Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#3 VANCOUVER Canucks vs. SAN JOSE Sharks #6

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

VAN
40%
17
SJS
60%
25

Obrázek

poradie timov je prehodene
Sharks in 6
Tu si stojím za "favoritom" aj keď Sharks majú niekoľko tajných tromfov. Niemimu sezóna vyšla, Couture nepoľavil a začína sa chytať aj Havlát, kým Burns v útoku je doslova eso v rukáve. Bude to ale stačiť na Canucks? Ak budú hrať to, čo majú, so Schneiderom či bez, tak nie. Je to vo hviezdach. Táto séria bude jasná. Na čiu stranu? Až sa bojím tipovať, ale hovorím Canucks in 5.
No nevim, nevidim vyznamne rozdily v kvalitach techhle teamu. Prijde mi to nesmirne vyrovnane na vsech frontech, az nevim co tipnout. Snad jen ze to bude na 7 zapasu a i presto ze to vice preju Sharks, tak reknu Nucks in 7.
Tu je to jasne. Canucks in 6.
Sharks věřím letos víc než jindy. :neviem: Big Joe už cítí, že toto je jedna z posledních šancí na :cup: . Burns se prokázal jako skvělá "posila" útoku.. Bottom six špatnou nemají, Nucks naopak nejednou letos měli horší období, nejasná jednička, Sediny toto sami neutáhnou.. :neviem:

Obrázek Vancouver 2:4 San Jose Obrázek
Nevěřím že Canucks zopakují loňskou blamáž, letos půjdou daleko a Sharks je v 1. kole určitě nezastaví!
Síce nerád, ale tu tipujem nanuky, v 5 alebo 6 zápasoch. San Jose ma nepresvedčilo a Sedini si po roku pauzy užijú jednu víťaznú sériu
Dlha a vyrovnana seria, 7 zapasov so stastnym koncom v predlzeni pre Nanuky
Oba tymy jsou mi sympaticke asi jako pondelni vstavani do prace, SJ navic po kocovine takze tu je mi celkem fuk kdo pujde dal. Nechci aby se nekdo z hracu zranil, buh chran, ale trosku poskadlit by se mezi sebou mohli. Tipnu Zraloky v 6ti, abych se pak mohl podivat jak spatny tiper jsem :D .
Vancouver 3:4 San Jose

San Jose letos nepůsobí tak dominantně jako předešlé roky a to bude i jejich výhodou. Museli bojovat, těžkých zápasů odehráli mnohem víc než jejich soupeř (který přeci jenom hodně těžil z množství zápasů proti né tak houževnatým týmům ze své divize) a postup si uhlídaj. Vancouver mě o o svých kvalitách nepřesvědčil a neočekávám, že zrovna první kolo play off by na to mělo něco změnit. Eliminovat první řadu bude klíč, který povede k postupu Sharks. Tvrdost, důraz a kvalita útočných formací budou the difference.
toto vyzera na jednoznacne najvyrovnanejsiu seria spomedzi vsetkych 2jic uvodneho kola

Sharks 7
At proti Canucks nastoupi jakykoliv tym, budu mu napjate fandit, dokonce i Sharks! :giggle:

Favoritem je Vancouver. Ze Sharks uz pozvolna strach nejde ani v zakladni casti a ja myslim, ze tahle role by jim mohla sedet. Favority uz byli mnohokrat a jak to dopadlo... Dvojici Thornton-Marleau uz se navic krati cas, tak snad to konecne vezmou na sebe. Couture bude hrat dulezitou roli a konecne by to mohlo klapnout i v brankovisti.

muj tip: 2:4 Sharks
Canuks-Sharks 4:3
Asi nejvyrovnanější série ze všech, která skončí v sedmém zápase.Žraloci zřejmě opět zklamou a nepostoupí :-O
Mám zo Sharks velké obavy :nervozny: , majú nám čo oplácať za to finále konferencie z pred 2 rokov, tam to skončilo síce jednoznačne 4:1 na zápasy ale herne sme určite o tolko lepší neboli. Na postup bude treba určite 6-7 zápasov, ale komu :?:
Toto vidim na 6zapasovu seriu ale nech vyhra stastnejsi a umna maju urcite vacsie sympatie Sharks.
Vzajomne zapasy taktiez nasvedcuju pre Zralokov ked maju bilanciu 3:0 a este ked sa zoberie ich skvela bilancia na domacom lade kde LEN 2x pocas celej sezony neziskali ani bod a aj to proti Chicagu ktore si prepisalo historiu svojou famoznou formou a potom v predposlednom zapase proti CBJ ktory potrebovali kazdy bodik a aj to 2min dokonca strelili vitazny gol...

Naopak mi nesedi zeby Canucks po druhykrat vrade vypadli hned v prvom kole kedze minimalne posledne 3sezony patria k top tímom aspon v Zapadnej konferencii :hmm:

Takze podla mna bude hrat velku ulohu vtejto serii "môj dom môj hrad" a akekolvek zavahanie na svojom lade podla mna vyrazne nakloni misky váh na jednu ci druhu stranu.
Myslím že divácky s prehľadom najatraktívnejšia séria na západe.

Len dúfam že to Sharks vybavia už v 6 zápase lebo hrozí že siedmy nebudem vidieť :scare:
Obrázek :lolo:
Nabby píše:Myslím že divácky s prehľadom najatraktívnejšia séria na západe.
Mozna tak pro fans sharks a canucks... a pry s prehledem :lol: Nekde jsem videl anketu na toto tema a na zapade mel nejvic hlasu duel ANA vs DET. Ale proti gustu zadny disputat, kazdy preferuje a ma rad jiny styl hokeje, vidi jinou rivalitu atd
Ať jde Vancouver do háje, člověk na ně čučí, drží jim palce a ti vocasové prohrají 6. zápas doma v PO v řadě, to snad musí být rekord v historii celé NHL. Sice dnes smolně, ale na to se jaksi nehraje, prostě 2. série v 1. kole PO je po domácích matchích 0:2 a tudíž defacto v prdeli. Já už bych být Gillisem snad trejdnul i ty Sedinovce, vždyť - "toto je už do nebe volající", jak by řekla jedna suprová babka!
Skapal pes.

Obrázek

Aspoň že séria vychádza podľa mojich predpokladov (tzn. je jednoznačná). Akurát som sa priklonil na nesprávnu stranu. :ninja: Sharks to však s radosťou doprajem nespočetnekrát viac než Canucks. :thumbsup:
Sedinovci :arrow: Elitserien :sarcasm: takto to nepôjde ďalej
Aj som rozmýšlal že napíšem konečne niečo rozumné... ale ja neviem, to sa nedá, to je už úplná komédia tento tím ...

http://prohockeytalk.nbcsports.com/2013 ... integrity/" onclick="window.open(this.href);return false;
Treba tu komedii dnes ukoncit! :frajer2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES