Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

horsie, ak bude aj NYI 1 - to znamena priebezny stav 0-4 a tak snad v zbytku zapasu to otocime
michal225 píše:táto téma a tým ukazuje čo je ozaj sprvávne komunikácia výsledky a dobrá nálada držím vám palce chalani :frajer2:
díky michal.No je to zásluha mojich kolegov,za čo im som vdačný. :thumbsup: Takto to má fungovať si myslím v správne fungujúcom tíme,ked kolegovia držia pri sebe,hecujú sa a aj upozornia na chyby,ako napríklad dnes s tým Bostonom,či Islanders,čo sme pretaktizovali. :-( Nabudúce si to postrážime viac verím. :smile03:

Nech sa darí aj tebe a tvôjmu tímu. :thumbsup:
Joe S. píše:horsie, ak bude aj NYI 1 - to znamena priebezny stav 0-4 a tak snad v zbytku zapasu to otocime
no ak som to spočítal správne, tak ak San Jose zdolá Calgary, mali by sme duel vyhrať.Ak prehrá,prehráme aj my.Takže žraloci do toho. :clap:
fuh, LTT ale predsa, 5 vyhra v serii, i ked to co boli za vysledky??? :-O
Vyborne ogari :clap: Ja jsem sice nepomohl, ale to neva, snad priste :roll:
kajo píše:............Pripadnu prehru beriem na seba
uf..nastastie, nic take sa nekona. Dobre, ze som nakoniec dal na tu Tampu, najprv som mal na Carolinu, ale som si potom povedal, ze ta je dost biedna a Tampa este hra o PO, tak som to zmenil z 1 na 2. To by sme asi potom prehrali po predlzeni...no musim sa pochvalit, ked zabodujem raz za uhorsky rok :scare: :razzi: :lol2:
ale hlavne treba zbierat body ako tim a pokracovat vo vitaznej serii, dnes nas cakaju trapiaci sa iniders a potom zajtra po dlhej dobe sa predstavime konecne doma - taktickej bitke proti kosicanom (hraju sa len tri zapasy :!: )
Tak ja te kajo taky chvalim :D Jinac z tech dnesnich zapasu mam spatny pocit, hlavne se bojim aby Ducks nedostali vyklep od Savli, co si tak pamatuju tak bilanci s nima mame celkem bidnou, presto jsem musel dat 1 :roll: Takze spoleham panove dnes na vase vykony :oslava: :frajer2:
Selly8 píše:Tak ja te kajo taky chvalim :D
:cool: :lol2: :thumbsup: aspon v tom nie som sam. Ked dame niekedy stretnutie, mas u mna :oslava: respektive kofolu a la kanter (volbu necham na teba)
kajo píše:
kajo píše:............Pripadnu prehru beriem na seba
uf..nastastie, nic take sa nekona. Dobre, ze som nakoniec dal na tu Tampu, najprv som mal na Carolinu, ale som si potom povedal, ze ta je dost biedna a Tampa este hra o PO, tak som to zmenil z 1 na 2. To by sme asi potom prehrali po predlzeni...no musim sa pochvalit, ked zabodujem raz za uhorsky rok :scare: :razzi: :lol2:
velmi dobrý nápad kajčo.Zabezpečil si nám tým pokračovanie serie bez prehry. :thumbsup: Som rád,že sa ti dnes podarilo zabodovať,verím,že sa ti forma postupne vráti a naviažeš na svoje skvelé výkony z predchádzajúcich 2 kôl. :thumbsup: Som rád,že sa vám forma v pravý čas vracia všetkým 3 ,len tak dalej chalani. :clap:
kajo píše:
kajo píše:............Pripadnu prehru beriem na seba
uf..nastastie, nic take sa nekona. Dobre, ze som nakoniec dal na tu Tampu, najprv som mal na Carolinu, ale som si potom povedal, ze ta je dost biedna a Tampa este hra o PO, tak som to zmenil z 1 na 2. To by sme asi potom prehrali po predlzeni...no musim sa pochvalit, ked zabodujem raz za uhorsky rok :scare: :razzi: :lol2:
dúfam,že ten úspech kajčo si už nezašiel hned osláviť,aniž by si natipoval dnešné zápasy. :D Po tom si to poriadne uži a roztoč to v krčme,uhorský rok je tiež len 1 x do roka a poriadnu oslavu si zaslúži. :oslava:
Neboj sa, ja nenatipujem len ked mam vazne problemy (ako naposledy nemocnica...), ziadny alkohol mi v tom nezabrani. Na druhej strane tipy po alkoholovom opojeni mozu byt tiez dost :cool: :lol2:

Ale vazne, alkohol teraz moc nepripada do uvahy, musim sa "ucit" na skusky :-(
ale tak obcas treba :oslava: na zresetovanie hlavy, to tak trochu poznam uz :D :D
Takže Anaheim vyhráva už v 7 minúte zápasu 4:0.Ak to udržia,verím,že to už z rúk nepustia, výhra nad yzykovcami je v suchu. :good: Dnes budú hrdinami dna kajčo a Selly. :thumbsup: Selly som rád,že si sa chytil,písal som ti chce to len čas a do formy sa dostaneš. A je to tu. :wink: Kajčo dokonca možno trafí všetky zápasy dna.Držím palce aby ti to kajčo vyšlo. :clap: :clap: Skvelá práca chalani len tak dalej. :box:
Vyborne kajo, full house :cool: Asi te ta moje pochvala nakopla primo k demolicnim vykonum! No a co se tyka vyberu napoje tak ted bych bral obycejnou vodu, ale v lete snad nejake to pifcisko :roll: :lol2:
Hehe, selly pochval ma aj nabuduce, mozno to zopakujem :frajer2: :D

Milos, tak uz dva dni po sebe som bodoval, takze mozem teraz trosku pauznut, ci ? :lol2:
kajo, selly - parada :clap: :clap: :clap:

a kajo, ziadna pauza, treba naplno ist dalej :D
6. vyhra v rade a najma sme dotiahli Kentov a RD a to mame zapas k dobru a dnes nas caka boj o druhu priecku :cool:
Selly8 píše:Vyborne kajo, full house :cool: Asi te ta moje pochvala nakopla primo k demolicnim vykonum! No a co se tyka vyberu napoje tak ted bych bral obycejnou vodu, ale v lete snad nejake to pifcisko :roll: :lol2:
Som normalne zabudol pochvalit aj teba :oops: vsak si mal tiez takmer full :thumbsup:
joe: ty si majster taktiky, vymysli aj nejaku na dnes :smile03:
kajo píše: Som normalne zabudol pochvalit aj teba :oops: vsak si mal tiez takmer full :thumbsup:
joe: ty si majster taktiky, vymysli aj nejaku na dnes :smile03:
no jednu som mal vymyslenu, ale teraz neviem, ci sa podari :D
kajo píše:Hehe, selly pochval ma aj nabuduce, mozno to zopakujem :frajer2: :D

Milos, tak uz dva dni po sebe som bodoval, takze mozem teraz trosku pauznut, ci ? :lol2:
ty si si už pauzu vybral na 2 sezony dopredu. :D Teraz nás čaká ťažký finiš kola,pauzovať môžeš po sezone,to bude pauzy, až sa ti bude zajedať. :D :lol:

Mimochodom k tým pochvalám.Selly ťa raz pochváli a hned ho pozveš na kofolu ja a Joe ťa podporujeme celú sezonu a nedostaneme nič? :bitka3: :lol: :lol: :D
Predsa musim udrziavat medzinarodne styky...vy s joeom ste "len" tuzemci :lol2:

Ale akurat som sa vratil z ozieracky, takze mozno ani tento prispevok nakoniec nebude mat hlavu, ci patu. Zobral som si tvoju radu, ktoru si dal ivanovi k srdcu :hroza:

Ale tak tu "kofolu" kupim teda aj vam :razzi:
Joe S. píše:
kajo píše: Som normalne zabudol pochvalit aj teba :oops: vsak si mal tiez takmer full :thumbsup:
joe: ty si majster taktiky, vymysli aj nejaku na dnes :smile03:
no jednu som mal vymyslenu, ale teraz neviem, ci sa podari :D
neviem,neviem,cítim v kostiach,že dnes asi seriu výhier prerušime. :cry: Minimálne vtedy ked výsledky vyjdu tak ako ich mám natipované ja,je to tutovka.Hodil by sa mi dalši SO :D :lol:

A to hráme další súboj s v tomto kole skvelými Baffykovcami a další zápas opäť taktická 3 zápasová bitka s arekovcami.No bude to ťažký finiš kola ,tak ako sme predviedli po tom zaspatom úvode parádnu jazdu a dotihnutie na súperov pred nami,tak to môžme vzápätí stratiť.Ale verím,že sme sa poriadne rozbehli a súperov spálime naší dračí sílou na popel. :box: :oslava:
Joe tak taktika vyšla vyhrali sme aj dnes. :thumbsup: Si skvelý taktik vyšlo to,ako si to naplánoval. :thumbsup: Gratulujem chlape dnes ste zabrali ty a Selly a kajčo a tímová taktika slávila úspech :good: Montreal prehrával 1:3 ale Gomez v poslednej minútke vyrovnal. :oslava:

Kajčo prepáč,že som ti poradil nech tú X na Montreal nedáš,lebo 3 x už by bol dosť velký risk.Ale aj ked rozhodnutie som nechal na tebe,veľmi ocenujem,že si išiel takticky na ten duel, aj ked osobne si bol presvedčený o inom výsledku. :smile03: Díky :thumbsup:

pánové Baffykovcom Falcons dnes prerušili fantastickú seriu výhier.O to viac budú motivovaný nás poraziť a na víťaznú vlnu sa vrátiť.Bude to ťažké derby na ktoré sa ale už teším. :box:
Ohlund « Št Jan 21, 2010 5:15 am » už 7. výhra v rade a do konca kola máte ešte 7 zápasov, ešte máte teoretickú šancu aspoň rekord dorovnať

Ohlund « Št Jan 21, 2010 5:12 am » CG aj vám, je to neskutočné ako ste sa rozbehli a momentálne máte najdlhšiu sériu výhier vy

tu je pochvala od konkurencie, ktorá patrí nám všetkým,preto som ju sem okopíroval.Pekné gesto uznania od Ohlunda,čo poviete? :smile03:

Dakujem Ohlund,vážim si to. :thumbsup:
wau, ja trafil vsetko :yahoo: a predviedli sme vykon noci, po suverennom vykone, dnes to bude o kusok tazsie, kedze nas caka tim s najlepsou formou v KTL, ale ich asi ozereme pred zapasom a bude :oslava: :oslava: :oslava:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES