Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

švolco píše:tak čo chalani :box:
vyzera to na tuhy boj :wawe:
tak tak švolco bude to veľký boj až do konca. :wawe: Tak či tak teší ma,že to vyzerá,že obidva naše tímy by do play off mali postúpiť,ak nejako extrémne nedokašlú toto kolo a s tým budem veľmi spokojný. :good:
No dnešok sa nám neveľmi vydaril.Cepikovci i Kentáci nám ušli,s ostatnými sme na rovnakej štartovacej čiare, ale je len začiatok kola,všetko je ešte otvorené, dúfam,že poriadne zaberieme a pobijeme sa o čo najlepšiu pozíciu pred play off. :box:
najma ja som tomu dal, az 2 body :oops: :? :roll:
To si pis svolco, doufam si to rozdame o 1.mistecko :wawe:
Dnes skoda ze se k Milosove vykonu nikdo nepridal, dnes to snad bude lepsi :)
No dnes sme podali výborný tímový výkon, ktorý strelecky najviac vyšiel Sellymu :good: ktorému zdatne sekundoval aj môj útok, v ktorom je so mnou aj kajčo :wawe: akurát Joe nejako zaostal,ale to len pre tých čo nevidia do kuchyne nášho tímu,Joe poctivo trénuje osobnú obranu ,aby v play off vymazal z ľadu súperových hviezdnych útočníkov. :wink: A tiež má rest v pitnom režime,ktorý teraz poctivo dorovnáva :oslava: ale po nedeli už bude všetko ako má byť dobehnuté a prídu jeho chvíle na ľade. :wink:

Tak Selly a kajčo CG :wawe: k vášmu dnešnému výkonu dúfam,že si formu udržíte a postupne sa pridá aj Joe a pobijeme sa o čo najlepšiu pozíciu pred play off. :box:
normalne zacinam mat pocit, ze timu vobec nepomaham :hroza: takuto neformu som snad este ani nemal :(

inak dnes zaciname uz o 18:30, tak pozor na to :)
Dnes to nebolo zle Selly a kajo :clap:
nas naskok na cele sa zvysil na 5 bodov, len udrzat nastolenu cestu. i ked tych bodikov na nasom konte mohlo byt kusok viac, keby si len Jersey nedali strelit gol necelu polminutku pred koncom, mali by sme miesto 14 bodov, bodikov 19 :?
no dnes ste zabrali najlepšie vy Selly s kajčom :good: a Joe vás pekne istil :thumbsup: a dosiahli sme slušný výsledok. :thumbsup: Skoda tej X na Jersey ale nič sa nedá robiť,na ne moc šťastie nemáme už dlhšiu dobu. :evil: Start nám slušne vyšiel, dúfam,že nezaspíme a budeme sa na tých predných priečkach držať čo najdlhšie,najlepšie až do konca. :wink: Tak podme na to draci play off je na dohlad,verím,že si ho vybojujeme a aj dobrú štartovaciu pozíciu do neho. :box: Kentáci sú pekne za nami,udržme ich tam až do konca kola :D :oslava:
Dean píše:no dnes ste zabrali najlepšie vy Selly s kajčom :good: a Joe vás pekne istil :thumbsup: a dosiahli sme slušný výsledok. :thumbsup: Skoda tej X na Jersey ale nič sa nedá robiť,na ne moc šťastie nemáme už dlhšiu dobu. :evil: Start nám slušne vyšiel, dúfam,že nezaspíme a budeme sa na tých predných priečkach držať čo najdlhšie,najlepšie až do konca. :wink: Tak podme na to draci play off je na dohlad,verím,že si ho vybojujeme a aj dobrú štartovaciu pozíciu do neho. :box: Kentáci sú pekne za nami,udržme ich tam až do konca kola :D :oslava:
dnes musim mat plny pocet, prinajhorsom 4 body za vyhru Philky a Panterov :modlenie:

a snad zas daky ten bodik prihodime k nasmu naskoku :oslava:
Dnes jsem to ale vymnouk, navic na nas vsechny tymy stahly dost bodu :bitka3: Zkusme to drzet na tom 1.miste co nejdyl, aspon jeste takovych 14 dni :)
aaaa, zle je, uz sme opustili prvu priecku a tym padom aj priebezne prve miesto v celkovej tabulke zakladnej casti nasej konferencie, kedze nas predbehli BF :roll: :roll:
Joe S. píše:aaaa, zle je uz sme opustili prvu priecku...... kedze nas predbehli BF :roll: :roll:

:pleaseantry: :coucou: snad se tam i udržíme...... :cinka: :D
Takhle kdyby to skoncilo bych se nezlobil. Ale ty Baffykovce by jsme meli malinko uzemnit, posledni dobou si vyskakujou moc vysoko, az to pekne neni :)
selly, ale vyhodou by bolo skoncit pred BF, kedze vitaz konferencie postupuje priamo do druheho kola PO
Ja vim, ale myslel jsem ze na ne mame vetsi naskok. Tak jsem se podival a nemame :? Mas pravdu Joe, BF a HK musi skoncit za nama, pres to vlak nejede :box: :wawe:
Joe S. píše:selly, ale vyhodou by bolo skoncit pred BF, kedze vitaz konferencie postupuje priamo do druheho kola PO
ako mi minule povedal jeden kolega,v podstate je fuk či budeš 1 či nie.Ak chceš vyhrať musíš poraziť každý tím,ak nie tak ťa ani to jedno kolečko menej v play off nezachráni. :wink: Joe a Selly netrápte sa tým teraz,nechajme tomu volný priebeh,ono to už nejako dopadne. :wink: Dôležité je potvrdiť postup do play off a všetko navyše bude plus pre nás.Všetko je otvorené,je len začiatok kola, tak ako môžme byť 1, tak kludne nakoniec aj pod čiarou,treba ist den po dni a zabojovať o čo najlepší výsledok z tohto kola.Verím,že na to máme a rozbehnutých BF a dalšie tímy poriadne potrápime,kožu lacino rozhodne nepredáme.. :cinka: :box:
Baffy píše:
Joe S. píše:aaaa, zle je uz sme opustili prvu priecku...... kedze nas predbehli BF :roll: :roll:

:pleaseantry: :coucou: snad se tam i udržíme...... :cinka: :D
Baffy pred vašou formou v posledných 2 kolách smekám klobouk :frajer2: Skvelo ste sa rozbehli ked vám tieklo do topánok a hrozilo,že možno nepostúpite ani do play off :good: ,máme ťažký úkol zastaviť vás rozbehnutý vlak, ale my sa výziev nebojíme,o to 1 miesto sa s vami a dalšími tímami , ešte pobijeme až do konca kola :smile03: .Už sa na ten súboj teším,výzvy mám rád a poraziť vás je výzva ako hrom. :cinka: :wawe: :box:
Pred poslednim zapasem mame 24 bodu coz neni zle, ale dnes bude asi bodovat dobre vetsina tymu. Kdybych nebyl kreten a dal na favority Caps a Sharks tak mame jeste o 4 body vic :hroza: Pokud Anaheim nevyhraje po 60ti minutach tak si jeste nejaky bodik pripisem. V tomhle pripade bych ale bodovy prispevek klidne ozelel :-P :roll: , ikdyz i takova vyhra ANA v PP by nebyla spatna :)
ja 4
selly 13
kajo 13
milos 12

cize 26 bodov a ja zas najhorsi :hroza:

ale BF ziskali az 28 do pekla :bitka3: :bitka3: :bitka3:


za pripadne chyby v pocitani nerucim :D
sakra mne chýba 5 bodov podla toho ako som to pôvodne chcel natipovať.Správne som tušil X na Boston, ale kedže som si všimol,že to mal kajo a Selly tak som to zmenil na 2, ktorú nemal nikto z nás. :oops: A tú X som si vynahradil nesmyslne na Colorado,aj ked som cítil,že prehrajú :hroza: Sakra takto bodík po bodíku sa nám Baffykovci vzdalujú a súperi za nami sa na nás dotiahli. :hroza: Netreba sa vopred vzdávať,teraz bude dôležitá veľmi sobota, ktorá dosť zamieša poradím horu i dolu.Tam sa môžme vrátiť do hry alebo ....Dúfam,že zabojujeme a bude platiť 1 varianta. :box:

Selly chlape ty váliš ako ešte ani raz v tejto sezone. :wawe: Robíš nám svojimi výkonmi radosť,formu si si načasoval na správny čas. :good: Kajčo nás dobre doplna a Joe si najlepšie výkony verím,odložil na budúci týžden a play off.Tak podme na nich draci ,nič není stratené,treba zabojovať a sťastie sa vráti na našu stranu. :wink:
nazdarek chlapci... ako som dneska kukal tak ste mali rovnaky počet bodov jak my dokonca ste rovnako mali aj bodovy zisk jednotlivych tiperov ako aj my... čiže 9-6-4-4 :D náhodička... no inak dobre sa vam dari v poslednej dobe... ved utočite na prve miesto ako vidim žejo...
jojo, nemozme nechat letcov, aby vyhrali dve kola za sebou. no aj vy sa dvihate, to je dobre, boj o PO je dost realny :)


a BF maju naskok uz len 5 bodov, treba ich dorazit :box: :box: :box:
Joe dnes si nás veľmi dobre potiahol spolu s kajčom.Dobrá robota chalani. :good:Zmazali sme 3 body straty na Baffykovcov a o niečo sa vzdialili dalším tímom. :thumbsup: Dúfam,že sa ti podarí na to nadviazať v dalšie dni,kríza ťa opustí a forma sa vráti v pravý čas na play off.Verím,že na to máš,len si musíš viac dôverovať. :) Selly začal tiež ako sa blíži play off ožívať,v tomto kole priam žiari,kajčo takisto podáva veľmi dobré výkony verím,že ak bude stáť pri nás šťastie ani to vytúžené ... :wink: miesto nemusí byť vzdialené tak aby sme na neho nedosiahli. :box:

No chalani dnes je den D.14 zápasov poriadne zamieša poradím,dúfam,že sa nám už sobotnajšie prekliatia podarilo zlomiť a vybojujeme si veľmi peknú kôpku bodov a ostaneme aj po dnešku v hre o ... miesto. :box:
Hannu píše:nazdarek chlapci... ako som dneska kukal tak ste mali rovnaky počet bodov jak my dokonca ste rovnako mali aj bodovy zisk jednotlivych tiperov ako aj my... čiže 9-6-4-4 :D náhodička... no inak dobre sa vam dari v poslednej dobe... ved utočite na prve miesto ako vidim žejo...
ahoj aj vy ste sa prebrali po minulom nie moc vydarenom kole, ste reálne v hre o play off ,držím palce nech sa vám Hannu darí a vybojujete si postup do play off. :wawe:
snad posledna noc je u mna odrazom k lepsim zajtrajskom, no dnes treba sa pokusit obstat co najlepsie, zajtra je totiz len takticky den s dvoma zapasmi hranymi o 6ej a 9ej
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS