka, niekto mozno nevyhra do dochodku :D A ty na to urcite mas, ved toto playoff si tipoval neuveritelne, bohuzial steelers mali viac stastia...
Vítejte v klubu :wave: ................ dovolenkářů :hroza: :thumbsdown:
A tak urob ako budeš cítiť ,hlavne dúfam,že neodídeš z HF kajčo a niekedy stretnem aj teba osobne ,Sellyho,Ivana,cepiho, Fortuneho,TA už poznám z minulého roku, tohto roku snad prídu další a dúfam,že ty medzi nimi tentoraz tiež nebudeš chýbať,ak budeš mať konečne čas. :wink:

A k tej trofeji,no chápem,že si z toho frustrovaný,kedysi som sa tým trápil aj ja,tiež som tu nikdy nič teamovo nevyhral,len individuálne minulú sezónu jednotlivcov základnú časť v KTL a tohto roku tiež i ked bez ceny som to obhájil a pred nejakým tým rokom tuším ešte vo futbalovej LM čiapku hokejfora,čo mi doviezol Eman k Auparku,ale teamovo nič a asi sa to ani nikdy nezmení,už som sa s tým tak nejako vyrovnal,není to to kvôli čomu som tu,to by som to zabalil už dávno,som tu kvôli chalanom ako arek,cepi,petrík,Wildo,Ohlund Joe i ty z pozície moderátora ktorý ste na HF odviedli fantastický kus práce pri vedení HF a stále pracujete na jeho zlepšení ,čo si velmi vážim a kvôli chalanom ktorých poznám už roky ako si ty,Baffy,arek,cepi,švolco,Joe,Selly i tým novším ako sú Ivan Fortune ktorých navyše poznám osobne a kopcu dalších skrátka som tu aby som sa bavil a spoznával ludí,trochu pokecal,nejaké to stretko cez leto poriešil, nejaká trofej mi môže byť u :butt: nehovorím,potešila by,ale ak ju nezískam nikdy,tak kvôli tomu do Dunaja neskočím. :wink:
Neboj Dean, z HF nemienim odchadzat. Predsa len ma tu nieco viaze a toto forum mam proste rad. Len ta KTL ma nasrala :eek2:
arek, svolko: samozrejme mate pravdu, ale tazko sa tu nieco vysvetluje takemu zabednencovi ako som ja :wink2:

Ale ako vravim, do zaciatku novej sezony je casu dost (a mozno to dovtedy prehodnotim).

A na margo tej stretavky este: ja by som velmi rad prisiel, ak budete robit tu akciu co minuly rok, len zalezi na tom, ci budem doma. Pretoze sa zda, ze by som mohol byt v zahranici :ja_neviem:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES