Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak snad se ještě rozehrajeme a pak ti to přání splníme. :yahoo:
Ok dohodnuté tak drzim palce a s kluky z Ice Cats se budeme na koncert tesit :wink: :) Zvlast Flyers se rad pozrie na stare pekne miesta vo vasom kulturaku a ja ako zakladatel tohto tymu v KTL sa rad pozriem na stare miesta k vinecku a muzicke. :) :wink:
Tak a už sme prvý 😂 poďme to udržať a pokúsiť sa vyhrať aj toto kolo
sme vam v patach :flyer:
To je síce pravda ale budeme sa snažiť aby to tak aj ostalo😂
Tak bolo by smutne,aby ste se o to nesnazili :-D My vyberieme pukance a po ocku budeme sledovat vas suboj,ktory este Dragoni urcite nenechaju len na vas 2 :) Kazdopadne jedno prvenstvo uz mate a cize nejvic akraktivnu temu v komunikaci na to urcenej a tu vam na paty borci Angels nejdu ani omylom. :arrow2: :klobuk:
chrto85 píše:
stř 03. úno 2021 06:45
Tak a už sme prvý poďme to udržať a pokúsiť sa vyhrať aj toto kolo
Skvela forma, chrto, uz od druhej polky prveho kola podavas skvele vykony a znova mame tipera na najvyssich prieckach individualky :klobuk: Znova to mame dobre rozbehnute, ale je to tam velmi tesne, medzi nami a poslednym timom v konferencii je 10 bodov... Co mna osobne velmi tesi je konzistentnost nasich vykonov, ta je klucova v boji o playoff.
Pomaličky odskakujeme🤣 aj keď tímy (5) na druhom mieste strácajú na náš len 5 bodov 🤔ale tak ako sa vraví pomaličky ďalej zajdese a dúfam že ti už budeme len navisovat🤭😁
Chrto kloboucek dolu paradna forma,komunikace,je videt,ze si to uzivas,takto som ta uz dlho nevidel a v Mighty taky nie.Velmi dobre zlozeny tym a dobre sa doplnate,neni to na jednom lidrovi ale se pri tom stridate,sem rad,ze to plati i u mojich mackach a exKentak ako ja Flyers chytil taky supr formu a dari sa mu, nech vam ta zabava z hry vydrzi kluci,potom pridu i vysledky. :klobuk: :)

Mimo temu,ze zajtrajsieho rozpisu hned 3duely zmizli kvoli prelozeniu duelov,uz 4 tymy su out ide to rychlym tempom ako u nas,vsude ve svete,pokud to bude pokracovat ,aby vobec tu rozohratu ligu dohrali.A to nehovorim o tom,ze ty sportovci co to dostali se aj po karantene s tym budu dlouho trapit a vubec nemusi vratit na predoslu uroven.U nas NYR weby par lidi vyhadzuje na oci,ze Ziba neboduje,jenze vubec nevime aky prubeh to na nem zanechalo a ci ten Quinn mu to jeste nezhorsuje,ze hraje skoro nejvic z celeho týmu.Bojim,se,ze jo
Connor klobúk dole 👍🏻plny zásah paráda len tak ďalej
Connor gratulka k full housu :klobuk: Aj mne sa uz toto kolo asi 2 x takto tak tak uz to dobre rozbehlo ale ten posledny duel utek medzi prsty.O to vic grats :oslava:
Vdaka, pani. Ani si nepatam, ci sa mi niekedy podarilo trafit vsetky zapasy pri takomto pocte duelov. Hlavne je, ze sme spat na cele a so solidnym naskokom pred zvyskom konferencie, teda az na Dragons, ktori na nas stracaju len tri body. Bude to vsak este boj, azda budeme pokracovat vo vykonoch z poslednych par dni.
Uz uz som sa chrto pre zmenu chystal zagratulovat tebe k full housu pre zmenu a uslo to o 1 sekundu.Uz som myslel,ze mne to opat pokazil 1 duel,ked som tipoval srdcom a nie rozumom "moji Rangers".Kazdopadne super kolecko od teba i Flyersa Ste borci :klobuk:
Ani nevrav skoro ma vystrelo😠 keď som videl že v poslednej sekunde dostali gol a to som ten zápas pozeral lebo však hrali moji blusmeni ktorí to nakoniec aj tak posrali 😤ale čo už aspoň že to bolo bodovo úspešne kolo pre tim😀😁
Tak chalani dneska sa nám už podarilo celkom slušne odskočiť👍🏻Do konca kolá nám ostávajú 3 tipovacie dni stoho jeden je len taký kde sa odohráva viac zápasov😂 takze aj toto kolo mame rozbehnuté pekne tak dúfam v úspešný koniec kola😏.
Taky doufám že už to dotáhneme.Musíme pohlídat ten jeden kde je víc zápasů. Bylo by super mít po dvou kolech plný počet bodů. :good:
Tak máme tu posledný deň 2 kola a snim aj náskok na čele tabuľky tak pevne dúfam že to dáme a dotiahneme do úspešného konca a získame aj po druhom kole plný počet bodov. :cool: :clap: :-D
No vzhledem k tomu ,ze su len 2 duely,myslim,ze na 99% k tomu mate velmi blizko.Zatim to u vas i celkovo v KTL pekne mate rozbehnute ,kloboucek dolu :klobuk:
A je to tam :-D :clap: 2 kola a plný počet bodov paráda len tak ďalej poďme dobre vstúpiť aj do toho 3 :good:
:klobuk: pred týmto tímom. 2 kolá, 2 víťazstvá. Skvelý úvod sezóny v našom podaní.

Chrto, :klobuk: Velka gratulacia k tretej priecke v individualke. Podával si konštantne kvalitné výkony, ktoré položili základ našej výhry v tomto kole. Vlastne si zopakoval umiestnenie miraha z predosleho kola. Tieto vaše individuálne výkony sú veľkým dôvodom, prečo máme maximálny možný počet bodov.

So Streetmanom a mirahom sme ti zdatne sekundovali a obzvlášť v druhej polovici kola sme dokázali pozdvihnúť svoje výkony. Taktiež sa mi veľmi páči, ako sme dokázali odolať tlaku súperov. Nielen v tomto kole, ale aj v tom minulom. Dragons i Angels boli neustále v našej blízkosti, eventuálne nás aj na istú dobu predbehli, ale vždy sme ich dokázali dobehnúť a následne im aj odskočiť v poradí. Ako píše chrto, podme si po dobry vysledok aj v tretom kole. Dúfam, že aj naďalej sa nám bude takto dariť.
Paráda, zvládli jsme i druhé kolo. :oslava:

Je důležitý, že se o body dělí celý tým a neleží to jen na jednom dvou hráčích.

Já s Chrtom jsme už skončili na třetí příčce v jednotlivcích a teď je řada na tobě a Streetmanovi. :-D

Tak snad se nám bude dařit i v dalších kolech. :yahoo:
No nevím, jestli na takový umístění mám letos formu :lol2:

Ale tak důležitý je týmový výkon a ten je zatím super :klobuk:
Ty kokos to je ale hanba dnes myslim pre moj tym , nastesti az na vynimky celoligova :-D :-D :slap: Ked som videl tie vysledky,myslel som,kolo je v pecku pre Ice nastesti se ten den da vymazat bez velkych strat :slap: To zas boli vysledky v lige najma Tampa a Washington ke vsi ucte k superom sokovali :neviem: :klobuk: (ne,ze by mi to najma u jezdcu vadilo :-D :-D jen necekane)

O to vic :klobuk: pred temi 3 co dnes pekne zabodovali.
Tak třetí kolo nám zatím moc nevychází. :hroza: Možná je na čase zkusit zariskovat nějaký překvápka, nebo remízy.
Tak ako toto kolo nám absolútne nevychádza dneska sme sa dostali na veľmi škaredé posledné miesto. V tomto kole už asi toho veľa nezmozeme tak dúfajme že nás 4 kolo vráti na popredné priečky lebo môj osobný názor je že tento tím vôbec nieje zle zložený a máme oveľa naviac ako byť posledný.
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS