Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#4 ST. LOUIS Blues vs. LOS ANGELES Kings #5

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

STL
60%
25
LAK
40%
17

A sme tam. Musíme kráľom vrátiť požičané. Dúfam, že Quick bude pri najlepšom taký ako v základnej časti, naša obrana s Ellsom na čele bude nepriestrelná a útočníci maximálne efektívni. Snáď ich dáme dole :wink: .
Obrázek

poradie timov je prehodene
Kings in 6
Môj predsezónny tip na finále boli Blues a Pens, tak pri svojej predpovedi z povinnosti zostanem.

Niekoľko červených zástavok je na oboch stranách. Kings majú problémy vyhrávať vonku, Elliott môže rupnúť a ako zahrá jeho náhradník nevie ani Hitch. Blues posilnili obranu, útok sa však príliš nezmenil a Tarasenkovi už jeho kľučky nevychádzajú ako spočiatku. Naopak, u Kings je to stále rovnaká pesnička. Jediné čo viem je, že na túto sériu sa teším asi najviac.

Blues in 7.
Kings jsou podle mne nejvetsi kun na odstaveni Chicaga. Na to aby to bylo mozny je nutno prekonat tuhle prekazku. Tak necekane lehky jako loni to nebude, nicmene Blues to jiste budou mit v hlavach. Pokud se nahodou dostanou v serii do horsi pozice, uz s tim bude tezke neco delat.

Kings in 6.
Atlantik píše:Kings jsou podle mne nejvetsi kun na odstaveni Chicaga. Na to aby to bylo mozny je nutno prekonat tuhle prekazku. Tak necekane lehky jako loni to nebude, nicmene Blues to jiste budou mit v hlavach. Pokud se nahodou dostanou v serii do horsi pozice, uz s tim bude tezke neco delat.

Kings in 6.
Presne toto tvrdím od prvých týždňov aj ja, to sa tam ale najprv musia (oba tímy) dostať.
Management Blues při TDL obchodoval na výbornou, ovšem je tam stále několik otazníků. Blues tady nevěřím. :ee: Každopádně asi nejsympatičtější série, takže ať postoupí kdokoliv, tak mu budu v dalším kole přát. :yes:

Obrázek St. Louis 2:4 Los Angeles Obrázek
LA jsou skusenejsi tim, taky maj lepsi formu.
LA in game 5.
3x se tyto dva týmy dosud utkaly v playoff a vždy série skončila 4-0, 2x se radovali Blues, naposledy loni Kings. Takže výsledek je jasný, teď jde jen o to, kdo bude držet koště :wink:

Loni jsem Blues ve druhém kole považoval za přijatelného soupeře pro Kings, důvodem byla jejich totální nezkušenost v bojích o SC. To už letos neplatí, Blues mají za sebou cennou zkušenost, letos se navíc ještě při TDL výborně posílili vzadu, takže jejich obrana určitě patří k tomu nejlepšímu, co NHL nabízí.

Těžko říct, nakolik jsou obrany obou týmu srovnatelné, Kings přišli o Mitchella, Matt Greene se sice v závěru sezóny vrátil, ale poslední zápas znovu absentoval z důvodu zdravotních obtíží, údajně ale nesouvisejících s jeho zády. Misto Mitchella a Greenea Kings v průběhu sezóny přivedli nejprve Keatona Ellerbyho a potom Robyna Regehra. Dalším nováčkem oproti loňskému playoff je Jake Muzzin, který byl dokonce vyhlášen nováčkem měsíce března. Loňský stabilní článek Alec Martinez nakonec vypadl ze sestavy, jak z důvodu horší formy po zranění, tak i kvůli velké konkurenci.

Quick se po špatném začátku i průběhu sezóny poslední měsíc dostal do formy a už připomínal toho starého dobrého Quicka. Snad si výbornou formu přenese i do playoff. Bernier ještě v playoff neodchytal ani jeden zápas.

V útoku mají Kings určitě navrch, především na místě centra s nimi nemohou Blues soupeřit. To by mohla být klíčová pozice, která sérii nakonec rozhodne.

Kings letos Blues porazili ve všech 3 zápasech, loni je vyprovodili 4-0 ve druhém kole playoff, předtím v sezóně je porazili 3x ze 4 vzájemných zápasů. Tím nechci říct, že Blues jsou pro Kings snadným soustem, ale tahle bilance musí sedět hráčům v hlavě. Bude hodně záležet na prvním zápase, pokud ho vyhrají Blues, na všechno, co bylo před tím, se rychle zapomene, pokud ale vyhrají Kings, Bluesmani nejspíš hodně znervózní a toho by Králové měli využít.

Kings v šesti. :good:
To co tady někdo dělá z LA nechápu, no budiž, Bluesmany trénuje Hitchcock, Flyer, věřím že postoupí a velcí "fandové" LA krapet vychladnou!
Ja jsem z Blues letos trochu zklamanej, i kdyz to prece jen nakonec vytahli az na 4. misto. Asi jsem mel prehnana ocekavani... Elliottovi vubec neverim, ten jen tezi z vyborne hry ve vlastnim pasmu sveho tymu, ktera podle me v NHL temer nema konkurenci, jakmile se tohle Kings podari narusit, budou se dit veci.

muj tip: 3:4 Kings
Kings in 6
Philly píše:To co tady někdo dělá z LA nechápu, no budiž, Bluesmany trénuje Hitchcock, Flyer, věřím že postoupí a velcí "fandové" LA krapet vychladnou!
Mladý pán a vy viete, kto trénoval Bluesmanov vlani a ako séria skončila? Ja si akosi neviem spomenúť :hmm: :sarcasm:
Redy píše:Ja jsem z Blues letos trochu zklamanej, i kdyz to prece jen nakonec vytahli az na 4. misto. Asi jsem mel prehnana ocekavani... Elliottovi vubec neverim, ten jen tezi z vyborne hry ve vlastnim pasmu sveho tymu, ktera podle me v NHL temer nema konkurenci, jakmile se tohle Kings podari narusit, budou se dit veci.

muj tip: 3:4 Kings

Nie celkom súhlasím s tým Elliottom. Osobne si myslím, že nás z tej brindy najviac ťahal on. Stačilo mu dať ešte šancu a spraviť bububu a opäť to bol starý dobrý Elliott. Áno, výborná hra obrany mu pomáha dvíhať štatistiky ale rovnako tak má leví podiel na tom 4. mieste. Myslím si, že je ťažšie vyznamenať sa kvalitným zákrokom a podržať mužstvo ak nie ste v tempe. Dlho dlho nič a zrazu musí hasiť naozaj ťažkú situáciu. A zvláda to zatiaľ výborne. Svojimi výkonmi ukľudňuje hru celej obrany a mužstvu dodáva sebavedomie. A o tom to je. Pomáhajú si navzájom. Preto si myslím, že on nie je len taký prívesok tých šiestich pred ním :wink: . Aké budú jeho výkony v playoff ani srnka netuší. Je pravda, že je trošku nevyspytateľný ale verím mu. A aj celému mužstvu. Očakávam ešte tuhšiu obranu ako počas základnej časti. O to dôležitejšie bude trestať každú šancu, ktorá sa naskytne. Lebo osobne si myslím, že ich veľa nebude. A na pekný hokej asi tiež môžem zabudnúť. Štatistiky hovoria jasne v prospech Kings ale playoff je iná liga. LA má väčšiu kvalitu vpredu a my vzadu. Snáď si hráči zobrali ponaučenie z minulého playoff alebo zo zápasov tejto sezóny. Nech vyhrá lepší, šťastnejší a efektívnejší :) .
Tuto seriu som chcel vo finale na zapade, mame ju v prvom kole :hmm: Kings na Blues vedia, Elliott vyhori, 1:4
Cisla mluvi jasne, ale rad bych aby dal sli Blues. Jestli tomu tak bude tezko rict, ale tipnu ze to urvou v 7mi zapasech.
tak konečne pri pc a môžem reagovať (mal som pracovné povinnosti)

Dosť ma prekvapuje koľko ľudí ešte hľadí na Kings, ako na team, ktorý nás vyradil vlani, ja mám pocit, že týmto tímom už momentálne nie sú. Iste sú silní a majú skúsenosti, ale ich momentálna forma nie je najlepšia. Naopak my sme sa rozbehli a posledné zápasy sme sa zlepšovali k lepšiemu. Elliott má formu, obrana hrá bezchybne a útok sa rozhýbal.
Samozrejme verím našim a môj názor je značne pod vplyvom sympatií, ale aj cez to všetko som presvedčený, že tentokrát LA dáme a pôjdeme ďalej :yes:
Cez Kings prejdeme bez vážnejších strát!!! :wink:
St. Louis 4:3 Los Angeles

Možná je to jenom moje zbožné přání, ale věřím St. Louis. Jejich obrana je bezchybná (já bych se možná nebál říct i nej na západě) a na LA to po velké bitvě bude stačit. Loňský hrdinové Kings budou letos pohlídaní a i když budou všechny zápasy velice těsné a urputné, Kings to na postup stačit nebude. Od Kings nicméně očekávam identický herní projev jako minulé play off, nicméně rozdíl bude v efektivitě. Blues pomáhej i trocha toho hokejového štěstíčka.
tak na 1,kolecko chutne timy : :kajo:

Blues 6
Blues-Kings 3:4
Obrázek
ja to vidim na nas postup v pomere Blues 4:2 Kings mame im co oplacat
Série, která bude hodně zajímavá a je to jedna ze dvou válek, které budu podrobně sledovat.
Tipování je celkově hodně složité. Ke komu bych se měl přiklonit to neví ani křišťálová koule, ale něco mi říká, že ke kompaktní, poctivé hře založeném na dobrém brankáři (oba týmy) můžou Kings nabídnout něco více. Také bude hodně záležet jak zachytají brankář/i Blues. 4:2 LAK!!!
Tak před dnešním zápasem je stav hlasování 19:15 ve prospěch Blues. Budu sledovat, jak se bude hlasování ještě měnit podle vývoje série :lol:

A už se nehorázně těším, poslední týden jsem víceméně vynechal a konečně to začíná :yahoo: :tv: :rocker:

Meet me in St. Louis :!:

Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO