Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:hroza:
treba si strážiť tím BB QUALITY až do konca kola, zatiaľ toto zvládame :good:
vyzerá to, že naša konkurencia to už zabalila, žeby sme postúpili? :good:
kamil by mohol konečne prísť na to, že sa dá tipovať aj vopred :jn:
:king: :frajer2:
Posledne dni, tyzdne, mesiace nestiham nic :-( Ale na PO si dam extra zalezat, uz mam v hlave aj taktiku :king:
kajo píše:Posledne dni, tyzdne, mesiace nestiham nic :-( Ale na PO si dam extra zalezat, uz mam v hlave aj taktiku :king:
Obrázek
kajo píše:uz mam v hlave aj taktiku :king:
hmm, skvela taktika
V ramci fair play som sa rozhodol jeden den vypustit :neviem:
To uz snad delas schvalne ne? Proc konecne nedas na Joeova slova a nenatipujes na tyden dopredu sakra? Klidne tam nasazej treba same jednicky nebo nuly jestli se ti nad tim nechce ani premyslet. Lepsi nez nic...
:kajo:
Mi to pripomína Sharks, aj draci sú dlhodobí chokeri a každý rok majú velké ambície a tak ako aj v šatni sardiniek aj tu to už začína vrieť . :kajo:
kajo píše:V ramci fair play som sa rozhodol jeden den vypustit :neviem:
:bitka:

to ja v piatok som vypustil yahoo, lebo som sa vrátil uprostred noci až, ale nejakým zázrakom som KTL natipoval. To isté v nedeľu, nešiel mi net, tak som na mobile natipoval, síce ma to stálo 10 minút života a kopu nervov.

Takže budíček :bitka:
Ohlund píše:Mi to pripomína Sharks, aj draci sú dlhodobí chokeri a každý rok majú velké ambície a tak ako aj v šatni sardiniek aj tu to už začína vrieť . :kajo:
tento rok máme už splnené, cieľ bol postup do PO :lol2:
Jsem moc rad, ze si Kamil vzal nase slova k srdci. :poklona:

:hroza:
Uprimne, len teraz som si to precital Redy..vcera som tipol asi 20 min po zaciatku prvych zapasov, dnes takisto. Je to samozrejme moja chyba, mam toho teraz vela, no to nie je ospravedlnenie a nechcem sa na to vyhovarat.

Ale nechcem tipovat dopredu teraz vzhladom na to, ze sme prehravali 1:3 a chcel som tie tipy davat tak, aby som pozeral na tie vase. Preto tipujem posledny a vzdy to v PO aj tak bolo, ak si spominas.

Edit: snad to ten Detroit udrzi.
kajo píše:Uprimne, len teraz som si to precital Redy..vcera som tipol asi 20 min po zaciatku prvych zapasov, dnes takisto. Je to samozrejme moja chyba, mam toho teraz vela, no to nie je ospravedlnenie a nechcem sa na to vyhovarat.

Ale nechcem tipovat dopredu teraz vzhladom na to, ze sme prehravali 1:3 a chcel som tie tipy davat tak, aby som pozeral na tie vase. Preto tipujem posledny a vzdy to v PO aj tak bolo, ak si spominas.

Edit: snad to ten Detroit udrzi.
Ja to myslel tak, ze je lepsi natipovat na tyden dopredu alespon neco a kazdy vecer si to potom prece muzes upravovat.

Ja naprosto chapu, ze toho ma nekdy clovek hodne a zapomene nebo nestihne natipovat, ale tobe se to za posledni mesice stava az moc. Zvlast ted v PO to mrzi.
Mas pravdu, je to nezodpovedne a nefer voci vam. Ak nahodou sa nam podari tuto seriu este otocit, tak budem sa snazit aby sa to uz neopakovalo. Dam na teba.
Tak nakoniec budete mať Gejm sevn :-O , v nich tušim nemáte najlepšiu bilanciu, či?
Vo vašej konferencii sa hrá aj druhý G7 a z tej dvojice Lions - Birds by bol aj váš prípadný súper do druhého kola.
Uff tesne, ale preslo to. Joe boh :poklona:
Tak nakoniec budete mať Gejm sevn :-O , v nich tušim nemáte najlepšiu bilanciu, či?
No veru nemame, minule PO sme proti EI vyrovnali z 0:3 na 3:3, aby sme prehrali G7. Ale tusim ze kolo predtym sme 4:3 vyhrali :hmm:
:povzbudzovanie: :winner1:
Jaaaj dnes ale len 4 zapasy. To nam nikdy neslo pri takom malom pocte :scare:
:kajo:
pridavam sa k namotanym divakom netrpezlivo cakajucim na to ako skonci tato melodrama... :giggle:

inak len tak na okraj - prave v takychto chvilach ked sa jednemu z timu "nepodari" natipovat by mohol celkom bodnut piaty clen timu z PO draftu... :jn:
Dame aj nejaku taktiku, ci tak ako vzdy? :-D Ked tak cakam PM.
chlapi, najmä s rozumom, môže to byť zápas na OT alebo SO
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS