Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 CHICAGO Blackhawks vs. LOS ANGELES Kings #5

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

CHI
50%
13
LAK
50%
13

klobuk dolu pred Kings, stale si idu to svoje, nenapadne, priamociaro, bez okolkov :D
v serii Hawks-Wings by som sa nebranil ani postupu RW, niektorymi fanusikmi odpisovany tim, predviedol paradnu PO jazdu, chybal uz len jediny gol v OT....
v tejto konf.finalovej serii a vseobecne na Zapade neriesim "nenavidene" timy (od tej nenavisti je tu JoeS :jn: urcite aj z dôvodu, ze sa zameriavam na ten Vychod, no ak by som si mal vybrat, v tejto serii drukujem Handzusovej druzine, ale v konecnom uctovani je mi jedno, s kym sa stretneme vo finale :cup: :sarcasm:

Hawks 6
finale original six :pray:
Chicago bude strielat nechytatelne, 4:2
Skorpion píše:finale original six :pray:
Těch snad bylo dost v dobách original six, ne? Proto se NHL následně rozšiřovala, aby se diváci nemuseli nudit koukáním na pořád stejné týmy dokola. Takže finále bude Kings - Penguins (ačkoliv mým velkým přáním vlastně od chvíle, kdy JJ přestoupil do Bostonu, je duel Kings - Bruins).

Blackhawks z nějakého důvodu vidím v základní sezóně velmi zřídka, takže to pro mě bude po Blues a Sharks docela osvěžující série. Z ofenzivy Chicaga jde strach, obrana Kings společně s nebeským Quickem projde pořádným testem. V této sezóně padalo poměrně docela dost gólů, Chicago nastřílelo Králům ve 3 zápasech 12 gólů, Kings kontrovali 9 góly, 2x vyhráli Blackhawks. Největší zbraní Kings bude určitě opět fyzická hra, je nutné, aby se konečně probral Kopitar a s ním celá první lajna. Ve dvou dosavadních sériích Kings dokázali vyhrát jen jediný zápas venku, je bezpodmínečně nutné alespoň jednu další výhru do LA přivézt.

Kings v šesti.

Richards s Carterem budou mít proti CHI speciální motivaci, čekám od nich velké věci :!:
To je naprosto jednoduchý. Kvík chytá za Chicago? Ne? Tak jak může někdo dát hlas Hawks? :ciga:
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Andy: Od té doby se hrálo dalších 11 zápasů, tak by to chtělo něco aktuálnějšího :D
sidney77 píše:Andy: Od té doby se hrálo dalších 11 zápasů, tak by to chtělo něco aktuálnějšího :D
Na ty se Andy už nedívá. On už teď sleduje jen streamy Bryzgalova na golfovým hřišti.
sidney77 píše:Andy: Od té doby se hrálo dalších 11 zápasů, tak by to chtělo něco aktuálnějšího :D
No to už si hráči uvědomili, že si musí soupeře pořádně hlídat a dýchat jim na záda, poněváč jak to nejde po zemi, je to v kase. :neviem:
AndyF píše: No to už si hráči uvědomili, že si musí soupeře pořádně hlídat a dýchat jim na záda, poněváč jak to nejde po zemi, je to v kase. :neviem:
Obrázek :hmm:
PS: Rono, bacha aby ses neulajkoval. :D
AndyF píše:No to už si hráči uvědomili, že si musí soupeře pořádně hlídat a dýchat jim na záda, xxx
A to zas uznávám, to je pravda. Obrana se postupně hodně zlepšovala, návrat Greena to ještě vyztužil. Čistí to před Quickem perfektně a hodně mu pomáhají. Nic to ale nemění na tom, že bez Quickovo nadpozemských výkonů od prvního zápasu playoff (včetně těch dvou tří dosavadních chybiček) by nepřešli ani přes Blues.
Zcela realne, ja bych rekl, ze Niemi byl v serii lepsi golman. Mel daleko vic tezkych zakroku, holt slo na nej vic nechytatelnych strel..
dejf píše:...
Diky za dukaz pro moje slova..
Podle toho co jsem videl v PO, tak jsou Kings proste lepsi. Jejich serie se Sharks i Blues byla na jasne vyssim levelu nez hra Chicaga v obou kolech PO. To bylo vlastne temer vsechno co jsem od techhle teamu letos videl, ale staci mi to. Kings in 6, Quick ma ty betony uzasne rychle. To ze Kings jsou potencialne nejpravdepodobnejsim katem Chicaga tu vlastne tvrdim delsi dobu, tak ted uz to menit nebudu.
AndyF píše:Zcela realne, ja bych rekl, ze Niemi byl v serii lepsi golman. Mel daleko vic tezkych zakroku, holt slo na nej vic nechytatelnych strel..
To ne. Niemi měl dost reboundů, ale Kings se zrovna před jeho branku tolik nervali, aby to trestali. Navíc si vzpomeň na první zápasy na ledě Kings, ve kterých Sharks v podstatě moc nepodržel, v 6. zápase za ním jen v 1. třetině zazvonily 3 tyče, asi 2 góly padly po tom, co ho někdo v brankovišti přetlačil, 1 gól, který mu propadl, nebyl kvůli předčasnému písknutí uznán, to by jinak šlo na jeho triko. V součtu všech zápasů Sharks Kings přestříleli (aspoň předpokládám, nepočítal jsem), měli celkově víc kvalitnějších šancí, spousta střel Kings bylo jen nahazování od mantinelů nebo po přejetí modré čáry. Niemi měl několik hodně dobrých zápasů, hlavně na vlastním ledě, ale Quick ho celkově jasně předčil.
AndyF píše:
dejf píše:...
Diky za dukaz pro moje slova..
:hehe: Podívej se radši na záznam. Ta střela po zemi nešla.
dejf píše:
AndyF píše:
dejf píše:...
Diky za dukaz pro moje slova..
:hehe: Podívej se radši na záznam. Ta střela po zemi nešla.
No jasne, po lede to nejelo... To bysme uz chteli moc..
A vsiml sis ty, ze to ani neslo do toho volnyho prostoru???
AndyF píše: A vsiml sis ty, ze to ani neslo do toho volnyho prostoru???
Tam, kde je Kvík, nikdy není volný prostor. :ciga:
dejf píše: Tam, kde je Kvík, nikdy není volný prostor. :ciga:
http://www.hokejforum.com/1-chicago-bla ... ml#p349427" onclick="window.open(this.href);return false;

Pat opakovanim pozice..
AndyF píše: A vsiml sis ty, ze to ani neslo do toho volnyho prostoru???
Me je treba sakra jedno kde presne to slo, ja tam vidim paradni skluz Quicka, kterym 100% udelal maximum pro ten zakrok. Je to jeho typicky zakrok, nic prekvapiveho. Seriozne, tohle uz hranici s obsesii, jak mu vsechno degradujes. Quick je proste nejlepsi golman v tomhle universu. Tecka.
:stop: to by hádam stačilo, páni.

Pred PO som povedal, že jediný tím na západe, ktorý má reálne šancu Chicago zakopať pod zem (Detroit nebol ďaleko, pravda, to však nečakal skoro nikto) je práve LA. A keďže jeden z dvoch predsezónnych tipov (LAK-PIT/STL-NYR) je stále živý, inak ako za Kings hlasovať proste nemôžem. :neviem:

Obe série parádne, neviem sa dočkať. :jupi:
Getzo5 píše::stop: to by hádam stačilo, páni.
Chces nam zakazat diskuze v topicu??
:ban:
Chicago 3:4 Los Angeles

Mno recept na LA je už nějakou dobu schovanej kdesi v podzemí a Chicago není ten tým co by ho měl vykopat.. Bude to bitva, ale LA in 7 :klobuk:

(btw. snad poprví vsázim na LA.. že by konečně vypadli :?: :D )

To Andy: :thumbsdown: veřejně kritizovat Quicka podle mě nemůže soudnej člověk :neviem: :slap:
Wanic píše:To Andy: :thumbsdown: veřejně kritizovat Quicka podle mě nemůže soudnej člověk :neviem: :slap:
Ja ho nekde kritizuju :sok: Ukaz kde??
AndyF píše:Ja ho nekde kritizuju :sok: Ukaz kde??
Nerob blbého, "co nejde po lede je gól" a Jackmanov gif sa hádam ani nedá interpretovať inak. :nono2:
Getzo5 píše:
AndyF píše:Ja ho nekde kritizuju :sok: Ukaz kde??
Nerob blbého, "co nejde po lede je gól" a Jackmanov gif sa hádam ani nedá interpretovať inak. :nono2:
Nenapovidej!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS