ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak teda gratulace. Zaslouzene, ve finale jste podavali maximalni vykony.
dejf píše:Tak teda gratulace. Zaslouzene, ve finale jste podavali maximalni vykony.
Dakujeme pekne Flyers a dejf za gratulácie :) a musím vám to oplatiť,išli ste ako píly celé play off,vrátili požičané vlanajšíemu premožitelovi týmu Evil,vyradili vítaza vaši konference petríkovcov a i vo finále ste podavali super výkony ako v jednotlivcoch dejf i Connor a Fleyers,klobúk dolu páni :klobuk: tak i týmovom výsledku,tie X ste chytali vo velkom štýle :klobuk: prinútili makať naplno ak sme sa k 1 titulu pre ICE CATS chceli prepracovať bolo to finále ako sa patrí,plne prekvapivých výsledkov,zvratov a za toto vám tiež musím zagratulovať páni :klobuk: tešíme sa na dalšie súboje v budúcej sezone s vami i dalšími týmami. :) :klobuk:
Gratz :klobuk:
petrik píše:Gratz :klobuk:
Díky kolego :klobuk: ,ICE se konečne taky dočkali,už byl nejvyšší čas :)
No tak po letnom odpočinku Ice vstúpili do novej sezony v nezmenenej zostave,oslavy titulu sme si užili počas leta,trochu trvali aj počas 1 kola novej sezony :-D :wink: ale už pomalu krok za krokom počas 2 kola sme si pripísali pár cenných skalpov v 2 duelovom kole :) už po dnešku je jasne,že obsadíme 2 miesto a tak sme aspon čiastočne napravili zaváhanie v tom 1.Dodatočne chcem pogratulovať kolegom z Blue Angels ale i Masters Gremlins k parádnemu vstupu do novej sezony kde obsadili 1 miesto v 1 kole, :klobuk: :) :)

na čo Masteráci naviažu aj v tom 2 :klobuk: :klobuk: :klobuk: Tešíme sa na dalšie súboje s nimi,velká konkurencia nás vždy dobre navnadí na súboje v novej sezone,či už s Masters,Kentom,Falcons alebo Angels,Evilákmi ,Drexelákmi,rytiermi a dalšími súpermi. :box: :box: Všetkých prihlásené týmy vítam znovu v hre,o rok sa snad na stratené miesta vrátia i Blue Flyers ktorý si dávajú snad len menšiu pauzu a vrátia sa o rok do hry. :) :)
Chcem sa podakovať kolegovcom z Ice za poctivú robotu počas obidvoch kôl,v tom 1 nám štastena nebola moc naklonená,ale času na nápravu bude ešte dosť,postupne sme na tom začali pracovať už v tomto 2 kole.Pred 3 kolom dojde v našom týme k menšej zmene,na čom sme sa dohodli už v priebehu 2,ale na to bude dosť času v dalšie dni. :box: :) :) Dnes koniec hlásenia,pekný večer i víkend prajem všetkým zúčastneným kolegom v KTL i mimo neho. :klobuk: :)
diky, ze ste tym poslednym zapasom (LAK-NJD) otocili stav s dragons :good:
No věcné dary v podobě sudů s různým obsahem můžete poslat Milošovi on to pak rozdělí. :oslava:
arek píše:
pát 07. pro 2018 07:36
aby si sa neposral :bee:
boss píše:
úte 11. dub 2017 13:42
Námět na skvělý článek na stránky KTL ... udělat analýzu, když byl Chris GM, kolikrát a zda vůbec odehrál sezónu s hráči, se kterými nastoupil do sezóny Vždyť každý, i ten nejhorší sportovní fanoušek, ví, že tým se musí sehrát a hráči si musí sednout.
Ked si toto Pavlíku napísal,zasmial som sa na tom,zaslúžil som si to za minulosť ,spolu sme v Evil dosiahli na 2 tituly ,na ktoré budem rád spomínať,my dva sme byli dosť tvrdohlavý a každý chtel delat veci po svém,boli sme ako ohen a voda ,spolu to skrátka nešlo,ted je každý na svém písečku a venuje sa svojmu týmu.A je nám fajn. :) :good: Ale spätne ti musím dať za pravdu,s chalanmi rambom,Zezym,Vojtarim sme sa zohrali za tie 2 sezony čo sme spolu,vieme o svojich kladoch i slabších miestach,pôsobia na mna neraz upokujujuco ked začnem strácať občas pri slabších výsledkoch pokoj :-D :wink: a tipovanie s nimi si užívam,zohrali sme sa,každý si ide to svoje ale nezapomínají i na tým a za to im chcem aj touto cestou podakovať ,urobil som to aj osobne,ale je čas napísať to aj verejne,nielen preto,že sme vyhrali 1 titul pre ICE CATS a aj v duelových kolach si ideme svoje,ale preto,že si rozumieme a vieme kde nás tlačila topánka a na tom sa snažíme pracovať spolu.Díky chalani. :) :wink:

V našich dueloch,ten 1 sme líp zvládli my,ten druhý vy,pekne ste nás vyškolili a zaslúžene dali na frak.Takže sme si kvit i ked teda vy jasne,(Angels a Drexel su skúsený matadori a tešia sa na dalšie kolá aby vám to vrátili a dostali za seba v tabulke ) kde excelujú happy a Reddy ( gratulka k zvoleniu za vaše výkony do ASG chalani,máte formu ako hrom :klobuk: )

ale su silný spolu aj ako tým a určite ešte dajú o sebe vedieť v dalšom kole :wink2: )nám šlapali vo výbornej forme hrajúci koníci a Kenti na chrbát a držali v napätí až do predposledného dna tohto kola.A Gremmlináci čihali v tesnom závetrí na naše prípadné zakopnutia.Určite ešte to tu roztočia,majú parádnu formu od úvodu sezony,bez väčších zavahaní. :klobuk: Klobouček pred týmito 4 týmami za toto kolo dolu,išli si svoje a prejavilo sa to na konečnom výsledku. :) Ale zase netreba zaspať na vavrínoch,je tu nové kolo a týmy ako Drexel Dragons,Gremmlináci,Angels a dalšie na ktoré netreba zabúdať,každý má svoju silu :frajer: si na nás brúsia zubky a tešia sa na nové suboje ako i my s nimi. :) :wink:Takže čo bolo bolo,dnes nám začína nové kolo a hlavne nech sa pri tom všetci spolu zabavíme. :yes:
arek píše:
pát 07. pro 2018 07:36
diky, ze ste tym poslednym zapasom (LAK-NJD) otocili stav s dragons
na začiatku sezony som bol osobne na zápase New Jersey :Washington 5:0 kde čerstvého víteze SC diablici rozobrali na šroubky ,diváci se tam skvelo bavili ,Ovečka dostala i po kokose :-D a tak po tej šnúre prehier Jersey sme riskli,že to konečne zlomia,majú svoju silu a určite nebudú prehrávať všechno. :wink: Ale bol to super duel,kajčo to tam skvelo triafal a mali sme i štastie,take výhry sa cení :) :wink: Akurát škoda,že to bolo v den kedy mal Redynko 30,ale čo,hlavne nech je zdravý,štastný a darí sa mu v láske i živote. :wink: Vše nej popral sem i osobne,ale napíšu to i tu ,kde tak radi chodíme už roky aj vdaka tebe arečku ,cepikovi a petríkovi :wink:
Prajem areckovi ,mojim kolegum od maciciek i konkurentom v KTL i vsem lidem z HF veseleho Silvestra,vela pohody,ziadne nehody a vse nej do noveho roku 2019 ,hlavne zdravicka,potom se zmakne vsechno. :klobuk: :) :klobuk:
3261 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS