Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no a teraz sa treba zobudit uz, a pripravit sa na stvrtok, kedze nase vykony budu dolezite v prestiznom ASG, takze na zdravie :oslava:
Posledni...... :lol2: no nic, treba niekedy aj padnut (hadam ale este vstaneme :angel: )
treba vyskusat nieco nove :-D
nie sme posledni :wave: :wave: :wave:

pozvolna stupame tabulkou hore :D
Setrime sily na konec jako obvykle :biglol:
Jasné, na čo makať hneď od začiatku a zbytočne sa unaviť, stačí tak v polovici a hlavne na konci kola. :D
No tak to musime na tom konci potom pekne zabrat.. :frajer2:
Ahojte chalani,prajem vám krásne Vianoce,veľa zdravia,šťastia ,lásky, pohody vám a vašim rodinkám počas Vianoc i do nového roku. :oslava:
Vdaka Milos, napodobne :smile03: :thumbsup:
Mozno trosku otrepane, ale prajem prijemne prezitie sviatkov. :oslava: :good:
Tez Vam vsem preju klidne a pohodove vanoce :)
tak tak, stastne a vesele
Mám taký pocit, že toto kolo už žiadny super finiš nepredvedieme.

Inak, včera som nezabudol natipovat. Len som si myslel, že bol štvrtok a nie streda. :lol: :hroza: V každom prípade sorry. :hanba:
Nevadi Lukas, toto kolo uz aj tak nemame co stratit/ziskat... :ja_neviem:

Treba zabrat v tom dalsom :wave:
Tak tak, ted pres svatky jsem myslel na jine veci nez tipovacku, od dalsiho to zase rozpalime :!: :)
kajo píše:Nevadi Lukas, toto kolo uz aj tak nemame co stratit/ziskat... :ja_neviem:
preto sme vcera nestihli prve zapasy ani ty ani ja? :lol3:


ale neviem ako vy, ja som toto kolo uz tak v hlave ako keby zabalil, kedze nemame sancu na dobry vysledok, ale od zaciatku siesteho kola ideme vsetkym po krku :scare:
Joe, vcera som nenatipoval zas...niezeby som to zabalil (teda v podstate uz ano), ale tak najprv bol poker, potom sa zbehlo do mesta, tam rozne aktivity,...jednoducho som na KTL zabudol :oops: tymto sa vam spoluhraci ospravedlnujem, ale budme uprimni, toto kolo je uz aj tak v :butt:
Huraa, nejsme posledni :clap:
tak nakoniec nam finis kola vysiel :yahoo: :yahoo: :yahoo:


ale oddnes treba seriozne makat, bo mne poraží :scare:


go go dragons :dance:
Do ďalšieho kola sme vstúpili víťazne. :wave: Aj keď ja som moc nepomohol, vlastne vôbec. :D
Taky to byl vylozene defenzivni souboj a tak jsme po 1.dni jako obvykle na dne tabulky :-( Vysledky v noci byly primo luxusni...
ale aspon sme triumfovali v prestiznom suboji :-D

vyborna priprava na plej af, tam nam budu stacit i taketo vyhry :-P
Riadna haluz vyhra :lol2:
kajo píše:Riadna haluz vyhra :lol2:
nikto nechcel vyhrat, akurat super nechcel viac :haha3:
tak dnes to bolo pre zmenu ofenzivne, i ked ja :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: co mam klamat, istil som to zozadu :lol2:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG