Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finále SC CHICAGO Blackhawks vs BOSTON Bruins

Súboje o Stanleyho pohár.

Tak kto vyhra :cup: :?:

BOS
57%
20
CHI
43%
15

AndyF » Pia Jún 21, 2013 17:55 pm píše:Hawks to uz nepusti.
:andy: mal pravdu. Aj ked pocitam so sedemzapasovou seriou :nervozny:

Kazdopadne nejako to tu zdochlo..cim to asi bude? Nepriaznivym stavom pre B's ? :hmm:
kajo » Ned Jún 23, 2013 9:23 am píše:
AndyF » Pia Jún 21, 2013 17:55 pm píše:Hawks to uz nepusti.
:andy: mal pravdu. Aj ked pocitam so sedemzapasovou seriou :nervozny:

Kazdopadne nejako to tu zdochlo..cim to asi bude? Nepriaznivym stavom pre B's ? :hmm:
Su dni, kedy sa nepodaria :D vcera som zaspal po prvej tretine a nebolo to koli stavu :D ..... Stale si myslim ze toto finale vyhrame, ale dufal som, ze teraz to uz bude doma :(
No prijde mi, ze to domaci prostredi letos v PO ucinkuje nejak vic nez obvykle (ale je to takovej pocit, mozna ze statisticky byste me ubili)
Bruins by mali posadit jagra ak chcu tuto seriu vyhrat. jagr nehra tu hru s ktorou bol/je boston uspesny. Dufam ze sa to podari dostat do game 7.
Ja vam neviem, nechcem skladat zbrane, ale ked vidim ako Jarda nie a nie dat gol, Seguin, ktory zakapava, a prvy utok, ktory totalne stratil svoj lesk plus stale biednejsie fungujuca obrana.. Ako keby sme postupne odpadavali a cakali na ranu milosti. :cry:

Verim tomu, ze ak Hawks prehraju nasledujuci zapas, tak SC nevyhraju.
Nick Kypreos ‏@RealKyper 8m
A source told me #Bruins Bergeron may have suffered a spleen injury. Team reported he was taken by ambulance for observation at nearby hospital

Bergy got Forsberg`d :bye2:
Obrázek :moj:
Tohle vidim spatne.Kdyz jsem videl vcerejsi zapas prestavam verit ze to Boston da.
Ja ten zapas nevidela, ja :oslava: takze nemam tu co pisat :neviem:
Balkánec sa nezaprie :giggle:
Snad Bergy bude schopny nastupit a pri troche stastia bude 7.zapas isty.

Chicago malo aj vcera viac stastia ako rozumu. Gol vdaka zlomenej hokejke Seidenberga a potom v zavere namiesto presilovke 6 na 4 po jednoznacnom trippingu na Kruga sme dostali gol do prazdnej.

Ak zajtra vyhrame tak v stredu vidim 70% sancu pre Bruins!
Chicago bylo lepší.. stejně jako v game 4. .. tam nebýt Crawforda je to 5:0 :giggle: ...

Bostonu zaplať pánbůh pro ně začala od poloviny zápasu znova fungovat first line.. jestli si podobný výkony tahle řada převede i do game 6, tak mají šanci... Na druhou stranu, aby jenom first line nebylo málo... ale když si vytvoří dostatečný momentum.. snad to strhne i zbytek týmu... stále víc věřim Bostonu.. ale je tam furt hodně "ale" či "kdyby"....
Akokolvek sa tato seria skonci... z nasej strany by som poukazal na 2 fatalne zlyhania ktore dali Chicagu sancu ostat v hre:

1. Krugova chyba v 1. zapase po ktorej Chicago znizilo a neskor so stastim vyrovnalo a vyhralo v predlzeni

2. Do dnes nepochopitelne zlyhanie Kellyho ked v divokom 4. zapase mohol dostat Bruins do vedenia... snad 99.99% zo vsetkych ludi (nielen hracov NHL) by v tomto momente skorovalo

Obrázek
predosly zapas som neriesil, kedze Nova v CV nebola k dispozicii a aj keby, po uspesnom futbl.turnaji, by uz na nocne pozeranie nezostalo dostatok sil :oslava:
co bolo bolo a pokial nesvieti 4, mame rovnake sance ako nas super
samozrejme, strata Bergyho je citelna a tazko nahraditelna, nic sa neda robit

?

Lucic - Krejci - Horton
Marchand - Soderberg - Jagr
Paille - Kelly - Seguin
Pandolfo/Caron -Peverley - Thornton
Bergeron likely to play tonight & Toews said he's 100 percent & ready to go
cepi » Pon Jún 24, 2013 3:52 pm píše:predosly zapas som neriesil, kedze Nova v CV nebola k dispozicii a aj keby, po uspesnom futbl.turnaji, by uz na nocne pozeranie nezostalo dostatok sil :oslava:
kde si bol na turnaji?....
dnes som podal 5 eur na Boston v riadnom hracom case.... Let's go Bruins
Janci_83 » 25 Jún 2013, 01:10 píše:
cepi » Pon Jún 24, 2013 3:52 pm píše:predosly zapas som neriesil, kedze Nova v CV nebola k dispozicii a aj keby, po uspesnom futbl.turnaji, by uz na nocne pozeranie nezostalo dostatok sil :oslava:
kde si bol na turnaji?....
dnes som podal 5 eur na Boston v riadnom hracom case.... Let's go Bruins
v CR potom spomeniem v inom topicu
kamos dal dnes vitaz zapasu BOS - za 50€ ;)
ja som pre zmenu podal este na Orave, vitaz zapasu BOS, ked sme vyhrali u nich po pp, v Ke si idem do stavkovej po vyhru, ona na to, ze som podal na BOS ako vitaz celej serie :lol: takze uz len kvôli tomuto, musime ist do zapasu c.7 :jn:

strucne jasne - po uvodnej tretine nemôze byt o vitazovi zapasu pochyb :bee:

tak ta prva tretina bola uzasna, ale mna trochu desia tie nevyuzite sance....
Janci_83 » 25 Jún 2013, 02:19 píše:tak ta prva tretina bola uzasna, ale mna trochu desia tie nevyuzite sance....
toto toto
a CHI vytazi gol aj z :ho*no: inak povedane, z minimam maximum a opät po nasej stupidnej chybe tesne po vhadzovani
ten gol som tu chcel podrobnejsie popisat, ale ked som napocital 7mu nadavku tak som sa na to vykaslal :-D . bojim sa, ze sa rozhodne az v predlzeni a neviem ci to vydrzim..... Chara ten gol ciastocne odcinil, ked zachranil cisty gol v oslabeni. To by ma uz asi kleplo :-D
stastkovia zas*rani
SNIVA SA MI TOTO? nie, toto je fakt vrchol. Oco kriči spametaj sa, mama: si chory. Ale toto je moc, už to musime dať!
Predychavam :cry: :cry: :cry: takto som si to nepredstavovala, ako v najhorsom sne :cry: :cry: :cry:
Jedine ten cup doprajem Miskovi :wub: zasluzi si to za celu svoju karieru aj pristup k repre a naozaj v play off prilozil ruku k dielu.
Neveril som, ze vyrovnaju ..... Som rad, ze SC vyhral Handzus ..... Dobru noc a prajem pekne leto
218 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS