Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#3 VANCOUVER Canucks vs. SAN JOSE Sharks #6

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

VAN
40%
17
SJS
60%
25

Joe S. píše:Síce nerád, ale tu tipujem nanuky, v 5 alebo 6 zápasoch. San Jose ma nepresvedčilo a Sedini si po roku pauzy užijú jednu víťaznú sériu
:slap: jednoznačnú sériu som čakal, ale v opačnom garde :bitka3:
vyborne skvela praca. san jose si jednoznacne zasluzia SC.
Výborne ja som hrdý že som prave fans SJS, Vancouver sme odprevadily v najrychlejšom možnom čase a mna to len a len teší :clap: no proste úplna paráda Go Sharks GO :jupi:
Wanic píše:No... mnozí se mnou asi nebudou souhlasit... ale pro mě perfektně odpískanej zápas :ref: :good: .. citlivě pískaný.. na obě strany rovina :yes: ... 3:3 je nakonec asi i zasloužený... v prodloužení už Van moc nevěřim... jestli někdo rozhodne.. vybral bych znova Torrese :klobuk:

to Ohlund a spam: nu až se bude v létě rozhodovat o nové podobě fóra.. z tohodle můžou bejt pro Cepiho s Arekem cenný informace.. co přesně v topikách chtějí tolerovat a co ne :giggle:
:cert: :hehe:

A ohľadom :ref: :arrow: kto pískal?
Obrázek
DC man píše:Výborne ja som hrdý že som prave fans SJS, Vancouver sme odprevadily v najrychlejšom možnom čase a mna to len a len teší :clap: no proste úplna paráda Go Sharks GO :jupi:
Aj ja som velice rád že sem odrazu priplávali noví žraloci, vycítili ste úspech ako krv vo vode :thumbsup: .
AndyF píše: :ban:
To že sa ten chat chystá zmeniť a vlastne už aj zmenil do takej :censored: formy v akej je teraz som nevedel pretože už sem tak často nechodím a nemám prehlad, všimol som si to až po príspevku, tak teda sorry Fantomas.
A k tomu banu, ja som za, dosť možná si dám dať perma na acc,vid podpis, už sa nato pripravujem dlhšie. Táto sezona bola pre mňa úplne príšerná, zápasy som ani nemohol sledovať, tým pádom ani k nim prispievať do nášho topicu (ktorý bol teda skoro celý rok mrtvy, tak ako aj táto PO téma :? :thumbsdown: ) . Canucks ma túto sezonu tiež velmi nepotešili, a ked k tomu pridám aj faily v KTL či yahoo tak som done.. Túto sezonu som sem chodil v podstate len čítať zápasové reporty k niekolkým tímom a to môžem robiť aj bez toho aby som tu mal acc...


Heh a toto video bolospravené pred 4. zápasom, tam by sa toho eštedalo pridať :slap: , SJ :grc: :thumbsdown:
Obrázek

:tada:
Ohlund píše:
DC man píše:Výborne ja som hrdý že som prave fans SJS, Vancouver sme odprevadily v najrychlejšom možnom čase a mna to len a len teší :clap: no proste úplna paráda Go Sharks GO :jupi:
Aj ja som velice rád že sem odrazu priplávali noví žraloci, vycítili ste úspech ako krv vo vode :thumbsup:
Mal by som byť ticho, chlebodarca :giggle: ale nemôžem. Tých fans tu pozval Finch ako reakciu na cepiho zatváranie chatu :roll: takže je to úplná náhoda. A toho spammera :antry: (to si si fantík mohol odpustiť :giggle:) je tu pre zmenu o čosi skôr než na budúci sezónu a to na môj popud, takže to s vývojom série taktiež nemalo nič. :fucker2: :jn: :ninja:
Getzo5 píše:A toho spammera :antry: (to si si fantík mohol odpustiť :giggle:)
Soráč, jsem jen z EF zvyklej na jinačí pořádky :jn: nebude se opakovat.
Ohlund píše:Heh a toto video bolospravené pred 4. zápasom, tam by sa toho eštedalo pridať :slap: , SJ :grc: :thumbsdown:
Aj na toto ešte musím zareagovať. Keď sa človek pozrie čo vlani niekedy prechádzalo Kings a predvlani aj vám, nemôže sa nad podobnými vecami vzrušovať, špeciálne ak je to zainteresovaná strana. Som si istý, že podobné video dokáže vytvoriť fanúšik každého z 30 tímov, podobné "krivdy" poznáme na vlastnej koži všetci. :thumbsdown:
Ohlund píše:

Heh a toto video bolospravené pred 4. zápasom, tam by sa toho eštedalo pridať :slap: , SJ :grc: :thumbsdown:

Čo tým chcel autor videa povedať? -- Môj tím je slabší a neviem sa cez to preniesť?
Getzo5 píše:A ohľadom :ref: :arrow: kto pískal?
Sutherland, Lee ... prodloužení už jsem neviděl.. takže tam nevim do jaký míry byla ta final přesilovka vymyšlená.. ale po dobu normální hrací doby.. jsem byl spokojen...
Wanic píše:takže tam nevim do jaký míry byla ta final přesilovka vymyšlená.. ale po dobu normální hrací doby.. jsem byl spokojen...
Vymyšlená asi uplně ne, páč z určitýho úhlu to mohlo vypadat, že Sedin najel Wingelsovi do zad, z opakovaček to ale bylo čistý rameno na rameno.
Celkově pro mě postup SJ není žádný překvapení... Jak už jsem mudrcoval a prognózoval :giggle: Vancouver mě ani v základní části nijak neuchvátil... sweep jsem si samozřejmě nepředstavoval ani ve snu... obrazově jsem viděl jenom poslední zápas, ale kvalita SJ, vypadá letos, že je lepší než minulý roky... pravej test nicméně příjde se silnějším soupeřem ... congratulations a Vancouveru mají o čem přemýšlet.. vyřešení golmanské otázky by měla být number one priority.. ať už o sobě Louu se Schniederem mluví jakkoliv dobře.. ani pro jednoho z nich tahle situace nemůže dělat dobrotu :bitka3:
Hlasoval som za postup Sharks, ale v 4 zapasoch? :-O

Cakam zemetrasenie vo Vancouveri v lete, tak ako aj vo Philly :nervozny:
Getzo5 píše:Aj na toto ešte musím zareagovať. Keď sa človek pozrie čo vlani niekedy prechádzalo Kings a predvlani aj vám, nemôže sa nad podobnými vecami vzrušovať, špeciálne ak je to zainteresovaná strana. Som si istý, že podobné video dokáže vytvoriť fanúšik každého z 30 tímov, podobné "krivdy" poznáme na vlastnej koži všetci. :thumbsdown:
veru dalo by sa take video urobit na takmer vsetky timy a to je to smutne. Tych nespravnych rozhodnuti tu bolo na tie 4 zapasy dost. To posledne vylucenie Segedina, ktore rozhodlo, to zaklincovalo.
Velka gratulacia fanusikom San Jose Sharks k postupu do druheho kola,ze date dole Canucks v 4 zapasoch ,by ma nenapadlo ani vo sne :jn:


:good:
Obrázek

:giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS