Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Joe S. píše:
petrik » Pia Sep 06, 2013 11:59 am píše:Ale no pozrime sa…

Takze “Falcons dizajn” sa dracikom po vsetky tie roky tak strasne pacil ze uz to nevydrzali a naladili sa nielen do podobnych farieb ako my (az na ten alternate 3rd jersey, ten nastastie nema s nami nic spolocne a zrejme aj preto je z celej sady najohavnejsi :D ), ale dokonca aj celkova kompozicia loga aj kontura toho wordmarku “dragons” sa dost vyrazne podoba na nasho sokola… :hmm:

Ale nebojte sa, je mi uplne jasne preco ste to urobili a odpustam vam :moj: bez debaty je to ohromna zmena k lepsiemu :good:
a original bude konieckoncov aj tak vzdy len jeden ;)
Poprosil by som, aby tu ošklbané holuby nespamovali :nono: a poprosil by som nasadiť aj škulky, lebo drak má od sokola veľmi ďaleko
a kde som pisal ze sa drak podoba na sokola? :D
Najohavnejší dres... to zabolí :cry:

Keby som to videl skôr, tak aspoň viem, koho by som v rozhovore spomenul, ako osobu, ktorú nemám rád a spolu s ňou aj tím :-D
ayoz píše:Najohavnejší dres... to zabolí :cry:

Keby som to videl skôr, tak aspoň viem, koho by som v rozhovore spomenul, ako osobu, ktorú nemám rád a spolu s ňou aj tím :-D
sorry no, ten zlty vazne nie je moj sialok kavy :D :neviem:
zajtra (teda vlastne uz dnes) predstavime nove dresy aj my, takze tam mi to budes moct vratit :D
petrik píše: sorry no, ten zlty vazne nie je moj sialok kavy :D :neviem:
zajtra (teda vlastne uz dnes) predstavime nove dresy aj my, takze tam mi to budes moct vratit :D
Ale to si mi nedal inú možnosť, ako skritizovať ich, aj keby boli najkrajšie aké som kedy videl :jn: :-D
tak pani ocakavam podpisy vasich novych, este lukrativnejsich zmluv :petrik:

http://www.hokejforum.com/post352952.html#p352952" onclick="window.open(this.href);return false;
kajo » Pon Sep 09, 2013 5:42 pm píše:tak pani ocakavam podpisy vasich novych, este lukrativnejsich zmluv :petrik:

http://www.hokejforum.com/post352952.html#p352952" onclick="window.open(this.href);return false;
do tejto sezóny ideme za ešte väčšie ho*no? :lol2:
ty uz hej
najprv by som poprosil vyrovnať staré resty, keď mi neboli vyplatené odmeny za minulý ročník, podľa mojich informácii boli poskytnuté na hradenie dovolenky vedenia ligy :dup: :jn:
to uz som ti davno poslal na ucet...ak ti nedosli, tak je mozne ze som si zmylil cislo s cepiho uctom :jn:
šak o tom ku*va hovorím :panika:

Lukas, Redy prekontrolujte si aj vy stav na účte a rýchlo :nervozny:
Za lonskej rocnik bys mel doplacet!
Pozerám, že vedenie klubu nevyrovnalo finančné resty z uplynulej sezóny ani s Redym a Lukasom, keďže zmluvy nepodpísali

kajo, mal by si sa viac snažiť, lebo predseda predstavenstva spoločnosti xxx, a.s. riadiaceho orgánu súťaže Peťo Paštikársky licenciu pre nasledujúci ročník neudelí :giggle:
Pocas Elite Trophy sa k nam pripoji stary znamy :oslava: partak Selly. Takze ho pekne privitajme.

Redy dostava pocas ET zasluzene volno (co uz, hviezdne maniere :dup: )
Dik kajo za sanci, rad si opet zatipuju se starymi partaky z Dragons, snad se bude darit :good:
kajo daj prosím ťa cepimu na búdku :roll:
Joe :D

kua nieze som zabudol, ale uz o polnoci mi neslo natipovat nic len tie tri zapasy, ktore som stihol a to este neboli ziadne zacate!

ale zatial mam poriadnu fazonu :hiding:
kajo píše:Joe :D

kua nieze som zabudol, ale uz o polnoci mi neslo natipovat nic len tie tri zapasy, ktore som stihol a to este neboli ziadne zacate!

ale zatial mam poriadnu fazonu :hiding:
Tipovat ti nejde, prazdnou kasu netrefis, hokeji nerozumis...
Tak co vlastne umis?? :-O

Edit: :!: Sbirat houby!
kajo píše:Joe :D

kua nieze som zabudol, ale uz o polnoci mi neslo natipovat nic len tie tri zapasy, ktore som stihol a to este neboli ziadne zacate!
hmmm bol tam zle nastaveny cas, vdaka za echo.
np arek..ale keby to bolo v sezone, lietaju stolicky a taniere! S Joeom by sme to roztocili :petrik:
Andy: http://www.hokejforum.com/vyhodnotenie- ... ml#p335005" onclick="window.open(this.href);return false;

zadus sa!
Lukas má neplatené voľno or wtf? :nervozny:
Lukas je proste mimo...vraj zabudol na to, ze KTL ma vlastnu stranku a stale cakal na vytovrenie tipovacich tem tu na HF :D :scare:
:rofl: what the fuck :rofl:

a vlani ako zvládal tipovať :nervozny:
:rofl: ja to vravim, ze Selly vam priniesol daky tvrdy chlast
si myslím, že to nebude sellyho chľast, lukas asi pil niečo vo vedľajšej dedine :panika:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG