Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 PITTSBURGH Penguins vs. BOSTON Bruins #4

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

PIT
38%
13
BOS
62%
21

keby takýto presne mierený direkt dostal Bergeron, tak ty Kower by si bol prvý, kto by tu kňučal :thumbsdown:
ale ved chranic pred celustou uz davno nema, takze ta bude v poriadku. Ak nie je a prestal nosit chranic aj tak, tak by bolo (aj) jeho chybou, ak by ho Chara pri tom zranil. Tymto sa nezastavam Charu.
co na tom, ze mal zlomenu celust? Ak sa o nu boji, tak nema hrat. Kopec hracov ma problemy s ramenami a pod. a to neznamena, ze ich nikto nebude narazat na mantinel.
Kower » Sob Jún 15, 2013 4:51 pm píše:
Bergy tam pekne Cindy pripravil Zdenovi ako na podnose :lol2: Zase len vyplakava, dokonca aj jeho agent a cely fanclub z TSN ... keby sa takto analyzovali (od zapasu ubehli 2 tyzdne) vsetky suboje po odpiskani v priestore branok tak verim ze podobnych uderov by sme nasli v kazdom zapase minimalne zopar (a urcite aj na hracov Bruins, na isto hlavne na Marchanda)... alebo je Crosby zakonom chraneny? :neviem: :slap:
Crosby k tomu nerekl jediny slovo, ani po zapase kdyz se ho na to ptali. Scena po 2nd intermission byl jediny vylev ktery si u neho za tuhle sezonu vybavim (a byl opravnenej). Dost se resil, tak analytici ho jen zduvodnili. Ale ty si vsechno umis tak krasne obratit, jak se ti to hodi :lol2:
Atlantik » Sob Jún 15, 2013 4:32 pm píše:
Kower » Sob Jún 15, 2013 4:51 pm píše:
Bergy tam pekne Cindy pripravil Zdenovi ako na podnose :lol2: Zase len vyplakava, dokonca aj jeho agent a cely fanclub z TSN ... keby sa takto analyzovali (od zapasu ubehli 2 tyzdne) vsetky suboje po odpiskani v priestore branok tak verim ze podobnych uderov by sme nasli v kazdom zapase minimalne zopar (a urcite aj na hracov Bruins, na isto hlavne na Marchanda)... alebo je Crosby zakonom chraneny? :neviem: :slap:
Crosby k tomu nerekl jediny slovo, ani po zapase kdyz se ho na to ptali. Scena po 2nd intermission byl jediny vylev ktery si u neho za tuhle sezonu vybavim (a byl opravnenej). Dost se resil, tak analytici ho jen zduvodnili. Ale ty si vsechno umis tak krasne obratit, jak se ti to hodi :lol2:
Podla toho co som cital/pocul tak prvy s tymto prisiel Crosbyho agent... a dam si recnicku otazku... od koho to asi tak mohol vediet... alebo si myslis ze agenti sleduju vsetky zabery zo zapasu aj tie ktore pocas prenosov neboli odvysielane v TV???
Ano, mas pravdu, byl to jeho agent.. Crosby to mohl rict i sam, prilezitosti mel nekolik. Mozna je to vice iniciativa agenta, ktery se ho na to mohl konkretne zeptat a pak to nezavazne posunout dal. Je to uz stejne uplne jedno, nevim co ho k tomu konkretne vedlo (mozna jen zamer chranit svyho klienta pred v tomhle pripade nesmyslnyma utokama verejnosti). Ja jsem kazdopadne rad, ze to otevrel a ozrejmil.
:arrow: http://sport.sme.sk/c/6839541/crosby-sa ... smech.html" onclick="window.open(this.href);return false; :lolo:

Obrázek
"médiám je na posmech"

cituje SME.sk CBS Boston a NESN (Boston). :lol2: Objektivita moja neopúšťaj ma. S tým čo urobil prirodzene nesúhlasím ale odsud pod sud. :psst:
283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS