Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kua kua kua, aby nebolo zle, polhodina do zaciatku zapasu komunistickych kridel a zatial sme tipovali len dvaja :x :x :x

snad to este milos a selly stihnu
kanter píše:Tešíte sa na prehru :?: :frajer2:
Spammer se ozval :lol2: No nekoho asi bavi psat do topiku ostatnich tymu furt to stejne.

Joe neboj uz mam natipovane, jsem si dnes malinko prispal a pak se dival na fotbal.
Joe S. píše:kua kua kua, aby nebolo zle, polhodina do zaciatku zapasu komunistickych kridel a zatial sme tipovali len dvaja :x :x :x

snad to este milos a selly stihnu
no málem som to nestihol.Riadil som sa 21.hodinou,teraz som sem náhodou skočil a videl som,ako na to ixo,cepi a spol upozornujú.Idem na to. :wink:
:razzi:
kanter píše:Tešíte sa na prehru :?: :frajer2:
ty si sa tak tešil,že nás porazíš,že si natipoval 1 zápas neskoro :fucker:

Nabudúce menej rečniť,viac konať. :D
Dean píše::razzi:
kanter píše:Tešíte sa na prehru :?: :frajer2:
ty si sa tak tešil,že nás porazíš,že si natipoval 1 zápas neskoro :fucker:

Nabudúce menej rečniť,viac konať. :D

tak tak milos :lol: :lol:

inak dufam, ze v prvom zapase nebude dvojka, lebo nas super to zvladol takticky, vsetci traja, co stihli natipovat, maju 2
Joe S. píše:
Dean píše::razzi:
kanter píše:Tešíte sa na prehru :?: :frajer2:
ty si sa tak tešil,že nás porazíš,že si natipoval 1 zápas neskoro :fucker:

Nabudúce menej rečniť,viac konať. :D

tak tak milos :lol: :lol:

inak dufam, ze v prvom zapase nebude dvojka, lebo nas super to zvladol takticky, vsetci traja, co stihli natipovat, maju 2
ja ju mám tiež.Pravdu povediac,prekvapili ste ma,že ste tiež niekto tú 2 nedali.Je to takmer sázka na istotu.Už je to 2:0
no ja som po vcerajsku cakal, ze detroit bude bodovat, kedze ho doslova okradli zidovske hviezdy a chicago, som sa spoliehal, ze bude v bude zabozrut a neni :-(
Joe S. píše:no ja som po vcerajsku cakal, ze detroit bude bodovat, kedze ho doslova okradli zidovske hviezdy a chicago, som sa spoliehal, ze bude v bude zabozrut a neni :-(
no už je to len o gol,snad to na X uhrajú.Ináč ak 2 bude dúfam,že nás z bryndy vytiahne Sellyho Anahaim hodila by sa 1 alebo 0
no uplne idealna by bola 1ka v tomto zapase, by sme boli v trhaku 4-0
Dean píše:Tešíte sa na prehru :?: :frajer2:
ty si sa tak tešil,že nás porazíš,že si natipoval 1 zápas neskoro :fucker:

Nabudúce menej rečniť,viac konať. :D
Ja som napísal, že vás my porazíme, nie ja :). Nabudúce lepšie čítať :lol: .
kanter píše:
Dean píše:Tešíte sa na prehru :?: :frajer2:
ty si sa tak tešil,že nás porazíš,že si natipoval 1 zápas neskoro :fucker:

Nabudúce menej rečniť,viac konať. :D
Ja som napísal, že vás my porazíme, nie ja :). Nabudúce lepšie čítať :lol: .
a just neporazite :razzi: :razzi: :razzi:

nemate sancu, vsetky teoreticke moznosti a kombinacie hovoria v nas prospech, ze vyhrame minimalne o bod a tym padom 3 bodiky su nase :oslava: :oslava: :oslava:
Joe klobúk dolu pred tvojou dnešnou taktikou. :clap: Zachránil si nám výhru. :thumbsup: Anaheim vyhrával už 3:1 ,lenže potom vyfasoval 3 goly a hrozí realne jeho prehra.Kebyže tipy nezmeníš, kanterovci mali dosť veľkú šancu nás poraziť ,takto nech to dopadne akokolvek vyhrali sme. :thumbsup: Navyše ty budeš mať plný počet bodov ak to Calgary udrží.Parádny výkon chlape. :clap: :clap:
no vecer som po tych dvoch zapasoch kalkuloval a ako keby som tusil, ze budu oba dalsie zapasy jednotky :D a to by pre nas nebolo dobre, bo by sme prehrali v PP, a keby vyhrali rangers a aj calgary, tak by sme prehrali bez zisku co i len bodu :D

len som dlho nad tym tahom rozmyslal a spekuloval, vsak vidno, kedy som to dal, ale tak 4. vyhra v serii, to tu este nebolo :cinka:
joe, super taktika :cool: :smile03: ja sice moc bodovo neprispievam, ale dolezite je, ze sa dari timu a ja som skor taky motivacny faktor, ked uz nic :D

Vyhra ma tesi dvojnasobne, koli velkohubosti superovho GM :wink:
kajo, vsak ani ja moc neprispievam, len posledne dni sa to kus zmenilo, tak som rad, dufam, ze nabuduce ale nebude ziadny superov GM vyskakovat, aby som sa aj vyspal :roll:

ale 4. vyhra v rade :yahoo: ( i ked kusok skoda, ze vyhrali slabym vykonom aj HK)
kajo píše:Vyhra ma tesi dvojnasobne, koli velkohubosti superovho GM :wink:
:fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker:



K výhre gratulujem. Good luck v ďalších zápasoch.
kanter píše:

K výhre gratulujem. Good luck v ďalších zápasoch.
no aspon ze vies prijat prehru :D

dufam ze nas este dakto takto vyprovokuje k vyhre :yahoo: sa mi to zapacilo mat winning streak :)
kanter píše:


K výhre gratulujem. Good luck v ďalších zápasoch.
díky,pekné od teba. :) Dalšie zápasy spolu budeme viesť až v budúcej sezone,leda by ste postúpili do finále. :D :cinka:

ale i tak good luck pri dalšom súboji. :yes:
najblizsiu noc nas caka velmi pikantny zapas, proti FB, prepojenie medzi timami je dost velke, takze bude to zaujimave a o to cennejsie vyhrat :oslava:
Joe S. píše:
kanter píše:

K výhre gratulujem. Good luck v ďalších zápasoch.
no aspon ze vies prijat prehru :D

dufam ze nas este dakto takto vyprovokuje k vyhre :yahoo: sa mi to zapacilo mat winning streak :)
no Joe dnes nastúpime proti bývalému GM Drexel Chesterovi, s ktorým si zviedol ako GM Bibbers nejedno derby ku ktorému patrili neodmyslitelne aj vzájomné hecovačky a tak myslím,že o motiváciu máš ty aj my postarané. :D :smile03:Vo Fire Birds sú skúsený tipéri,ktorým sa v tomto kole veľmi dobre darí, budú bojovať na 100% aby nás porazili a udržali sa tak v hre o play off a tak to bude chcieť aj od nás výkon na hranici našich možnosti, ak budeme chcieť winning streak predlžiť o další deň a udržať sa reálne v hre o odsunutie HK za nás. :smile03: Tak podme chalani na to, ukážme dalšiemu súperovi našu dračí sílu. :cinka: :box:
Takže úvod súboja s Fire Birds zmeškal bývalý GM Drexel Chester, ktorý nestihol včas natipovať v termíne 1 duel,canesman nedorazil ešte,uvidíme či zmešká len ten 1duel,2 ,alebo nebodaj celý zápas. My sme to stihli v pohode a nastúpili sme na duel v plnej sile. :box:
táto téma a tým ukazuje čo je ozaj sprvávne komunikácia výsledky a dobrá nálada držím vám palce chalani :frajer2:
Dean píše:Takže úvod súboja s Fire Birds zmeškal bývalý GM Drexel Chester, ktorý nestihol včas natipovať v termíne 1 duel,canesman nedorazil ešte,uvidíme či zmešká len ten 1duel,2 ,alebo nebodaj celý zápas. My sme to stihli v pohode a nastúpili sme na duel v plnej sile. :box:
no ale zatial priebezny stav asi moc optimizmu nedava, neviem, ci niekto veril ottawe z nas :beee:
a kua, toto sme tu este nemali, vsetci styria mame jednotku na boston, takze aby sme sa zacali modlit, bo FB, sice tipuju o troch, maju pokryte vsetky moznosti :?
Kurnik, ja som tipoval dost v zhone, cize som si bohuzial nepozeral vase tipy a teda som ani nevykryl ten Boston napriklad. Pripadnu prehru beriem na seba :bitka3:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES