Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fossils Revived

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Nemôžeme, keď Blue Angels majú vypredané všetky hodiny na greene
ale snad sa tam pocas PO do sytosti vysantia a potom budeme moct nastupit my:

Obrázek
Riadne tesne to tento týždeň je :nervozny:
tak v tretom kole sme takticky setrili sily aby sme neprepalili uvod sezony :D

hokusy-pokusy v poslednych dnoch nepriniesli oslnive vysledky, aspon do buducna vieme ze tudy cesta nevede :D

dnes si mozeme trochu oddychnut, zresetovat hlavy a od zajtra 4. kolo kde sa snad zadari opat pripisat nejake bodiky :box:
Stvrte kolo skoncilo, na body sme zase nedosiahli... :hmm:

Ale s tym ako tipujeme som v podstate spokojny, je tam povedal by som primerana variabilita tipov, pokryvame siroku skalu vysledkov akurat mame trochu smolu ze vacsinu dni sice kazdy z nas trafi nieco, ale nikto nie dost... v tych prvych 2 kolach sme v tomto mavali viac stastia ze kazdy den 1-2 z nas trafili vyssi pocet zapasov a zvysni dvaja teda zakonite skoro nic. To je da sa povedat idealny stav, snad sa k nemu v dalsich kolach opat priblizime.

Opat nie je medzi kolami ziadna prestavka, 5.kolo zacina uz dnes tak nezabudnut natipovat ;)
Tak takto by to slo :thumbsup:
O tomto som presne pisal o 1 post vyssie :yes:
Dobry nazov timu :good:
Uff, to boli dve polovice kola ako den a noc... prva super, priebezne prve miesto a druha podobna ako predosle 2 kola, kazdy den sme niekto nieco trafili, ale nikto nie dost :scare:

Nakoniec sa to spriemerovalo na delene 7.miesto, po dvoch jalovych kolach su to aspon nejake skromne body (1,5) ale po tom dobrom zaciuatku kola minimalne u mna prevlada mierne sklamanie.

Hadam sa v 6.kole zadari viac – zacina uz dnes, tak nezabudnut natipovat ;)
Neviem ako sa mi to podarilo ale vraj som sa dostal do allstar :D tak snáď nám nespravím hanbu
Anty píše:
čtv 15. pro 2022 22:58
Neviem ako sa mi to podarilo ale vraj som sa dostal do allstar
samozrejme gratulujem :klobuk:
uzi si to ;)
Tam berou každýho, i já tam párkrát byl...
inak teraz pozeram ze mam riadne dobru uspesnost v remizach :D asi by som ich mal skusat castejsie
AndyF píše:
pát 16. pro 2022 07:53
Tam berou každýho, i já tam párkrát byl...
a najmä keď teraz berú jedného z každého tímu :-D
pred poslednym dnom kola to bude v tabulke extremne vyrovnane, hadam sa zadari ziskat nejake slusne body :nervozny:
Nakoniec delený 4.flek, za mňa môže byť :good:
Užite si voľno cez sviatky, Anty aj ucast v ASG a o pár dní hurá do druhej polky sezóny :box:
Druhu polku sezony sme zacali rovnako ako tu prvu, peknym 3. miestom v sviatocnom vianocno-novorocnom kole :good:
V tabulke ZC by sme mali poskocit vyssie a k tomu zvysit naskok na timy pod ciarou, takze z mojej strany uplna spokojnost. Len tak dalej
Sme pred koncom dalsieho vydareneho kola :thumbsup:
verim ze takticky zvladneme posledny den s 2 zapasmi a udrzime sa aspon v top3 ;)
Snáď to uhráme, aby sme boli po dvoch tretinách základnej časti už v klidku
:ciga:
Skúsene :ciga: :good:
Síce sme nakoniec po korekciách "az" tretí, ale to je stále OK výsledok, priebežne po 8 kolách sme druhí, verím ze o PO by sme sa nemuseli triasť do posledného kola... ešte 1-2 kola v top5 a mohlo by to byt v suchu :thumbsup:
dalsie paradne kolecko, dalsi top3 finish a ak som to dobre prepocital tak aj priebezny prvy flek v tabulke ZC :cool:

o ucast v PO by nas 3 kola pred koncom ZC mohol pripravit uz len nejaky zazrak :thumbsup:

Obrázek
Obrázek
A tá haluz, že ja som vyhral individuálne kolo a s náskokom 10 bodov, wtf :lol2:

To sa mi za tých "sto" rokov v lige ešte nepodarilo :lol2:
Joe S. píše:
stř 08. úno 2023 23:38
A tá haluz, že ja som vyhral individuálne kolo a s náskokom 10 bodov
k tomu samozrejme velka gratulacia :klobuk:
kludne tak pokracuj az do konca sezony :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS