Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

nuz pekne pekne..
lem sa mi nezda ze sme tak dole :D
Tak zatím si vedeme velmi dobře :cool: všichni v týmu přispěli svým dílem do bodování celého mužstva :good:
Nejvíce se zaskvěl Tybycek který byl hned první den nejlepší z celé KTL. :yes:
3.kolo se rozjíždí a zatím se nám podařilo udržet špičku na dostřel.
Jen tak dál DRACI !!!
Presne tak draci, bojovat dalej ako doteraz :box: , snad v tomto kole dosiahneme to vitazstvo, aby boli premie :oslava:
Výborně fear :good: dnes jsi náš tým velmi podržel !!! Pro mne to byli kruté výsledky a netrefil jsem vůbec nic :x a to samé Rozik :thumbsdown: No naštěstí Fear nezaváhal a Tybycek mu pomohl :cool: :cool:

!!! Makáme dál DRACI na plný Výkon !!!
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Tak dnesna noc bola pre cely tim Drakov utrpenim, niektore timy sa dostavaju do trhaku, tak preto treba postupne zmazavat ich stratu. Dufam, ze nasledujuce noci vyjdu lepsie

!!! Makáme dál DRACI na plný Výkon !!!
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
No co exo ? Nejaky utlm na teba prisiel sa mi tak zda, ani bodov nejako moc, ani prispevku uz pomaly nie :o S tebou sa nieco deje, dufam v to, ze sa znovu otrasies a vychytas taku formu ako v 2. kole :clap: :clap: :clap: pretoze body by sa zisli
Tak exo drzim palce teda, zabojuj
Sem v pohodě Tybycek :cool: ale dík,že jsi se zeptal :smile03: zájem spoluhráče vždy potěší. :yes: Momentálně zkouším remízy,protože o víkendu žádná nebyla,ale nějak my to zatim moc nevychází :? .Ovšem vy jedete velmi dobře !! Očekávám,že 3.kolo to Fear a Tybycek pořádně opepří :good: stačí trocha štěstí....to samozřejmě potřebuje i Rozik,věřím,že ještě chytí tu správnou formu!!!

Našel jsem nový talisman pro štěstí našeho týmu
:arrow: Obrázek

!!!! Let´s go Draci !!!!
Tak to ma tesi, ze si v poriadku, dnes si to aj ukazal vo vyhodnoteni, najviac z timu drakov, tak snad sa ti vracia forma, body treba, lebo tabulka nie je moc lichotiva...
Inak dufam, ze talizman prinesie stastie :wink:


GO DRAGONS GO
Hlavně nesmíme polevit !! Slabší chvilka postihne každý tým ... :yes:
Dneska je hodně zápasů tak věřím,že někomu z nás se pořádně zadaří !!!

!!! BOJOVAT DRACI BOJOVAT !!!
Dneska se mi nedařilo. Snad ted prolomím ledy a bude to jen lepší a lepší..
Dneska i napriek vybornemu vykonu nasho timu, sme v podstate nic nedokazali. Chytili sme tusim asi 29 bodov a aj tak je tabulke nelichotiva. Ale aj o tom je sport, netreba zufat a snazit sa dalej.

BOJOVAT DRAGONS !!

A este taky mensi odkaz pre Rozika ak toto bude čítať: Kamo nehnevaj sa na mna, ale podla mna by si mal tipovat zapasy v den ked sa odohraju, nie niekolko dni vopred, pretoze forma timov sa meni kazdym dnom, a myslim, ze by si nazbieral urcite viac bodov. Prosim zareaguj na toto nejakou spravou :wink: Nechcem ti kazat co mas robit, ale ja to tak vidim..........
Tybycek píše:Dneska i napriek vybornemu vykonu nasho timu, sme v podstate nic nedokazali. Chytili sme tusim asi 29 bodov a aj tak je tabulke nelichotiva. Ale aj o tom je sport, netreba zufat a snazit sa dalej.

BOJOVAT DRAGONS !!

A este taky mensi odkaz pre Rozika ak toto bude čítať: Kamo nehnevaj sa na mna, ale podla mna by si mal tipovat zapasy v den ked sa odohraju, nie niekolko dni vopred, pretoze forma timov sa meni kazdym dnom, a myslim, ze by si nazbieral urcite viac bodov. Prosim zareaguj na toto nejakou spravou :wink: Nechcem ti kazat co mas robit, ale ja to tak vidim..........
Diky budu respektovat tvojí radu
Som rad za taku odozvu na moj nazor :yes: Inak za dnesnu noc si zasluzite jeden velky potlesk, exovi konecne povychadzali remizy :cool: a Rozik s fearom mu skvelo sekundovali. Snad sa po dnesku trochu odtrhneme od dna :sad2: :sad2:
Opäť sa Vám po dlhšom čase ozyvam :D Chlapi, v prvom rade ma teší zvyšeny zaujem pomaly sa adaptujuceho Tybyčka v našom time aj za jeho kazdodenne nazory, co urcite prida na pohode aj samotmenu Exovi.
Rozik sa ešte len stale zohrava s tymom, uvidime ako dopadne na konci 3 kola, ale dá sa povedať, že je oživenim a na novačika to nieje najhoršie čo chapu aj naši fanúškovia v meste drakov.
Dneska to paradne vyšlo našej velkej hviezde Exovi, ktoreho bol plny lad :lol: a Rozik s Fearom mu dostojne sekundovali, aj ked by ma tešilo viac keby sme dopadli ako FB, cize dvaja tiperi zahviezdili a dvaja prepadli, ale kedze je to tymova hra, dolezite su aby v ten ci onen den zahviezdili vzdy dvaja :!:
Tybyček po vcerajšej bujarej noci :D ktoru stravil v hoteli La Plaza :lol2: dneska evidentne nestacil na spoluhracov.
Tak sa držte borci a ukažte co je vo Vás :good:
Drexel Dragons is the best
No presne tak, po predchadzajucej noci som proste nestihal, bol som na tom naozaj zle, vid nasledujuce foto:
Obrázek
Vidíte ho chudáka :lol2: a potom sa čudujeme, prečo chlapec dneska ani bod neziskal :lol:
Tuna ho jeden z paparazzov z nenazdajky vyforografoval :lol2:
Raz darmo, tá sláva už začína stúpať :lol2: aj našmu Tybyčekovi :good: do hlavy.
Ale aj po tomto incidente je nadalej majitel tymu z jeho službami spokojny a je tam velky predpoklad jeho zvyšenia bubákov do jeho kasy :yes:
Mimochodom, ako som mal hlavu v pisoari, vsimol som si blesk ze ma niekto foti, zdvihol som hlavu, a na dotycnom som si vsimol, ze mal na kravate pripnuty odznak, na ktorom bolo nieco ako krigel s pivom...takze ked si to spojim do suvisu, tak to bol asi daky agent z konkurencneho Best Bibbers....To je proste hrozne co sa deje v tomto svete KTL, asi sa ma pivkari tak boja a chcu ma ponizit, aby ma DD vyhodili z timu :sad2: :sad2: , a potom mali pivkari lahsiu cestu k vitazstvu, tak dufam, ze majitel DD po tomto incidente nestrati hlavu, a nevyhodi ma, ale pre zmenu nachysta daku odplatu :box:
No tedy pánové to jsou věci :doh: už jsem viděl pár opilců,ale tohle je na světový rekord !! Taková pozice :D :wowo: no hlavně,že to náš spoluhráč Tybycek přežil... :yahoo:
Dnes pořádná porce zápasů :yes: tak držím palce všem drakům a věřím,že se i to štěstí na nás usměje. :cool:

!!! DRACI BOJOVAT !!!
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: Tak konecne sme to vsetkym ukazali, ako sa tipuje !!!!!! Fear zaznamenal nieco uzasne.... :o 19 bodov, za ktore si zasluzi velku poklonu....ja som pridal dalsich 13 bodov a tak sucet 32 bodov nas vyniesol na celne pozicie nasej skupiny, i vramci celej KTL patrime medzi top timy, takze konecne je nejaky dovod na oslavu :oslava: :oslava: :oslava: . No do konca 3. kola je este dostatok casu i na pad, takze treba drzat tempo i nadalej.

LEN TAK DALEJ DRACI :good: :good: :good:
Gratulujem fearovi a rovnako tak aj tybyčekovi k famoznemu vykonu. Dnešna noc patrila Drakom a to suverenne o to viac ma to teší :oslava:
Konečne ste na čelnych poziciach, cize tam, kde nás naša najpočetnejšia fanusikovska zakladna celej KTLKy očakava :!:
Netreba však zvolniť tempo a nadalej predvadzať takeho nadvykony, aby sa DD dostal na piedestál :!:
Chalani dnes super vykon,najma fear to vsetkym ukazal :shock: Tybycek cele kolo kvalita vlastne cele jeho angazovanie do radov Drexel bolo zda sa vybornym rozhodnutim :good: teraz sa to vsetko vracia :yes: a exo to je stary harcovnik a vrodeny vodca :) len tak dalej chlapi drzim vam paluchy... :thumbsup2: :taptap:
:taptap: :taptap: :thumbsup2: Famozní - Nádherné - Vynikající :thumbsup2: :taptap: :taptap:

Ze sobotního výsledku máme velkou radost Fear - Tybycek :poklona2: :poklona2: :poklona2: Drexel Dragons - 32 !!

Zde ukázka fanouška Draků ve chvíli kdy uviděl výsledky Obrázek a bylo jich tisíce.

:clap: :yahoo: SUPER DRACI Obrázek SUPER TEAM :clap: :yahoo:
Tak pani ani dnesok nebol najhorsi, chcem vam podakovat, ze ste to uhrali, lebo ja som chcel dat ciste 1 ale potom som dako zazmetkoval a poprehadzoval tipy, tak z toho boli iba 2 body, ale nevadi, dalsia noc je pred nami. GL 2 all.

!!! DREXEL DRAGONS !!!
dnesne kolo opat dobre vykony, tento krat zabral vybornym vykonom exo, ktory to tam triafal ako keby bol za to plateny :D :D :D

Len tak dalej Draci, snad dnes opat niekto na to nadviaze
Je to tak Tybycek to vystihl :D máme velmi dobré výsledky ! Především výborně funguje taktika,takže máme pokryté důležité zápasy :yes: Při troše štěstí můžeme zaútočit na vedoucí pozici soutěže.Tak jdeme na to DRACI !!!

!!! DRACI BOJOVAT !!!
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS