Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

OMG, ten sprosty tie breaker nas znicil! Viem, ze teraz nariekat je neskoro, ale ak bude podobny system aj do dalsich sezon, rozhodne som za to, aby timy, co skoncia s rovnakym poctom bodov po zakladnej casti dostali aj rovanky pocet v podobe bonusovych. Nie tam ratat :censored: priemery :nechutne:
kajo píše:OMG, ten sprosty tie breaker nas znicil! Viem, ze teraz nariekat je neskoro, ale ak bude podobny system aj do dalsich sezon, rozhodne som za to, aby timy, co skoncia s rovnakym poctom bodov po zakladnej casti dostali aj rovanky pocet v podobe bonusovych. Nie tam ratat :censored: priemery :nechutne:
najmä treba odstaviť škodnú KTL, ktorá kope za svoj záložný tím :jn:
tak no, zas tie pravidla boli urcene pred sezonou, nevedelo sa kto z nich bude benefitovat a kto nie. ale ze to je :censored: :censored: :censored: je fakt
kajo píše:tak no, zas tie pravidla boli urcene pred sezonou, nevedelo sa kto z nich bude benefitovat a kto nie. ale ze to je :censored: :censored: :censored: je fakt
Bolo stanovené aj kto koľko bodov dostane a aj tiebreaker bol určený pred sezónou? :matika:
bol, ci?
http://www.hokejforum.com/novy-system-p ... t8137.html" onclick="window.open(this.href);return false;

didn´t see it. Je tam iba tiebreaker na final four. A bonusové body len veľmi všeobecne (popravde som čakal, že to bude odstupňované po jednom, max 2 bodoch :doh: )


@ Redy « 14 Apr 2013, 23:39 » @ Joe S., skoncit v podstate treti v ZČ, druzi v PO a nedostat se do TOP4? :lol2:

Toto potiera všetky zákonitosti matematiky, nezdá sa to nikomu divné? :thumbsdown:
Aha, v tom pripade menim svoju vypoved a poviem co som uz dnes raz napisal: j***t :!:

vazne, good job petrik :grc:
a este doplnim http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... osti-bodov" onclick="window.open(this.href);return false; poslane 2.4.2013
:rofl: tie priemery su okate, Peto :petrik:
Tiebreaker sa určuje podľa potrieb mocných a vyvolených deánov tím dostane za 3. miesto v ZČ 9 bodov, iný tím dostane za 3. miesto v ZČ len 4 body Samozrejme ten iný tím nemá zástupcu v komisii
kajo píše:a este doplnim http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... osti-bodov" onclick="window.open(this.href);return false; poslane 2.4.2013
:rofl: tie priemery su okate, Peto :petrik:
a najideálnejšie je to zverejniť počas NHL trade deadline a yahoo trade deadline, aby to nikto nezachytil a nikto sa nemohol voči tom brániť

a pre rovnosť 3 a viac tímov sa malo postupovať inakšie :thumbsdown:
bola to naozaj fuska vymyslat na poslednu chvilu system ktory by s tymto timom co najviac vydrbal, stalo ma to kopec hodin prepoctov a kalkulacii ale nastastie sa mi to nakoniec paradne podarilo a vysledok rozhodne stoji za to. priceless
:yes:
:ciga:
musim sem nieco napisat, nech tu nie je sarkasticky prispevok pana petrika ako posledny...

Skoda, ze sme "nepostupili", ked pozeram na tabulku jednotlivcov PO a aku formu ma Lukas :? :thumbsup:
ten príspevok sa dal jednoducho delete :jn:
ale ma tam nejake dakovacky, tak nech sa tesi :petrik:
týždeň bol viac než dosť na vytešovanie, teraz treba zmazať ten nezmyselný trolling :petrik:
holuby sa rozpadli :wave: :jupi: :oslava:
Do novej sezony velke zmeny :!:

Prvou, tou najhlavnejsou je zmena nazvu, ked uz neponesieme meno americkej univerzity, ale oddnes sme Dangerous Dragons

Druha, uz dlhsie si to pytalo zmenu loga a aj bannerov a vdaka sikovnemu ayozovi vznikli tieto (imo velmi vydarene):

logo: Obrázek

banner: Obrázek , kedze ste mi na PM neodpisali ani jeden ( :!: ), tak som sa rozhodol, ze banner bude bez mena a cisla. Kto chcete, mozte si ho hodit do podpisu.

no a hravat budeme v tychto dresoch:

home: Obrázek
away: Obrázek
alternate:Obrázek

Nasou novou klubovou farbou sa stava teda zelena. Verim ze aj tymito zmenami zlomime uz tu nasu PO kliatbu a titul uz bude konecne, asi prvy krat v historii celej tejto sutaze v spravnych rukach. Kedze doteraz to vyhravali len sami analfabeti (raz sa to sice podarilo aj DD, ale to bolo uplne ine zlozenie timu). Takze Dangerous Dragons, vela zdaru v tipovani :good:
kajo to je tvoja fotka z obcianskeho na tom logu?
vzdy lepsie ako tvoja Obrázek :razzi:
kajo » Štv Sep 05, 2013 1:29 pm píše:Do novej sezony velke zmeny :!:
Kedze doteraz to vyhravali len sami analfabeti (raz sa to sice podarilo aj DD, ale to bolo uplne ine zlozenie timu). Takze Dangerous Dragons, vela zdaru v tipovani :good:
aby to tento rok nevyhrali analfabeti parek a spol. :nervozny:
Ale no pozrime sa…

Takze “Falcons dizajn” sa dracikom po vsetky tie roky tak strasne pacil ze uz to nevydrzali a naladili sa nielen do podobnych farieb ako my (az na ten alternate 3rd jersey, ten nastastie nema s nami nic spolocne a zrejme aj preto je z celej sady najohavnejsi :D ), ale dokonca aj celkova kompozicia loga aj kontura toho wordmarku “dragons” sa dost vyrazne podoba na nasho sokola… :hmm:

Ale nebojte sa, je mi uplne jasne preco ste to urobili a odpustam vam :moj: bez debaty je to ohromna zmena k lepsiemu :good:
a original bude konieckoncov aj tak vzdy len jeden ;)
dobre zmeny :good:
dufam len ze tie alternativne dresy nebudeme mat moznost vidiet na nasom Angels Stadium :scare:
petrik » Pia Sep 06, 2013 11:59 am píše:Ale no pozrime sa…

Takze “Falcons dizajn” sa dracikom po vsetky tie roky tak strasne pacil ze uz to nevydrzali a naladili sa nielen do podobnych farieb ako my (az na ten alternate 3rd jersey, ten nastastie nema s nami nic spolocne a zrejme aj preto je z celej sady najohavnejsi :D ), ale dokonca aj celkova kompozicia loga aj kontura toho wordmarku “dragons” sa dost vyrazne podoba na nasho sokola… :hmm:

Ale nebojte sa, je mi uplne jasne preco ste to urobili a odpustam vam :moj: bez debaty je to ohromna zmena k lepsiemu :good:
a original bude konieckoncov aj tak vzdy len jeden ;)
Poprosil by som, aby tu ošklbané holuby nespamovali :nono: a poprosil by som nasadiť aj škulky, lebo drak má od sokola veľmi ďaleko
btw. aby som nezabudol, :good: job kajo, len tak ďalej, ešte by si mohol zabanovať pareka a p*trika a titul je náš :petrik:
Joe S. píše: :petrik:
To asi neni nejlepsi smajl pri navazeni se do Petrika :hmm: :andy:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS