Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Milosov nazor ako majitel treba akceptovat, ja nebudem zbytocne hovorit co sa udialo a prečo sa tak stalo, ja nie som GM v tejto chvili.
Som zvedavy s kym vyrukuje Fear a aku novu akviziciu ziska.
Tak dnes hrajeme s velkým rivalem draků :arrow: :arrow: Blue Angels
Přátelé a fanoušci můžete být v pohodě a klidně spát o našem vítězství není totiž pochyb :yes: z dobře informovaných zdrojů prosákla tajná zpráva,že náš tiskový mluvčí Fero Struhanka se nenápadně vetřel do týmu soupeře a připravil jim večeři :lol2: ...s projímadlem :lol: takže oni nebudou trávit čas na ledě,ale někde jinde .... :v_hajzli:

Zde ukázka jak jim chutnalo:
arek - Obrázek
j0man - Obrázek
Soccio - Obrázek
NHLfanAVS - Obrázek

..... a toto je momentální stav Obrázek ....... a tady hrdina Ferko :fucker:
exo ale bacha arek a j0man to nesnědly!! :D
Feri, to je stara líška :D a na to, ze v time nieje najlepsia atmosfera, ale v kazdom time to raz za cas zaškripe, to by sme si klamali :) je urcite tím nabaženy dalsim vitazstvom, pretoze z tohto supera maju obrovsky rešpekt dokonca aj jeho fanuskovia, nikdy nezabudnu na bitkara andorwica kelemarka, niejeden krat 15 až 30 vytlkal on sám :shock: , ale situacia je priazniva, pretoze pivkari :D nezaplatili kauciu, takze stale sedi v lochu :razzi:
Tie projímadlá :cool: by mali ucinkovat priblizne v polovici 1. tretiny, ale zalezi na koho skor pridu :D
Takze vela zdaru , super je na pomery DD velmi kvalitny, pokladam ho za jedno z najnebezpecnejsich muzstiev a mi sa vieme na silneho pripravit, akurat je nevyhoda, ze hrame doma, kedze nam to ide skor vonku v 2 kole.
Najvacsiu osobku hrajte na areka :!: aby si nepipol tak ako Wild Celt :!:
ps: hrame doma ci vonku? :!: Zas tak do detajlov nezachadzam :( Podla mojich vypoctov doma :)
Tento zápas vysiela viacero televiznych spolocnosti
Blue Angels vs. Drexel Dragons Live Al Jazeera, Eurosport 2, MTV 1, RTL KLUB, Polsat Sport, TVE Internacional, Rai Sport

Je si z coho vybrať :lol3:
Kurzy podla stavkovej kancelarie BWIN 2 3,8 2,95
wau, to co je za novinka, ze tipujete len o troch a preco?
Joe S. píše:wau, to co je za novinka, ze tipujete len o troch a preco?
Informace podává naše tiskové oddělení jehož ředitelem je pan Ferko Struhanka Obrázek
Joe S. píše:wau, to co je za novinka, ze tipujete len o troch a preco?
Feri Struhanka, tiskovy mluvči :D Na vlastnu žiadosť s tym, ze si nežela tuto vec dalej rozpitvávať :!:
Berieme do uvahy hracove želanie.

Feri Struhanka, hovorca tymu a zaroven jeho tiskovy mluvčí :lol2:
akurat ked som dnes prechadzal dedinou v okoli DD, tak si babky cez plot vypravali, co je s Miloskom a tak; nieco som zachytil a dodam len tolko to, ze v tejto veci, som bez debatky na Milosovej strane :yes:
to by bol asi kazdy, kto by vedel o co sa jedna(lo) :yes: ale tak nerozpytvavat ako pisal Derryl, je to interna zalezitost DD
cepi píše:akurat ked som dnes prechadzal dedinou v okoli DD, tak si babky cez plot vypravali, co je s Miloskom a tak; nieco som zachytil a dodam len tolko to, ze v tejto veci, som bez debatky na Milosovej strane :yes:
Raději si hlídej ty své medvídky,protože u nás je vše OK.Akorát Miloš bude zakládat noví tým a na to potřebuje mít klid.Náš majitel jedná o nové posile do našeho týmu a nebude to žádný sralbotka,ale hvězda první velikosti.
navrat derryla velkeho?
ja predpovedam navrat Derryla a na 99% b som dal za to ruku do ohna :!:
Teši ma, váš zaujem na moju osobu :lol2: som silno dojaty :cry:
Ale pre 3 kolo nad navratom zatial neuvazujem.
Hej nazdar chlapi z DD. :) Dnes spolu riešime vzájomný tak ste pripravený? :box: Dúfam, že to bude zaujímaví zápas a fanúšikovia si prídu na svoje. V tomto súboji vám nedaruje nič a ideme si vybiť na vás nervy za všetky prehraté zápasi. :D Samozrejme všetko bude z mierou a fair play. :yes: Vy nastúpite na zápas oslabený, že? Ak hej takto by mohlo hrať v náš prospech, ale uvedomuje si vašu silu aj v trojici, takže respect. :smile03: :buchac:
Nazdar ixo :cool:
Tak dnes tedy mač s Crokodiles!Ovšem my to máme pojištěné,momentálně tipujeme ve třech,ale dnes dostal pozvánku do VIP zony náš kamarád Dundee které jistě všichni znáte.
Obrázek


Včera nám zápas jasně vyhrálo duo Fear - Tybycek :taptap: :thumbsup2: :taptap:

Super jen tak dál :cool: :cool: DRACI DO TOHO !!
Dundee no teraz už ho znám aj ja. Dundee však môže dopadnúť tak, ako tento chlapík na obrázku. Obrázek Riadne, že som nevedel, kto to je ten Dundee som musel na google ísť a tam zisťovať.
Draci ale bojovať bojovať :!: nejak sa prepadávate v posledných kolách aj keď po odchode milosa som to trochu čakal.treba sa z tejto príhody otriasť a bojovať o bodované priečky... :frajer2: Go Go Dragons ...
No co se dá dělat :sad2: měli jsme vynikající začátek,ale nyní se nám moc nedaří.Proti krokodýlum jsem vybouchl a spoluhráči už jen korigovali skore. :nasraty: :nasraty:
Zrovna proti nám měli Strong super formu....
Věřím,že se to opět otočí a začne se nám dařit :cool:

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: BOJOVAT !! BOJOVAT !! DRACI :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
zdarec mohl bych se stát členem vašeho týmu?
Rozik píše:zdarec mohl bych se stát členem vašeho týmu?
Ahoj Rozik určitě máš šanci :yes: poslal jsem ti SS.
Chlapi, vy sa stale pretekate v tom, koho porazite aj v trojici :!:
ps: fear a excelent za dnesny match proti TF :groupwave: :ejha:
No jo :good: dneska jsme je smázli :clap: :clap: Jen tak dál...
Stále probíhají horečná jednání ohledně sestavy pro příští kolo :2+2:

V noci nás čeká těžký soupeř Famiglia Corleone samej mafián :o kua nesmím si zapomenout bouchačku... :juchu:

!!! Tak do nich DRACI !!! Rozsekáme je :bitka2:
A máme tu novy rekord ligy :lol: (sarkasticky myslene)
2 nasi tiperi zdolali 4 z FC teda Familie Corleone.
GMko Fear sa objavil na jednom z luxusnych podnikov na Havane :D a asi sa tam pozabudol :bitka3:
Odporucam Exovi ho odtial stuahnuť :!:
No a na zaver dnesneho dna dodam, chvalabohu, ze mame Exa, lebo ostatok je katastrofa, Tybycek ako novacik nam pomalicky straca formu, ale verime mu, verime :lol2:

Znova ta ista a ošarpana veta: chlapi, ked som bol ja GM alebo Chester a prisla by takato situacia okamzite ak nie v prvy den, minimalne do troch dni by musela prist za Milosa nahrada :!:
Neviem si stale vysvetlit, prečo tim Drakov tipuje v trojici :bitka3:
Su tam urcite zaujmave mena aj medzi novacikmi, ale v tejto chvili ja o prestupoch nerozhodujem.
Dnesny zapas nam exo jednoznacne vyhral :thumbsup: aj keby bol sam natipoval tak mame vyhraty zapas :lol: :lol: :lol: :lol: to uz je teda ozaj moc, no a co sa tyka toho, ze tipujeme traja, tak sme isto radi ze sme aspon traja :-P ale tak snad sa popracuje na tom stvrtom, inak kto ma v tychto veciach kompetencie ??? Ja sa v tom moc nevyznam
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS