Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 PITTSBURGH Penguins vs. OTTAWA Senators #7

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

PIT
62%
18
OTT
38%
11

no já souhlasim s Atlantikem.. tohle byl prostě válec ze strany Pittsburghu.. trochu paradoxem je, že když Pitt tlačil tak Ott vedla 2:1 a když tu hru senátoři konečně trochu vyrovnali zlepšili tak dostali dva kusy :D ... na druhou stranu kdo tu první třetinu viděl, musí uznat že to bylo absolutně po zásluze a byla jenom otázka času kdy se to štěstíčko konečně přikloní kam má....

Ještě bych se na chvíli zastavil u Vokouna.. určitě si nezaslouží takvou kritiku jako jiní :roll: ale celkově může dost děkovat klukům před sebou... Nepůsobil na mě zrovna jistým dojmem a nebýt skvělýho výkonu hráčů v poli mohlo to dopadnout hůř.. Všem Quick/Thomas/Rask haterům myslim že Vokoun slouží jako krásna ukázka toho, že ten vyjížděcí styl musí opravdu golman ovládat na 100 % .. protože mi příjde, že pokaždý když Voky vyjede vysoko za svý brankoviště, smrdí to šancí soupeře...

Celkově ale jak říkam, tým ho dneska podržel a není důvod nepředpokládat, že v příštích zápasech předvede lepší výkon a klukům před sebou to vrátí... :klobuk:
MacLean :good:
http://video.senators.nhl.com/videocent ... 67&lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;
Atlantik píše:No ted nevim jestli si to videl komplet, protoze pokud tohle je "Pens nehrali zle", tak co se pak bude dit kdyz budou hrat napr. "vyborne".. Ja jsem kritickej a priznam, kdyz to neni ono, priznal jsem i po game 2, ze tomu furt neco chybelo, ale dnes to byla z nasi strany temer dokonalost, alespon co se tyce nasich moznosti.

Anderson postupne odchazel (neni se cemu divit, co je moc to je prilis a pri takove permanenci se jen tezko da vydrzet 60 minut na 100%), ale on je ten posledni kdo za neco muze - viz 1.tretina. Byl to z nasi strany jeden perfect look za druhym (krom asi 10 minut ve 2.tretine kde Sens pritlacili). Problemem byla obrana Sens, kde to horelo (Gonchar...). Samozrejme, ze si za to muzou castecne sami a dalo se hrat lepe, ale ja myslim ze v globalu proste nestihali a nevedeli kudy-kam, at delali co delali..

P.S: Pittsburgh is undefeated 5-0, all in playoffs when Glass doesn't play this season. They are 2-3 when he plays in the playoffs.
Pozri ja nijak neznižujem váš výborný výkon, len hovorím, že k dvom gólom a možno trom veľkým šanciam ste sa dostali fakt zadarmo. Takže výhra zaslúžená, ale vysoké skóre až tak nezodpovedá "bežnej" realite. Videl som skrátený záznam AKA všetko podstatné.
Getzo5 píše:Pozri ja nijak neznižujem váš výborný výkon, len hovorím, že k dvom gólom a možno trom veľkým šanciam ste sa dostali fakt zadarmo. Takže výhra zaslúžená, ale vysoké skóre až tak nezodpovedá "bežnej" realite. Videl som skrátený záznam AKA všetko podstatné.
Takhle to beru a mas v zasade pravdu.. Samozrejme necekam, ze proti drsnejsim obranam typu Bruins(i kdyz nerad bych predbihal, Ottawa jeste neskoncila) to pujde takhle hladce, ale je to o tom dostat je pod tlak a nutit k chybam. A dnes tam tyhle atributy byly.

Budu se opakovat, ale nejlip to delali Isles, kdyz nam vnutili sve vlastni tempo. Furt si myslim, ze kdyby se ta serie hrala odznovu, tak ji mohli a asi i meli vyhrat.
No kdyz nam loni dali desitku, taky by nezavisly pozorovatel mohl rict, ze jsou nejlepsi, a ze nas prejedeou :hahano:
Včera sme previedli jeden z najhorších výkonov sezóny a aj keď skóre 7:3 je vysoké a kruté, tak sme si latu za tie chyby v obrane istým spôsobom "zaslúžili" :roll:
Anderson robil čo mohol, ale ofenzívne sme si nedokázali vytvoriť súvislý tlak (až na 2. tretinu aj tú nie celú) a bolo tam neskutočne veľa turnoverov na modrej čiare a vo vlastnom pásme, určite tam bola aj trochu smola (2 tyčky v 2. tretine) a divné pískanie rozhodcov, ale to nemení nič na fakte, že sme nemali nárok vyhrať ten zápas
holt ešte bude treba dokončiť ten rebuild a potom uvidíme ako na tom budeme o rok, o dva... teraz som spokojný, že to nie je sweep
za včera by som opäť vyzdvihol Pageau-a, nádhera ho sledovať :slintac:
Tak nakoniec jasná séria, moje prianie kvôli Alfredssonovi nevyšlo, škoda :neviem:

Každopádne teraz už pôjde do tuhého :nervozny:

Vokoun v PO :sok: Ten chlap fakt prišiel do Pittsbrghu po trofej? :sok: 7 zápasov, 6 výhier, priemer inkasovaného gólu na zápas 1,85 (menej majú len Kvik a Crawford) a percentuálna úpešnosť zákrokov 94,1 % (lepší je len Kvik)
Obrana Ottawy robila krasne kiksy :-O
Skorpion píše:Obrana Ottawy robila krasne kiksy :-O
Veteran D Sergei Gonchar :slintac:
Skorpion píše:Obrana Ottawy robila krasne kiksy :-O
Česky to znie lepšie, takže... "pokolikáte už?" :?
Joe S. píše: Vokoun v PO :sok: Ten chlap fakt prišiel do Pittsbrghu po trofej? :sok: 7 zápasov, 6 výhier, priemer inkasovaného gólu na zápas 1,85 (menej majú len Kvik a Crawford) a percentuálna úpešnosť zákrokov 94,1 % (lepší je len Kvik)
Je solidni a to je v podstate vsechno co my od golmana potrebujeme. Popravde, uroven Quicka/Howarda sice nedosahuje, ale to ani neni potrebne a nikdo to od nej vylozene neceka. Jde i o to, ze v tehle serii mela Ottawa problem dostavat se primo do predbrankoveho prostoru a vetsina jejich strel byla od modre nebo od mantinelu. Vokoun to sice vetsinou vyrazel, ale ty puky jsme si pak sbirali. Dela zakroky co ma udelat a to je v porovnani s Fleurym balzam na dusi.

Nicmene team se zahriva na maximalni teplotu v idealni cas, klape nam v podstate vsechno a dobre se na to diva. Kdyz se k tomu prida jeste i red-hot Neal, jsme zas minimalne o takovych 10% silnejsi. Ovace a emoce si necham na pozdeji, z nasi strany jde predevsim o splnenou povinnost, ale jsem urcite rad, ze to bylo zvladnuto v takovemhle stylu.

Ottawe musim podekovat za ferove odehranou serii, bez nadbytecnych excesu a to i presto jaky nadech tu serii provazel pred samotnim zacatkem (Cooke, Karlsson, Melnyk). Je nutno jim zagratulovat za vybornou sezonu, snad jim tahle serie ukaze jeste dalsi rozmer, na kterem se da budovat. Je tam hodne mladych hracu, temer vsichni prosli jejich vlastnim systemem a v budoucnu se tam jiste maji na co tesit.

Obrázek
chcel som tu skritizovat uznanie prveho golu, ale ked som si lepsie pozrel zaznam, tak sa priklanam ku good goalu. Morrow ho triafal hokejkou, odrazil sa do korcule a od nej do brany. Pohyb korculou vyzeral na kicking motion, ale mne to pride skor, ze si nou len pribrzdoval :neviem:
Joe S. píše:
Skorpion píše:Obrana Ottawy robila krasne kiksy :-O
Veteran D Sergei Gonchar :slintac:
Akurát mu končí zmluva v správny čas :psst: ako mentor bol výborný pre mladých hráčov ale myslím si že prežijeme bez problémov aj bez neho, na miesto čaká Wiercioch, v zálohe teoreticky Borowiecki a o rok-dva Ceci :frajer2:
Wiercioch, Borowiecki a podpísaný už aj Rutkowski. Trejdnite ešte za Bartkowskiho z Bostonu a poľská kolónia bude kurwa kompletná. :giggle:
Ešte jedna vec... Karlssonov (skôr manželkin, ale tak...) pes COOKIE. :lol2:

Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS