Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#4 BOSTON Bruins vs NEW YORK Rangers #6

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BOS
68%
23
NYR
32%
11

Serie Boston vs pitsburgh bude velice ale velice zajimava.

Za me fandim Bostonu a verim ze je daj.
:nervy: sak som vravela ze ten zakrok Lucica mal byt potrestan tak co tu trepes he??? Som sa k tomu vtedy vyjadrila v chate takze :psst:

A Leafs uz neriesim, bol to hranicny zakrok a neriesil sa ta co chces he? Mna viac sralo ze neskutocne okato piskali Rags, a my sme to aj napriek tomu zvladli, tak si myslim, ze je to uz cele zbytocne rozoberat, len som zvedava v prospech koho sa bude nasledujucu seriu piskat. :flyer:

uz sa tesim na topic :waa:
Cathy píše: My mame prizen na rozhodcich??? To si kde prosim vzal? Si videl zapasy proti Rags??? Ved ten prvy v NY sme nemali ani jedneho vyluceneho...
Mila slecno, klid prosim.. Ja jsem jen chtel poukazat na evidentni vyznamovy nesoulad ve vete pro vase dobro (tam jsem to i vyznacil). jeste jednou si to precti a uvidis to, pokud ne, tak bych ti ten diplom vzal :razz:
Tom Gulitti ‏@TGfireandice 3m
Bruins' 4th line (Paille-Campbell-Thornton) 4G, 6A in 5 games vs. Rangers. Last year, Carter-Gionta-Bernier 4G, 5A vs. Rangers in 6 games. :thumbsup:
Getzo5 píše:Tom Gulitti ‏@TGfireandice 3m
Bruins' 4th line (Paille-Campbell-Thornton) 4G, 6A in 5 games vs. Rangers. Last year, Carter-Gionta-Bernier 4G, 5A vs. Rangers in 6 games. :thumbsup:
Queen nevie chytať strely 4th linerov, až tak dokonalý nebude :sarcasm:
Kower píše: Moj osobny typ je ze tato seria bude skoncena v 5-6 zapasoch... snad v prospech Bruins. Uvodne zapasy budu samozrejme klucove... idealne by bolo cestovat do NYC za stavu 2-0 pre Bruins....
Moje ocakavanie sa naplnilo ale neratalsom ze Krug bude mat zasadny podiel na uspechu.
Kedze tema Pitt-Bos este neexistuje.... dnes sa na lade objavil aj Ference a mozno bude k dispozicii aj do startu serie... jeho skusenosti a fyzicka sila sa nam v serii s Pens mozu zist... videl by som to:

Chara-Seidenberg
Ference-Boychuck
Krug/Bartkowski-McQuaid
AndyF » úte 14 5, 2013 15:29 píše:Pokud mi slibi Rangers, ze v pripade postupu vyradi Pens, kdyby i ti snad shodou okolnosti postoupili, at promezame vyhraji Ramgers. Nicmene Rangers by potom museli prohrat ve finale s kymkoliv.
Pokud ovsem Rangers nehodlaji porazit Pens (i kdyz snad buh da a nebude to potreba) nebo by meli posleze nutkani vyhrat finale, tak to radeji nasrat a at vyhraji Bruins...
Jsme rad, ze to nakonec bylo jedno :petrik:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES