Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#2 ANAHEIM Ducks vs. DETROIT Red Wings #7

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

ANA
64%
28
DET
36%
16

Selly sorry brachu,dál ale může jít jen jeden tým (tzn.my :wink2: ),přesto :klobuk: před Kačery,hráli jste výborně a stát tam místo toho malého tlusťocha ještě Randy,tak si vážně myslím, že jsme kufry balili my......krásná série, parádní hokej....dík a zase v příští sezóně se budu těšit. Teď nás čeká nepříjemné a velmi silné Chicago,ale přiznám se,že z nich mám snad menší obavy,než z Anaheimu,neporazili jsme je sice v ZČ,ale kdo sledoval,tak ví, že na ně umíme zahrát..... takže je to podle mě tak 50:50,pokud zlepšíme defenzívu a Jimmy si udrží fazónu,můžeme je překvapit. :cinka:
Baffy píše:Obrázek
Tomuto som musel dať palec hore. :cool:
Pasha píše:Boudreau absolútne nereagoval, lajnu Perry - Getzlaf - Perry nechával neustále spolu, hoci mu to neprinášalo ovocie.
To neni pravda, ve třetí třetině už spolu neodehráli skoro nic. :) Každopádně souhlasim, že Boudreau ten trenérskej souboj prohrál na celý čáře - jeho chyba byla hlavně taková, že před Game 7 uplně nesmyslně míchal s přesilovkovýma formacema. Potom ty PP většinou vypadaly naprosto příšerně. I když z jedný nakonec snížili, nic moc to nemění. Přišlo to zkrátka moc pozdě, v zápase měli už dřív dvě supr načasovaný přesilovky, skrz který se mohli opět postavit na nohy, a oni je využili akorát tak k dalšímu znemožnění sebe sama.

A další faktor, kterej se může zdát nicotnej, ale mně to tak kór v Game 7 nepřišlo - strašidelnej Getzlaf na buly, následovanej v těsnym závěsu Koivuem a Steckelem. Snad jedinej, kdo tam aspon sporadicky vyhrál vhazování, byl Bonino...proto taky potom na přesilovku chodil jako druhej centr ke Getzlafovi, což by správně mělo bejt nemyslitelný.

Jinak Dýtrojtu na Chicago celkem věřim, až se tomu sám divim. Podle mě pokud něčí hokej má v letošnim PO na Hawks platit, bude to ten Babcockův. :andy:
Beauchemine, Beauchemine, celou sezonu hrajes jako kandidat na Norrise a v nejdulezitejsim zapase udelas takovouhle pikachovinu :doh:

Baffy píše:Selly sorry brachu,dál ale může jít jen jeden tým (tzn.my :wink2: )
:serus: v ramci hokejfora je to jen dobre, vas je tady vic a v dalsim(ch) kole(ch) tu bude zivejsi debata, ja to nejak vstrebam casem. Mozna uz dnes se mi zvedne nalada kdyz Arsenal neprohraje s Wiganem a kdyz jo tak zlobu nasmeruju na Londyn :D
Ač jsem byl jediný kdo skutečně věřil, že RW přes Anaheim postoupí (před sérií), tak jsem vás tu všechny přetlačil jak Somálce :hehe:!
Philly píše:Ač jsem byl jediný kdo skutečně věřil, že RW přes Anaheim postoupí (před sérií), tak jsem vás tu všechny přetlačil jak Somálce :hehe:!
Myslíš jediný kto veril mimo RW fans ? :) Ja som nepochyboval, teraz si už taký istý nie som, ale furt verím !
Philly píše:Ač jsem byl jediný kdo skutečně věřil, že RW přes Anaheim postoupí (před sérií), tak jsem vás tu všechny přetlačil jak Somálce :hehe:!
lol... kamo, ja som fanusik anaheimu a pred seriou som si bol takmer isty, ze ducks si vylamu zuby a dalej pojde detroit
a ten Baffyho dlhy citovaci prispevok plny vysmechu je tiez mega trapny... postupili ste, no co, vacsina tunajsich odbornikov to tipovala naopak, sa mame zjancit teraz? boze. trochu respektu aj k superovi a jeho fanusikom.
imho cela seria bola ako suboj slepeho s beznohym... a postupil ten, co mal trosku viac stastia. hocikto by postupil, by v 2. kole utrel usta. neocakavam, ze detroit namuti proti blackhawks vela vody.
peace :klobuk:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO