Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 CHICAGO Blackhawks vs. DETROIT Red Wings #7

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

CHI
70%
21
DET
30%
9

sidney77 píše:Když tak letmo očima prohlížím tenhle topic, tak si říkám, že je škoda, že nepostoupil Detroit. Z jednoduchého důvodu, je to jeden z mála týmů, který tady má aspoň několik aktivních fans, který tu a tam něco napíší. Na celých 3 stranách je jeden jediný post od příznivce Blackhawks? Kde jsou všichni? Je tu docela zvykem (kromě letců, těch je pořád všude plno), že těm, co se zrovna v sérii nedaří, zmizí jako pára nad hrncem, ale že nevylezou ani po takovém obratu?

To bude ve finálovém topicu tedy zábava na ntou, já také nejsem zrovna prototyp diskutéra, napíšu si svoje a další dohadování už mě obvykle nebaví. Jak to, že Kings nemají ani žádný bandwagon po loňské sezóně? Vím, že se to řešilo jinde, ale opravdu už je to tu na umření, škoda... :neviem:
Doba se meni. Kamarad co mel obchod s hokejovyma kartama po Naganu prodal podle svych slov asi 10,000 karticek Haska. Vicemene mu Hasek vydelal na barak. Dneska uz to skoro nikdo nesbira.
No a zda se, ze tady uz dneska nikdo nechce diskutovat o hokeji.. :?
sidney77 píše:Když tak letmo očima prohlížím tenhle topic, tak si říkám, že je škoda, že nepostoupil Detroit. Z jednoduchého důvodu, je to jeden z mála týmů, který tady má aspoň několik aktivních fans, který tu a tam něco napíší. Na celých 3 stranách je jeden jediný post od příznivce Blackhawks? Kde jsou všichni? Je tu docela zvykem (kromě letců, těch je pořád všude plno), že těm, co se zrovna v sérii nedaří, zmizí jako pára nad hrncem, ale že nevylezou ani po takovém obratu?

To bude ve finálovém topicu tedy zábava na ntou, já také nejsem zrovna prototyp diskutéra, napíšu si svoje a další dohadování už mě obvykle nebaví. Jak to, že Kings nemají ani žádný bandwagon po loňské sezóně? Vím, že se to řešilo jinde, ale opravdu už je to tu na umření, škoda... :neviem:
NO FLYERS, NO FUN! :protest:
:klobuk: :klobuk: Ďakujem za nádhernú post-season, vypadnutie veľmi mrzí, celý deň na nič :cry: Ale naozaj nemáme sa za čo hanbiť, haterom a pochybovačom sme ukázali, že stále sme tu, prestavba inde trvá niekoľko rokov, tu trvala jednu sezónu, nič nás to nestálo, mladíci dostali kopec príležitostí. Zápas to bol perfektný, ale treba povedať, že už gól Hjalmarssona mal platiť, takže spravodlivosť platila.

Play-off bolo krásne, ja ešte raz veľké Dík páni :yes: zhodnotenie sezóny, draft, offseason v topicu DET
Pasha píše:prestavba inde trvá niekoľko rokov, tu trvala jednu sezónu, nič nás to nestálo
Ehm aká prestavba :sok: , niekde som čítal že po nasledujúcej sezone v NHL končí aj Datsyuk, to by bola velká škoda ale až potom by sa naozaj ukázalo či už máte po prestavbe...
Popradčan fakt niekde visí? inak neviem :doh: Steven má asi iné zábavky, ako pozerať hawks a písať sem :neviem:
Pasha píše::klobuk: :klobuk: Ďakujem za nádhernú post-season, vypadnutie veľmi mrzí, celý deň na nič :cry: Ale naozaj nemáme sa za čo hanbiť, haterom a pochybovačom sme ukázali, že stále sme tu, prestavba inde trvá niekoľko rokov, tu trvala jednu sezónu, nič nás to nestálo, mladíci dostali kopec príležitostí. Zápas to bol perfektný, ale treba povedať, že už gól Hjalmarssona mal platiť, takže spravodlivosť platila.

Play-off bolo krásne, ja ešte raz veľké Dík páni :yes: zhodnotenie sezóny, draft, offseason v topicu DET
Souhlas :good: Thanks for all Wings :cinka: :wink2:
Takze nieco pridam aj ja..Pamatam si len zapas 1,5 ,6 a 7 :P 2,3.4 NIE :!:


Myslim,ze Detroit nas konecne zobudil po nudnej serii s Wild,nehovorim ,ze hrali zle Minnesota,ale tempo bolo daleko za ,skor sa hralo vo vlaznom tempe ako v z.c.,tato seria uz bola o niecom inom.Pravdupovediac,myslel som ,ze to neude az take tazke,aj ked respektujem Detroit,myslel som si,ze ich najvacsia slabina budu mladnaci v obrane a ze Howard bude castejsie pukat :-),nic take sa nestalo,skor naopak,po prvom super zahratom zapase ,prisiel HORROR :!: ,Toews v perdeli,Bolland neviditelny atd...neprespate noci,quantum nadavok,vykrikovanie na zenu,pes pod postelou.(myslel som si,ze si na to uz zvykli :hmm:

Nebudem to tu rozoberat do detailov,lebo sme este len v polovicke cesty,ale tato seria bola o kejhak,Detroit hral fantasticky a musim im podakovat v mene Hawks fans,ze nas prebudili a nasrali :-),jednu chvilu za stavu 3-1 na serie,po 4tom zapase,som sa zacinal bat ,ze je amen,ale... :poklona:

Vsetkym fans na tomto fore,co fandia DET(Pasha,Buffy :klobuk: ) prajem vsetko najlepsie vo vychodnej konferencii,nemate preco smutit,nikto vam nedaval sance ani v serii proti Ducks a ani proti nam,teda tzv "odbornici" :P,dali ste nam lekciu a ten vas Babcock .. :klobuk:


Karavana ide dalej a nervak pokracuje... :good:
Bolland neviditeľný? a to si prednedávnom tvrdil, že bude lepší ako 2 C než Handzuš :ciga:
Na uzavretie tejto série z môjho pohľadu...:cry:

http://detroitredwings.blog.cz/1305/jim ... -charakter

Tento tím proste nejde nemilovať, podľa mňa môžme byť pyšní a hrdí na celú sezónu. :klobuk: Thank you guys :klobuk:
Joe S. píše:Bolland neviditeľný? a to si prednedávnom tvrdil, že bude lepší ako 2 C než Handzuš :ciga:
Ano,Bolland nic moc,oproti 2010,2011....Handzus??? v druhej lajne?? ..cakal som to,lebo je second best on faceoffs...inac by tam nebol...whatever :!:
:-O Popi zije :ejha:

a tak sme sa o teba bali :giggle:
Pasha píše:Na uzavretie tejto série z môjho pohľadu...:cry:

http://detroitredwings.blog.cz/1305/jim ... -charakter

Tento tím proste nejde nemilovať, podľa mňa môžme byť pyšní a hrdí na celú sezónu. :klobuk: Thank you guys :klobuk:

:klobuk: http://www.nhl.cz/CZ/32051/hrdi__zklama ... wings.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky hoši. Tento team je best of the best. Těším se na další chvíle :tv: a ty nervy :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES