Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ahoj pokracujeme v novej sezone?
Jasný, rozešlu pozvánky.
Někdo tu ligu přece musí vyhrát.
Nie ze by som o tom pochyboval ze to vyhrame, ale traja mozno budeme mat aj konkurenciu. Co ty na to dejf?
Já pořád doufal, že se tady Linden objeví. Ale už asi nadobro přestal. Seženu toho čtvrtého. Akorát jsem to tady nesledoval, tak musím zjistit, kdo je volný.
Pokracujeme? Sezona sa nam blizi
Ja pokracujem a dufam, ze sa dejf coskoro ozve.
Do novej sezony vstupujeme s vyrazne pozmenenym zlozenim. Z vlanajsieho timu som ostal iba ja. Dlhodoby GM, dejf, trocha stratil motivaciu a potreboval si dat pauzu. Som mu velmi vdacny, ze mi pred siestimi rokmi dal ako uplnemu novacikovi sancu a dufam, ze mu KTL zacne chybat a coskoro sa vrati. :klobuk:

Rad by som tymto prispevkom privital novych clenov timu Hockey Kent. Streetman patril v minulej sezone k najlepsim tiperom v individuálnej súťaži a do timu prinasa velku kvalitu. V chrtovi85 ziskavame okrem kvality aj ohromne skusenosti v tejto lige. A som rad, ze sa v nasom drese predstavi aj novacik, mirah. Verim, ze ho posobenie v KTL oslovi, bude ho bavit a liga ziska dalsieho stabilneho hraca.

Pani, teším sa na sezonu vo vasej spolocnosti, drzim vam palce pri tipoch a dufam, ze sa nám bude dariť individuálne i tímovo.
Chalani zdravím vás som nesmierne rad že som späť aj keď v inom tíme ako v Mighy Bulls kde sme v posledných ročníkoch nemali zrovna najlepšie zložený tím a chalani tam vynechavali niektoré tipovacie dni no a v jednom alebo dvoch sa tipovať nedá keď tím má štyroch. Dúfam že tu nás nič podobne nepostretne a budueme ozaj všetci tipovať pravidelne zatiaľ nám to ide tak dúfam že to dotiahneme čo najďalej. Prajem celému tímu veľa šťastných a hlavne správnych tipov.
Chrto, my sme radi, ze ta mame v time. Viem, ze si skuseny tiper a ze si bol aj lider Mighty Bulls. Verim, ze sa nemusis obavat, vsetci sme tu stali clenovia hokejfora, takze s absenciami by nemal byt problem (akurat sa musim ospravedlnit, ze ma trocha prekvapili zapasy o 18:00 cez vikend :oops: ). Ako pises, zatial sa nam dari, verim, ze v tom budeme pokracovat.
Já jsem pro jistotu natipoval všech 16 kol kdybych někdy zapomněl, nebo to nestihl. Lepší nějaký tip než žádný. A teď to každý den upravuju.

Snad se nám bude dál dařit.

Ahoj
Ja to zatiaľ tipujem po 4 dňoch a tiež si priebežne upravujeme tipy dnes má od plného zasuhu delil jeden tip no čo uz hlavne že sme si pred druhým miestom spravili menší náskok. Len tak dalej
Já bych měl asi o pár bodíků více, kdybych slepě nadával na ty moje kosatky. Ale po dnešní další hrůze :hroza: mi už s nimi dochází trpělivost a asi to změním.

V tipování se nám zatím daří skvěle, tak snad to bude pokračovat.
Možná by to chtělo potom domluvit nějakou týmovou taktiku a někdo by mohl dávat jiný tipy (zkusit nějaký překvapení) než ostatní v týmu, aby jsme v případě nějakých překvapivých výsledků měli nějaký body, když se počítají dva nejlepší tipy.
Vsimol som si. Ale to je normalne, vsetci verime svojim timom... ale Canucks teda zatial sklamanie. :-(

Zatial sa nam dari fakt super. Mame to velmi dobre rozbehnute, akurat si este budeme musiet postrazit tie dva-tri dni, kedy sa bude hrat okolo tucta zapasov. :klobuk: pred tvojimi vykonmi. Dominujes individualke a ziskavas pre nas dolezite body. Nie zle na tvoju debut v KTL :good:

Co sa tyka timovej taktiky, preferujem, aby mali tiperi volnost, ale ak budete mat so Streetmanom a chrtom zaujem o to, tak to mozeme prediskutovat.
Ono tipovat NHL je dost o štěstí. Více méně může každý porazit každého. A letos je to tipování zápasů myslím ještě těžší, když se hraje mezi sebou jen v divizi. Ale zatím nám to vychází a to je nejdůležitější.

U Canucks je to zatím hlavně o obraně. Když skoro každý zápas dostane 5 a více gólů :hroza: , těžko se dělají body. Uvidíme jak to bude dál. Naštěstí je z tohoto pohledu sezóna velmi krátká, tak tu bídu nějak přežiju. :-D
Tiez si myslim, ze to tipovanie je trocha narocnejsie. Najma v tych dvojzapasoch. Cloveka to taha zopakovat vysledok z prveho zapasu, ale tie timy urobia nejake "adjustmenty" a ten vysledok moze byt uplne opacny. Ale inak musim povedat, ze sa mi vcelku tento format paci.

Vsimol som si, ze vela inkasujete. Dokonca som mal Demka vo fantasy lige , takze ciastocne poznam tvoje pocity :-D . Navyse ta kanadska divizia mi pride vcelku silna, obzvlast s vylepsenym Montrealom. Bude vcelku tazke dostat sa do top 4 cez timy ako Habs, Leafs, Jets Flames ci Oilers.
Gratulujem k 1, miestu z 1 kola systemom start ciel :cinka: ,bol to pekny valec ako tymoch tak mirah ,sa ukazal ako velka posila Connor ako po tiperskej,tak i komunikativnej sfere. :frajer: Good luck do dalsieho kola i sezony. :)
Mirah tak tomu sa povie velky vstup do KTL. :klobuk: Ako po individualnej stranke kde si skoncil 3, ale vacsinu casu viedol tak i veľmi zaujimavymi postrehmi ako po tymovej stranke tak i kosatiek ktore si dnes opat pripisali skalp Ottawy ako po minule dni :klobuk:
Tak pani prvé kolo nám vyšlo celkom pekne :clap: dúfam že v druhom nadviažeme na toto prvé :-D . Mirah škoda že ti nakoniec to prvé miesto v individuálke uslo :-( ale nakoniec aj tak pekná top 3 :good: . Čo je ale aj tak pekne že nakoniec sme spolu s gremlins skončili na delenom prvom mieste v celej lige. Len tak ďalej chalani a môžme dôjsť pekne ďaleko. :cool: :clap:
Skvela praca, tim. Paradny vstup do sezony, a ako pise Chris, viedli sme prakticky od uvodnych dni kola, co tiez nie je bezna vec. Verim, ze nam forma vydrzi a v nastolenom trende budeme pokracovat aj v dalsich dnoch resp. tyzdnoch.

Mirah, :klobuk: , skoda, ze ti to nakoniec nevyslo na vyhru v individualke, ale tretie miesto je uzasny pocin. Svoj vstup do ligy si ponal podobnym sposobom ako Hughes či Pettersson vlani resp. predvlani a vyrazne si prispel k uspechu timu. Chrto, urcite treba spomenut aj tvoje Top10 umiestnenie v individualke. Spolu so Streetmanom ste nas tahali v tych klucovych 10+ zapasovych dnoch ku koncu kola, kedy sme potrebovali udrzat naskok pred dotierajucimi Knights.

A ako uz spomenul Chris, som velmi rad, ze to v nasej timovej teme ozilo, diskutujeme, podporujeme sa atd.
Super začátek, jen tak dál :good:

Většinu kol jsem byl jen do počtu, ale aspoň na tom konci jsem trochu pomohl :lol2:
Že jsem skončil třetí mě vůbec netrápí. Hlavně že se nám vedlo skvěle jako týmu :clap: . Uvidíme jak to bude pokračovat dál.
Tak pani samba dneska nič moc ale potiahli ste to ostatný a na priebežné prvé miesto strácame len bod tak dúfam že dnes to dotiahneme a už si budeme budovať len naskok :good:
mirah píše:
ned 31. led 2021 08:28
Že jsem skončil třetí mě vůbec netrápí
tiež by ma netrápilo, keby som bol tretí :giggle:
Tak v druhém kole se nám zatím tedy úplně nedaří. Nejsme ale kapela aby jsme pořád jen vyhrávali a druhý místo není taky úplně špatný a ztráta je jen 3 bodíky. :good:
To je ale skoda mirahu,dal by som si zahrat u vas pesnicku na zelanie,V pekle sudy valej :-D :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=KwPmkgkgdCk
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS