Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finále SC CHICAGO Blackhawks vs BOSTON Bruins

Súboje o Stanleyho pohár.

Tak kto vyhra :cup: :?:

BOS
57%
20
CHI
43%
15

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :wave: Je to taaaaaaaaaaam ....Tuuuka je panko :klobuk: :klobuk: dnes to tam drzal zubami nechtami, nevyrazal zbytocne puky, bol istotka.


k nasim mediam len tolko :hehe:
chirurgicky odvedena praca
ked na poslednu chvilu pri rozkorculovani vypadol z ich zostavy klucovy hrac, nase sance na triumf rapidne stupli, co sa v zapase aj potvrdilo
bez Hossu boli hostia v prevaznej casti zapasu dost jalovi, o ich presilovkach nevraviac (btw, tahame snuru 25 oslaboviek bez inkasovaneho golu)
este raz k FO - 40:16, Bergy - 24:4 :scare: (Handzus 0:10)

zaverecna vymena nazorov s Bickellom :D

Obrázek
Obrázek
jednoznacne zasluzena vyhra Brumikov, uz po prve tretine mohlo byt kludne 1-2:0, Chicago aj nadalej slabe v presilovkach resp. Boston vynikajuci v oslabeni, rozhodcovia mozno trochu prvu tretinu nezapiskali idealne ale zapas to neovplyvnilo, v tretej tretine som ocakaval ze do toho Chicago predsa len vleti ale ked som videl tu bezradnost tak som to v 48.minute vypol a spravil som myslim dobre, to co predvadzali Bruins na buly :poklona: Hawks ma sklamalo, ze by ich neucast Hossu az tak oslabila? neviem kedze som nevidel prve dve zapasy
Anty » Uto Jún 18, 2013 10:41 am píše:jHawks ma sklamalo, ze by ich neucast Hossu az tak oslabila? neviem kedze som nevidel prve dve zapasy
Áno.
Nemôžem si pomôcť, ale Chárov výraz tváre: Thiiiiiis iiiiiiiiisss Bostooooooon :box:
Chicago bez Hossicku bolo uplne tragicke, ja mam pocit, ze prave on je najvacsou hviezdou Hawks, a podla videneho je Kane a Toews o styri sutereny nizsie. To, ci to ma taky impact na hru jastrabov je otazne, ale urcite im chybal, ved v prvych dvoch zapasoch to bol prave on, co robil pred Raskom najvacsi vichor.

Vcerajsi zapas totalna dominancia, a ked sme uz Hawks k niecomu pustili, stal tam vzdy pripraveny Tuukka :clap:

Kral Leonidas vcera upratoval, zase niekto raz vyprovokoval divu zver :x

Boston bol lepsi. Zasluzena vyhra.
No kdyz hral Hossa tak mi to prislo takovy dost tesny a vyrovnany , ale jak ted nehral tak mi prisla celkem dost jasna dominace Bostonu.

Je fakt zajimavy ze Hossa je zasadni Leader pro Chicago.
Obrázek
Super zapas z nasej strany. Chicago to nezvladlo na ziadnom fronte:
- Hossu neboli schopny dat dokopy lekari
- trener (ktory vraj vedel ze Hossov start je otazny) na rozkorculovanie neposlal Smitha
- chudak Smith vobec netusil ze vecer moze nastupit na zapas tak po spolocnom obede so svojou mamou sa ona vybrala domov cize ani ho nevidela v zapase
- ucet za skolenie vo face offs im Bruins poslu po sezone. Rangers, Toronto aj Penguins tiez dostanu vyuctovanie za skolenie
- presilovka uplna nemohucnost
- hra 5 na 5 otrasna, vacsina striel a sanci bola zo vzdialenosti bez dorazky a clonenia co Rask chyti aj keby to bolo 10. predlzenie
- Shaw sa dufam uistil ze ma velmi daleko od urovne Marchanda
- Bickelove prirovnavania k Lucicovi tiez po poslednych 3 zapasoch vyzeraju viac ako vtipne... pri nasich fyzickych a silnych obrancoch a utocnikoch si zatial extra $ do dalsieho kontraktu nezarobil

Z nasho pohladu musime zajtra vyuzit "poraneneneho nepriatela" (fyzicky aj psychicky) a vytiahnut killer instinct aby sme cestovali do Chicago za stavu 3-1 na zapasy.
Ten chara na tych fotkach to je iny hodor.
Zeus
:?: Tretí finálový zápas vám príliš nevyšiel. Prečo?
:arrow: Samozrejme, že sme chceli vyhrať. Nepodarilo sa, nie je to ideálne, ale séria bude ešte dlhá. Boston má veľmi dobré mužstvo. Hrajú výborne v obrane, nepúšťajú nás často do šancí, no musíme sa cez to prehrýzť.

:?: Marián Hossa nenastúpil pre zranenie, ako veľmi mužstvu chýbal?
:arrow: Je to jeden z našich najlepších hráčov, chýbal v presilovkách, oslabeniach, všade.

:?: Čo musíte vo štvrtom zápase zmeniť, aby ste Boston zdolali?
:arrow: Určite viac korčuľovať a vyhrávať osobné súboje. Keď som vyhrával osobné súboje, odchádzal som z nich s pukom. Inak sme puk len naháňali.

:?: V Bostone nebola až taká burlivá atmosféra ako v Chicagu. Cítite doma podporu hľadiska?
:arrow: V Chicagu máme väčšiu halu, ale aj atmosféra v Bostone bola dobrá. Pravdupovediac, keď je človek na ľade, až tak to veľmi nevníma. (pravdask)

ako posledna otazka :roll: ja som mal praveze opacny pocit, prave aj kvôli tej väcsej hale v CHI
mf, dnes to bude zapas, ktory môze vela znamenat a Chicago si pripadnu stratu nemôze prilis dovolit.....sme pred nimi o krok vpred, aj co sa tyka doterajsich vykonov, Hossa je v pripade Chicaga ich rozhodujucim faktorom a niet pochyb o tom, ze dnes nastupi Report: 'Hawks' Hossa likely to play in Game 4
uz aj z tohto pohladu to bude iny zapas, my musime hrat hru, ktoru sme predvadzali doteraz, je radost vstavat na taketo zapasy a preto sa uz neviem dockat toho dnesneho :fan:

Obrázek
Tim Sassone ‏@TimSassone 8h
Hearing Hossa has a hip problem from Chara cross check earlier in series. #Blackhawks #Bruins

:neutral:
Getzo5 » 19 Jún 2013, 12:11 píše:Tim Sassone ‏@TimSassone 8h
Hearing Hossa has a hip problem from Chara cross check earlier in series. #Blackhawks #Bruins

:neutral:
S Chárom sa nerozprávajú Bratislavčania, zachvíľu sa s ním nebude baviť celý Trenčín :giggle: Ešte niečo treba s Handzušom a nebude sa s ním baviť nikto vo Zvolene a v Bystrici :giggle:
:arrow: http://sports.nationalpost.com/2013/06/ ... um=twitter :thumbsup:

Obrázek
Aaron Ward spent more than two seasons with the Bruins, a good amount of time as Chara’s partner. He saw Chara do everything expected at the rink, then go home and do more – more miles on the bike, more pounds in weights. He found out Chara expected passes on his tape. At all times.

“If my pass didn’t hit his tape on a D-to-D, he’d look at me, shake his stick and say in no uncertain terms, ‘For [bleep’s] sakes, hit my tape,’ ” said Ward, who’s now an analyst for TSN. “And if it happened again, he’d get mad. He’d get frustrated. In warm-up.”
“He’s the epitome of a captain,” Ward said. “You respect it, not only because he’s got skill, but there’s a presence there. ‘Z’ doesn’t have marketing agreements. ‘Z’ doesn’t have a never-ending need to be the focal point of anybody’s broadcast, anybody’s article or anything. All he cares about is, bottom line, get wins. He’s the most competitive son of a bitch I’ve ever met.”
:buchac:
Lucic - Krejci - Horton
Marchand - Bergeron - Jagr
Paille - Kelly - Seguin
Daugavins - Peverley - Thornton

Chara - Seidenberg
Ference - Boychuk
Krug - McQuaid

Rask


Saad - Toews - Hossa
Sharp - Handzus - Kane
Bickel - Bolland - Shaw
Stalberg - Kruger - Frolik

Keith - Seabrook
Hjalmarsson - Oduya
Leddy - Rozsival

Crawford


Obrázek
cepi tie lajny BHawks by mali byt dnes takto:
Bickell-Toews-Kane
Sharp-Handzus-Hossa
Stalberg-Bolland-Shaw
Saad-Kruger-Frolik

btw od Jagra :arrow:
hoj HR. Ano, dnes se bude hrát nejdůležitější zápas sezony pro bostonské Medvědy. Aspoň si to myslím já,protože když vyhraješ,budeš vést 3:1 na zápasy a jsi malinký krůček od celkového vítězství. Když prohraješ,série bude vyrovnaná 2:2 a momentum se přeleje na stranu Chicaga, které bude mít znovu výhodu domácího prostředí do dalších zápasů. Dnešní zápas je pro nás stejný jako den, kdy středoškolák dělá MATURITU. Celý rok (nebo 4) trénuješ anebo se učíš a v jeden den zjistíš, jestli jsi to dělal celou dobu dobře,nebo špatně. A podle tohoto dne budeš dlouhou dobu hodnocený. Tak držte Medvědům palce při jejich maturitě! Jestli tuto maturitu uděláme,hned si všichni Medvědi posíláme přihlášku na právnickou fakultu do Plzně:):) A to bude něco.Tolik Medvědů na jednom místě nemají ani Slováci v Tatrách:):)
ok Obrázek :frajer2:
I.tr.

do 15 minut to bolo cele zle, spali sme este zimnym spankom a v risi snov si mysleli, ze hostia budu neskodnymi oveckami
hned od uvodneho buly nas hostia prehravali, boli pri kazdej cinnosti o krok vpred a zasluzene sa oslabovkovym golom dostali do vedenia
Seguin tazkopadne spracovaval puk, prisiel on a Bergy nestihal na Handzusa :eek2:



aj po tejto sprche sme hrali krcovito, bez napadu, nastastie nam to zacalo sypat v presilovkach, ale nebyt Ferenca, ktory zachytil puk a Pevsa (nas najlepsi hrac uvodnej tr.), ktory strelou svihom upratal puk do siete bezmocneho Crawforda (ten bol v tej chvili na parkoch:D aj tato presilovka by vyznela opät rozpacito
potom sme konecne zacali hrat svoju hru a hned to bolo o inom
dufam, ze ten odvar, ktory sme predviedli v uvodnych 15 minutach, bol len nasou ojedinelou slabsou chvilkou
Zvlastny zapas z nasej strany....zacali sme hrozne krcovito, taka nesuroda hra, puk nam odskakoval a vyvrcholilo to golom v oslabeni. Tato ladova sprcha nas ciastocne zaposobila ale aj tak to nebolo ono, a presilovkou sme to tam dostali a zacali hrat svoju hru, dufam ze sa uz ukludnia. Inac ta Krugova tycka :scare:
cepi » 20 Jún 2013, 02:09 píše: dufam, ze ten odvar, ktory sme predviedli v uvodnych 15 minutach, bol len nasou ojedinelou slabsou chvilkou
nebol. v II.tr. sme ten odvar este vystupnovali
hostia sa po predoslej prehre vyrazne zlepsili, no ich zlepseny vykon bol ulahceny nasim polavenim, co si tazko normalne vysvetlit
po inkasovanom 3 si Julien vzal time a nebol to kludny prejav, pocas prestavky bude v satni veselo
Rask robi co môze, podpora od spoluhracov sa mu ale nedostava
ale to ako sa zakazdym dostavame do zapasu :waa:
hostia v presilovkach nulovi, my vyuzivame uz 2 v zapase a do IIItr, ideme s viac ako priaznivym 1 golovym mankom, po takomto priebehu potesitelne konstatovanie a to sme minutu pre koncom tretiny mali na palici vyrovnanie - toto co nepremenil Kelly :slap:
divoka tretina, v tej zaverecnej bude rusno
Teraz je velka skoda, ze bude prestavka. Este chvilka a je 4:4
:yahoo: :yahoo: :yahoo: hned v uvode 4:4 Bergyyyyyyyyyyyyyy a mantinelovy Jarousek opät :poklona:



:pray:
Neksutocny zapas ....ale Jagr.... tot tam rozpoutal....naviazal nas ebadvoch hracov a paradne si porozumel s Bergym, celkovo tito dvaja sa citia na lade.... :klobuk:


na tie tycky to uz Jarda vede asi v celej lige :D


5:5, bleskurychla odpoved na golik .... :wave:
to je match ma je*ne docista

218 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS