Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chalani už by to chcelo poriadne zamakať. :cinka: Mali sme toto kolo skvelo rozohrané,trocha sme stratili, ale šanca na pekný výsledok stále je, tak by to chcelo dať do toho všetko a tvrdo zabojovať o čo najviac bodov do celkového hodnotenia.Ja verím,že to v nás je,len do toho musíme isť na plné gul. a výsledok sa dostaví. :wink: Ste momentálne všetci 3 pod čiarou bodov do individuálky a to je hlboko pod vaše možnosti. :wink: Máte na viac a verím,že ešte všetkým ukážete,že ste veľmi kvalitný tipéri.Ked som sa na priebežné 1 miesto mohol prepracovať ja,vôbec nepochybujem,že vy to zvládnete tiež ,tak podme na to. :good:

Tu je malá ukážka z inej tipovačky,ktorej sme sa ja a aj kajo zúčastnili. :yes: Na nej je vidieť,že nie sme prekliaty túto sezónu a dá sa pri troche šťastia zabojovať aj o predné priečky v tipovačke.Verím,že to najmä kaja povzbudí a zabojuje o predné priečky v KTL, na ktoré vždy dosiahol vdaka svojim kvalitám v minulých sezonach. :thumbsup:

http://www.nbalive.cz/?page=clanekdetail&id=166
Uz jsem ty vase uspechy videl na FB, vyborne pardi :thumbsup: Ale trosku to Milosi zamrzi, kdyz misto dresu Lakers vyhrajes triko Orlanda :D Kdybych ja tipoval basket, tak to by byla vylozena tipovacka, tomu ja totiz moc neholduju a NBA rozumim jen malinko. NHL sice jaks taks rozumim, ale letos tipuju jak nymand :bitka3: :lol2:
Selly8 píše:Uz jsem ty vase uspechy videl na FB, vyborne pardi :thumbsup: Ale trosku to Milosi zamrzi, kdyz misto dresu Lakers vyhrajes triko Orlanda :D Kdybych ja tipoval basket, tak to by byla vylozena tipovacka, tomu ja totiz moc neholduju a NBA rozumim jen malinko. NHL sice jaks taks rozumim, ale letos tipuju jak nymand :bitka3: :lol2:
díky Selly.Vieš čo ani nezamrzí,ja som si Kobeho triko už kúpil a na ceste je mikina Lakers kde som si vybral logá aké na nej chcem mať a na chrbte bude moje meno. :D Takže už to triko Kobeho i peknú mikinu mám. :)
http://www.nakupusa.cz/product_info.php ... 5bnk3abij4

je to irónia, ked to tak vezmem ako si to myslel :D ale je to pekná cena a potešila ma, i ked pravdu povediac, už som bol zmierený s 3 miestom a trenírkami Denveru ,ale kajo mi to tričko Orlanda ako dobrý kolega svôjmu GM prenechal. :D Takže som spokojný s cenou i konečným miestom a verím,že aj kajovi sa trenírky naviac zídu. :D Ale aj to je veľmi pekná cena a určite kaja poteší,kedže si ich vyhral v tipovačke. :good:

Neboj aj ty ešte zaberieš,1 miesto v 5 kole bude tvoje. :wink:
Milosi kazda cena potesi, to kazdopadne :good: V dalsim kole vyhraje trebas kajo triko Clevelandu ci komu to fandi a ty Bryantovy spodary :cool: Kupodivu mam doma taky dres Bryanta, ale mel jsem ho na sobe asi dvakrat, je to totiz 2XL :D Spis vypada jak nocni kosile, ale v americkych barvach se mi moc spat nechce :lol:
no dajak nam to furt nie a nie ist, clovek sa snazi robit cokolvek a furt nic. vcera som sa znuloval, tak dufam, ze sa to odrazi aj na mojich vykonoch :D :oslava:

a uz sa musime vratit na prve miesto :!:
Po dnesku se na 1.misto urcite nevratime, spis tak poradne klesnem, coz je docela ostuda kdyz se hraly 4 zapasy. Ja jsem nam napocital uctyhodne 4 body :lol: :bitka3: , kua jak me to sere :nervy: :nasraty: :nervy2:
Dnes to bylo o cosi lepsi, ale nekdo by mel tem Panterum nakopat prdele :bitka3: Minule s Atlantou dostali gol 5 sekund pred koncem, ted s Avs 2 v posledni minute a tim me pripravil o 5 bodu. Nevim jak vam ostatnim, vase tipy si ted z hlavy nepamatuju a mozna vam i pomohli, ale ja bych je hnal, lenory lenive :D
Joe S. píše:no dajak nam to furt nie a nie ist, clovek sa snazi robit cokolvek a furt nic. vcera som sa znuloval, tak dufam, ze sa to odrazi aj na mojich vykonoch :D :oslava:

a uz sa musime vratit na prve miesto :!:
no to som zvedavý či to zafunguje. :D Teraz ide tuhého láme sa chlieb je pred nami dalšia "sobota " s 11 zápasmi, musíme poriadne zabrať ináč sa pomaly dostaneme zase pod čiaru a o play off si pomaly budeme môcť nechať snívať.Tak podme na to chlapi, ešte stále je to dobre rozohraté, len to nesmieme zas posra. :box:
Selly8 píše:Dnes to bylo o cosi lepsi, ale nekdo by mel tem Panterum nakopat prdele :bitka3: Minule s Atlantou dostali gol 5 sekund pred koncem, ted s Avs 2 v posledni minute a tim me pripravil o 5 bodu. Nevim jak vam ostatnim, vase tipy si ted z hlavy nepamatuju a mozna vam i pomohli, ale ja bych je hnal, lenory lenive :D
no ja som s dnešným výkonom z mojej stránky spokojný,získal som slušných 8 bodov, tie 2 body za výhru tých lám z Vancouveru som nemal šancu získať, ani náhodou ma nenapadlo,že dokážu uspieť na lade Brodeura a spol. :bitka3: :bitka3:Joe dokázal získať celkom pekných 5 bodov :thumbsup: takže sme získali o nejaký ten bod naviac, na súperov za nami.Ale stále je to veľmi vyrovnané a záver bude ešte veľmi napínavý. :box: Mne hra panterov Selly vyhovuje :D tušil som,že by to včera mohlo skončiť plichtou,aj som ten zápas pozeral a potešilo ma ,že Colorado dokázalo vyrovnať. :) A Panterom ostali po zásluhe 2 body po nájazdoch, kedže boli inak lepším týmom ,takže všichni spokojený. :wink:
Dean píše: no ja som s dnešným výkonom z mojej stránky spokojný,získal som slušných 8 bodov, tie 2 body za výhru tých lám z Vancouveru som nemal šancu získať, ani náhodou ma nenapadlo,že dokážu uspieť na lade Brodeura a spol.
Dean,Dean :| gratulujem, opäť k skvelému tipérskemu výkonu :yes: -pomaly je to už obdivuhodne s akou presnosťou to triafaš... :smile03: no tipér takých kvalít,by nemal niečo takéto napísať ... :thumbsdown: je to trochu "degradujúce",nemiestne a v prvom rade nešportové :yes: Najme po dalšom peknom výkone "kosatiek"- (predpokladám,že si ten zápas nevidel...tak psst)....Vancouver už nezužuje taká marodka,čo sa prejavuje v posledných zápasoch,kde svojich súperov nešetria,...-hrajú pohľadný hokej,-strieľajú množstvo golov a navyše ich svetiňu chráni jeden z najlepších golmanov celej NHL :smile03: A stav 0:3 po 12minutach..može niečo napovedať,že kto chytil lepšie nielen úvod zápasu.... :thumbsup:
Sage píše:
Dean píše: no ja som s dnešným výkonom z mojej stránky spokojný,získal som slušných 8 bodov, tie 2 body za výhru tých lám z Vancouveru som nemal šancu získať, ani náhodou ma nenapadlo,že dokážu uspieť na lade Brodeura a spol.
no tipér takých kvalít,by nemal niečo takéto napísať ... :thumbsdown: je to trochu "degradujúce",nemiestne a v prvom rade nešportové :yes: Najme po dalšom peknom výkone "kosatiek"- (predpokladám,že si ten zápas nevidel...tak psst)....Vancouver už nezužuje taká marodka,čo sa prejavuje v posledných zápasoch,kde svojich súperov nešetria,...-hrajú pohľadný hokej,-strieľajú množstvo golov a navyše ich svetiňu chráni jeden z najlepších golmanov celej NHL :smile03: A stav 0:3 po 12minutach..može niečo napovedať,že kto chytil lepšie nielen úvod zápasu.... :thumbsup:
Nie ten zápas som nevidel,pozeral som Panterov a v NBA zápas Memphisu.Tak hej nemal som to takto napísať,bolo to s nadsázkou,ale skrátka som veril Brodeurovi,že Vancouverskú partičku vychytá.Brodeur je stále jeden z najlepších golmanov v lige a ked má deň, neprekoná ho nijaký kanonier súpera.:box: Samozrejme viem,že Vancouver je kvalitný tým a Luongo jeden z najlepších golmanov v lige ,nechcel som ich takto zhodiť ako to vyznelo. :wink: Za to sa im a ich fanúšikom ospravedlnujem.Už sa tomu nabudúce pokúsim vyhnúť. :yes:
do p. :x :x :x ako som to tipoval, ja som jeden zapas vynechal a hlavne ze san jose som daval jasnu remizu, no tym padom som ju mal ako 10. zapas a SJS bolo az 11 :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Dnes z nás pekne zabodoval iba Selly, :) :good: našťastie tie desné výsledky zaskočili aj súperov, takže sa stále držíme na slušnom 2-3 mieste, chlapi musíme zabrať ide do tuhého, stále z toho môžme veľa získať, tak o to tvrdo zabojujme. :box: :box: Kajo a Joe už by to chcelo zabrať ,nemôžu to ťahať 2 ľudia ak chceme skončiť v 3 najlepších v tomto kole,teraz verím,že prichádza váš čas na prebudenie a návratu stratenej formy, tak dokážte všetkým v KTL,že ste stále kvalitný tipéri ktorý vedia pomôcť týmu, ked to najviac potrebuje. :frajer2:
Joe S. píše:do p. :x :x :x ako som to tipoval, ja som jeden zapas vynechal a hlavne ze san jose som daval jasnu remizu, no tym padom som ju mal ako 10. zapas a SJS bolo az 11 :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
no je to škoda,že to tak dopadlo.Treba to nabudúce 2 x skontrolovať ,než to odošleš.Je škoda takto zbytočne prichádzať o bodíky. :wink:
ale mne sa toto nestava, no sice stvrtok po velmi narocnom tyzdni, tak dakde sa to muselo odzrkadlit
Joe S. píše:ale mne sa toto nestava, no sice stvrtok po velmi narocnom tyzdni, tak dakde sa to muselo odzrkadlit
ja viem,si na to dosť skúsený ide o to,že mne sa toto tiež stalo takmer včera. :D Tiež som to už už odoslal a mal som tam o 2 zápasy menej ,našťastie som si to v poslednej chvíli všimol.Pri tolkých zápasoch a sústredení sa na ne, sa to po únave z roboty môže stať každému. :wink:

No ale bohužiaľ aj tak by tie 3 bodíky nič moc nevyriešili.Takže nevadí,treba sa z tohto nie moc vydareného dňa (z pohľadu nás 3 Selly zabral celkom slušne :thumbsup: )oklepať a pripraviť na zajtrajší deň, ktorý môže už dosť zamiešať poradím, najmä pri našej forme v tieto dni. :wink: Tam sa pri 14 zápasoch už môže lámať chlieb a ked nezaberieme naplno, môžme prísť o všetko čo sme doteraz vybudovali.A to nesmieme dopustiť a zabojovať o úspešný výsledok z tohto kola. :box:
No dnes sme získali celkom dobrých 12 bodov,ked najmä Joe získal veľmi pekných 7 bodov. :clap:Konečne chlape poriadny zásah,nech ti to vychádza takto čo najčastejšie. :good: Ja som pridal 5 a na najbližších súperov sme získali opäť nejaký bodík naviac a o niečo stiahli stratu Falconíkov.Selly s kajom získali po 2 body.Kajčo najviac dlžný svojej povesti veľmi kvalitného tipéra si zatiaľ ty,držím palce nech ti to dnes konečne poriadne sadne, získaš čo najviac bodov, napravíš si trochu pošramotenú reputáciu z tejto sezóny a úspešným výsledkom posilníš sebavedomie pred dalšími kolami KTL. :wink:
Mel jsem takove tuseni, ze Ducks budou plichtit aby to pak prosrali v P. V koutku duse jsem ale veril ve 2ku, navic jsem si rikal ze vy to asi nikdo nedate tak jsem to aspon malinko jistil :) Ve finale by to stejne nic neresilo, bodu by jsme vic nemeli takze pohodicka. Dneska to chce ale podat maximalni vykon, tahle noc hodne napovi :yes:
Chalani dnes tú prehru beriem plne na svoje triko :-( .Bohužiaľ nevyšlo to, i ked v pár zápasoch to bolo veľmi tesné,zase nám to uniklo medzi prsty. :-( Už som vám to písal v pm,ale chcem sa vám ospravedlniť aj verejne v našej téme a podakovať,že ste mi vyšli v tom nápade v ústrety,vy ste svoj úkol splnili, ale ja som bohužiaľ sklamal na plnej čiare prekombinoval som to.Najradšej by som si :bitka3: :bitka3: :bitka3:
no vsak v pohode vsetko, na falconov sme predsa len dva bodiky stiahli, horsie, ze su kenti pred nami.

milos a co povies na tu carolinu, ja som sa uz vecer musel na nej smiat :lol3:
Joe S. píše:no vsak v pohode vsetko, na falconov sme predsa len dva bodiky stiahli, horsie, ze su kenti pred nami.

milos a co povies na tu carolinu, ja som sa uz vecer musel na nej smiat :lol3:
no však než som si všimol,že si natipoval som ti písal pm nech to mierne obmeníš na výhry Colorada čo dávaš vždy,Rangers :wink: a hlavne Washingtonu,tušil som,že Phillku vypráskajú. :-(

to mi hovor, ked som to videl skoro ma šlahlo. :wink: Carolina viedla už 4:1 potom Vancouver znížil na 1 gol a dúfal,som,že to dotiahnu na remízu a tým body budeš brať ty. :-(
Včera sme to mali dobre takticky rozložené,aby sme body získali body nech by tie 2 zápasy skončili hocijakými výsledkami. :good: Veľmi pekne zabodoval Selly 5 bodmi :good: a za spolupráce kajča 2 body ,sme získali slušných 7 bodov. :yes: Síce sme aj tak stratili na Falcons další bodík ale na dalších súperov sme nejaký ten bodík získali. :yes: Do konca kola chýbajú 3 dni, tak chlapi zabojujme, nech si body za minimálne 3 miesto pripíšeme. :box:
Vcera me to vyhovovalo, kdyz jsem tipoval posledni. Nevedel jsem co mam dat a tak jsem aspon vykryl nulou Ducks a ten DET to byla klika :) Bylo jasne ze nebudem bodovat naplno, ale nakonec jsem udelal dobre. Snad uz bednu udrzime, bylo by skoda to ke konci zkazit.
pozeram, ze mame pred sebou posledne dva dni kola a caka nas narocny finis, o druhu priecku sa delime s kentami a na prvych falconov stracame len 6 bodov
Vo včerajších zápasoch veľmi dobre zabodovali Joe a kajo :good: a už nás len 2 dni ,delia od zisku najlepšieho umiestnenia v tejto sezone.Pekná práca chalani,len tak dalej. :good: Chlieb sa bude lámať v stredajších zápasoch s 10 zápasmi,tak chlapi zabojujme, nech to je čo najvyššie umiestnenie. :box:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS