Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 CHICAGO Blackhawks vs. MINNESOTA Wild #8

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

CHI
89%
40
MIN
11%
5

Obrázek
poradie timov je prehodene
Minnesota môže paradoxne narobiť problémy každému ak jej zahrajú dve lajny, nielen jedna. Na presilovke sú nepríjemní a Backstrom by pokojne mohol byť tretím nominantom na Vezinu. Chicago to rozhodne nebude mať ľahké. Ak ale zahrá svoj štandard, postup v šiestich zápasoch by mu újsť rozhodne nemal.
Chicago in 5
Toews MVP serie. Minnesota na tohle jeste nema. Depth Chicaga bude taky dulezitej faktor, neni myslim co resit.

Hawks in 5.
Atlantik píše:Toews MVP serie. Minnesota na tohle jeste nema. Depth Chicaga bude taky dulezitej faktor, neni myslim co resit.

Hawks in 5.
...á ďalšia zhoda.
Chicago, jak již tu bylo nejednou řečeno, výborný depth, jeden z nejkomplexnějších týmů, výborný kapitán a blabla... :thumbsup:
Jenže.. Ani nevím proč, ale mám takový pocit, že to s Minny nebude jako kočka s myší, možná že i Wild překvapí, pokud-li Parise chytne formu jako v loni, tak myslím, že to není nereálné...
Budu tu věřit v první překvapení, kterých ale bude letos v PO více...

Obrázek Chicago 3:4 Minnesota Obrázek
Bude to tesnejsi jak se na prvni pohled zda. CHI ale nakonec postoupi.
CHI in game 7.
Rono píše:Chicago, jak již tu bylo nejednou řečeno, výborný depth, jeden z nejkomplexnějších týmů, výborný kapitán a blabla... :thumbsup:
Jenže.. Ani nevím proč, ale mám takový pocit, že to s Minny nebude jako kočka s myší, možná že i Wild překvapí, pokud-li Parise chytne formu jako v loni, tak myslím, že to není nereálné...
Budu tu věřit v první překvapení, kterých ale bude letos v PO více...

Obrázek Chicago 3:4 Minnesota Obrázek
Parise sa solídne zviezol s tímom, ktorý ťahal systém, Kovalchuk a Brodeur. Z 13 výhier mal 3 dôležité body tak neviem o akej forme to tu hovoríme. :matika: Tento rok pravda vyzerá preň ešte lepšie, len uvádzam veci na pravú mieru.

Zároveň - šance na prekapenia sú TRI plus OTTAWA: Wild/Isles/Leafs. Tak neviem kde môže byť tých prekvapení "veľa". :eek2: :neviem:
Getzo5 píše:Parise sa solídne zviezol s tímom, ktorý ťahal systém, Kovalchuk a Brodeur.
To je logické, každý hráč při dobré formě týmu hraje lépe, jo, tahounem vašim nebyl... Ale během pěti zápasům proti vám mi přišel hned nejdůležitější po těchto dvou... Navíc jeho bránění se může Wild na ledě velmi vyplatit proti hráčům jako Kane... :neviem:
Getzo5 píše:Zároveň - šance na prekapenia sú TRI plus OTTAWA: Wild/Isles/Leafs. Tak neviem kde môže byť tých prekvapení "veľa". :eek2: :neviem:
No, když čtu ty tipy, tak jako "překvapení" považuju i Sharks. :giggle: :sarcasm: A i tak, už 4 možné překvapení z osmi je myslím dost..
Sharks by rozhodne prekvapením neboli. A hádam nečakáš, že všetci štyria podpsovia postúpia. Buď rád ak sa to podarí dvom...
Getzo5 píše:Sharks by rozhodne prekvapením neboli.
Nebyli, já to vím, jenom, jak jsem řekl, ty tipy tomu neodpovídají.. :jn:
Getzo5 píše:A hádam nečakáš, že všetci štyria podpsovia postúpia. Buď rád ak sa to podarí dvom...
A právě věřím tomu, že minimálně dva budou... A pokud už budou tři, pak se slůvko "hodně" naplní. :neviem:
aj keby hra Minnesota svoj najlepsi hokej, tak ako pocas 7-zapasovej vitaznej snury pocas ZC, je to na sucasne Chicago stale malo a to ani nemusi hrat na hranici svojich moznosti

ako bolo pisane vyssie, Wild na to momentalne nemaju, akurat tak reci

po 2 rokoch prace GM a trenera je uspechom samotne playoff

mozne je vsak vsetko :scare:

ja idem do tejto serie s tym, ze si to idem uzit :cookies: ved uz ani neviem ake to je fandit svojmu timu v playoff :andy: a som strasne rad, ze to bude seria s buducim diviznym rivalom :slintac:

povedal som si, ze ak postupia, budem, hoci aj naivne, verit az do poslednej sekundy, ak sa vsak nejakym zazrakom dostanu do hry, trebars do vedenia 2:1 na zapasy alebo znizenim serie z 0:3 na 2:3, potom si to uzivat prestanem a zabrat dostanu nervy :popi:
Minnesota by musela od prvnich minut serie podavat dokonale a hlavne vyrovnane vykony aby byla schopna Hawks zlomit, navic Suter nesmi ani na vterinu polevit a ze to takhle vsechno do sebe zapadne ja proste neverim.

muj tip: 4:1 CHI
Tady je mi to vcelku jedno, ale za Blackhawks hraje Frolda, je to Pirát, takže když postoupí Chic, zlobit se nebudu!
počas prvého kola sa ešte nebudú rozbíjať stoly :popi: a ani žena nebude zmaľovaná popradčan says :ahoj:

Možno Minnesota bude hrýzť, ale viac ako jedno predĺženie si neodtrhne, 4:0 Chicago. Cez Toewsa, 20centa a Hossu to proste nepôjde aj keby sa mal Judáš na ľade pretrhnúť
Moc bych to pral Wild, ale pripojim se k vetsine a myslim ze Hawks pujdou v pohode dal. Ono taky ve druhem pripade uz by ne zrovna nejmladsi popradcanovo srdicko nemuselo snest druhy sok behem kratke chvile.
Minny na to jednoducho nema. 4:1
Chicago 4:1 Minnesota

Chicago pro mě není favoritem na Stanley Cup, ale nemyslím si, že by je zrovna Minnesota dokázala zastavit. Očekávam velice snadnou sérii v podání Blackhawks (což jim mimochodem v pozdějších fázích - podle mě - zlomí váz, příhlédneme-li k tomu, že stejně jednoduše prošli i základní část). Wild hraje do karet určitá rozehranost, neboť play off style hokej hrají už nějakej ten pátek, proto bych se nedivil, kdyby ukořistili hned první zápas... kvalitativně to ale bohužel stačit nebude. Oči příznivců outsidera této série by měli být upřeny k Backstromovi... on jediný by mohl být the difference maker...
Chicago, nič iné neprichádza do úvahy. :yes:
pomer hlasov hovori jasnou recou :D
tak, ako je na vychode nad slnko jasna seria medzi PIT- NYI, tu na zapade je to taktiez jasne

Hawks 4
výsledok hlasovania a chudák wild jediný veriaci mi pripomenuli túto fotku

Obrázek
mal by hrat Pominville :pray: a Scandella :sok: :nervozny:
WildCelt píše:ved uz ani neviem ake to je fandit svojmu timu v playoff :andy:
:fnuk:

Podla mna najjasnejsia seria. Hawks in 4.
Hawks-Wild 4:1
Není co řešit :D
Velmi fandím Wild, ved kto by chcel dostať Chicago v dalšom priebehu PO... verím že to nebude také jednoznačné, tipnem si 2:4 :pray: :pray: :pray:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO