Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Selly8 píše:Diky Mildo ze jsi mi dal duveru, snad nezklamu :) No vypada to ze budes mit v tymy 2 bratrske dvojice... Toz podme Morava do teho :D
viem predpokladal som to,ked som Selly videl akú fantastickú jazdu v poslednom kole predviedol tvôj brat. :good: Odkáž mu,že mu gratulujem ako k umiestneniu v jednotlivcoch, tak aj nominácii na ZOH. :wink:

Ja ti verím Selly,že budeš velkou posilou rovnako ako Baffy. :wawe: Tipovať sa bude vo formáciach po 4 ludoch a ja som sa rozhodol na úvod súťaže využiť zohratosť bratských dvojíc a dám vás spolu do 1 útoku. :wink:
excelent píše:Blahopřeji k výhře v základní části :good: Super výkon celého týmu :yes:

Dean tvůj výsledek v individuálce je famozní !! V letošní sezoně jsi předvedl mistrovský výkon :cool:

!!! Hodně štěstí v play off DRACI !!!
dakujeme exo, od bývalého GM drakov a legendy v tomto meste pochvala poteší. :good: No som velmi rád,že to takto vypálilo,boli miesta,kde som sa obával vôbec o postup do play off,najmä ked po tých 2 kolách sme boli predposledný a trápili sme sa velmi.Ale veril som,že zabojujeme a postup nakoniec vyválčime,to,že to bude z 1 miesta je ako sen. :wink:

No snažil som sa pomôcť tímu aj individuálnymi výkonami.Som rád,že to takto vypálilo,ale bez dobrých kolegov by som ani toto nedokázal. :wink:

Prajem ti exo nech sa vám darí v play off a aj tebe,nech nadviažeš na fantastickú individuálnu formu z minulej sezony a prelomíš tu smolu,čo si v tejto sezone mal.Verím,že sa ti to podarí. :good:
Steven píše:Tiež vám chcem pogratulovať k výhre. Podávali ste naozaj veľmi kvalitné výkony a aj keď ste po piatom odohratom kole boli na druhom mieste v tom šiestom ste si obstarali prvú priečku fakt parádna práca!

Určite každý tím musí uznať, že Draxel sú pravdepodobne najväčší favoriti na výhru ale netreba predbiehať pretože sú tu aj tímy ako Furios Dogs alebo Mighty Bulls. Verím, že to bude vyrovnaný boj až dokonca tak vám držím palce! :thumbsup:

Ešte raz GRATULÁCIA!
dakujem aj tebe Steven :good: ,si šikovný tipér i chalan a máš velký podiel na 2 priečke vášho teraz tímu Attack. :yes: Budeš velkou posilou pre tím ktorý si ta v play off vyberie o tom nepochybujem,tvoje taktické myslenie je velká zbran v play off. :wink:
ivan23 píše:tak ste to podľa predpokladov ustáli, gratulujem... Dean - skvelý výkon :good:
dúfam, že sa ešte stretneme v PO :smile03:
dakujem ivan,uvidíme možno sa v play off stretneme :wink: ,pri tejto mimoriadne silnej konferencii každý môže poraziť každého a favorit v nej nijaký není a play off začína od 0.Falcons sú velmi silný súper,sú zohratý, typický tím na play off, pre mna sú najväčší favoriti v našej konferencii u nás oni, bude velmi ťažké ich vyradiť, ale ak zaberiete naplno a bude pri vás stáť i šťastie, nie ste bez šance na postup.Som velmi zvedvý na váš súboj a budem ho pozorne sledovať. :thumbsup:


Gratulujem aj tebe ivan k postupu tímu do play off, tvojej skvelej forme aj v individuálnej tipovačke a velmi peknému umiestneniu v nej. :good:Dobrá robota pán GM. :yes:
Baffy píše::super: :poklona2:

gratuluji k výhře v zákl.části........zahráli jste to výborně :taptap:
díky Baffy ale poriadne ste nám šliapali na päty,predviedli ste fantastickú jazdu v závere,najmä 5 kolo vám skvelo vyšlo a musím pred vašimi výkonami dať klobúk dolu,skvelá robota kolego, nech sa darí v play off. :wawe:K vášmu tímu ma viaže silné puto,skvelo sme si rozumeli nielen tipérsky ale i ludsky, ked som pôsobil u vás a rád na tu dobu spomínam. :wink:
Hannu píše:aj tím TBB gratuluje k viťazovy zakladnej časti... pekna robota chlapci a hlavne posledne kolo dole klobuk...
dakujem aj tebe Hannu a zároven gratulujem k postupu do play off. :thumbsup: Držal som vám silne palce nech vám to vyjde, kedže sme spoločne s Joeom a tebou na začiatku sezony zachranovali BB v KTL, navyše teraz za vás tipuje aj môj brat,dúfam,že ťa nesklamal a si s jeho výkonmi aspon trochu spokojný. :wink:
petrik píše:jj, sirak dole pred teamom ktory zlozil pravdepodobne bez debaty najlepsi GM KTL Dean :thumbsup:
dakujem za pochvalu petrík,snažil som sa dať dokopy tím ktorý by nielen dobre tipoval, ale aby sme si dobre rozumeli aj kolegiálne,lebo to je podla mna recept na to aby to v nom dobre fungovalo a bol úspešný.Som rád,že sa mi to podarilo a veľká vdaka za to patrí mojim supr kolegom. :good:

nemyslím si,že som najlepší GM v KTL,ale vdaka za pochvalu :good: Snažil som sa aby som kolegov nesklamal a boli so mnou spokojný, snád sa mi to podarilo,to už by museli povedať oni, ale ešte som len na začiatku kariéry GM a musím sa od vás skúsenejších vela učiť, aby som bol tímu čo najviac prospešný. :smile03: Osobne za jedného z najlepších GM považujem teba,kedže si už váš tím doviedol k titulu v KTL a aj v dalších sezonach ste k nemu boli velmi blízko.Klobúk dolu pred tvojou robotou pán kolega. :good:
teraz som si všimol,že do výberu Stredného Slovenska sa dostal aj kajčo a to ma velmi teší.Gratulujem ti k tomu kajčo. :wawe: Tým pádom sme v nominácii všetci 4 a z toho mám velkú radosť. :wawe: 2 sa ideme biť za úspech Moravy,2 za Stredné Slovensko, budú to poriadne zaujímavé derby zápasy našich krajov,už sa na ten súboj-e teším chalani. :cinka: :wawe: Prajem vám kajčo a Joe nech sa vám darí,dobre reprezentujete svôj kraj a nech dosiahnete velmi pekné 2 miesto hned za nami. :D
Heh, ani som necakal, ze sa tam vobec dostanem. No niekedy aj ta motyka vystreli, ze? :beee:

A joe, ideme to vyhrat, ci? :wawe:
kajo jasne, ze to ideme vyhoat :D a druhi skoncia moravaci a to aby sme potom vyhrali aj PO KTL a potom este jeden ciel :D

zlaty hetrik a zalozit TRIPPLE GOLD CLUB :D :-P
Dalsia s radu gratulacii smeruje k vasmu timu a hlavne milosovi..
Dean lomcuje rekordy. Jednoznacne sa stal vitazom indidualnej tipovacky tejto sezony a prekonal o viac ako 20 bodov doterajsi record zisku bodov individuala v jednej sezone.. Zaroven je stale na cele historickych tabuliek KTL s neuveritelnymi 404 bonusovymi bodmi. Na chrbat mu vsak dycha stara dvojicka TA s 394 bb. Snad mu chyba, uz len titul v celkovej KTL.
Díky za gratuláciu maro,tak to si ma prekvapil. :wink: To som netušil a to som o kopec bodov prišiel taktickým tipovaním v posledných 2 kolách,netušil som teda,že by z tohto mohol byť takýto pekný výsledok.Ale viac ma teší 1 miesto tímu v našej konferencii,že sme ho s chalanmi vybojovali.V tak mimoriadne silnej a vyrovnanej konkurencii aká v KTL a i našej konferencii je, to je skvelý úspech. :wawe: Ako číta sa to pekne,to priznávam. :wink: Byť 1 v takej ohromnej konkurencii skvelých tipérov v KTL sa nestane každý den a poteší to. :yes: Ten rekord navyše je bonus a chalani máte na čom budúcu sezonu pracovať, rekordy sú od toho aby sa prekonávali je rada na vás, som zvedavý komu z vás z tej veľkej plejády skvelých tipérov v KTL sa to podarí. :smile03: Osobne by ma potešil úspech kajča či Sellyho prípadne Joea, doprial by som im ho z celého srdca. :wink: Ale samozrejme 1 miesto bude atakovať kopec dalších tipérov, som zvedavý kto sa na uvolnený tron posadí o rok a zagratulujem úprimne tomu kto ním bude. :frajer2: TA je skvelý tipér ktorý patrí na špicu každú sezonu a pred jeho výkonami treba s uznaním dať klobúk dolu. :yes: Máš pravdu maro v tom,že mi ešte chýba čerešnička na torte a to titul v KTL.Ale zas není to niečo,bez čoho by som nedokázal žiť.Pokúsim sa ho spoločne s kolegami vybojovať a poteší ma ak sa mi podarí ho raz s chalanmi vybojovať. :box: Pre mna je dôležité,aby sme mali dobrý tím,rozumeli si v tipovačke i mimo nej a tvorili dobrú partiu ktorá sa baví tipovačkou v KTL.A do toho patrí podpichovanie s konkurenciou,je tu v KTL kopec báječných ludí s ktorými si dobre rozumieme, ktorých nás spája láska k NHL a tipovaniu a to robí tento web taký skvelý akých je málo,ak vôbec taký je.A za to patrí velká vdaka ľudom ako arek,cepi,Wildo,Ohlund,petrík,ty a vôbec každý user ktorý je aktívny a spoločne pomáhame zveladovať vysokú úroven HF. :smile03:
maro píše:Dalsia s radu gratulacii smeruje k vasmu timu a hlavne milosovi..
Dean lomcuje rekordy. Jednoznacne sa stal vitazom indidualnej tipovacky tejto sezony a prekonal o viac ako 20 bodov doterajsi record zisku bodov individuala v jednej sezone.. Zaroven je stale na cele historickych tabuliek KTL s neuveritelnymi 404 bonusovymi bodmi. Na chrbat mu vsak dycha stara dvojicka TA s 394 bb. Snad mu chyba, uz len titul v celkovej KTL.
:groupwave: :vitaz: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona2: :poklona2: :poklona2: :poklona2:
nazdar, tak sa hlasim k vykonu sluzby :D
Fortune píše:nazdar, tak sa hlasim k vykonu sluzby :D
no vitaj u nás Fortune. :good: Som rád,že to vyšlo a práve ty si u nás.Dúfam,že budeš u nás spokojný a dobre zapadneš do tímu. :wink: Tvojim schopnostiam verím, som presvedčený,že patríš k najlepším tipérom v KTL a budeš velmi cennou posilou tímu na play off. :yahoo: Síce ako nováčik u nás budeš mať trocha práce navyše ako vo svojom tíme,nosenie pukov a hokejok na zápasy,bedničiek s pivom na zápasy ako občerstvenie počas duelov a platenie úhrad v krčme pri výjazdoch k súperom, ale ty si není žiadny nováčik, už si tým prešiel aj u vás, ked si začínal a isto si s tým poradíš. :D
bednicky s pivom??? a to tie flase palenky si mame nosit sami? :lol: :lol: :lol: :oslava:
Joe S. píše:bednicky s pivom??? a to tie flase palenky si mame nosit sami? :lol: :lol: :lol: :oslava:
no ty nosíš ako nováčik u nás ty :oslava: Toto si chcel od začiatku robiť,dal si si to aj do zmluvy nemám srdce ta o to pripraviť. :D
ja mam za ulohu to pit, nie nosit :D
Joe delas ty i neco jineho? :lol: :lol:
Taky tu vitam Fortuneho, snad nam pomuze k co nejlepsimu vysledku :)
vdaka za privitanie, v poslednych dnoch stale cosi iba nosim a prenasam doma, takze som uz vytrenovany :D
Vitam ta aj ja Fortune, sice som uz tak urobil na chate, ale aj tak. A nie ze s tebou v zostave nevyhrame, inak pojdes odtialto kanalmi :D
Selly8 píše:Joe delas ty i neco jineho? :lol: :lol:
nahodou ku koncu kola som ukazal aj svetle chvilky :box: :oslava:
Joe S. píše:
Selly8 píše:Joe delas ty i neco jineho? :lol: :lol:
nahodou ku koncu kola som ukazal aj svetle chvilky :box: :oslava:
áno sem tam si i v krčme zaplatil a nešlo to na sekeru ako dovtedy,to boli tie svetlé chvilky čo spomínaš?. :D
stefan82 píše:
Joe S. píše:
Selly8 píše:Joe delas ty i neco jineho? :lol: :lol:
nahodou ku koncu kola som ukazal aj svetle chvilky :box: :oslava:
áno sem tam si i v krčme zaplatil a nešlo to na sekeru ako dovtedy,to boli tie svetlé chvilky čo spomínaš?. :D
u nas v krcme robi jurcina? :D lebo ten podla ninaja dava na sekeru :D

ale vsak my v krcme neplatime, vsak to je sponzorske :oslava:
prisiel som sa ukazat v novom drese, nice :)
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG