Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak co draci kde ste ???
Dal som nas do supisky pre Ligu majstrov,tak piste tu ze kto bude tipovat a kdo nie 8)

Já tipuji vąechno :D :thumbsup2:

excelent píše:Já tipuji vÄ…echno :D :thumbsup2:
Tak to je parada,tak tipujeme vsetci,chlapi ideme na 100% na vyhru :D

No po 1 dnom uvaľovani a po tom ako sa mi chester ozval, som sa rozhodol, ľe pokracujem, tym Drexel Dragons mi prirastol k srdcu, dalej mam skvelych spoluhracov takľe nechcem ich sklama» a navyse to nieje ako NHL, ľe sa tipuje kazdy den!
Sme spolu uľ 2 sezony v tom istom zloľeni a mna nesmierne tesi , ľe v 3 sezone nastupime v nezmenenom kádre.

Hovorca tĂ˝mu Ivan NiĹ

A tu je pár prvých poznatkov z úst GM týmu Derryla:
Dozvedel som sa to tesne po 21 hodine a milo ma to prekvapilo.
Nečakal som, ľe budeme ma» aľ troch silných sponzorov, a som rád, ľe moľem reprezentova» tento tým!
Eąte som o tom s mojimi spoluhráčmi nehovoril ale pri najbliľąom stretnutí pri pohári dobrého vína :lol: to rozoberieme a podla mna aj oni budu velmi stastny!
Viem vąak, ľe Excelent si uľíva dovolenku na Ibizze :lol: a sním sa stretnem aľ za pár dní, Alex to je gambler :D určite zas nie jednu korunu zmintatoval a Chester ten je na záhradke, včera si kúpil malú chalúpku :lol:

Derryl Vas tim ma aj nejaky strop? Nas teda vobec nie. Mi takto sponzorov neobmedzujeme :hufi:

Inak ked zratam sumy vasich sponzorov dokopy tj.
O2 prinesie do pokladnice sumu 10 mil. Euro na celu sezonu.
Jaguár sa rozhodol, predlľi» zmluvu a na účet pribudne suma 7 mil. Euro.
Puma obohatĂ­ Drakov o sumu 6 mil. Euro.
co je spolu 25Mil, nechapem kde si zobral tych 40 mil co si rozdal medzi platy hracov. A este ked si z toho odratas zapisne do NBL co je 6Mega tak mas asi nejake tajne zdroje. Asi to dam presetrit NBLFke odkial beriete tolko penazi. Nejak mi to smrdi. :roll: :P

eman22 píše:Derryl Vas tim ma aj nejaky strop? Nas teda vobec nie. Mi takto sponzorov neobmedzujeme :hufi:

Inak ked zratam sumy vasich sponzorov dokopy tj.
O2 prinesie do pokladnice sumu 10 mil. Euro na celu sezonu.
Jaguár sa rozhodol, predlľi» zmluvu a na účet pribudne suma 7 mil. Euro.
Puma obohatĂ­ Drakov o sumu 6 mil. Euro.
co je spolu 25Mil, nechapem kde si zobral tych 40 mil co si rozdal medzi platy hracov. A este ked si z toho odratas zapisne do NBL co je 6Mega tak mas asi nejake tajne zdroje. Asi to dam presetrit NBLFke odkial beriete tolko penazi. Nejak mi to smrdi. :roll: :P
tak tak asi to presetrime a co maju mimo rozpocet rozdame sebe :lol: :lol:

eman22 píše:Derryl Vas tim ma aj nejaky strop? Nas teda vobec nie. Mi takto sponzorov neobmedzujeme :hufi:

Inak ked zratam sumy vasich sponzorov dokopy tj.
O2 prinesie do pokladnice sumu 10 mil. Euro na celu sezonu.
Jaguár sa rozhodol, predlľi» zmluvu a na účet pribudne suma 7 mil. Euro.
Puma obohatĂ­ Drakov o sumu 6 mil. Euro.
co je spolu 25Mil, nechapem kde si zobral tych 40 mil co si rozdal medzi platy hracov. A este ked si z toho odratas zapisne do NBL co je 6Mega tak mas asi nejake tajne zdroje. Asi to dam presetrit NBLFke odkial beriete tolko penazi. Nejak mi to smrdi. :roll: :P
Mi sme jak AC Milán :lol: , mame za sebou mafiu :haha: :haha: :haha:
Eman nezabudaj este, ľe to je z televíznych práv a cien za vstupne :lol:
Aj kluby NHL maju platovy strop, ktorí nemoľu prekroci», ale bokom maju ovela viac :lol:
A to zápisne si odkedy tak zdvohol :lol: ąak to o tom nieje nikto informovany a tie tymy ktore nemaju financii nazvys, tak pre ne to bude velky problem zacalova» :D
Niekto sa aj koli tvojmu zdvihnutiu za zapisne nemusi prihlasi» a ty to budeą nies» za zodpovednos» :lol: a urcite to podaju na KTLsky súd :D

Derryl ja byt na tvojom mieste tak sa na KTL Sude neukazujem. Uz je podana Zaloba a starostlivo sa presetruje. :haha: DD je podozrivy z nejakych machinacii a je tam aj anonymne udanie na nejake podplacanie rozhodcov. :? . Kokso budes rad ked vydes odtial z podmienkou. :lol:

eman vsak nepamatas ako chcel Derryl podplatit KTL sud vrecom mrkvy a kalerabu? vsak to bola velka afera kvoli tomu :lol: :lol:

Pockaj ako nam to teraz derryl vytmavi co mame aj my za usami... :D

ale uz k teme :)

OpenFire píše:eman vsak nepamatas ako chcel Derryl podplatit KTL sud vrecom mrkvy a kalerabu? vsak to bola velka afera kvoli tomu :lol: :lol:

Pockaj ako nam to teraz derryl vytmavi co mame aj my za usami... :D

ale uz k teme :)
for eman a open:A ked sme pri tých aferach: nepamatas sa ako ste boli za naąim tymom zo ľiados»ou aby sme Vam pustili aspon jeden zápas, lebo ste stracali na BA pár bodíkov a ví»azstvo nad nami, za ktore ste ponukali nemalu financnu ciastku by ste sa vyąvihli na 2 miesto!
Toto keby sa najvyąąi predstavitelia dozvedeli tak máte po licencii :lol: tak bacha lebo to zverejním :haha:
Podla paragrafu 26 odsek 4 za uplátkarstvo v KTL hrozí trest odnatia licencie aľ na 2 roky!
A spolu z emanom ste boli hlavnĂ­ iniciatori, jedine Kajo s Vami nesuhlasil a Milosa ste este nemali v tyme!

Derryl ale ja si dobre pamatam ze vo Vasom time ( EAGLES) sa robili podvody ineho razu a az ked sa to prevalilo ste potrestali vyinnika iba vylucenim z timu. Preslo Vam to vtedy velmi lahko. A aj ta afera co si tu spominal bolo vymyslena novinarska kacka. nechajme uz minulost minulostou a radsej priznaj perie odkial si vzal na vyplaty pre hracov, ked vam sponzori tolko nedali. :lol:

jeden z najtalentvanejÄ…ich hracov v sucasnosti a Topolciansky odchovanec Sqwerco k Drakom

Dnes tesne po 14 hodine sa majitelovi klubu Uwe Kruppovi podaril husársky kúsok!
Topolciansky odchovanec Sqwerco podpísal z Juniorským týmom Dixi Dragons nováčikovsku zmluvu!

Ako povedal hovorca týmu Ivan Ninaj, uľ dlhsie bol záujem o tohto hraca a kedľe bol bez klubu, rozhodli sme sa mu da» sancu!
Podrobnosti kontraktu ani jedna zo strán zatial nezverejnila ale očakava sa, ľe tak učinia v najbliľsich dnoch!
Po tomto podpise bude tiper sqwerco tipova» individualne!

Tu je čas» z jeho rozhovoru: Som nadąeny z tejto zmluvy, nechcel som tipova» týmovo, pretoľe nemam este dostatok skusenosti, ale na tipovanie u jednotlivcov si verím!
Moje pocity su zatial pozitívne, kolektív ma prijal velmi dobre, je vidie», ľe je tu skvela partia hracov.

DolupodpĂ­sany Ivan Ninaj (hovorca tymu Drexel Dragons)

Derryl by ma zaujmalo preco si zaviazal timu DD dalsieho nadejneho Borca ked uz mas Plny roster. Radsej ho nechaj ist do nejakeho nadejneho neveho timu, nech mame na supiske co najviac timov

eman22 píše:Derryl ale ja si dobre pamatam ze vo Vasom time ( EAGLES) sa robili podvody ineho razu a az ked sa to prevalilo ste potrestali vyinnika iba vylucenim z timu. Preslo Vam to vtedy velmi lahko. A aj ta afera co si tu spominal bolo vymyslena novinarska kacka. nechajme uz minulost minulostou a radsej priznaj perie odkial si vzal na vyplaty pre hracov, ked vam sponzori tolko nedali. :lol:
tym vinikom si myslel mna? :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol:

Tak to bola riadna :censored: s tym sqwercom :!: :!: :!:
IC mali o neho zaujem a DD nam ho takto vyfukne. Len tak dalej a liga bude bez jedneho staleho tymu. IC nie su taky bohati ako DD a pred startom ligy sa potykaju s velkymi financnymi problemami. Dvaja clenovia maju velke problemy s moznostou tipovat a potencionalnu nahradu nam takto vyfuknete. :evil:

to uz je pomaly ako B tim proti ktorym ste tak neviem o co ide ked jeden tim nedokaze mat 4 hracov a druhy ich ma aj 8 :evil:

WildCelt píše:Tak to bola riadna :censored: s tym sqwercom :!: :!: :!:
IC mali o neho zaujem a DD nam ho takto vyfukne. Len tak dalej a liga bude bez jedneho staleho tymu. IC nie su taky bohati ako DD a pred startom ligy sa potykaju s velkymi financnymi problemami. Dvaja clenovia maju velke problemy s moznostou tipovat a potencionalnu nahradu nam takto vyfuknete. :evil:
V zákulisí sa ąepkalo, ľe k Vám po tvojom odchode :cry: pride Canesman!
Je to boj, sú to bubáky, ide o prestíľ!
Jedinečna KTL na jedinečnej stránke :cool:

Co keby DD pustili Sqwerca na hostovanie do IC? :)

OpenFire píše:Co keby DD pustili Sqwerca na hostovanie do IC? :)
open IC su uz komplet BA niekto chyba

OpenFire píše:Co keby DD pustili Sqwerca na hostovanie do IC? :)
Z hos»ovaním hraca Sqwerca do ineho tymu, by som problem nevidel!
V tomto zaleľi na hracovi ci bude chcie» is» na hos»ovanie!
Ale opakujem prednostne pravo na nho vlastni tym Drexel Dragons.

Bartolomej Duąička (zástupca hovorcu týmu)
Ps: Ivan Ninaj odcestoval na krátku dovolenku a docasne bude vsetko vybavova» Duąička!

OpenFire píše:Co keby DD pustili Sqwerca na hostovanie do IC? :)
Aj nad tym sme uvazovali ale nakoniec sme sa rozhodli pre canesmana tuto sezonu vsadzame na skusenosti :D

po 1 kole Äľiaril Excelent, ktoreho fanuskovia vyprevadzali z ladu mohutnym skandovanĂ­m, za to svoj ÄŤierny den dnes predviedol (vsetci veria, Äľe poslednĂ­) Chester :(
Navątevnos» bola omnohu vyssia na vsetkych stadionoch ako minuly rok, čo je tieľ pozitivne! :D

Bodovanie týmu:
Excelent 3 body z 3 zapasov 100% uspeąnos»
Derryl 2 body z 3 zapasov 66,6% uspeąnos»
Alex 1 bod z 3 zapasov 33,3% uspeąnos»
Chester 0 bodov z 3 zapasov 0% uspeąnos»

Pre tým v 1 kole vybojovali body
Excelent 3 a Derryl 2 spolu 5

v 2 kole zaľiarili spolu Chester a Excelent, ktorí patrili k »ahúnom dokonca aj celeho kola :cool:
Alex podal opa» svoj ątandardny vykon a totalne prepadol Derryl :fnuk: ktoreho fanuąkovia právom vypískali!

Bodovanie tĂ­mu po 2 kole:
Chester 6 bodov z 10 zapasov 60% uspeąnos»
Excelent 5 bodov z 10 zapasov 50% uspeąnos»
Alex 3 body z 10 zapasov 30% uspeąnos»
Derryl 1 bod z 10 zapasov 10% uspeąnos»! Hanba!

Pre tým v 2 kole vybojovali body
Chester 6 a Excelent 5 spolu 11

Medzi jednotlivcami
Excelent 8b z 13 61,5% uspeąnos»
Chester 6b z 13 46,1% uspeąnos»
Alex 4b z 13 30,7% uspeąnos»
Derryl 3b z 13 23% uspeąnos»
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES