Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Nazdar Draci !! :cool: :cool: Dneska hraji proti bývalému týmu tak doufám,že mě diváci nevypískají :-O Proti našemu silnému týmu Blue Angels budete muset dračíci hodně zabrat :D ......tak se snažte jinak dostanete nakládačku :smile03:
excelent píše:Nazdar Draci !! :cool: :cool: Dneska hraji proti bývalému týmu tak doufám,že mě diváci nevypískají :-O Proti našemu silnému týmu Blue Angels budete muset dračíci hodně zabrat :D ......tak se snažte jinak dostanete nakládačku :smile03:
ahoj excelent. :) Budeš privítaný s veľkými ováciami,fanúšikovia sú vďačný za titul a parádne výkony, ktoré ste v minulej sezóne predvádzali a máš tu stále veľký počet fanúšikov ,ktorý sa na teba tešia. :) Zatiaľ sa viac venujeme zábave a žúrkam, ako sa sústredujeme na hru a výsledky tomu zodpovedajú :-( ,sme dosť v kríze a nedarí sa nám podľa plánov, ale verím,že proti tak kvalitnému a silnému týmu ako sú Blue Angeles a špeciálne tebe ako bývalému GM drakov sa vyhecujeme a zapneme na 100% ,porazíme vás a naštartujeme sa ku trvalejším zlepšeným výkonom ,ktoré si naši fanúšikovia za podporu a trpezlivosť s nami a našimi výsledkami zaslúžia. :wink: Každopádne bude to parádny súboj pred vypredanými tribúnami a skvelá atmosféra v hľadisku,bude oba tímy hnať dopredu a nútiť predviesť zo seba to najlepšie čo je v nás, aby sme divákom urobili radosť. :clap: :clap:
Tusim jsme vyhrali 18-14 :oslava: a exo byl tak prekvapen z kladneho prijeti fanousku, ze se vic venoval podpisum autogramu nez samotne hre :D
Selly8 píše:Tusim jsme vyhrali 18-14 :oslava: a exo byl tak prekvapen z kladneho prijeti fanousku, ze se vic venoval podpisum autogramu nez samotne hre :D
exo zabudol hokejku, tak len tienoval na lade, co samozrejme bolo oslabenie proti dobremu timovemu vykonu DD :-P
No myslím,že teraz už môžme prezradiť taktiku, ktorú sme ušili na exa pred duelom, aby sme eliminovali jeho strelecké schopnosti a mali ľahšiu cestu k výhre nad Angels. :wink: Previedli sme ho celým mestom,ponavštevovali všetky bary a diskotéky kde trávil s kolegami v minulej sezóne veľa času a jeho fanúšikovia si všade s ním chceli pripiť na zisk titulu v minulej sezóne a na návrat do mesta a bolo toho toľko,že než začal zápas,bol opitý na mol a na ľade se jen motal dokolečka. :D :lol2: My sme na tých stretnutiach pili tiež čo on, jen na našich každodenných trénovaných organizmoch to žiadne stopy nezanechalo :oslava: :D akurát nás to dobre nažhavilo pred ťažkým duelom s týmom s ktorým máme veľmi dobré vzťahy a vdaka dobrému tímovému výkonu a dopinku v podobe piva Ježek od nášho sponzora, červenému vínku a moravskej trnkovice ktoré sme hojne popíjali pred,počas i po zápase, sme zaslúžene vyhrali. :D :yahoo: :thumbsup: Dnes sme zapli všetci a podali veľmi slušné výkony a pripísali si tak cennú výhru a 3 body do tabuľky. :good: Verím,že nás to naštartuje k zlepšeným výkonom v dalších zápasoch a daľšiu výhru sa pokúsime získať už dnes nad skúseným týmom Baffykovcov , ale budeme musieť znova zapnúť na 100% a podať rovnako kvalitný výkon ako včera a potom sa nám aj šťastie neobráti chrbtom, ako tomu bolo v minulch dueloch. :cinka:
:x Jen počkejte až přijedete k nám !!! Taková pijatika včera :pivo3: nemam ani bod :nervy2: ... a kdo mě počmáral má andělská křídla ??? Od Deana mám autogram na čele a nejde to umýt :bitka3: ... těšte se na odvetu :fucker:
takze bilancia dnesneho duelu s BF:
najprv domaci - mt-svk - 8, martinfc - 2, baffy 7

ja 8
kajo 5
milos 4
selly 2

nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, zas prehra zjavne, ak som dobre pocital :x :x :x
Ja jsem mel z tech zapasu strach, ale takovou katastrofu jsem necekal :? :grc: Od SO me zachranil jen Anaheim, katastrofa. Co je ale horsi tak jako tym se proste nemuzem sehrat :-( Jednou zahvezdime vsichni 4, dalsi den se zadari jednomu :sad2: Rekl bych ze ted jsme v poradnych srac*ach, ale do konce kola je jeste casu dost, musime zabrat :box:
Ja uz ani nemam chut tu pisat, z tych vysledkov a mojich tipovacich "vykonoch" som znechuteny. Jednoducho to nejde - ci tipujem prekvapenia, ci tutovky ( ak sa da pri sucasnej NHL a vyrovnanosti timov o nejakych hovorit ), vysledok je vzdy rovnaky :?
podla nasej sinusoidy by sme mali dnes vyhrat.
a navyse ked nasim superom su zabite osy, najslabsi tim konferencie

a potom uz na seriu vyhier sa naladit :oslava:
Poviem na rovinu, túto prehru som dosť dlho prekúsaval. :bitka3: Baffykovci nepodali zrovna neporaziteľný výkon,navyše iba traja, ale to čo sme uhrali my, to bolo niečo hrozné. :-( Joe podal pekný výkon :) ale ako už býva u nás tradičné,zase bol len 1 člen s dobrým výkonom a zvyšok daleko za ním a prehrali sme. :-( To,že by nás dnes porazili všetky ostatné tímy KTL, nepotrebuje komentár. :v_hajzli: :thumbsdown2: U mňa to bolo umocnené o to viac,že som tie remízy čo boli ,mal pôvodne napísané v rozpise,len som tak dlho premýšľal a zvažoval všetky možnosti,že som to nakoniec zmenil,lebo som strašne chcel poraziť môj obľúbený tým, na ktorý mám veľa dobrých spomienok s čias ked som tam pôsobil,dosť blízko mám k členom ich tímu a bral som to ako taký derby zápas ,kde som chcel ako výhru, tak aj aby sme zastavili tie nevýrazné výkony, kde nie sme schopný vyhrať 2 a viac duelov po sebe.Ked som videl ako tie zápasy končia remízami ,ktoré som tam pôvodne mal,bola to strašná bezmoc a znechutenie samého seba.Ked natipuje človek a tipy vyjdú naopak,tak hold smola nedá sa nič robiť,ked tam ale tie tipy pôvodne máte a nakoniec to zmeníte, to strašne zamrzí a rozladí. :bitka3:

Ja už neviem,tie naše výkony mi strašne pripomínajú éru Galacticos 1 ,ked na papieri tý hráči boli dobrý, ale v skutočnosti neuhrali nič a dopadlo to zle.My tiež sme pôvodne vyzerali ako dosť silný tým,v minulej sezóne sme 3 skončili v 10 najlepších tipérov a teraz ideme v podstate z mizerných výkonov, do otrasných.Keď sa to tak vezme,nevyšlo nám ani 1 kolo, kde bolo 10 a viac zápasov,mimo kaja, ktorý 1x zaexceloval v takýto deň v 1 kole. :-( No nedá sa nič robiť,musíme zatať zuby a bojovať a veriť,že karta sa obráti a potvrdíme našu silu v dalších kolách.Treba tomu veriť a pokúšať sa o to,kým šanca na postup do play off bude a veriť v naše schopnosti,že zas tak zlý tipéri nie sme ,aby sme boli fackovacími panákmi ostatných týmov KTL. :cinka: Keby sme tomu neverili,môžme to rovno odpískať a tipovať trebárs futbalovú ligu v Grónsku,kde by sme boli možno úspešnejší, než v doterajšom priebehu tejto sezony v KTL. :smile03: Tak hlavy hore a bojovať draci ,ideme súperom ukázať,že nie sme žiadne B a tvoríme silný tím, schopný prehrýzť sa aj zlými časmi a vrátiť sa medzi špičku v KTL. :box: :box:
s tym prepisovanim mi ani nevrav, ako som mal napisane zapasy, tak som vahal dat dvojku bud na columbus alebo tampu, no vybral som zle, dal som blesky :bitka3: :bitka3: :bitka3: keby som dal columbus, nad cim som seriozne rozmyslal, by sme vyhrali PP a dalsia vec, bos-mtl som dal jednotku len kvoli tomu curakovi v brane mtl, inak by som nad ixou ani len nevahal :sad2: :bitka3: :x :x
cize sme to prehrali mojou blbostou :?
Keby,kdyby atd.....hlavy vzhůru chlapi,nemám o vás vůbec obavy. Brzy se karta obrátí a začnete vítězit,o tom vůbec nepochybuji.
Hlavně se s tím nesmíte tak srát, přemýšlet nad každým zápasem půl hodiny a pořád měnit tipy! Dost mě mrzí,že jsem teď vinou interních problémů v našem týmu,neměl tolik času soustředit se a užít si naplno prestižní duel s vámi.
Nakonec jsme to šťastně zvládli,ale přiznám se,že jsem byl připraven na prohru,protože jak už správně psal miloš,nezahráli jsme to dobře a ve třech,se duely hrají velice těžko,o to víc,je pro nás skalp draků cennější.
Joe S. píše:podla nasej sinusoidy by sme mali dnes vyhrat.
a navyse ked nasim superom su zabite osy, najslabsi tim konferencie
Body sme pustili i michalovmu tímu.Dali nám peknú nakladačku :cry: Sme skrátka momentálne v .... a len tak sa z nej zrejme nevyhrabeme.A to nasleduje náš "oblúbený deň" s 13 zápasmi, duelom proti skúsenému tímu Fire Birds.Mne to občas pripadá ako tragikomédia.O čo viac sa snažíme ,o to viac sú výsledky na :ho*no: A body sa vzdalujú a vzdalujú. :grc: :32:

Kajo -6 bodov
Joe - 4 body
Selly -4 body
Dean -2 body

michal225-10 bodov
Hossa81 - 8 bodov
sopko -5 bodov
xxx -2 body
neskutocne, neverim, ako hrozne sa trapime, kedy to uz konecne zlomime? kedy zacnu hrat v nhl tak, ako my tipujeme? :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Joe S. píše:neskutocne, neverim, ako hrozne sa trapime, kedy to uz konecne zlomime? kedy zacnu hrat v nhl tak, ako my tipujeme? :bitka3: :bitka3: :bitka3:
to som sám zvedavý. :wink: Dnes už skončil 1 zápas LA-NAS a prekvapujúco LA doma zakopli,čo netipoval nikto z nás,ale ani našich súperov,takže sme nič nezískali, ale ani nestratili a rozhodne dalších 12 duelov.

Som rád,že ste si so Sellym všimli nové zmluvy a podpísali ich :wink: ,dnes som mal veľa vybavovačiek a tak som vás na ne chcel upozorniť teraz večer, ale ste pozorný a už sú teda parafované. :) Dúfam,že sa nám bude dariť v dalších kolách lepšie ako doteraz a budeme zbierať cenné body, na postup do play off. :smile03:
nocny zapas s FB:
joman - 4
canes - 12
tybycek - 12
chester - 6


MY:
milos - 10
ja - 6
kajo - 10
selly - 12


nie nie nie, do riti, zas tesna prehra :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Se mi zdalo ze jsem neco podepisoval :lol: Vcera jsem byl total srot, slavily se narozeniny po fotbale a ani si nepamatuju ze jsem tipoval :lol2: No nakonec jsem i neco trefil, skoda ze jsme zas prohrali :-(
ja som vedel, ze je zle, ked som videl, kolko jednotiek bolo a ziadna cakana remiza k tomu
Joe netreba si zakrývať pravdu.Nerozhodovala žiadna tesná prehra,ale náš bohužial opäť mizerný výkon. :-( Ved si zober,že bolo 13 zápasov a najlepší zo súperov uhádli 6 tipov.To žiadna sláva není,bohužiaľ na nás v momentálnej forme stačí aj to.Okrem toho,čo som si všimol ,tak sme mali dosť tipov hlavne X rovnakých a to je dosť veľké riziko, s ktorým sa ťažko vyhrávajú duely.Táto séria neúspechov je dosť krutá a dosť vplýva na psychiku.Musíme sa nad sebou zamyslieť,toto kolo,ktoré je už viacmenej stratené dotipovať bez nervov a tvrdo zapracovať v 3 kole ,lebo potom už to bude veľmi zlé, ak neuspejeme ani v ňom.
59,4 sekundy nás delilo od dalšej prehry o 1 bod.Nakoniec nás spasil gól D.Boyla,ktorým žraloci porazili NSH a konečne sme vyhrali a zastavili sériu prehier. :thumbsup: Dnes parádny výkon podali kajo ktorý získal 9 bodov a Joe ktorý si pripísal 7 bodov.No už bolo načase sa z tých prehier prebrať,už by to bola hamba pripísať si 4 prehru v sérii.Dúfam,že sme smolu konečne prelomili a vylepšíme si reputáciu v zostávajúcich dňoch 2 kola.Na body to stačiť nebude,strata je veľká, ale dúfam,že by nás priaznivé výsledky nakopli k lepším výkonom v dalších kolách.

Kajo -9 bodov
Joe - 7 bodov
Dean -4 body
Selly - 4 body

dejf - 9 bodov
ixo -5 bodov
England-4 body
palkovk-4 body
No dnes sme zažili pekný deň u Falconíkov, :clap: boli skvelý hostitelia,povodili nás po pamiatkach historických v ich, meste,múzeu,sieni slávy kde nám ukázali ich trofej pre víťazov KTL ... a zoznámili nás s ich krásnymi roztlieskavačkami,ktoré su krásne veselé dievčatá,ktoré sa snažili splniť čo nám na očiach videli :D a 6 z nich sme nakoniec ukecali, nech po zápase vyrazia na žúrku s nami na diskotéku a kade tade,ale to už prezrádzať nebudem. :D :wink: Po odohratí 2 tretín duelu vedieme 12:4 a už je jasné,že si pripíšeme cennú výhru do tabuľky, 2 v rade. :clap: Osobne musím priznať,že už máme dosť problém za tohto stavu sústrediť sa na hru, :D ked sa na nás z hľadiska usmievajú ich krásne roztlieskavačky ,s ktorými nás čaká veselá noc. :D :lol2: No nejak to dohráme a potom.... :oslava:

Kajo -6 bodov
Dean - 6 bodov
Selly - 4 body
Joe -2 body

Petrík -2 body
Ohlund - 2 body
Minnesota -2 body
Phillipo canya -5 bodov

Nakoniec náš duel skončil výsledkom 12:7.Duel konečne skončil,a teraz hurá na žurku.Najmä tá blondýnka s dlhými nohami Katuška je perfektná.Ale ostatné kočky sú tiež veľmi krásne, so zmyslom pre humor. :D :yahoo: :yahoo:
krasa :yahoo: :yahoo: :yahoo:
zeby sme na konci kola sli este zamiesat poradim :?:
Coze my mame aj winning streak :shock: :clap: (ze pozostava z dvoch zapasov je uz ale nieco ine :eek2: )

Dean, rovno povedz, ze tato ti padla do oka (a nielen tam..) najviac http://3.bp.blogspot.com/_FvbGRwTkbdQ/S ... 00-h/3.jpg
kajo píše:Coze my mame aj winning streak :shock: :clap: (ze pozostava z dvoch zapasov je uz ale nieco ine :eek2: )

Dean, rovno povedz, ze tato ti padla do oka (a nielen tam..) najviac http://3.bp.blogspot.com/_FvbGRwTkbdQ/S ... 00-h/3.jpg
áno máme :good: a tebe tieto dni vyšli kajo veľmi pekne,verím,že smoly bolo dosť a vracia sa ti forma a herná pohoda a budeš znovu patriť medzi najlepších tipérov v KTL, ako tomu bolo v každej predchádzajúcej sezóne KTL. :wink: Verím,že sa k tebe pridáme aj ja a Joe a hlavne Selly hymlhergot krucajs element donevetr :D :wink: ktorý zatiaľ odpočíval, ale cítim,že teraz prichádza jeho doba, keď bude znova okupovať predné priečky v KTL. :frajer2: :wink: Chalani musíme zabojovať,tieto posledné dni nám ukázali,že máme na to pobiť sa o dobré výsledky,len nesmieme toľko se srá. s tipovaním a dlho nad tipmi premýšlať a tipovať ako to cítime. :wink: :frajer2:



čo sa týka tej babenky ,áno je jedna z tých roztlieskavačiek ,ktorá s nami šla na tú žúrku,je veľmi pekná,bola s ňou veľká sranda,ale:

1. ja som na blondýnky :lol: :wink:
2. táto odišla so Sellym(nedávno sa vrátila s 2 ročného pobytu v Anglicku,kde robila časníčku v jednom z barov v Londýne,a roztlieskávačku v klube FC Liverpool, a tak si chcela so Sellym pokecať o Anglicku,futbale,tamných zvykoch a čo tam zažili a tak odišla s ním. :wink: :D )
3. neuverejňuj ich fotky tu kajo,niektoré boli ešte študentky,niektoré vydaté ,nerád by som im narobil problémy u rodičov -manželov a aby nás naháňali po meste.. :bitka3: :D :lol2:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS