Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vyborne chlapaci :oslava: :good: , ja jsem to dneska jistil statecne z brany :D
dnes ste mohli ist vsetci traja nasavat :lol: :lol: :lol:
by som ich dal sam s prstom v nose :box:
:oops: to si bol ty, co mal 7 bodov...a ja ze Lukas :hroza: nice one joe :wave:
Selly, tak uz sme na bedni :frajer2: :smile03:
edit: chalani, pozeram, ze ani taktika vam nie je cudzia...ja uz na dnes mozem tipnut hocijako v podstate. :thumbsup:
Snad nam to vydrzi, naskok 10 bodu je slusny, ale jiste jeste nic nemame. Co se tyka taktiky tak vzdycky kdyz se hrajou 4 a mene zapasu se divam kdo uz od nas tipoval a podle toho se zaridim. Ted jsem nechal vyber na tobe, jenze ty jsi kajo s tou jednickou zklamal :D
:D aspon, ze sa nehral ziadny zapas v KTL :smile03: (ale len tak na moju obranu, na chvilu som tam mal 0, no potom som si povedal, ze Detroit uz musi doma vyhrat nad tym Phoenixom. No vsak aj vyhral :bitka3: )
tak nakoniec sme skoncili treti :cool: skoda je len to, ze steelers boli tesne pred nami

nevadi, dalsie kolo treba vyhrat :biglol: :biglol:
Tak ja som po dvoch odohratych kolach spokojny. Celkove tretie miesto je dobre, vzhladom na to, ake rezervy este vidno v nasich vykonoch :smile03: :wave:
Joe: :yes: treba
Kajo jde videt ze jsi se setril na posledni zapas a v nem rozhodl o nasem 3.mistu :good: Jak jsem to rano narychlo pocital tak jsem myslel ze jsme v dupe a budeme radi za celkove pate misto, jeste ze jsem se sekl :-P Bedynka vysla, normalne asi zacnu vestit casteji :lol:
Selly: tentokrat mozes ale zarubat trochu vyssie :) :frajer2:
Inak je som setrny, zaberiem vzdy ked to najviac treba :lol3:
Dobry vstup do kola :good:
Selly :wave:
Na takovem miste chci videt nas tym uz celou sezonu :biglol: Jinak kajo dik, ale ja mam letos ty zacatky furt slusne, ale pak to jde az ke dnu a zbrcham se az na konci :D Tudiz ted jste na rade zase vy :wave:
tak uvodny den noveho kola sme zacali vo velkom style :wave:
Fúúúha, to bola riadna ofenzívna smršť. :clap: Len tak mimochodom, dúfam že ste si všimli ako som sa ja medzitým poctivo venoval defenzíve. :D
No Lukas, zapracoval si v defenzive dobre, jednak SO to nebol :dup: :D
Selly toto kolo pozadujem cele v takom podani ako si zacal, inak ti odoberiem prisun trnkovice, ci co to tam pijete :smile03: :wave:
tak druhy den situacia zopakovala, selly hviezda vecera a ja poctivo som ziskal dake bodiky pre tim, a uz sa pomalicky usadzujeme na cele, treba len tak dalej :clap:
Selly sa zlakol :lol: ..a pozeram, ze aj Joe :wave:
nie, ja som mal nepijacky tyzden :-D iba v utorok, stredu a vo stvrtok po troske :-D
dnes sa urval z retaze kajo a pridal sa k nemu aj lukas, celkove skore 37 bodov :!: :-O :cool:
pozeram, ze uvod kola nam vychadza, aj keby ste nahodou vy dvaja nebodovali, tak moj a sellyho vykon by bol taky lepsi priemer :frajer2:

ale ta bilancia 3 dni, 3x timovy vykon noci, to uz je nieco :clap:
No uvod sa teda vydaril :clap: a tych mojich 20 bodov: chalani, na to si nezvykajte radsej :lol2:
Dik ogari, zadarilo se a ted se zase dari vam, parada :clap: To je presne to co nam chybelo, aby se kazdy den urval nekdo jiny :wave: Jen tak dal poprosim :yes: Jinac o vikendu jsem nemel vubec cas, prijel jsem zniceny v nedelu vecer a to uz jsem nastesti nepil a dokonce ridil :D
no ale netreba to prehanat s nepitim, lebo nam poklesne forma :-D
Po patku a sobote jsem byl rad ze uz jsem v nedelu nepil :smile03: :D
Joe neboj, zajtra (teda vlastne uz dnes) pijem ako Dan :oslava: po dlhej dobe zas trosku paliva :good: :lol2:
ja sa po decentnom tyzdni zasa raz zrezem ako svina :-D
Chalani parádny vstup do 3 kola ste predviedli. :clap: :clap: Skvelý je predovšetkým Selly a veľmi ma teší,že sa chytil poriadne kajčo,ktorý sa v úvode trochu trápil s formou a teraz predvádza výkony na aké má ,o čom som nikdy nepochyboval to už dokázal v predchádzajúcich sezónach, že je parádny tipér, chcelo to len trpezlivosť a trocha šťastia a je to tu. :good: Veľmi dobre ich doplnate Joe s Lukášom držím palce nech sa na tejto vlne poveziete čo najdlhšie v ideálnom prípade až do konca sezóny. :pivo2: :smile03:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG