Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#5 LOS ANGELES Kings vs. SAN JOSE Sharks #6

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

LAK
50%
15
SJS
50%
15

1. zápas: úterý, 14.5. od 04:00 v Los Angeles

2. zápas: čtrvtek, 16.5. od 04:00 v Los Angeles

3. zápas: sobota, 18.5. od 03:00 v San Jose

4. zápas: úterý, 21.5. od 04:00 v San Jose

5. zápas: čtvrtek, 23.5. od 04:30 v Los Angeles

6. zápas: neděle, 26.5. v San Jose

7. zápas: úterý, 28.5. v Los Angeles
nemam v zasade nic, proti nikomu, ale LA si uz 15 minut slavy odbylo a navic je Quick dira.
Tak budu fandit SJ
:neviem: San Jose si vytrelo v prvom kole prdel s Vancouverom, LA vyhrali 4 zápasy v rade a otočili. Sharks sa mi však toto PO pozdávajú, myslím, že to dajú, Sharks in 6-7 :ciga:
Chicago - San Jose moje vysněné finále, takže přát budu Sharks.
A můj tip se taky přiklání na stranu Žraloků. :neutral:

Obrázek LAK 2:4 SJS Obrázek
Nevim co cekat a z Kings mam velky respekt. Nicmene Sharks vypadali az prilis brutalne. Tahne me to k nim vic a zkusim tedy odvazne - SHARKS in 7. Quick to bude mit tezsi.
Kvík :ciga:
Bude to parádní hokej a věřím, že nějaký ten zápas uvidím, tipnu 6-7zápasů pro Kings...... :neviem:
Los Angeles 2:4 San Jose

Opakovaně sázet proti Kings se mi už 5x v jejich posledních pěti sériích nevyplatilo... nicméně du toho znova... recept se snažilo najít už hodně týmů a hodně kvalitních trenérů... no SJ mají 5 různých scénářů z kterých se mohou poučit.. proti Kings celkově nic nemam (OT hit na Rozsívala je už dávno předýchán a ten jeden zápas z letošní sezóny už je taky prominut).. takováhle dominance už ale překračuje meze... :giggle: till they lose.. je ze mě pravý hater :klobuk:
No hurá, konečně thread pro potenciálně nezapomenutelný semifinále s dvěma vyrovnanýma kalifornskýma rivalama..nemůžu se dočkat, absolutně. :clap:

Pořád sme poslední tým, co vyřadil Kings v PO, tak proč si to nezopakovat... :kajo:

Kings in 6th.
Kings v 6.

Kings mají Žralokům co vracet, jak vzpomenul fantomas nade mnou. V té sérii byl jeden zápas, na který už jsem úplně zapomenul a už si ani nevybavím průběh toho zápasu a konečný výsledek... :bee: Tehdy byli Kings bez Kopitara, zdálo se, že budou úplně bez šance, přesto mohli přes Sharks postoupit. Kings tedy mají co napravovat, Kopitar se snad po nepříliš vydařené sérii s Blues také konečně probere, proti Sharks se mu obvykle daří.
zraloci sa po uvodnom kole naladili, namlsali a nevidim dôvod, preco by si nemohli zgustnut aj na kralikoch
Sharks 7
san jose velmi uznavam ale bude to elej.
Atlantik píše:Nevim co cekat a z Kings mam velky respekt. Nicmene Sharks vypadali az prilis brutalne. Tahne me to k nim vic a zkusim tedy odvazne - SHARKS in 7. Quick to bude mit tezsi.
Podpis.

Dáme si repete, fantomas? :ciga: Hádam áno, Kings už mám plné zuby :giggle: aj keď by som sa na ten hokej mohol pozerať s radosťou roky.
Getzo5 píše:
Atlantik píše:Nevim co cekat a z Kings mam velky respekt. Nicmene Sharks vypadali az prilis brutalne. Tahne me to k nim vic a zkusim tedy odvazne - SHARKS in 7. Quick to bude mit tezsi.
Podpis.

Dáme si repete, fantomas? :ciga: Hádam áno, Kings už mám plné zuby :giggle: aj keď by som sa na ten hokej mohol pozerať s radosťou roky.

S nějakym "brutálně" bych to zase nepřeháněl..jestli někdo vypadal "brutálně", tak to byli Nucks. :giggle: Každopádně jo...v repete fakt věřim (jakože sem nás před deadlinem ani v druhym kole neviděl). :sok:
Série zcela u řiti, slušel by jí game 7, good for RW!
Play-off tím proti play-off chokerom :petrik: čo to asi tak môže byť, Kings in 5 :power:

Patrick Neumím Play-off Marleau a Joe Hrám_len_v_základnej_časti Thornton nedosiahnu úspech ani tento rok, :king: Kvik to zavrie bude :wave:
Joe S. píše:Patrick Neumím Play-off Marleau a Joe Hrám_len_v_základnej_časti Thornton nedosiahnu úspech ani tento rok, :king: Kvik to zavrie bude :wave:
Vidiš, posledně ani Thornton nemusel hrát a stejně LAK přemoh rozhodujícim gólem. :wave: Místo Marleaua jsou tu už jiní tahouni, takže no stress.
tak Nanukom by vytrel prdel kazdy tim :giggle: takze za to by som Sharks velky kredit nedaval.
Kings in 6.
Síce nás sharks vyradili ale nič proti nim nemám a verím že to dotiahnu aspoň do finále konferencie kde sa znovu stretnú s Wings :pray: . Ale v tomto PO ide všetko opačne ako si želám, takže finále západu bude Chic-LA a finále SC Bos - Chic = najväčšia hokejová katastrofa :slap: .

Pre všetkých čo si tu vytierajú prdel s Canucks. :wink2:
Obrázek
King udělali první krok a porazili Sharks 2-0. Pro Kings je to od roku 1992 vůbec první série, kterou začínají doma (zároveň už drží rekord NHL v počtu sérií za sebou, které začínají venku, mám dojem, že je to 16 sérií), a naposledy vyhráli úvodní domácí zápas ještě rok předtím, tedy 18. dubna 1991 (Oilers).

Trvalo mi, než jsem si zvykl na úplně jiný zápas, než bylo vidět v sérii s Blues, Kings měli hodně času na rozehrávku i na přeskupení řad po ztrátě puku, ze strany Sharks se žádný extra forčeking nekonal, což ovšem neznamená, že by nebyli v útočném pásmu vůbec nebezpeční. Především v první přesilovce si vynutili velký tlak. Kings ale hru kontrolovali, i když ani oni nepředváděli nějaký extra hokej. Skóre zápasu otevřel 13 sekund před koncem první třetiny Vojnov, a ten samý hráč byl i u druhého gólu ve druhé třetině, když jeho střelu tečoval za Niemiho Richards svým prvním gólem v playoff.

Poslední třetina už byla klasika ze strany Kings, tedy téměř celou třetinu pod sílícím tlakem a spokojeni s pouhým vyhazováním puků. Zatím Kings tahle hra na udržení náskoku většinou vychází, ale opravdu bych byl rád, kdyby se častěji ukazovali i před Niemim. Pokud se Kings rozhodli napadat rozehrávku, měli Sharks ve vlastním obranném pásmu práce nad hlavu, Kings by se měli o tohle pokoušet častěji než 2x za třetinu.

Quick vychytal zaslouženou nulu, opět byl více než solidní, až na několik vyražených puků před nebo vedle sebe, které ale pozorná obrana zvládala odpalovat do bezpečné vzdálenosti. Předpokládám, že Andy z highlightů opět usoudí, že Quick byl znovu bez práce :frajer2:

Kings přišli o Stolla, kterého ve druhé třetině hitoval ramenem do hlavy Torres, to byl také jediný zákrok, po kterém Kings hráli přesilovku.
sidney77 píše:Předpokládám, že Andy z highlightů opět usoudí, že Quick byl znovu bez práce :frajer2:
Dneska ne, dneska sem videl par opravdu solidnich zakroku...
Ale jak rikam, to co davali Kings, to by nechytil nikdo.
Jen aby bylo uplne jasno, sam snad chapes, ze proti Quickovi nemam vubec nic... :wink2:
Obrázek Obrázek



Ze strany Kings to nikdo nekomentoval, jen že je Stoll po nárazu zraněný, kouč Sharks to označil za naprosto čistý hit. Podle mě to čisté nebylo, náraz byl ze strany, nejspíš opravdu ramenem do hlavy, otázka je, zda se tím bude Shanahan zabývat. Pokud ano, může hrát velkou roli jméno Torres. Trest ve hře ano, věci kolem suspendací obecně příliš nesleduju, takže nedokážu posoudit, zda je to na nějaký další trest.
Třetí třetinu už sem bohužel neutáh, ale taky si s dovolenim přiložim, tentokrát z pohledu Sharks...

Tohle byl typickej zápas, kterej musely rozhodnout a taky rozhodly detaily, no (zesraný buly+dezorientovanej Torres, jedna haluz teč a bezchybnej Kvik - speciální "btw." pro hatery). Byl sem příjemně překvapenej, že sme po tejdnu bez zápasový zátěže a na cizí půdě opanovali úvodní pasáže, odehráli sme solidní přesilovku, který chyběl jen gól, a nenechali sme se plně zaskočit fyzickou hrou. Stejně tak by se - podle sidneyho výše - asi dala pozitivně hodnotit i třetí třetina, takže obecně zřejmě příslib do budoucna (s výhrou ve Staples sem stejně nepočítal). Nicméně z jednoho mám slušnej strach...

Loganova lajna nešla na elitní formaci soupeře poprvý, to ani náhodou, ale tentokrát se tenhle tah hrubě nevyplatil. Kopitarovci sou zvlášť skvělí to defenzívy, takže se Couture a spol. k prvnímu nebezpečnýmu shiftu dostali až po 35 minutách (!!), to zaprvý. A zadruhý se první útok LA nezvládal zadržovat ani směrem dozadu. Svuj podíl na tom měl hlavně nejhorší Torres v dresu SJS vůbec, ale i tradičně mdlej Paddy. Takhle ve výsledku -2 a šlus. Pokud s Nucks platilo, že se Sedinovci proti Loganově lajně prosazovali čim dál víc, tak se docela bojim, jak se to bude vyvíjet v tomhle případě...

Jinak crazy prostředek druhý třetiny dal podle mě jasně najevo, že tohleto bude fakt objektivně atraktivní série. :) Škoda že tomu prakticky nikdo nevěnoval pozornost dneska...

P.S. k faulu Torrese - nemůžu si pomoct, ale já tam nevidim nic, za co by měl bejt dodatečně trestanej. :neviem:
Ohlund píše:Síce nás sharks vyradili ale nič proti nim nemám a verím že to dotiahnu aspoň do finále konferencie kde sa znovu stretnú s Wings :pray: . Ale v tomto PO ide všetko opačne ako si želám, takže finále západu bude Chic-LA a finále SC Bos - Chic = najväčšia hokejová katastrofa :slap: .

Pre všetkých čo si tu vytierajú prdel s Canucks. :wink2:
Obrázek

taký máš doma? :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO