Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Parada chlapi,zvladli sme to na 120% :cool:
Musi sa to niekde zapisat do nejakej kroniky KTL :cool:
Len tak dalej,uz sa tesim na novu sezonu :cool:

Horuca novinka
Dnesnym dnom sme ziskali noveho sponzora, jedna sa o automobilku Jaguar!
Zo siemens mobilom nam skoncila zmluva a GM Derryl sa rozhodol nepredlzi» (hoci z ich strany zaujem bol) zmluvu!

Majitel siemensu nam odkazal po svojom asistentovi toto:
Citujem:je nam nesmierne luto, ako sa rozhodli, ale ľivot ide dalej a mi mame aj ine aktivity, nielen sportove. Bolo nam ale potesim cely rok sponzorova» momentalne najlepsi tym na svete! Dokonca sme zvysili nase financne poľiadavky o 1 mil.Euro!
Ps. A potom so slzami v ociach odisiel :fnuk: :fnuk: :fnuk: :fnuk:

hmm,.... tak to ÄŤumim Obrázek Jaguar

Chlapci som rad,ze sme to zvladli.Mne sa az tak nedarilo,ale boli s te tu VY a potiahli ste to.Konecny vysledok je nadherny a som rad,ze som mohol byt pri tom....Dakujem vsetkym mojim spoluhracom,za psychycku podporu v tazkych casoch,ked sa mi najmenej darilo a samozrejme GM Derrylovi za prejavenu doveru.Dakujem aj skvelym fanusikom,samozrejme sponzorom a v neposlednom rade aj superom,ktori fantasticky bojovali az do konca,samozrejme ferovo...
DREXEL DRAGONS :champions:

:taptap: :taptap: :taptap: DREXEL DRAGONS ARE THE BEST :taptap: :taptap: :taptap:
Chlapi ideme si po druhy titul v KTL na MS v Nemecku

Tak MistĹ™i !!! a Jdeme na to !!! Obrázek
V pátek to vypukne,takľe navrhuji kaľdý den strategická porada na Skype od 20:00 po celý průběh mistrovství.Učast samozřejmě není poviná,ale v zájmu týmu potřebná.Osobně budu na Skype k dosaľení vľdy před večerním zápasem.


!!!! Hodně ątěstí chlapi !!!!

excelent píše: Tak MistĹ™i !!! a Jdeme na to !!! Obrázek
V pátek to vypukne,takľe navrhuji kaľdý den strategická porada na Skype od 20:00 po celý průběh mistrovství.Učast samozřejmě není poviná,ale v zájmu týmu potřebná.Osobně budu na Skype k dosaľení vľdy před večerním zápasem.


!!!! Hodně ątěstí chlapi !!!!
Presne ako vravíą Jirko, a skype je nato idealnym rieąením, naco sa budeme pipla» zo strankou :lol: porieąime ,vymyslime strategicky plan a hor sa do boja Majstri :cool:
Alex ty sa s tym skypom polepÄ…i, dostavas pokarhanie od GM tymu za najslabsiu ucast z nas Drakov :D

Chlapi je to vymyslene velmi dobre,dokonca perfektne.Samozrejme ze budem kazdy den ONLINE na SKYPE :cool:

Team Score ObrázekDrexel Dragons

1.Kolo - 9.6. -- Chester 2,Derryl 1,Alex 1,Excelent 0.
2.Kolo - 10.6. - Derryl 2,Alex 2,Chester 2,Excelent 0.
3.Kolo - 11.6. - Chester 3,Alex 3,Derryl 2,Excelent 1.

Leaders score
Chester - 7
Alex - 6
Derryl - 5
Excelent - 1


Team score
13 bodu
3.mĂ­sto v KTL - MS 2006 Nemecko

Chlapi musime teraz riadne zabrat,lebo teraz je to tam preplnene na zaciatku tabulky,aby sme neprisli o poziciu a treba utocit aj na tim Blue Angels,mozno sa to raz podari a budeme PRVY :cool:

Team Score ObrázekDrexel Dragons



Leaders score
Chester - 21
Alex - 19
Derryl - 15
Excelent - 15


Team score
49 bodov
2.miesto v KTL - MS 2006 Nemecko

No parada uz sme prvy a mame aj naskok.Teraz to musime udrzat aj ked do konca je este velmi daleko.

Presne tak,ale viac ako polovicu zapasov uz mame za sebou,treba zostat v nastupenom trende....GO Dragons GO!!!!!

Alex píše:Presne tak,ale viac ako polovicu zapasov uz mame za sebou,treba zostat v nastupenom trende....GO Dragons GO!!!!!
jj GO DRAGONS GO
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

namakany banner :cool:

No tak je koniec,nepodarilo sa nam vyhrat :cry: :cry: ,ale aj tak sme boli dobry super si myslim pre Blue Angels len to posledne kolo nam nejak uslo,ale ja som aj tak spokojny.

Stříbrný pohár je vynikající a rozhodně se nemáme za co stydět!Chester získal stříbro v individual soutěľi za coľ mu patří velká gratulace :cool: .

Jen dodám,ľe poslední kolo jsme mohli natipovat i jinak,ale po poradě s Derrylem jsme se rozhodli pro férový souboj s týmem Blue Angels a tipovali jsme tak,aby vítěz byl jasný a jediný.Bohuľel tento poslední souboj jsme čestně prohráli a nezbývá neľ pogratulovat vítězům.

Tak je koniec a mi sme skoncili na 2 mieste, co je moľno pre fanúąikov skvelé ale nie pre nás teda hráčov, kedze sme pred zaciatkom vyhlasovali, ľe chceme jednoznačne 1 miesto. Moje slová o favoritoch sa potvrdili, ľe hlavne týmy Blue Angels a Evil Insiders budu na popredných priečkach čo sa aj potvrdilo. Trochu som ostal sklamaný z výkonov tymu Profutbal Stars, kde som čakal lepsie umiestnenie, kedľe su to futbaloví znalci!
Neostáva mi nič iné len zablahoľela» týmu Blue Angels ale nedá mi nespomenú» a verte ci neverte finálový zápas sme obaja teda ja a Excelent, ktorý tipovali z náąho týmu ako poslední eąte v piatok kedy sme sa bavili kto moľe vyhra» a obaja sme verili remíze. Lenľe ked sme zbadali, ľe 2 hraci Blue Angels dali X, vychádzalo nám to, ľe po skončení budeme ma» narovnako bodov! A to sme nechceli, tým Drexel Dragons sa nechce s nikým deli» o prve miesto a tak sme riskli tipy 1 a 2.
Ale týmto samozrejme nechcem tým Blue Angels nejako očierni», ved nemoľeme by» stale prvý :D a mali opravdu skvely a kompaktný tým!
Dakujem este raz mojim spoluhracom aj ostatným týmom, bola to skvela tipovačka, na najlepsej hokejovej stránke!

Pridavam sa ku gratulaciam Blue Angelss.
A mojmu teamu sa chcem podakovat za skvele vykony a za konecne druhe miesto v lige.Chester podaval fantastike vykony pocas celej ligy.A hlavne vdaka nemu sme druhi!!!Teraz sa chcem aj spoluhracom ospravedlnit,ze po vypadnuti ESP som uz dost stratil zaujem o MS a bol som frustrovany,co mozno malo vplyv na moje tipy(ZLE TIPY) :cry: :cry: Verim,ze Dragons bude patrit vzdy k najlepsima postupne sa stane nesmrtelnim!!!!

Derryl píše:Tak je koniec a mi sme skoncili na 2 mieste, co je moÄľno pre fanúąikov skvelĂ© ale nie pre nás teda hráčov, kedze sme pred zaciatkom vyhlasovali, Äľe chceme jednoznaÄŤne 1 miesto. Moje slová o favoritoch sa potvrdili, Äľe hlavne tĂ˝my Blue Angels a Evil Insiders budu na poprednĂ˝ch prieÄŤkach ÄŤo sa aj potvrdilo. Trochu som ostal sklamanĂ˝ z vĂ˝konov tymu Profutbal Stars, kde som ÄŤakal lepsie umiestnenie, kedÄľe su to futbalovĂ­ znalci!
Neostáva mi nič iné len zablahoľela» týmu Blue Angels ale nedá mi nespomenú» a verte ci neverte finálový zápas sme obaja teda ja a Excelent, ktorý tipovali z náąho týmu ako poslední eąte v piatok kedy sme sa bavili kto moľe vyhra» a obaja sme verili remíze. Lenľe ked sme zbadali, ľe 2 hraci Blue Angels dali X, vychádzalo nám to, ľe po skončení budeme ma» narovnako bodov! A to sme nechceli, tým Drexel Dragons sa nechce s nikým deli» o prve miesto a tak sme riskli tipy 1 a 2.
Ale týmto samozrejme nechcem tým Blue Angels nejako očierni», ved nemoľeme by» stale prvý :D a mali opravdu skvely a kompaktný tým!
Dakujem este raz mojim spoluhracom aj ostatným týmom, bola to skvela tipovačka, na najlepsej hokejovej stránke!
chlapci z profutbalu to prekoucovali, rovnako aj druhi futbalovi odbornici FFDEBILS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Derryl zas si doplatil na to ze nikto nedal X :wink:
Vdaka DD, boli ste vyrovnanym superom v bitke o vitazstvo

excelent píše:Jen dodám,Äľe poslednĂ­ kolo jsme mohli natipovat i jinak,ale po poradÄ› s Derrylem jsme se rozhodli pro fĂ©rovĂ˝ souboj s tĂ˝mem Blue Angels a tipovali jsme tak,aby vĂ­tÄ›z byl jasnĂ˝ a jedinĂ˝.
aha, tak pre toto to zakopnutie v posl. kole. Tak potom velka poklona pre DD :poklona:

Dakujem vam DD za skvely suboj ktory sme mali medzi sebou az do finale MS. Excelent: ak sa pamatas na nas rozhovor v den pred finale, kde si sa pytal ci som z taktickych dovodov daval remizu a ja som ti napisal, ze netaktizujem, len verim sebe. Vidis? Znova mi to vyslo ako pocas celych MS. Je mi luto, ze ste netipovali remizu, zasluzili by sme si oba timi vitazstvo za suboje, ktore boli oku divaka lahodiace a napinave. Este raz vdaka a dufam ze aj v dalsich subojoch to bude podobne vyrovnane a mozno s vacsim uspechom pre vas. :wink:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS