CRAZY MEERKATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

už sme za teba hľadali náhradu ! ešte jeden den a vyhodili by sme ťa z vlastného tímu :D
U tebe mě to nepřekvapuje člověče :-D
To máš za to, že si ma dal ako posledného na nájazdy !!! :thumbsdown: :hehe:
To nejlepší na konec :jn: :giggle:
Len sa smej teraz, ale keď nám vo finale vyhrám titul, tak mi budeš ďakovať :wave: :jn:
Já vám všem už teď děkuju za celou sezonu :wink: :klobuk:
Tak přátelé, nakonec jsme se do druhého kola probojovat nedokázali. I tak to ale byla skvělá sezona, díky všem, že jste vydrželi stabilně tipovat a nevykašlali se na to. Omlouvám se za své občasné výpadky a doufám, že se třeba příští rok zase sejdeme a zkusíme bojovat o vyšší příčky. Ještě jednou díky! :)
Lord TT píše:
čtv 21. bře 2019 06:35
Tak přátelé, nakonec jsme se do druhého kola probojovat nedokázali. I tak to ale byla skvělá sezona, díky všem, že jste vydrželi stabilně tipovat a nevykašlali se na to. Omlouvám se za své občasné výpadky a doufám, že se třeba příští rok zase sejdeme a zkusíme bojovat o vyšší příčky. Ještě jednou díky!
Dekujeme za super výkony týmu počas celej sezony i v play off :klobuk: Lorde :wink: ,zanechali ste tu velký a pozitivní dojem,pekne ste se doplnali,tešíme se na další souboje. :) :wink: :clap: :clap: Každý zabral v jinou chvili ,na čele s,hvezdou týmu Streeetmanom,strelcom stefanom, mediček vás pekne doplnal svojimi skúsenostami z KTL,tešíme mne,že si našel dobrý tým ,nech je ako je,navždy zostanete v meste ICE CATS legendami a hodne lidi doted nosí na drese tvuj a Wilduv dres :) :clap: a kormidlo držal šikovný GM který si TOP výkony nechal na play off a takmer nás z hry vyšoup parádny a velmi ambiciozny tým,ktorý ma pred sebou velkou budúcnosť,lebo vás to tu baví a to je základ. :klobuk: :frajer: A komunikatívny,čo dnes je velke plus i pre organizátora arečka a kluky z KTL,to už dnes pravidlo není :wink: :frajer:
Tak je to tady, doufám že do sezony vstoupíme úspěšně, hodně štěstí kolegové :oslava:
Myslím,že Robinho ako nováčik vhupol do ligy rovnýma nohama a s Stefanom utvorili silný útok ,ktorému to v tomto kole šlape na 1 :wink: doplnený vami dvomi skúsenými mazákmi s medikom Lorde,jen tak dál :klobuk:
Nebudu první kolo komentovat, dokud neskončí. Nerad bych něco zakřikl :giggle:
Už skončilo :klobuk:
Tož, první kolo se vydařilo, co si budeme povídat. Díky kolegové :klobuk:
No pánové, dneska jsme tedy propadli :giggle:
No sme ako sinusoida. Raz hore a raz dole :D ale celkom nám.to ide tak len tak ďalej :)
No nejvíc jsem zíral, když jsme dokázali prohrát s týmem, který udělal druhý nejhorší počet bodů ten den. 5:7 :giggle:
No ak by náš najlepší GM niečo aj uhádol, tak by sme prehrať nemuseli :D
Já myslím, že GM si vede docela dobře na to, že už od roku 2011 nesleduje NHL :jn:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS