Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

To čo za výsledky... :hroza: :hroza: :hroza:
dnes zarvali Red Devils, Team Shutout :lol: :lol:

v posledne dni mam dojem, ako keby nikto nechcel vyhrat toto kolo, aspon podla vysledkov to tak vyzera :D
Hosi ja z vas nemuzu :lol: ale vic se podobam na ten prvni obrazek nez na tu copatou holcicku s brylema :lol2: Jinak uz jsem rad ze vikend je za mnou, byl opravdu perny :oslava: ale tak narozeniny se musi poradne zapit!
narodeniny sa zapijaju aj tyzden vopred aj tyzden po :D
Selly a vdaka tebe sme posledny den neodisli z ladu s hanbou :eek2: :clap:

Buduci vikend som na rade zas ja, stredoskolske stretnutie na chate ( minimalne toto :oslava: bude, dufam, ze sa mi podari dotiahnut aj jednu rozrobenu vec... :D )
Uz nech sa skonci kolo... :modlenie:
Zas až takto ohľaduplný k súperom nemusíme byť. :D
no boha, to sme tomu dali :hroza: sme si riadne zavarili, no nevadi, treba zabojovat :box:


kajo a pitie, ja tento tyzden v stredu narodeninovo-meninova party a vo stvrtok rocnikovica, a tiez musim popri :oslava: vyriesit jednu zalezitost
:oops: Nas naskok se nejak stencil a co je horsi uz nas neohrozuje jen 2.tym, ale i dalsi :scare: Pomooc, musime zabrat, pac jestli toto kolo nevyhrajem tak to bude poradne k nasrani :bitka3:
Tak a vyber dnesniho tipu jsem nechal na Lukasovi, tak beda jestli zklames :box: :D
Selly8 píše: Tak a vyber dnesniho tipu jsem nechal na Lukasovi, tak beda jestli zklames :box: :D
Ha, zvládol som to na 100%. Dneska si na rade ty. :D
Tak je, Selly uz by si mohol konecne zabodovat :smile03: :lol:
pani, to bul od vas vykon, kalab dolu :frajer2:

uz sme velmi blizko splnenia nasho ciela, takze treba byt koncentrovany po dnesnej povinnej jazde na Roundwinning day :-D
Tak co..ideme start-ciel ? :cinka:
kajo píše:Tak je, Selly uz by si mohol konecne zabodovat :smile03: :lol:
Sak taky zabodoval :cry: :lol: Tak to vypada kdyz me s Lukasem hecujete :bitka3: :cool: :lol2: Jesteze vy jste nezustali jen u hecovani a podali jste jako v tomhle kole uz ponekolikate tymovy vykon noci :good:
kajo píše:Tak co..ideme start-ciel ? :cinka:
Kazdopadne, to si nesmime nechat ujit :cinka: Az na 2 dny se pred nas nedostal nikdo v ramci cele KTLky, parada, ted uz to jen doklepnout :frajer2: Ja natipuju uz dneska bo zitra jedeme s firmou rovnou z prace do Znojma do sklipku :oslava: Malinko me mrzi, ze jsem se po skvele prvni pulce kola vytratil a tymu uz tolik nepomaham, ale zase jste se do toho obuli vy ostatni, skvela TEAMOVA PRACE. Tak kdyby to slo kazde kolo a hlavne plejof, to by bylo :cool: Na jednotlivcich mi nejak nezalezi, nakonec kdyz po 2/3 kola vedu skocim tricaty, jsem proste eso :lol3:
Selly8 píše:Sak taky zabodoval :cry: :lol: Tak to vypada kdyz me s Lukasem hecujete :bitka3: :cool: :lol2:
:oops: nabuduce uz ziadne hecovanie pre Sellyho poprosim :!: :lol:
...tak 30. uz hadam neskoncis, to by si bol teda poriadne eso :lol3: (ale toto som nemal pisat, ked nahodou skoncis 30., zas napises, ze to koli mne :lol2: )
:D Klidne hecujte, vzdyt to k tomu patri, ja se jen potrebuju na neco vymluvit :-P :lol2:
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

a furt to mozeme hodit este na palenku :-D
Selly8 píše::D Klidne hecujte, vzdyt to k tomu patri, ja se jen potrebuju na neco vymluvit :-P :lol2:
haha dnes bude tvoj den. Vsetko NAJLEPSIE k narodeninam :oslava:
Tak bohuzel nebyl, o pul minuty :x :D Ale i tak dik moc Stevi :)
Joe jak rikas :cool: furt musi byt nejake ty vymluvy po ruce kdyz se nedari...

A jeste mi to neda, musim tu tlumocit prani od kamose...

Uz jsi tak stary, ze kdyz vyjdes z muzea spusti se alarm :bitka3: :lol: .... zmetek!
To som si ani nevsimol, ty si mal vcera narodeniny, Selly? :oops: Ak ano, tak vsetko najlepsie, aj ked... (neskoro)

To je teda riadne "prianie" od toho kamosa :lol2: :haha3:
selly sorry ze neskoro ale vsetko najlepsie :good:
Chalani gratulujem k 1 miestu z 3 kola ,mám z vášho úspechu veľkú radosť.Parádne výkony podávali kajčo a Selly počas celého kola a Joe a Lukáš vás velmi pekne doplnali. :yes: :pivo2: Nech sa darí aj v dalších kolách vám prajem. :wave:

Nakoniec skončílo toto kolo zaujímavým výsledkom v oboch konferenciach :twisted: vy aj my na 1 mieste a ešte aj s rovnakým bodovým ziskom :) a celkove po 3 kolách tiež na priebežných 1 miestach. :wink:
tak toto bol suverenny prejav :clap: :clap: :clap: START-CIEL a ani jediny den sa pred nas nikto nedostal, tak še to ma :clap: :clap:


a teraz mozece pic :oslava:
Joe S. píše:tak toto bol suverenny prejav :clap: :clap: :clap: START-CIEL a ani jediny den sa pred nas nikto nedostal, tak še to ma :clap: :clap:


a teraz mozece pic :oslava:
parádna jazda Joe,skvelo zvládnuté kolo :wave:

No to dúfam budeme spolu Joe :oslava: :D dnes prídem aj so svojím teamom na derby zápas po 1 x po mojom odchode,kašlať na výsledok :D hlavne dúfam,sa dobre zabavíme a poriadne zažúrujeme s miestnymi preslávenými kráskami,už sa k vám do mesta teším od začiatku sezóny. :wave: :yahoo:
Vdaka, vdaka Dean, som velmi rad, aky tim sa tu vytvoril. Totizto zaplatat dieru po tebe nebolo vobec jednoduche, co si budeme hovorit, ale Lukas to zatial zvlada paradne :good: jeho angazovanie bolo proste trefa do cierneho.

A vdaka vam pani za skvele vykony v tomto kole :good:

(Joe ja uz som dopil..chata sa vydarila, aj ked to bolo dost kratke :fnuk:)
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG