Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PlayOff - ostatne veci, zaujimavosti

Súboje o Stanleyho pohár.

to Altantik: mno máš recht... ten můj příspěvek byl napsanej blbě (resp. měl vyznít úplně jinak než vyzněl) :klobuk:
Game 7 (Hawks-Det)last night posted a 2.07 rating and averaged 3.354 million viewers in U.S., making it most-watched semi-final game ever on cable.
tak podme Vilo Rozboril - vysnene finale sezony 2012/13 - CHICAGO Blackhawks vs. BOSTON Bruins oleeeeeeee

timy Original six, pre bandwagonerov - Chara, Jagr, Krejci vs. Hossa, Handzus, Frolik, co viac dodavat :bee:
Ohlund píše: :psst: No dobre, nemusíte brať tie drísty čo píšem tak vážne, ja som len frustrovaný z toho čo zas predviedli Nucks v PO, zo života ako takého ale aj z celého priebehu PO zatial, ved viete aký mám vzťah k Hawks a Bruins :jn: , píšem potom hlúposti celé PO a možno si tak pohnevám super fandov týchto tímov ako je zrovna skorpi či cepi... :nervozny: . Tak asi budem už radšej ticho. Aj s tým fantomasom ja som bol vtedy v chate ked sa tu regol a bavil sa s Getzom o EF a že on ho sem pozval aj napriek tomu som po skončení našej série dokázal napísať ten "troll" post čo som napísal :neviem: :dudo: .


Ale v dalšom priebehu PO budem fandiť Pens za tým si stojím, dosť mi pripomínajú Canucks z pred 2 rokov, tiež majú dosť nadupaný tím a možno aj kvôli tomu každý chce aby skončili, 90% fora chce aby skončili v každom kole a okrem fandov Pens im to nepraje nikto a toto isté poznám z pred 2 rokov, tak aj zato som na ich strane, síce sa hovorí že ked sú všetci proti tak o to sladší bude pocit z víťazstva, ale čo ak ťa od toho víťazstva delí 1 zápasík a nakoniec oslavuje tých 90% :plac: .. (hoci taký Atlantik svojho času tiež vehementne podporoval Chic vtedy :-/ na Hanka hádzal špinu z každej strany... v tejto sezone je terčom už božský Toews :hmm: )
:) o nic nejde
no ono mas to tazke aj ty, ked vies ze tu drviva väcsina userov nanuky prilis nemusi, tobôz ak si na ich "obhajobu" uplne sam
nemusis mat z toho ale nejake mindraky, nas tiez poniektori nemusia, napr. aj ty :D mne je ale u prdele, kto si co mysli o hre Bruins, ci su zakerni, ci hraju tak alebo onak, ak by zmenil tento svoj styl, toto by ma dokazalo vytocit daleko viac, takze nech su to aj do dalsich x,y rokov zli a kludne aj neoblubeni macovia
taku hviezdu za vydrz a statocnost, by si zasluzil urcite Atlantik, ten tu bojuje s tucniakmi ako s veternymi mlynmi :D jeho spolocnici Kika, ci martin z VelMez galaxie, su viditelni akurat tak v chate a (radoby) 18 rocny odbornik na NHL, ma velke reci a guraz, akurat tak v tom chate a vseobecne je to fanusik PIT akurat tak z dennika Sport.....to je mi podpora :butt:
takze Ohlund hlavu hore :hfman:

ale to je uz cele asi OT, takze :backtotopic:
Ohlund píše:dúfam že finále bude Pit - La
Zatial to vyzerá nádejne, Pittsburghu aj LA ten vstup vyšiel :roll: :samovrazda: . Toto proste nie je "môj" rok, si pamätám tú sezonu 10/11 tam to bolo opačne, to bola (takmer) dokonalá sezona, každá jedna séria skončila tak ako som si želal až na ten jeden G7, dokonca aj pred MS som ako jediný tipol Fínsko.. Škoda že som to túto sezonu aspoň nezúročil v stávkových kedže som presne vedel kto "ne"postúpi.
Ber to z tej lepšej stránky - aspoň si žiadne prachy neprehral. :psst: :giggle:
predpokladam, ze Ohlunda ide porazit :giggle: . Pre vacsinu slovenskych fanusikov vysnene finale. Skoda len, ze na jeho konci sa nebudu tesit vsetci traja hraci.
Teraz ten pohár vyhrá Chicago, lebo je to víťaz prezidentovej trofeje a tí predsa vyhrávajú SC že? :dudo: ...
pre fanusikov a sledovacov sudich :sarcasm:

Referees assigned to the Stanley Cup Final: Wes McCauley, Dan O'Halloran, Chris Rooney, Brad Watson.
Linesmen assigned to Stanley Cup Final: Shane Heyer, Brian Murphy, Pierre Racicot, Jay Sharrers.
Last night's Game 1 averages nearly 6.4 million viewers in U.S., making it the most-watched Game 1 of the finals in 16 years. :!:

Martin a Gary :petrik:
Popradcan » 14 Jún 2013, 01:50 píše:Last night's Game 1 averages nearly 6.4 million viewers in U.S., making it the most-watched Game 1 of the finals in 16 years. :!:
este pred spustenim finalovej serie

Súboje Chicaga a Bostonu vo finále Stanleyho pohára sú veľkým lákadlom. Nielen pre priaznivcov oboch klubov z pôvodnej šestice, ktorá pôsobí v NHL od jej zrodu, ale aj pre televíznych divákov z iných miest v USA a Kanade.

Hokejoví fanúšikovia v zámorí sú po výluke v úvode sezóny stále hladní po hokeji a televíznym spoločnostiam zahralo do kariet aj zloženie jednotlivých sérií a ich výsledky. Už súboje Chicaga s Detroitom, najmä rozhodujúci siedmy, lámali na americkej NBC rekordy sledovanosti pre danú fázu vyraďovacích bojov.

Záverečné duely konferenčných finále zdolali v priamom televíznom súboji aj prenosy z bejzbalovej súťaže NBL. Piaty súboj Chicaga s Los Angeles videlo na NBC 3,32 milióna divákov, zatiaľ čo bejzbal na stanici Fox prilákal k obrazovkám 3,21 milióna divákov. Do boja o Stanley Cup sa prebojovali dva z favorizovaných tímov, nezrodilo sa žiadne prekvapenie, čo hrá v prospech NBC.

Finále by malo trhať ďalšie rekordy sledovanosti. S prekonaním vlaňajšku nebude mať žiadne problémy. Neočakávaná dvojica New Jersey a Los Angeles prilákala k obrazovkám najmenej divákov za ostatných päť ročníkov – v priemere len 3 milióny na zápas. Sériu medzi Chicagom a Philadelphiou pred troma rokmi sledovalo v priemere 5,1 milióna divákov a súboje Bostonu s Vancouvrom o rok neskôr spravili čísla na úrovni 4,5 milióna.

„Myslím si, že pre celú súťaž i hokej ako taký je dobré, že sa do finále prebojovali tímy s obrovským hokejovým trhom. Sme radi, že budeme toho súčasťou,“ Joel Quenneville. (pravdask)
[li]Bruins od 5 semifinale Vychodnej konferencie s NY Rangers neinkasovali ani raz v 22 oslabeniach[/li]

[li]V sobotu sa snazil ceskym novinarom vysvetlit, preco trenuje po nociach. "Pretoze v branke nie su ziadni golmani a môzem dat nejaky gol. To je ten jediny dôvod. Teraz uz o tom viete," smial sa Jagr.


Obrázek[/li]
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS