Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PlayOff - ostatne veci, zaujimavosti

Súboje o Stanleyho pohár.

Doterajsia sledovanost PO zapasov v Amerike (celostatne TV).

Tuesday, Apr. 30
8 p.m. ET - Minnesota vs. Chicago, Game 1 (NBCSN): 421,000
8 p.m. ET - Los Angeles vs. St. Louis, Game 1 (CNBC): 167,000
10:30 p.m. ET - Detroit vs. Anaheim, Game 1 (NBCSN): 348,000

Wednesday, May 1
7 p.m. ET - Toronto vs. Boston, Game 1 (CNBC): 200,000
7:30 p.m. ET - NY Islanders vs. Pittsburgh, Game 1 (NBCSN): 360,000
10:30 p.m. ET - San Jose vs. Vancouver, Game 1 (NBCSN): 398,000

Thursday, May 2
7 p.m. ET - Ottawa vs. Montreal, Game 1 (CNBC): 256,000
7:30 p.m. ET - NY Rangers vs. Washington, Game 1 (NBCSN): 374,000
9:30 p.m. ET - Los Angeles vs. St. Louis, Game 2 (CNBC): 360,000
10 p.m. ET - Detroit vs. Anaheim, Game 2 (NBCSN): 305,000
tak tohle je paradní topic :poklona: odkud beres tyto čísla? wau
Dnes suboj o dva najrychlejsie goly

PIT - 19 sekund
2:1 - 13:18 - J.Iginla (K.Letang, S.Crosby) v presilovke 5:3
2:2 - 13:37 - C.Kunitz (E.Malkin, K.Letang) v presilovke 5:4

SJS - 9 sekund
3:1 - 41:40 - L.Couture (M.Irwin) v presilovke 5:4
4:1 - 41:49 - P.Marleau (L.Couture, J.Braun)

OTT - 8 sekund
4:1 - 47:00 - K.Turris (D.Alfredsson, E.Karlsson)
5:1 - 47:08 - J.Silfverberg (M. MICHÁLEK)
Akurát s tým, že v Ottawe tých 8 sekúnd trvalo snáď pol hodiny kvôli udeľovaniu trestov za bitky. :lol:
Getzo5 píše:Akurát s tým, že v Ottawe tých 8 sekúnd trvalo snáď pol hodiny kvôli udeľovaniu trestov za bitky. :lol:
čas je relatívna veličina :sarcasm:
Obrázek
:hroza:
Rono píše:Obrázek
:hroza:
Jedného fanúšika Toronta v Bostone udreli od chrbta päsťou do hlavy tak, že upadol do bezvedomia. Idioti sa nájdu všade.

Obrázek
Atlantik píše:Kdyz tak na to PO koukam a kdyz vidim co tam ti golmani predvadej - Reimer, Quick, Howard, Plesoun, Vokoun atd atd a pak samozrejme blazni z teto serie Holtby s Lundqvistem
:good:
Najvacsi blazon v tom zozname ale chyba :jn:
kajo píše:Najvacsi blazon v tom zozname ale chyba :jn:
Vezina Bryz čaruje na MS :?
Obrázek
Obrázek

:rofl:
Pens, Bruins, Kings, Hawks( last 4 champs ) all up 1-0 or 2-0. It´s coming. :scare:
Pens, Bruins, Kings, Hawks( last 4 champs ) all up 1-0 or 2-0. It´s coming.
:scare: to mi ani nedošlo... a pak že se liga vyrovnává :thumbsdown: :grc:
Wanic píše:
Pens, Bruins, Kings, Hawks( last 4 champs ) all up 1-0 or 2-0. It´s coming.
:scare: to mi ani nedošlo... a pak že se liga vyrovnává :thumbsdown: :grc:
Posledných 10 SC vyhral vždy iný tím takže to bolo 10 in 10, a chceš mi povedať že to nie je tým že sa liga vyrovnáva? práveže ja som sa už bál že to takýmto tempom dospeje do stavu 30 teams in 30 years, to by bolo už trápne a zisk SC by už nemal takú cenu.
to Ohlund: samozřejmě máš pravdu... o tom že je liga nadmíru vyrovnaná nemůže být pochyb :good: .. ten komentář byl směřovaný spíš na to, aby tohle nebyl nový trend (nelíbilo by se mi.. kdyby se ta samá čtyřka opakovala i příští rok... a už letos bych tam čekal i někoho jiného, ale tu asbenci někoho jinýho zatim dávam za vinu zkrácenýmu ročníku)
Atlantik píše:Pens, Bruins, Kings, Hawks( last 4 champs ) all up 1-0 or 2-0. It´s coming. :scare:
predpovede vysli

Penguins (2009) vs. Bruins (2011)
Blackhawks (2010) vs. Kings (2012)
BHawks/Kings :modlenie:
Ja to už vzdávam, všetko zle zatial :x , dúfam že finále bude Pit - La inak bude táto sezona totálny prepadák, to mohla radšej pokračovať výluka ako by malo byť finále Bos - Chi :grc: . Boston minutu od vypadnutia, Chicago 20 ale Gary to chcel inak :neviem: .
Ohlund píše:Ja to už vzdávam, všetko zle zatial :x , dúfam že finále bude Pit - La inak bude táto sezona totálny prepadák, to mohla radšej pokračovať výluka ako by malo byť finále Bos - Chi :grc: . Boston minutu od vypadnutia, Chicago 20 ale Gary to chcel inak :neviem: .
clovece, toto uz je na lekarsky predpis :sisi:
Ohlund píše: ale Gary to chcel inak :neviem: .
:D skor to vyzeralo, ze Gary tam chce Wings. Neuznany regulerny gol Hawks na 2:2 v 3. zapase + vcerajsi Hjalmarssonov.
Inak Stalberg mal vcera 6 striel a to odohral len 10:18 :-O
arek píše: :D skor to vyzeralo, ze Gary tam chce Wings. Neuznany regulerny gol Hawks na 2:2 v 3. zapase + vcerajsi Hjalmarssonov.
Inak Stalberg mal vcera 6 striel a to odohral len 10:18 :-O
Skorpion píše: clovece, toto uz je na lekarsky predpis :sisi:
:psst: No dobre, nemusíte brať tie drísty čo píšem tak vážne, ja som len frustrovaný z toho čo zas predviedli Nucks v PO, zo života ako takého ale aj z celého priebehu PO zatial, ved viete aký mám vzťah k Hawks a Bruins :jn: , píšem potom hlúposti celé PO a možno si tak pohnevám super fandov týchto tímov ako je zrovna skorpi či cepi... :nervozny: . Tak asi budem už radšej ticho. Aj s tým fantomasom ja som bol vtedy v chate ked sa tu regol a bavil sa s Getzom o EF a že on ho sem pozval aj napriek tomu som po skončení našej série dokázal napísať ten "troll" post čo som napísal :neviem: :dudo: .


Ale v dalšom priebehu PO budem fandiť Pens za tým si stojím, dosť mi pripomínajú Canucks z pred 2 rokov, tiež majú dosť nadupaný tím a možno aj kvôli tomu každý chce aby skončili, 90% fora chce aby skončili v každom kole a okrem fandov Pens im to nepraje nikto a toto isté poznám z pred 2 rokov, tak aj zato som na ich strane, síce sa hovorí že ked sú všetci proti tak o to sladší bude pocit z víťazstva, ale čo ak ťa od toho víťazstva delí 1 zápasík a nakoniec oslavuje tých 90% :plac: .. (hoci taký Atlantik svojho času tiež vehementne podporoval Chic vtedy :-/ na Hanka hádzal špinu z každej strany... v tejto sezone je terčom už božský Toews :hmm: )
no ale musíš uznat že za ten hate z předdvou let si mohli Canucks velkou mírou sami.. co pamatuju bylo to zdobený hodně dive-y a cry-y :thumbsdown: ... letošní Pittsburgh je trochu jiná písnička.. na trhu vykoupili co šlo... kdyby byl caphit jako v pominulovýlukový sezóně nic takovýho se nestane... :grc: ..a cestu buy all cannot lose já rád nemam... :neviem:
a preto kričme všetci zboro LA Kings do toho :psst: :taptap:
Wanic píše: letošní Pittsburgh je trochu jiná písnička.. na trhu vykoupili co šlo... kdyby byl caphit jako v pominulovýlukový sezóně nic takovýho se nestane... :grc: ..a cestu buy all cannot lose já rád nemam... :neviem:
Trejdy na TDL neni to same co vykupovani hracu (viz fotbal, nebo castecne trh s volnyma agentama..) Udelali jsme si prostor pod stropem a na TDL jsme do toho slapli, tak jako to mohl udelat kazdy. Ale Morrow a Jokinen ted hrajou 4th line (pricemz kdyby tam misto nich byli napr. Bennett + Vitale, tak to urcite neni o moc horsi) a Murray je bek ciste jen na oslabovky. Tohle tedy nejsou nijak extra duleziti hraci. Pak je tam Iginla, no jo, OK.. ale na nem to taky zdaleka nestoji.

Ja myslim, ze obecny duvod toho hejtu vuci nam je nekde jinde nez ve "vykupovani" hracu. Ale nakonec, kdo se smeje naposled, ten se smeje nejlip..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO