Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Strana 100 je pokorená :jupi:
Tak keby macky neziskali toho spammera do timu, tak by sme to stihli ako prvy :bee:
kajo píše:Tak keby macky neziskali toho spammera do timu, tak by sme to stihli ako prvy :bee:
veru, premazať toho spammera :protest:
Teraz to mame ako na hojdacke :scare:
kajo píše:Teraz to mame ako na hojdacke :scare:
cize hrate vas standard, a obcas haluzne vyhrate :buh:
:blabla: jedno kolo sa im vydari a uz ako vyskakuje :sok:
Petrik, hrozba stále trvá :dup:
kua pomeee :evil: :oslava:
Joe boh :king:

ja to pred nami tesne, ale uz len par kol do konca :nervozny:
keď už toto kolo nevyhráme, dajme si jeden cieľ, predbehnúť Hungary Pyjamas na čele s andypodvodníkom :dup: :andy:
No tie ryby asi uz nedozenieme, ale staci ked dnes vyhrame na HK a horsie ako oni uz neskoncime :jn:
hlavne že sme dnes porazili Evil Kent part. 1 :giggle:
tak uz aj part.2 pokoreni :ciga: aj ked s tym vykonom :hanba: :hiding:
výkon suverénny, výhra o 3 body :ciga:
dnes vyhrať a porazíme aj maďarské pyžamá :jupi: :power:
Tak dnes nam to zacina :!: Zakladna cast sa vcelku vydarila a ja som s nou spokojny. Takisto ako aj s nasimi individualnymi vykonmi, kde kazdy den zabral niekto iny. Tak to ma byt...ale na to uz mozme zabudnut a teraz sa snazte este viac. Na to miesto, co mam vyhradene pre tu trofej, uz napadla 3cm vrstva prachu :dup:
Konec srandy, zacina boj o pohar :!:
Panove a exkolegove, startovni pozice mame pred plejof totozne tak doufam ze konecne letos prolomime to play-off curse a bude o nas jeste hodne slyset. Drzim pesti :salute:
Gratulujem k 3 miestu tohto kola i parádnemu finišu ,ked ste porazili v podstate nás i BF ,na 1 miesto chýbal kúsok a v play off to bude fičák s vami súperiť. :klobuk:
Outsideri, go :clap: :clap: :clap: :clap: :oslava:
vidime sa vo final 4 :box:
Ktorý petrik vymyslel tie bonusové body? :nervy2: nás aj tak nezastavíš :sarcasm:
Hlavne ked sme mali rovnako bodov ako tie dva timy :slap:

Ale nie, uz dnes stratu dozenieme :petrik:
dohnali sme akurát tak ko*ot :sarcasm:
:hiding:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS