Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#4 BOSTON Bruins vs NEW YORK Rangers #6

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BOS
68%
23
NYR
32%
11

1. zápas: čtvrtek, 16.5.od 01:30 v Bostonu

2. zápas: neděle, 19.5. od 21:00 v Bostonu

3. zápas: úterý, 21.5. od 01:30 v New Yorku

4. zápas: čtvrtek, 23.5. od 01:30 v New Yorku

5. zápas: sobota, 25.5. v Bostonu

6. zápas: pondělí, 27.5. v New Yorku

7. zápas: středa, 29.5. v Bostonu
Pokud mi slibi Rangers, ze v pripade postupu vyradi Pens, kdyby i ti snad shodou okolnosti postoupili, at promezame vyhraji Ramgers. Nicmene Rangers by potom museli prohrat ve finale s kymkoliv.
Pokud ovsem Rangers nehodlaji porazit Pens (i kdyz snad buh da a nebude to potreba) nebo by meli posleze nutkani vyhrat finale, tak to radeji nasrat a at vyhraji Bruins...
Rezte se, tlucte se, koste se, jak to jen jde!!! Co nejvic zapasu a prodlouzeni s vitezstvim NYR v game 7 je moje prani a blizi se to i k tipu. Ocekavam ale postup NYR trosku rychleji, tedy v 6 zapasech. Zduvodnenim jsou letosni vzajemne zapasy, kde meli NYR navrch, teoreticky lepsi fyzicka kondice Rangers (napr. klobouk dolu pred Zdenem, ale v nekterych momentech si kolem neho Leafs krouzili jak kolem kuzele) a pak samozrejme Lundqvist s Girardim + McDonaghem, kteri by meli zpacifikovat Krejciho s Lucicem.

Rangers in 6.

P.S. Lucic si umi vybrat, ale myslim ze Phaneuf je zadanej (Elisha Cuthbert). A mozna mu jen dekoval za ty chyby v zaveru.. https://vine.co/v/b09WlivuW3v" onclick="window.open(this.href);return false;
Víc věřím Bruins. Snad to dají Bruins. :neviem:

Obrázek BOS 4:3 NYR Obrázek
Bruins in 7. Na východe najsympatickejší tím proti najmenej sympatickému (samozrejme, je za tým ich "krásny" hokej). Tak poďme Mackovia :)
:king: se musí střetnout s Kvíkem ve finále o titul nejlepšího brankáře planety.
Abych znovu upresnil, ani nevim, proc jsou mi Rangers tak nesypmaticky. Svym zpusobem je treba je obdivovat. Svuj system refs-obětavost-stabiLundqvist doladili do dokonalosti. A co si budem vykladat, neni to jen nejaky braneni zuby-nehty.
No samozrejme, ze si nas mazou na chleba je podstatny faktor. A je tu urcita historicka souvislost.
Věřím, že Bruins to zvládnou ,ale bude to hodně těžké...... 6-7zápasů bych tipnul.
Boston 3:4 NY Rangers

Tak tohle pro mě bude hádam nejatraktivnější série... urputnej hokej plnej kvalitních obran, důrazný hry a skvělých golmanů... gólů bude padat poskromnu.. navrch ale budou mít New Yorčané... Bostonu se mi zdá to úplně neklape jak má, což bude the difference... očekávam ale vyrovavnou sérii
Boston in 7th.
my sme tu nemali co robit :lol2:
tuto seriu si budem maximalne vychutnavat a tak, ako som si nezelal tohto supera do 1.kola PO, v tomto ich beriem svetkymi 10timi
ocakavam 6-7 zapasovu seriu
v serii proti TOR nechybali dohravane suboje, mnozstvo hitov, ale chybali mi v nej tie tradicne PO hecovacky, pästne suboje, slovne, fyzicke ataky, na hranici pravidiel, ale kludne aj za ich hranicou :D suboj s Rags bude toho zarukou :jj:
ako dodal jeden z fan´s Rags
Čeká nás série s jedním z nejzákeřnějších mužstev ligy, možná tím nejhorším. Bude to bolet, ale když nebude všechno za hranicí pravidel, jsme schopní toho dost vydržet

:petrik:
Uvidíme jak bude Boston hrát po tý euforii, na druhou stranu rozmetení Caps v sedmým zápase taky Rangers psychicky pomohlo.

Tuhle sérii rozhodne Rask. Už jsme z něho párkrát udělali hvězdu zápasu, ale poslední dva zápasy s Rangers nějak vyloženě Boston nepodržel.
boston 4-1. rangers to su len taky vecny wannabe co maju stastie ze hraju navychode lebo inak by plejaf nevideli.
Pred PO som ohlásil finále Rangers a Kings a možnosť je to aj po prvom kole veľmi reálna. Priať a veriť však logicky budem vo výhru Bruins. I keď teda u nich je to špeciálne tento rok ťažké. Ak sa nakopnú včerajšou výhrou, tak by to mohlo byť aj v šiestich, inak ale...

Bruins in 7... again. :-/
Postoupí Rangers a snad bez vážnějších ztrát, na SC pak ještě budou zbývat 2 série. Rozhodne Henrik. Go Rangers go go go go!
Philly píše:Postoupí Rangers a snad bez vážnějších ztrát, na SC pak ještě budou zbývat 2 série. Rozhodne Henrik. Go Rangers go go go go!
fanousek philly preje Rangers ? uhhh :))
Boston vstal z mrtvých!Otázkou zůstává zda i jeho forma půjde nahoru.Pokud ano tak Rangers vymažou z play off pokud ne tak to bude opět drama...tipuji 4-1 pro Bruins.
Moj tip

4:2 pre Bruins

LET´S GO BRUMMIES :hfman:
Rangers su z postupujucich ten najprijatelnejsi super a vzhladom k unave a zraneniam nam rozpis prisiel celkom idealny- 2 dni volno, zapas a potom 2 dni volna a az potom seria zapasov kazdy druhy den. Vzhladom k povolaniu Kruga, to asi so Seidenbergom nevyzera idealne a Redden ma asi naozaj vyskocene rameno ako sa spekulovalo uz po 5. zapase a zrejme v tom 6.zapase sa to zhorsilo. Ference je mimo na minimalne uvodne 2-3 zapasy- zrejme zlomena v chodidle- vcera bol na zapase so zafixovanou nohou a s barlami.

Moj osobny typ je ze tato seria bude skoncena v 5-6 zapasoch... snad v prospech Bruins. Uvodne zapasy budu samozrejme klucove... idealne by bolo cestovat do NYC za stavu 2-0 pre Bruins.... to sa mi potom bude v Madison Square Garden v utorok povzbudzovat Bruins omnoho lepsie.
ako kower tvoj optimizmus ma dostava :D defenzivne rady na mindar - Seid, Redden, Ference a ty lazko plazko :D
Bart + Dougie nesklamali, no Z - JB - MacQ musia makat aj za zvysok
a urgentne potrebujeme, aby sa zobudil March so Siggym
Čo si má človek priať pri takejto sérii, jedine čo najviac padlých v boji, 7 zápas a aspoň 4 dlhé predĺženia (z toho aspoň jeden zápas nech sa prehupne cez 100 minút) a následne postup Bruins :sarcasm:
Kower píše: to sa mi potom bude v Madison Square Garden v utorok povzbudzovat Bruins omnoho lepsie.

Tak tam nechaj hlasivky aj za mna prosim ta :pray:
cepi píše:ako kower tvoj optimizmus ma dostava :D defenzivne rady na mindar - Seid, Redden, Ference a ty lazko plazko :D
Bart + Dougie nesklamali, no Z - JB - MacQ musia makat aj za zvysok
a urgentne potrebujeme, aby sa zobudil March so Siggym
No moj optimizmus je zalozeny na mojich (absolutne nicim nepodlozenych) viziach ohladne obrany.

Seidenberg- snad to nie je nic vazne (koleno) a do stvrtka (najneskor nedele/ utorka) po 3-5 dnoch intenzivnej lieby by mohol byt fit.
Redden- ak rameno vydrzalo 1 zapas a vcera este myslim skusal aj rozkorculovanie tak tiez po 3-5 dnoch by mal byt ako-tak k dispozicii.
Ference- ten pri nekomplikovanej zlomenine by mohol so specialnou upravou (zafixovanim) nastupit po cca 7-10 dnoch od zranenia cize tiez nedela/ utorok.

Dalej moj optimizmus je zalozenu na:
2 dni oddychu nam urcite prospeju a Rangers uberu z rytmu (nahodnej) golovej efektivity. Lucic-Krejci-Horton budu stredobodom zaujmu Rangers ale predsa sa sem-tam presadia. Marchand a Seguin horsie vykony v utoku ako proti Toronto nepredvedu- uz sa len mozu zlepsit a proti 2-3 obrane NYR by sa mali presadit. Jagrovi tiez bude viac vyhovovat "pozicny" hokej Rangers ako korculovanie hore-dole s Leafs.

P.S.: Ak sa moj optimisticky scenar ohladne Ference, Redden a hlavne Seidenebrga nepotvrdi tak na silovy hokej NYR Zdeno s Boychuckom nemusia vystacit, aj ked ako som spominal 2 dni volna medzi nasimi zapasmi doma su teda by MALI BYT velka vyhoda.
Dennis pocas zapasu sedel na striedacke, cize predpokaldam ze tam bol len ako zalozny zdroj v pripade mimoriadnych problemov, takze sand unho pojde len o natiahnutie svalstva alebo silny uder.
Bart nehral zle, samozrejme casto chybuje ale zas na durhej strane snazi sato kompenzovat bojovnostou, jednoducho bud budeme hrat na pat obrancov alebo dakoho stiahneme z Providence....uvodne zapasy mame s peknym odstupom takze zvladnut by sa to malo.

:pray: len nech to ide ako ma, nech lekari spravia abrakadabra alebo vyuzijeme sluzby nejakeho samana :andy: na alternativnu medicinu :lol2:
2:4 Rangers
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS