Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo píše:Stastne a vesele pani :smile03:

A skusme este skoncit lepsie ako 5. Take druhe miesto by som bral.
Vdaka tvôjmu dnešnému parádnemu zásahu a celokolovým výkonom kajčo , sme ho dosiahli. :clap: Vidíš hovoril som ti,že sa určite chytíš a už je to tu. :good: Gratulujem,urobil si mne aj kolegom svojimi výkonmi veľkú radosť a som spokojný aj s vašim prispením Joe a Selly zabrali ste ked to tým najviac potreboval a tak máme všetci 4 podiel na konečnom veľmi peknom umiestnení. :good: Síce ani 1 miesto nebolo daleko ale mohli sme dopadnúť aj o dosť horšie pri vyrovnanosti tabulky v tomto kole takže myslím,že sme odviedli dobrú robotu a aj to 2 miesto je velmi cenný výsledok. :yes: Takže chalani dnes si dobre odpočinte a od soboty ideme tvrdo zabojovať o dalšie cenné bodíky potrebné na zabezpečenie si účasti v play off. :box:
ano je to tam, mali by sme poslat ale dakovnu kyticu do centraly AM, za to ako dnes vyhoreli :D
Joe S. píše:ano je to tam, mali by sme poslat ale dakovnu kyticu do centraly AM, za to ako dnes vyhoreli :D
myslím,že dostali oveľa lepšiu cenu útechy už pred včerajšími zápasmi od ich bývalého kolegu Sellyho, ale o tom v akej podobe to bolo , sa na verejnosti nevyjadrujím, aby nás nediskvalifikovali z 2 miesta. :frajer2:
Dean píše:no škoda,že ti Sage zrovna v tento mimoriadne dôležitý deň nenastúpili 2 tipéri na zápas, čo vás stálo možno aj zisk 1 miesta, ale aj 4 je pekný výsledok a gratulujem vám k nemu. :thumbsup: Sage tebe gratulujem k velmi dobrým výkonom v individuálke
Dean aký úspech?Je to skôr umenie :verysad: naozaj si myslíš,že je to pre mňa/nás úspech?Ved to skončilo najhoršie ako mohlo,či už osobne- ak si trochu sledoval individualku celé kolo som sa držal v čele a v 15kole som bol ešte na 2mieste a to o 1bod za prvým!!! Deň na to sa mi nešťastne podarilo nenatipovať,pritom som si myslel že mám tipnuté :x a v poslednom kole som sa prepadol na 21 miesto :clap: :bitka3: :thumbsdown: Dobre to by som ešte zniesol,ale náš tím-to bolo pre mňa hlavnejšie ,aby sme to vyhrali,alebo aspoň niečo uhrali-no posledné kolá ked šlo takpovediac o všetko-mesačnú snahu,ked sme to mohli vyhrat,kedy sme mali poriadne tipovať tak práve vtedy nám pravidelne netipovali tipéri...ved kolo dokonca sme viedli celú KTL.A potom toto-4miesto :sad2: A určite keby tipne cibula,či vytaz by sme skončili aspoň na 2mieste,ktoré nám uniklo o 2body.To miesto by bolo minimálne zaslúžené..Mighty Bulls by nás určite predbehli neuveriteľným posledným kolom....Pomaly aj náš "tím" skôr vidím ako "oficiálne združený,ale v skutočnosti veľmi individualistický výsledok 4 "náhodných" tiperov,ktorých spája len 1 banner".Je to voči tímu kruté,ale je to nebodaj inak?Kde je vidieť ten "duch" tímu? V téme mustangov si sám vypisujem....(uznávam,často hovadiny).Kludne možu,mohli niečo napísať.Z ich strany som nevidel ani náznak,kde bola radosť s toho že sa tímu darí?kde bola podpora v posledné dni? kedy niekto niekomu zagratuloval k dobrému výsledku? kedy sa o niečom normálnom popísalo?...... :sad2: celé sviatky mám dosť naprd,úplne nič mi nevyšlo,čoho som sa chytil to sa posralo a dnes to bol zlatý klinček :-( v tíme som zlyhal nielen ako GM-mal som dostatok času, no nepodarilo sa mi tam navodiť súťaživú,dravú náladu s túžbou po výťazstve,ani súdržnosť.Asi by to chcelo niekoho iného do tejto funkcie,vhodnejšieho...ktorého by zvyšok tímú rešpektoval,a boli by radi že ich vedie,že je nad nimi správny človek s ktorým sa dá nielen popísať.....


Ale tebe/vám gratulujem k peknému výsledku :yes: ty máš pekne nabehnuté k celkovému vytazstvu v individualke.Minulé kolo si vyhral a tentoraz si "len" znovu zopakoval 3. miestom :good: a ukazuješ,že ťa NHL ohromne baví,naplňa a že sa v nej nielenže dobre vyznáš,ale ju aj skvelo vieš dopredu odhadnúť v podobe výsledkov. :thumbsup:
tím "Úspechom" som potom myslel ten (pekný výsledok tímu,a dobrú individuálku) inak teraz vidím,že to mohlo skončiť ešte sladšie,škoda že som nemal o 1bod menej a bolo by to 29! miesto v individuálne :smile03: ešte raz škoda :lol2:
Osobne zablahozelanie vasmu GM..

Dean.

Blahozelam ti k honoru najlepsi tiper historie KTL..
si pre tento sport ako gretzky pre hokej ci pele vo futbale..
Neuveritelnych 357 bonus. bodov k dnesnemu dnu.. ani nie za 4 sezony si to zvladol..Neuveritelne :smile03: .. blahozelam
Ta-a si striasol ma "len" 344. daleko za vami velka diera . treti je MartinFc z BF s pouhymi 250 bodmi.. blahozelam..
:wink:
maro píše:Osobne zablahozelanie vasmu GM..

Dean.

Blahozelam ti k honoru najlepsi tiper historie KTL..
si pre tento sport ako gretzky pre hokej ci pele vo futbale..
Neuveritelnych 357 bonus. bodov k dnesnemu dnu.. ani nie za 4 sezony si to zvladol..Neuveritelne :smile03: .. blahozelam
Ta-a si striasol ma "len" 344. daleko za vami velka diera . treti je MartinFc z BF s pouhymi 250 bodmi.. blahozelam..
díky maro. :thumbsup: Cením si pochvaly od teba :thumbsup: i ked nemyslím,že som nejak extra výnimočný tipér.Sú tu väčšie esá ako ja , TA, ty,excelent,kajo,Joe,petrík,Ohlund,Alex ,Selly,švolco,leci,cepi,Martin FC ...Skrátka snažíl som sa vždy tipovať najlepšie ako sa dalo a byť prospešný tímu v ktorom som pôsobil,či teraz pôsobím. :yes: .Tipovačka na KTL ma veľmi baví,som rád,že v tíme mám tak dobrých kolegov akých mám s ktorými si veľmi dobre rozumieme a že vôbec celé HF je plné skvelých ludí ktorý držia pokope a udržujú kvalitu tohto skvelého webu na tak vysokej úrovni na akej je a dúfam,že tu spolu vydržíme ešte dlhú dobu a budeme si spolu rozumieť ,či už čo sa týka NHL, či iných vecí. :yes: A to je pre mňa dôležitejšie ako individuálny úspech,poteší to,je to cenný výsledok môjho snaženia na HF v KTL, ale priority sú tie čo som spomínal predtým. :smile03:
Ano Sage všimol som si tvojej skvelej formy počas tvôjho pôsobenia v tomto kole,ked ťa len smola v závere pripravila o 1 miesto v individuálke , si skvelý tipér,šikovný chalan a v NHL sa velmi dobre vyznáš. :thumbsup: Rozhodne neskladaj zbrane,ako GM si vedieš dobre a to,že to momentálne viazne v komunikaci tvôj problém není ,verím,že časom sa chalani do toho dostanú a budete sa tipovačkou či o iných veciach baviť aj vo vašej téme..Daj tomu čas,som presvedčený,že sa to zlepší a budete tvoriť dobrú partiu.A ked nie tak vždy je tu možnosť zmeny v zložení tímu aby tomu tak bolo.Ja som si tým tiež v minulosti prešiel a som rád,že sa mi podarilo dať dokopy tak skvelú partu akou sú moji kolegovia a som im za to vdačný. :thumbsup: Hned tá tipovačka človeka viac baví a rád sa sem každý deň vracia. :wink: Chápem,že ťa situácia trápi, není to nič príjemné a oberá to o energiu a chuť do dalšieho pôsobenia v tíme, ale nemalo by ťa to zlomiť a verím,že sa ti taký tím raz podarí zložiť a dosiahnete aj veľké úspechy v KTL. Kvality na to máte a šťastie čo sa vám teraz otočilo chrbtom, sa na vás usmeje v budúcnosti. :thumbsup:Takže hlavu hore a hor sa za splnením cielov,čo si si prial dosiahnuť ked si tento tím zakladal. :box:
milosi gratulujem k individualnemu uspechu :good:
a pekne nam slapete na chrbat inak :cool:
švolco píše:milosi gratulujem k individualnemu uspechu :good:
a pekne nam slapete na chrbat inak :cool:
díky švolco :good: Som rád,že som prospešný tímu a že nám to celkom slušne šlape ako tímu,najmä posledné 2 kolá sme sa pekne rozbehli,kolegovia ma veľmi dobre doplnajú a to je dôležitejšie, ako individuálne ocenenie. I ked poteší aj takýto úspech, nebudem tajiť a som rád,že sa mi darí držať krok so silnou konkurenciou mladých dravých ambicioznych tipérov, túžiacich poslať nás veteránov do dôchodku :D ale ako hovorím tímový úspech je prednejší a bez dobrých kolegov by som ho nedosiahol.Takže pochvala patrí aj im. :yes:

Iná kapitola bol ten Silvestrovský úspech v tipovačke NBA,bolo to akoby koncoročný darček z planety Krypton od Clarka Kenta (Supermana :D ) za jeho propagaci na HF. :lol2: Skvelo to sadlo do seba, vyhrať posledným zápasom v mesiaci a roku práve dres Kobeho môjho najoblúbenejšieho basketbalistu,ked pred tým zápasom som strácal 1 bod na 1 miesto a stačilo aby ten 1 tipér tipol čo ja a som bol nahraný,navyše tímom Chicaga ,ktoré malo dovtedy bilanci 2-11 na palubovke súperov na horkej pôde Detroitu,ktorý sa už potreboval chytiť a hral v kompletnej zostave, bolo skoro ako sen. :yahoo: :clap: :oslava: Už som si hovoril aká smola sa na mňa nalepila,že v minulom mesiaci vyhrám tričko rivala Lakers Orlanda za 2 miesto v tipovačke(veľmi pekné o tom žádna diskuse a som tiež rád,že som si ho vybojoval :thumbsup: ) a dres Kobeho si nechám o 1 tip utiecť pomedzi prsty,našťastie to dopadlo inak. :oslava:

No tak to hej, je to krásny pohľad na tabuľku po 4 kolách dohratých KTL , ked na čelo sa dostali tím Kentu, čo som založil, vybral tipérov do neho, vrátane nájdenia môjho nástupcu na post GM Kentu,čo svedčí o tom,že som mal dobrý odhad na ludí, ked som vám veril, že ho budete dobre spravovať a utvoríte partiu kolegov držiacich za jeden povraz,som veľmi rád,že mu robíte takéto skvelé meno a dakujem vám za to :thumbsup: náš tím a srdcový tím Joea Bibbers ,ktorý zakladal a robil mu GM , a ktorému hrozil zánik a zachránili sme ho v hodine 12 ,tesne pred štartom sezóny KTL.A v ktorý je veľmi blízky aj kajovi, ktorý tam prežil tiež pekné časy a tak ho úspech všetkých 3 tímov tiež určite veľmi teší.Netreba zaspať na vavrínoch, dalej tvrdo robiť a zbierať bodíky potrebné na účasť v play off, súperi sú blízko a číhajú na šancu nás predbehnúť, najmä vždy silný petríkovci,cepíkovci a Baffykovci ale aj dalšie tímy sú veľmi kvalitné ale ako hovorím poteší to dušu.Držím palce nech sa všetkým 3 tímom darí,zabezpečia si postup do play off a vytvoria silnú konkurenciu ostatným tímom KTL. :frajer2: :box:Je pekné vidieť takto našu robotu a vedieť,že všetci spoločne tu sme priložili ruku k dielu na záchranu legendárnych tímov KTL Drexel Dragons,The Best Bibbers a dali im novú perspektívu v KTL a neohrozili ani mladý,dravý ambiciozny tím Hockey Kent, ktorý si verím tiež vybuduje svoje meno a prestiž v KTL a stane sa jej pevnou súčastou. :good: A na môžme byť právom hrdý.Všetkým vám za to dakujem. :yes:
Dean píše:srdcový tím Joea Bibbers ,ktorý zakladal a robil mu GM , a ktorému hrozil zánik a zachránili sme ho v hodine 12 ,tesne pred štartom sezóny KTL.
no aby som to uviedol na pravu mieru, ja som tim nezakladal, ja som ho vtedy len prevzal pred zanikom v prvej sezone KTL
Joe S. píše:
Dean píše:srdcový tím Joea Bibbers ,ktorý zakladal a robil mu GM , a ktorému hrozil zánik a zachránili sme ho v hodine 12 ,tesne pred štartom sezóny KTL.
no aby som to uviedol na pravu mieru, ja som tim nezakladal, ja som ho vtedy len prevzal pred zanikom v prvej sezone KTL
tak som to myslel,len zle formuloval,jasné viem,že ho založili janík s Matejkom a Openom, ale ty si ho udržal na mape v KTL a to už 2 x za sebou čo sa cení. :yes:
Fuh, po 4 zapasoch to vyzera na riadnu dramu, oba timy sa sustredia najma na hru dozadu:
priebezny stav Drexel Dragons 4:2 Killer Hornets

to je neskutocne, v oboch timoch zatial po traja hraci nebodovali, za nas som trafil Dallas a LA ja, u hosti skoroval GM michal Tampou

dufam, ze aspon takto tesny rozdiel tu bude aj rano, ked vstanem, podstatne je zacat kolo vyhrou :!: :clap:
No poviem vám ,ked som išiel po 4 dueloch spať s vedomím ,že ja,kajo,Selly sme z tých zápasov získali 0 bodov, bol som dosť rozčarovaný, obával som sa ,že zhoríme všetci 3 ako fakla, na druhej strane Joe mal 4 body a súperi dokopy 2, čo dávalo akú takú výhliadku na možnú výhru. :thumbsup: Našťastie ostatné zápasy nám vyšli o niečo lepšie,ja s dejfom sme obaja dali po 15 golov v zápase ,kajčo svôj minisúboj so svojou dvojičkou v zápase Budajom o 1 golik vyhral vsietil 13 golov ,Budaj 12, :thumbsup: čo nám stačí na veľmi tesnú výhru a vykročenie do play off pravou nohou. :thumbsup: Veľmi tesná výhra, ale na to sa historia nepýta. :D Ako vidím spolupráca útoku Joe -Selly pokračuje dalej, keď im to tak funguje necháme ich tak hrať celú sezónu,prvý útok utvorím ja s kajčom. :D

Na záver pre pobavenie divákov na štadione zaspievali supr chalani, ktorý sa k hudbe vrátili pôvodne len na tento duel a urobili skvelú šou, ako bývalo zvykom na ich koncertoch. :clap: Divákom sa to veľmi páčilo a odchádzali spokojný domov, ako z našej výhry, tak i šou tejto skupiny pri ktorej sa výborne zabavili.Kedže sa to divákom tak páčilo, podpísal som s nimi zmluvu a budú divákov baviť tak po celý zvyšok sezony, ako pri našich domácich dueloch, tak s nami budú chodiť na zápasy aj u súperov.Tu je malá ukžka z ich tvorby. :smile03:

http://www.youtube.com/watch?v=E9pE_WKWDW8&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=x9ozlbTd ... re=related


Dean -15 bodov
kajo- 13 bodov
Joe .S -8 bodov
Selly .8 -8 bodov

dejf - 15 bodov
Budaj -12 bodov
Kower - 10 bodov
michal -8 bodov.
No tak som sa vratil z chaty, kde samozrejme nebol net, takze vam prajem vsetko dobre v novom roku az teraz...ale aj to sa rata :scare: Pozeram, ze sme skoncili druhi, co je to, co som si zelal :
kajo píše:A skusme este skoncit lepsie ako 5. Take druhe miesto by som bral.
asi tak tyzden aj nieco dozadu.

Milos, gratulujem k tomu dresu..kebyze ho vyhram ja, ani by som nevedel, co s nim robit..ale ak bude niekedy LeBronov, ten uz bude moj :-P
To jsme to zase s Joem rozjeli, pekne tam kde jsme skoncili, v osme desitce :lol: :x Ale tak hlavne ze se vyhralo, snad to tak pujde i dal :)
Taky gratuluju Milosi k dresu, ted si muzem jit spolu zahrat :lol2:
Díky kajo a Selly za gratulaci k dresu. :thumbsup: Vdaka tomu bol ten Silvester hned veselší. :smile03: Kajčo ten dres LeBrona ti prepustím pre zmenu ja,ako ty mne ten Kobeho , :D nech máš k trenírkam Denveru aj nejaký dres a tým kompletnú basketbalovú výbavu. :wink: :D

Tak som rád,že si sa zdravý vrátil z Silvestrovskej oslavy na chate a môžme sa naplno pustiť do boja o čo najlepší výsledok aj z tohto duelového kola,ktoré nám doteraz moc nevychádzalo,je načase tú bilanci zmeniť,zabojovať o čo najlepší výsledok aj tu a potvrdiť nárast formy z predošlých kôl.A dúfam,že potrápime aj cepíkovcov, ktorým tento systém vyslovene sedí,v 2 kole suverénne vyhrali v nom a veľkým favoritom sú aj teraz.Ale každé kolo začína od 0 a verím,že kožu im nepredáme zadarmo a zabojujeme. :box:
milos, cepikovcom sice zapasovy system svedci, ale ked dojde na lamanie chleba, vid druhy rocnik KTL, ked vstupovali do subojov prveho kola PO proti BB ako jasni favoriti a ako dopadli :D
No po našom taktickom zlyhaní v derby proti Kentákom(chalani to na nás vedia,pripomína mi to trochu syndróm našich hokejistov proti bratom z ČR :lol2: ),sme dnes podali dobrý výkon na našom ľade a porazili veľmi silný tím ixovcov ,ktorý sa pred duelom venovali skôr rošádam ich GM s zložením tímu :D a nesústredili sa tak naplno na zápas proti nám, čo sme skúsene využili a pripísali si výhru a 3 bodíky do tabulky. :clap: Dnes sa darilo obidvom našim útokom,najlepší z nás bol kajo, ktorý si udržuje už od minulého kola parádnu streleckú formu :clap: ale aj 2 útoku musím zložiť poklonu za dnešný výkon,nielenže ustrážili svojich konkurentov z 2 útoku na čele s ich GM, ale aj na velmi silný 1 útok tímu,ktorý tvoria Lukáš a palkovk ,stratili iba 1 golik. :clap: Dbrá práca chalani,len tak dalej :clap: Dnes si dobre zarelaxujte :oslava: zajtra nás čaká ťažký derby zápas proti petríkovcom, ktorý si brúsia zuby na 1 miesto z tohto kola i celkovom hodnotení a prídu s ambíciou aby nám vyprášili kožuchy a odviezli si 3 body z nášho ľadu.Budeme musieť podať 100% výkon, aby sme im v tom zabránili.Verím,že na to máme aby sme ich porazili,len sa musíme pripraviť na ťažký boj do poslednej sekundy duelu. :box:
Milosi malem jsi me zmatl. Jsem pochopil ze dnes netipujeme, az ve ctvrtek, jeste ze jsem se podival :) Beztak budu mit sadaut tak to vyjde na stejno :lol2:
Selly8 píše:Milosi malem jsi me zmatl. Jsem pochopil ze dnes netipujeme, az ve ctvrtek, jeste ze jsem se podival :) Beztak budu mit sadaut tak to vyjde na stejno :lol2:
no ved zápasy se hrajou až zítra,takže dnes máš veget. :D A verím,že dnes bude hrať prím váš útok,nás s kajom petríkovci postrážia osobkou,zistil som od tajného informátora, že si nás berú na starosť petrík s Ohlundom :D vy budete mať viac priestoru na ľade a verím,že im dáte tolko golov kolko sa do ich brány len zmestí a vystrielate nám výhru. :cinka: :oslava:
ja s tou mojou "formou" si riadne zastrielat? :-D aby neboli u mna biedne vykony az do zaciatku februara :sad2:
Dean píše: no ved zápasy se hrajou až zítra,takže dnes máš veget. :D A verím,že dnes bude hrať prím váš útok,nás s kajom petríkovci postrážia osobkou,zistil som od tajného informátora, že si nás berú na starosť petrík s Ohlundom :D vy budete mať viac priestoru na ľade a verím,že im dáte tolko golov kolko sa do ich brány len zmestí a vystrielate nám výhru. :cinka: :oslava:
Tak osobka nám dokonale vyšla, ustrážili sme vás na 4 bodoch, a v súboji 2.útokov bol úspešnejší ten náš v zložení phillipo - minnesota1. Zápas vyzeral dlho na remízu ale v posledných minutách to zobral pipo na seba a strelil vedúci gol falconov (remiza SJ : STL) na ktorý už domáci nedokázali odpovedať.

..... DREXEL DRAGONS ...... .. 10 ..
.......... Selly8 ......... ... 4 ..
.......... kajo ........... ... 4 ..
.......... Dean ........... ... 4 ..
.......... Joe S. ......... ... 6 ..


......... FALCONS ......... .. 13 ..
.......... petrik ......... ... 4 ..
.......... Ohlund ......... ... 4 ..
.......... Minnesota1 ..... ... 6 ..
....... phillipo_canya .... ... 7 ..
:razzi:
kua, slabe vrabce nas porazili, to snad neni pravda :bitka3: :bitka3: :bitka3:

a to dnes mame volny den?? ci som len slepy? :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS